Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού διάβασα και τις 36 σελίδες, έχω μια αστεία απορία! Τελικά πόσα εικονίδια βλέπετε στο κεντρικό μενού; Είχε αναφερθεί στις πρώτες σελίδες πως το Ν91 εμφανίζει 12 εικονίδια (όπως το Ν80, αν και στο Ν91 το οποίο έγινε reviewed εμφάνιζε 9) αλλά το δικό μου εμφανίζει 9... Υπόψιν έχω κάνει την τελευταία αναβάθμιση μέσω internet (2.10.013)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eleos re si clairv :D hehe

 

9 emfanizei afou exei tin idia othoni me ta alla s60 kinita tis seiras 2(2nd edition)

ta ipoloipa nseries exoun megaliteres othones me megaliteri analysi :P

Επισκευτειτε την virtual πόλη μου και βοηθηστε στην εξελλιξη της!

http://thesschester.myminicity.com/

και

http://thesschester.myminicity.com/ind

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

eleos re si clairv :D hehe

 

9 emfanizei afou exei tin idia othoni me ta alla s60 kinita tis seiras 2(2nd edition)

ta ipoloipa nseries exoun megaliteres othones me megaliteri analysi :P

 

εμ μα κάποιος είχε πει νομίζω ότι έχει 12 και είχα φάει φρίκη :rolleyes: Κρίμα πάντως, βλέπω την οθόνη του Ν80 και είναι ..αξιοζήλευτη!

Link to comment
Share on other sites

e mi ta theloume k ola dika mas!!!skepsou auta pou exei to n91 k kanei 600euro...pou na eixe k kaliteri othoni k 2i kamera klp klp...poso tha to pigaine i nokia parapanw ????1000euro????(de tha to agoraze kaneis meta...)

Επισκευτειτε την virtual πόλη μου και βοηθηστε στην εξελλιξη της!

http://thesschester.myminicity.com/

και

http://thesschester.myminicity.com/ind

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

einai oi teleutaies meres stock tou n91 giauto epese i timi :)

Επισκευτειτε την virtual πόλη μου και βοηθηστε στην εξελλιξη της!

http://thesschester.myminicity.com/

και

http://thesschester.myminicity.com/ind

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ηελλοζζ

 

Έχει ασχοληθεί κανένας με τις βέλτιστες ρυθμίσεις ήχου στο equaliser του N91? Τι μπορούμε να επιλέξουμε για το καλύτερο preset?

 

 

Ευχαριστώ :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί καποιος να μου πει με ποιο προγραμμα μπορώ να μετατέψω αρχεία βιντεο(avi...) σε μορφή που μπορεί να τα παίζει το τηλέφωνο στην ίδια ποιότητα που είχαν τα βιντεάκια που είχε μέσα;

 

Τι μορφή αρχείο είναι ?

 

Ευχαριστώ

 

μπορεις με το SmartMovie Converter να μετατέψεις αρχεία βιντεο σε (avi...) και μπορεις να τα παιξεις με το Divxplayer_s60_3rd ειναι free

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!:cool:

 

Εδω και μερικες μερες ειμαι κατοχος ενος Nokia Ν91!

Εχοντας ως δεδομενο οτι για αρκετα χρονια ημουν χρηστης sony-ericsson και οτι το τελευτεο μου νοκια ηταν το 6150, δεν ξερω καλα την λειτουργια του Symbian και γενικοτερα δεν ειμαι εξοικιωμενος με τετοιου ειδους λειτουργικα συστηματα σε κινητα!:O

Μη εχοντας την δυνατοτητα να διαβασω ολο το threat μηπως ειναι δυνατο να μου πειτε καποια tips ωστε να με βοηθησουν στην διαχειριση του brand-new κινητου μου??

Επισης θα ηθελα πληροφοριες για προγραμματα οπως Destinator (GPS) και γενικα να μου πειτε χρησιμα προγραμματα για να βαλω στα 4GB μου!:cool:

 

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!:cool:

 

Εδω και μερικες μερες ειμαι κατοχος ενος Nokia Ν91!

Εχοντας ως δεδομενο οτι για αρκετα χρονια ημουν χρηστης sony-ericsson και οτι το τελευτεο μου νοκια ηταν το 6150, δεν ξερω καλα την λειτουργια του Symbian και γενικοτερα δεν ειμαι εξοικιωμενος με τετοιου ειδους λειτουργικα συστηματα σε κινητα!:O

Μη εχοντας την δυνατοτητα να διαβασω ολο το threat μηπως ειναι δυνατο να μου πειτε καποια tips ωστε να με βοηθησουν στην διαχειριση του brand-new κινητου μου??

Επισης θα ηθελα πληροφοριες για προγραμματα οπως Destinator (GPS) και γενικα να μου πειτε χρησιμα προγραμματα για να βαλω στα 4GB μου!:cool:

 

Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας!!!!

 

To Destinator δεν είναι συμβατό με το Symbian λειτουργικό.

