Jump to content

[Επίσημο] Nokia N72


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΝΟΚΙΑ Ν72. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΙΑ ΠΑΛΙΟ ΕΧΕΙ ΤΟ V 2.0635.3.0.2 29-08-06 RM-180. ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ; ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ; ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΡΤΟΝ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ DEMO. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ; Η ΝΑ ΨΑΞΩ ΜΙΠΩΣ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ <*****> ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΙΣΩ; ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΤΟΝ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΝΟΚΙΑ Ν72. ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΙΑ ΠΑΛΙΟ ΕΧΕΙ ΤΟ V 2.0635.3.0.2 29-08-06 RM-180. ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ; ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ; ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΡΤΟΝ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ DEMO. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ; Η ΝΑ ΨΑΞΩ ΜΙΠΩΣ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΑ <*****> ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΙΣΩ; ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΤΟΝ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

 

Οχι, αυτή είναι η τελευταία έκδοση. Δεν έχει βγει άλλη πιο καινούργια ακόμα. Γίνεται απευθείας απο το pc σου με το καλώδιο αν έχεις dsl. Αν δεν έχεις, καλύτερα για εμένα άστο. Έτσι και αλλιώς ίσως αργήσουν να βγάλουν κάτι πιο καινούργιο. Όσο για το norton, δεν έχω ασχοληθεί καν. Ούτε το εγκατέστησα και ούτε πρόκειται.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, αυτή είναι η τελευταία έκδοση. Δεν έχει βγει άλλη πιο καινούργια ακόμα. Γίνεται απευθείας απο το pc σου με το καλώδιο αν έχεις dsl. Αν δεν έχεις, καλύτερα για εμένα άστο. Έτσι και αλλιώς ίσως αργήσουν να βγάλουν κάτι πιο καινούργιο. Όσο για το norton, δεν έχω ασχοληθεί καν. Ούτε το εγκατέστησα και ούτε πρόκειται.

χρονια πολλα παιδια. ειναι καποιος που εχει εγκαταστησει το norton? ας μας πει τις εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε το kaspersky και αφήστε το norton και τις λοιπές αηδίες.

Ψάξτε το στο xxxxxxxxxxxxxxxx

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Το norton καθυστερεί απίστευτα το τηλέφωνο... μην το βάλετε... το έχω συνεχώς απενεργοποιημένο.

Γενικά τα antivirus μου φαίνονται λίγο περιττά για τα κινητά καθως η πιο καλή προστασία είναι:

1) η απενεργοποίηση του bluetooth όταν δεν το χρησίμοποιείς και

2) η μη αποδοχή αρχείων από αγνώστους, κυρίως .sis

 

Καλά Xριστούγεννα :D

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

xronia polla se olous. sto manual toy kinhtou leei pos to plhktro me ti diesi# ektos apo enalagh profil kanei k enalagh metaksi gramon an kapoion exei dio grammes sthn karta sim. ego exo cosmote k exo thn 2in1 karta sim. alla den kanei tetia enalagh mono profil allazei mipos mporh kapoion na mou pei pos ginete h allagh metaksi 2 grammon. kai kati allo. sthn apostollh sms den krataei ths teleutaies epafes pou esteila sms oste na mhn psaxno sunexeia mesa ston katalogo opos kanoun ola ta nokia.
Link to comment
Share on other sites

kai kati allo. sthn apostollh sms den krataei ths teleutaies epafes pou esteila sms oste na mhn psaxno sunexeia mesa ston katalogo opos kanoun ola ta nokia.

 

:blink: Αν γίνεται αυτό, θα ήθελα να μάθω και εγώ πως γίνεται. Αν και στα προηγούμενα Νοκια που είχα δεν νομίζω οτι γινόταν (δεν τα ψάχνω και πολύ). Δεν έχω διαβάσει κάτι σχετικό και εγώ ούτε στο manual αλλά ούτε και σε κάποιο άλλο κινητό Nokia έχω ακούσει κάτι παρόμοιο.:confused:

Link to comment
Share on other sites

:blink: Αν γίνεται αυτό, θα ήθελα να μάθω και εγώ πως γίνεται. Αν και στα προηγούμενα Νοκια που είχα δεν νομίζω οτι γινόταν (δεν τα ψάχνω και πολύ). Δεν έχω διαβάσει κάτι σχετικό και εγώ ούτε στο manual αλλά ούτε και σε κάποιο άλλο κινητό Nokia έχω ακούσει κάτι παρόμοιο.:confused:

kai βέβαια γίνετε μόλις πατάς αποστολή σου έχει ετοιμες τις επαφές που έχεις στείλει μέχρι εκείνη την στιγμή δηλ οπως στο μητρώο κλήσεων που κρατάει τις τελευταίες 20 κλήσεις έτσι κ στα μηνύματα κ δεν χρειάζεται να ανατρέχεις

