Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aποτι καταλαβα εχεις card reader στο pc σου κ σου εχει πιασει τα πρωτα γραμματα και ο δισκος σου δεν εχει το γραμμα C:

 

Ισως να σκαλωνει εκει, εγκατεστησε το myphone explorer. Το suite της ΣΕ δεν το χρησιμοποιώ προσωπικα.

Αμα εχει serive pack 2 δεν δημιουργει τετοιο προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δες προηγουμενα Post για να δεις τα αρνητικα.

το κινητο σαν walkman κινητο ισως ειναι το κορυφαιο αλλα σε σχεση με την τιμη του δεν ξερω αν αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Για σας θέλω να μου πεί κάποιος τα μεγαλύτερα αρνητικά που εχει το w850 tnx

 

θέλεις να σου τα στείλω με fax?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Εδω και ενα μηνα παιδευομαι με το Track ID το οποιο δεν λεει να δουλεψει με τιποτα.

Εχω κανει τις ρυθμισεις GPRS.

Εχω Cosmote What's Up.

Θελει καποιες ειδικες ρυθμισεις?

 

Παντα μου βγαζει υπηρεσια μη διαθεσιμη.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

δες προηγουμενα Post για να δεις τα αρνητικα.

το κινητο σαν walkman κινητο ισως ειναι το κορυφαιο αλλα σε σχεση με την τιμη του δεν ξερω αν αξιζει.

 

Επειδη είδα αυτα που με φόβησαν περισσότερο ειναι 1) Σε ένα απο τα post διάβασα ότι δεν δέχεται τις κλήσεις από τους άλλους 2) Δεν κρατά τις εισερχόμενες κλήσεις .Ισχύουν μόνο σαν bugs σε ορισμένα κινητά ;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη είδα αυτα που με φόβησαν περισσότερο ειναι 1) Σε ένα απο τα post διάβασα ότι δεν δέχεται τις κλήσεις από τους άλλους 2) Δεν κρατά τις εισερχόμενες κλήσεις .Ισχύουν μόνο σαν bugs σε ορισμένα κινητά ;

 

Αμα τα ξεκάσεις φεύγουν, μή φοβάσαι

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Αμα τα ξεκάσεις φεύγουν, μή φοβάσαι

Δηλαδη τωρα εσυ βοηθας στην συζητηση?

//

Nio2007 αν ψαξεις λιγο εδω μεσα οπως ειπαν και αλλοι θα δεις ολα τα προβληματα του :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τωρα εσυ βοηθας στην συζητηση?

//

Nio2007 αν ψαξεις λιγο εδω μεσα οπως ειπαν και αλλοι θα δεις ολα τα προβληματα του :)

 

εσύ πως βοηθάς? μόνος σου το είπες πως το είπαν και οι άλλοι. τι το ξανα λές? μόλις 10 ποστ πριν το παιδί έκανε αναλυτική λίστα προβλημάτων.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εσύ πως βοηθάς? μόνος σου το είπες πως το είπαν και οι άλλοι. τι το ξανα λές? μόλις 10 ποστ πριν το παιδί έκανε αναλυτική λίστα προβλημάτων.

Eγω δεν πεταω ειρωνιες ...του ειπα οτι το ειπαν και αλλοι.Χαλαρωσε!

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη!

Είχα γράψει κάποια πράγματα για το κινητό, πριν μερικούς μήνες.

Δεν ξέρω αν σε βοηθάω.

 

Ξεκινάω με τα θετικά:

Το κινητό είναι πανέμορφο, με σχετικά μαζεμένες διαστάσεις.

Η οθόνη είναι κορυφαία. Φωτεινότατη & με πολύ μεγάλη ανάλυση.

Η ποιότητα του ήχου με τα ακουστικά της συσκευασίας είναι όλα τα ευρώ.

Τα πλήκτρα -τα αριθμητικά & μόνο- είναι μεγάλα σε μέγεθος & έχουν πολύ καλή αίσθηση.

Το πακέτο αγοράς περιλαμβάνει κάρτα μνήμης 1GB.

 

& πάμε στα αρνητικά:

Η τιμή του κινητού είναι κάπως τσιμπημένη. Με αυτή την τιμή, θα μπορούσαν να έχουν στη συσκευασία & το χειριστήριο του mp3 στο handsfree, που υπάρχει στο W950 & το οποίο πωλείται 45 ευρώ!

(η Nokia έχει ένα παρόμοιο χειριστήριο στη συσκευασία των πολύ φτηνότερων N70 Music Edition & 3250 Xpress Music).

Το πολυπλήκτρο-σταυρός, είναι άβολο. Τα πλήκτρα του είναι μικρά, σκληρά & πολύ αραιά μεταξύ τους.

Η οθόνη (στο δικό μου κινητό?) τρεμοπαίζει όταν το κινητό βρίσκεται σε σκοτεινό περιβάλλον.

Η μπαταρία βρίσκεται ένα σκαλί -μπορεί & δυο- κάτω από αυτή του W800 (ίσως φταίει ότι δεν έχει κάνει ορισμένους κύκλους φόρτισης).