συνέχεια μεσα στον κατάλογο

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω αποστολή με πηγαίνει στον κατάλογο. Πως γίνεται αυτό στο οποίο αναφέρεσαι;
Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω αποστολή με πηγαίνει στον κατάλογο. Πως γίνεται αυτό στο οποίο αναφέρεσαι;

πρωτη φορα το ακουω κι εγω.

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα το ακουω κι εγω.

 

Κι όμως τώρα που το ανέφερε ο φίλος μας θυμάμαι οτι σε ένα 6270 που είχα γινόταν! Anyway καλή πρωτοχρονιά σε όλους :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες ειμαι νεος στο forum...

 

ψηνομαι να παρω το nokia N72!!μπορει καποιος να μου πει μεχρι ποση μνημη μπορει να παρει?σε mb!!??θελω να'χω 1 gb...

 

ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο ?

autofocus δεν εχει ουτε αυτο ουτε το N70 ετσι?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες ειμαι νεος στο forum...

 

ψηνομαι να παρω το nokia N72!!μπορει καποιος να μου πει μεχρι ποση μνημη μπορει να παρει?σε mb!!??θελω να'χω 1 gb...

 

ειστε ευχαριστημενοι απο το κινητο ?

autofocus δεν εχει ουτε αυτο ουτε το N70 ετσι?

Παιρνει μνήμη μέχρι όσο υπάρχει. Αυτή τη στιγμή υπάρχει μέχρι 2GB οπότε..

 

Autofocus όχι, κανένα απ'τα δύο.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιρνει μνήμη μέχρι όσο υπάρχει. Αυτή τη στιγμή υπάρχει μέχρι 2GB οπότε..

 

Autofocus όχι, κανένα απ'τα δύο.

 

Στις τυπικές προδιαγραφές η Nokia δίνει ως 1GB

Όχι πως δεν θα πάρει και μεγαλύτερη αλλά καλό είναι να την δοκιμάσεις πρώτα

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

Στις τυπικές προδιαγραφές η Nokia δίνει ως 1GB

Όχι πως δεν θα πάρει και μεγαλύτερη αλλά καλό είναι να την δοκιμάσεις πρώτα

Μην τα κοιτάς αυτά..

2Gb έχω στο ν70.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω 1 gb και φυσικά λειτουργεί κανονικά.

 

Πίκρα N-Series και να μην έχει auto focus (το ξανα είπα, αλλά τι να κάνω).

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. μετά από τρία χρονια σκέφτομαι να ξαναγυρίσω σε nokia. στο n72(η στο n70 millenium). έχω όμως πολλές απορίες που θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει.πρώτα απόόλα ποτε δεν είχα συμβίαν. έχω ακούσει τα καλύτερα για τις εφαρμογές που μπορεί να βρείς. είναι όμως εύκολο σε κάποιον άσχετο με συμβίαν(όχι όμως και άσχετο με τεχνολογία) να το καταλάβει? είναι εύχρηστο ένα κινητό με συμβίαν?

αρνητικά του συμβίαν? κολλάει εύκολα και σου σπάει τα νεύρα?

επίσης μιας και μου ήρθε. υπάρχει προγραμματάκι συμβίαν που να μην εμφανίζει στο κινητό ότι σου ήρθε μήνυμα η σε παίρνει τηλέφωνο κάποιο συγκεκριμένο νούμερο και την πληροφορία να τι βλέπεις από αλλου?

δηλαδή να σε παιρνει κάποιο άτομο η να στέλνει μήνυμα και το κινητό να κάνει τίποτα.το κινητό από κατασκευή τι λέει?

μπαταρία? αντέχει? αν θέλω μπορώ να αγοράσω μεγαλύτερη μπαταρία?1100 ας πούμε? χωράει?

το joystick τον nokia είναι εύχρηστο για να παίζεις παιχνίδια? η σου σπάει τα νεύρα?

επίσης κάτι πολύ σημαντικό. το handsfree κάνει καλή επαφή με το κινητό, η με το παραμικρό θα χάνει επαφή και θα μου σπάει τα νεύρα? αντέχει το καλώδιο του?

από service πως πάει η nokia? έχει πολλά παραρτήματα η μονο ένα κεντρικό κατάστημα?

είναι λαμόγια? η μπαταρία και τα ακουστικά είναι στο service?

το καλώδιο τις φόρτισης κάνει και αυτό καλή επαφή?

γενικά το η72 τι προβλήματα έχει παρουσιάσει?

σας ευχάριστο πολύ όλους και αν θέλει κάποιος να στείλει και pm για να μη σας πρήζω....

ναστέ καλά

 

και κάτι τελευταίο αν ξέρει κάποιος.και το η72 και το η70 έχουν στο κινητό στερεοφωνικά ηχεία η ένα ηχείο?

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΤΟ ΝΟΚΙΑ Ν72 Κ bluetooth ΤΟ JABRA BT205. OTAN EINAI ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΟ bluetooth ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ Κ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ JABRA ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ JABRA Κ ΤΟ bluetooth ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ Κ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΔΕΝ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ MANUAL ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ Η ΣΥΝΔΕΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΤΟ JABRA MOY ZHTAEI NA ΜΙΛΗΣΩ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ ΜΙΑ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ. ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ JABRA TO ΣΥΝΔΕΣΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΟΚΙΑ Κ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει κανείς βάλει στο n72 Bluetooth gps+ πρόγραμμα πλοήγησης να μας πει πως συμπεριφέρεται το κινητό; Σκέφτομαι την αγορά ενός bluetooth gps (για πρόγραμμα δεν ξέρω ακόμα τι και πως).
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. μετά από τρία χρονια σκέφτομαι να ξαναγυρίσω σε nokia. στο n72(η στο n70 millenium). έχω όμως πολλές απορίες που θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει.πρώτα απόόλα ποτε δεν είχα συμβίαν. έχω ακούσει τα καλύτερα για τις εφαρμογές που μπορεί να βρείς. είναι όμως εύκολο σε κάποιον άσχετο με συμβίαν(όχι όμως και άσχετο με τεχνολογία) να το καταλάβει? είναι εύχρηστο ένα κινητό με συμβίαν?

αρνητικά του συμβίαν? κολλάει εύκολα και σου σπάει τα νεύρα?

επίσης μιας και μου ήρθε. υπάρχει προγραμματάκι συμβίαν που να μην εμφανίζει στο κινητό ότι σου ήρθε μήνυμα η σε παίρνει τηλέφωνο κάποιο συγκεκριμένο νούμερο και την πληροφορία να τι βλέπεις από αλλου?

δηλαδή να σε παιρνει κάποιο άτομο η να στέλνει μήνυμα και το κινητό να κάνει τίποτα.το κινητό από κατασκευή τι λέει?

μπαταρία? αντέχει? αν θέλω μπορώ να αγοράσω μεγαλύτερη μπαταρία?1100 ας πούμε? χωράει?

το joystick τον nokia είναι εύχρηστο για να παίζεις παιχνίδια? η σου σπάει τα νεύρα?

επίσης κάτι πολύ σημαντικό. το handsfree κάνει καλή επαφή με το κινητό, η με το παραμικρό θα χάνει επαφή και θα μου σπάει τα νεύρα? αντέχει το καλώδιο του?

από service πως πάει η nokia? έχει πολλά παραρτήματα η μονο ένα κεντρικό κατάστημα?

είναι λαμόγια? η μπαταρία και τα ακουστικά είναι στο service?

το καλώδιο τις φόρτισης κάνει και αυτό καλή επαφή?

γενικά το η72 τι προβλήματα έχει παρουσιάσει?

σας ευχάριστο πολύ όλους και αν θέλει κάποιος να στείλει και pm για να μη σας πρήζω....

ναστέ καλά

 

και κάτι τελευταίο αν ξέρει κάποιος.και το η72 και το η70 έχουν στο κινητό στερεοφωνικά ηχεία η ένα ηχείο?

 

 

Τι να μη μας πρήζεις που μας έπρηξες ήδη :p :p (πλάκα κάνω)!

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

 

1. N70 millenium δεν υπάρχει - μάλλον εννοείς το Music Edition.

 

2. Είναι σύμπιαν (Symbian) κι όχι συμβίαν :p

 

3. Το αν είναι εύχρηστο ή όχι ένα κινητό με Symbian είναι υποκειμενικό για τον καθένα. Άποψή μου είναι πως είναι πιο πολύπλοκα στο χειρισμό τους αλλά έχουν μεγαλύτερη ευελιξία ως προς το τι μπορείς να κάνεις (περισσότερες δυνατότητες).