Το κινητό είναι εμφανώς πιο αργό από το W800, ειδικά όταν κάποιος κινείται στην κάρτα μνήμης.

Γιατί αφαίρεσαν το πλήκτρο play/pause που υπήρχε στο πλάι, στα W800 (& όχι μόνο)? Το πλήκτρο αυτό -μαζί με τα πλήκτρα της έντασης- συνέχιζε να λειτουργεί ακόμη & όταν το πληκτρολόγιο ήταν κλειδωμένο. Για ποιό λόγο θα πρέπει να ξεκλειδώνω το κινητό όταν θέλω να ακούσω το σταθμό ή το mp3 που άκουγα λίγο πρίν?

Πού είναι το autofocus & το κάλυμμα της κάμερας? Οέο?

Το κινητό συνεχίζει να φορτίζει όταν συνδέεται με τη USB, παρόλο που έχω απενεργοποιήσει την επιλογή αυτή...

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προβλήματα είναι μικρά. Και δεν ειναι προβλήματα αλλά μειονεκτήματα
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ βλέπετε δεν είναι και φθηνό το κινητό και το ψάχνω μην μου βγει . . . .

 

an thes dinw ena w850 pou exw sta 300 me thn ena giga mnhmh 2 ebdomadwn me eghhsh agorasmeno apo e-shop.

to kinito auto pantos egw den tallazw me tipota!!! kai mousikh teleia,kai trackid...kai dinato hxeio!(panta eixa problhma me auto den akouga to kinito pou xtipouse)ti allo thelw pia!!

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα προβλήματα είναι μικρά. Και δεν ειναι προβλήματα αλλά μειονεκτήματα

 

Σωστά, αλλά και ο φίλος σαν αρνητικά τα παρουσίασε, όχι σαν προβλήματα.

(αν και η φόρτιση μέσω της usb παρά την απενεργοποίησή της, είναι πρόβλημα)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, αλλά και ο φίλος σαν αρνητικά τα παρουσίασε, όχι σαν προβλήματα.

(αν και η φόρτιση μέσω της usb παρά την απενεργοποίησή της, είναι πρόβλημα)

 

φόρτηση δεν γίνεται, απενεργοποιήτε. απλά η ένδειξη συνεχίζεται. με την νέα αναβάθμιση νομίζω ΄δείχνει και την ένδειξη σωστα.

 

Υ.Γ χακφρεε, αφου δεν το αλλάζεις γιατί το πουλάς?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ρε παιδια τα ιδια κ τα ιδια λεμε.:confused:

 

Η οθονη δεν τρεμοπαιζει, εχει αισθητηρα φωτος

Το κινητο δεν φορτιζει απο usb αν το απενεργοποιησεις απο το κρυφο μενου του.

Το κινητο ειναι σε θεση και τραγουδι να αλλαξει κ να ανεβοκατεβασεις ενταση οσο ειναι κλειδωμενο WTF εδω μεσα :lol:

 

Ελπιζω στο αμεσο μελλον να πεσουν πιο ποιοτικες ερωτησεις.

Link to comment
Share on other sites

φόρτηση δεν γίνεται, απενεργοποιήτε. απλά η ένδειξη συνεχίζεται. με την νέα αναβάθμιση νομίζω ΄δείχνει και την ένδειξη σωστα.

 

Υ.Γ χακφρεε, αφου δεν το αλλάζεις γιατί το πουλάς?

 

den dinw fisika auto pou exw alla allo:lol: 2 exw sta xerakia mou

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ρε παιδια τα ιδια κ τα ιδια λεμε.:confused:

 

Η οθονη δεν τρεμοπαιζει, εχει αισθητηρα φωτος

Το κινητο δεν φορτιζει απο usb αν το απενεργοποιησεις απο το κρυφο μενου του.

Το κινητο ειναι σε θεση και τραγουδι να αλλαξει κ να ανεβοκατεβασεις ενταση οσο ειναι κλειδωμενο WTF εδω μεσα :lol:

 

Ελπιζω στο αμεσο μελλον να πεσουν πιο ποιοτικες ερωτησεις.

 

Μάλλον δεν κατάλαβες τιέίπε ο άλλο. Πάυση και αρχή τραγουδιού κουμπί εννοεί. Και η φορτηση ήταν ένα μπακ στην ένδειξη.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Mporeis na alakseis kommati apo ta plhktra entasis alla gia na kaneis enalagh apo radio se mp3 prepei na kseklidoseis to plhktrologio

 

Ontos to plhktro anaparagoghs/paushs einai ena meion... alla den tha kourasto an kano mia kinhsh ton 5secs

 

;)

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Mporeis na alakseis kommati apo ta plhktra entasis alla gia na kaneis enalagh apo radio se mp3 prepei na kseklidoseis to plhktrologio

 

Ontos to plhktro anaparagoghs/paushs einai ena meion... alla den tha kourasto an kano mia kinhsh ton 5secs

 

;)

 

gt pio kinito kaneis enalagi apo radio se mp3? mono me hf san ta 970 mporeis na kaneis kkati tetio. nomizw

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...