 

4. Οτιδήποτε έχει σχέση με εφαρμογές Symbian εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=51187&page=125

 

5. Από πλευράς κατασκευής υπάρχουν πολύ πιο στιβαρά κινητά αλλά παρόλα αυτά προσωπικά είμαι ικανοποιημένος (άλλωστε στα fashion phones δεν παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο αυτό που λέμε "γερή" κατασκευή).

 

6. Η μπαταρία του με μέτρια έως αρκετή χρήση (φυσιολογικά πράγματα δηλαδή) μου πάει 3 γεμάτες μέρες. Αν "του πιείς το αίμα" στο τέλος της δεύτερης θέλει φόρτιση. Κάπου είχα ακούσει για την ύπαρξη μιας μπαταρίας (BL-6C νομίζω είναι ο κωδικός της) η οποία έχει ίδιο μέγεθος με την BL-5C αλλά δε μπορώ να την βρώ πουθενά.

 

7. Το joystick είναι μια χαρά αλλά ειδικά για παιχνίδια γιατί joystick; Καλύτερα δεν είναι με τα 2-4-6-8 και 5;

 

8. Τα καλώδια φορτιστή και data είναι μια χαρά ώς προς την εφαρμογή τους στο τηλέφωνο. Το hands free έχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Οι καινούριοι φορτιστές της NOKIA έχουν ψιλο-ψεύτικα καλώδια αλλά μέχρι τώρα δεν έχει ακουστεί παράπονο από κάποιον εδώ μέσα.

 

9. Υπάρχουν πολλά Nokia Shops σε όλη την Ελλάδα. Πιο συγκεκριμένα ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.nokia.com.gr/nokia/storeLocator_main.html

 

10. Στο service περιλαμβάνεται οτιδήποτε οφείλεται σε κατασκευαστικό λάθος ή κακή ποιότητα κατασκευής και όχι σε ΣΕΝΑ.

 

11. Γενικά δεν έχει παρουσιάσει τίποτα :) Κάποτε νομίζαμε οτι έχει πρόβλημα με το φωτισμό αλλά ήταν δικό μας λάθος (δεν είχαμε κατανοήσει τη λειτουργία του αισθητήρα)!

 

Καλή πρωτοχρονιά σε όλους! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

6. Η μπαταρία του με μέτρια έως αρκετή χρήση (φυσιολογικά πράγματα δηλαδή) μου πάει 3 γεμάτες μέρες. Αν "του πιείς το αίμα" στο τέλος της δεύτερης θέλει φόρτιση. Κάπου είχα ακούσει για την ύπαρξη μιας μπαταρίας (BL-6C νομίζω είναι ο κωδικός της) η οποία έχει ίδιο μέγεθος με την BL-5C αλλά δε μπορώ να την βρώ πουθενά.

 

Αν υπάρχει όντως, θα σε παρακαλούσα αν την βρεις να μας πεις και εμάς λεπτομέρειες. Ο αδελφός μου σε ενα παλιό 3650 που έχει για την δουλειά...αντί για BL-5C βρήκε μια BL-4C που απο οτι του είπαν κάνει την ίδια δουλειά. Για 6C δεν γνωρίζω.:confused:

 

11. Γενικά δεν έχει παρουσιάσει τίποτα Κάποτε νομίζαμε οτι έχει πρόβλημα με το φωτισμό αλλά ήταν δικό μας λάθος (δεν είχαμε κατανοήσει τη λειτουργία του αισθητήρα)!

 

Γενικά συνεχίζω να πιστεύω οτι ο φωτισμός δουλεύει λάθος και οτι θα έπρεπε να μπορείς να αλλάξεις τον χρόνο του φωτισμού και επίσης οτι θα έπρεπε όπως και σε παλιότερα κινητά να έσβυνε πιο γρήγορα με το κλείδωμα των πλήκτρων (τουλάχιστον).

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι καλύτερο, το Ν73 ή το Ν72?

 

Καλη Χρονια :)

Ασκοπη συγκριση .Το Ν73 εχει περισσοτερες δυνατοτητες .

Για τετοια ερωτηματα ,υπαρχει η καταλληλη ενοτητα :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ξέρω...Αν θέλετε πηγαίνετε http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=160654

για να μου πείτε την γνώμη σας...Συγνώμη για το off topic:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...