 

Η εφαρμογή Route66 είναι εκείνη που πρέπει να αναζητήσεις για να έχεις χάρτες στο κινητό σου τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

mpes sto:xxxxxxxxxxxxxxxxxx ...kai tha vreis polla pragmata gia na gemiseis to N91.opws efarmoges,paixnidia,themata..apla kane mia dwrean eggrafi sto site

 

Eυχαριστω, θα κατσω να το ψαξω το site!:)

 

To Destinator δεν είναι συμβατό με το Symbian λειτουργικό.

 

Η εφαρμογή Route66 είναι εκείνη που πρέπει να αναζητήσεις για να έχεις χάρτες στο κινητό σου τηλέφωνο.

 

Εχω ακουσει οτι το Route66 εχει πολυ χαλια χαρτες και οτι εχει πολλα λαθη!:X

 

 

Επειδη εχω ασυρματο δικτυο στο σπιτι μου μεσω ρουτερ, θελω να συνδεσω και το κινητο!Το κινητο αναγνωριζει το δικτυο κανονικα αλλα απο εκει και περα τι αλλο προσφερει αυτη η λειτουργια?

 

Δωστε tips που πρεπει να ξερει ο αρχαριος σχετικα με τα symbian!!:O

Link to comment
Share on other sites

 

Εχω ακουσει οτι το Route66 εχει πολυ χαλια χαρτες και οτι εχει πολλα λαθη!:X

 

Δεν έχω εντοπίσει ούτε ένα λάθος στον χάρτη της Αττικής.

Είναι ολοκληρωμένος και αξιόπιστος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω εντοπίσει ούτε ένα λάθος στον χάρτη της Αττικής.

Είναι ολοκληρωμένος και αξιόπιστος.

 

Ok..Για πες που θα το βρω και πως θα το εγκαταστησω!:O Sorry αλλα δεν ξερω καθολου!!:O

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αναλογο θεμα για εφαρμογες :rolleyes: :X

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αναλογο θεμα για εφαρμογες :rolleyes: :X

 

Σωστα!.. Ε τοτε ας απαντηθει το ερωτημα για το Wi-Fi!

 

Edit: To Vito SmartMap εχει χαρτη της Ελλαδας!!

Link to comment
Share on other sites

σε τι πρεπει να μετατρεψω μια ταινια για να την παιζει το ν91?

 

Πρέπει πρώτα να κατεβάσεις την παρακάτω εφαρμογή:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Εν συνεχεία θα μετατρέψεις τις ταινίες σε μορφή .avi.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα η 4η κατα σειρα συσκευη μου εφτασε επισκευασμενη με ολα καινουργια..Περασα μονο τα γαμ....ενα τηλεφωνα μου μεσα...Το βαζω να φορτιζει και ειχα και ξυπνητηρι και με το που μπενει το ξυπνητηρι δεν χτυπαει ο ηχος και αρχιζει να κανει επανεκκινησεις το γμενο το κωλοτηλεφωνο...Δεν μπορω να το ανοιξω με τπτ..Ανοιγει μου βγαζει ξυπνητηρι 9 ωρα αναβολη ή διακοπι και δεν πατιεται τπτ και κανει επανεκκινησεις..ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΩΛΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...Το εχω κανει την τελευταια αναβαθμιση και εχω βαλει και το sms accelarator...
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο δυο εβδομάδες οτι είχα στο σκληρο του κινητου μου χάθηκε στα καλά καθούμενα οτι photos eixa kai video den ta anagnwrize para mono sto pc suite ta evriske... Λοιπον πήρα πρωτοβουλεία να το κάνω φορματ μπασ και διορθοθει.Το κινητό τώρα δουλευει αλλα οταν ανοίγω το PC SUITE και απιλέ3ω διαχείρηση αρχείων και ανοίξω το σκληρό δίσκο δεν έχει τπτ...Μπορει να μοu kaneis na mou e3igisi to phenomeno afto...?? Ti lete fteei to pc m i to kinito...

 

pls help...:worry:

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΟΛΑ ΕΒΑΙΝΑΝ ΚΑΛΩΣ ΕΣΒΕΙΣΕ.ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΟΘΟΝΗ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑ;Ω ΣΤΗ ΝΟΚΙΑ CLUB ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΠΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΕΛΙΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΑΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ.ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΑΠΗΝΤΗΣΑΝ ''ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ''.ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΝΑ + ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ(ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΚΟΣΜΟΤΕ).ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΕΥΤΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΙΝΗΤΟ ΝΟΚΙΑ ΞΑΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΦΙΝΛΑΝΔΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ.
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο δυο εβδομάδες οτι είχα στο σκληρο του κινητου μου χάθηκε στα καλά καθούμενα οτι photos eixa kai video den ta anagnwrize para mono sto pc suite ta evriske... Λοιπον πήρα πρωτοβουλεία να το κάνω φορματ μπασ και διορθοθει.Το κινητό τώρα δουλευει αλλα οταν ανοίγω το PC SUITE και απιλέ3ω διαχείρηση αρχείων και ανοίξω το σκληρό δίσκο δεν έχει τπτ...Μπορει να μοu kaneis na mou e3igisi to phenomeno afto...?? Ti lete fteei to pc m i to kinito...

 

pls help...:worry:

 

Το κινητο φταιει,εκανες καμμια αναβαθμιση ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω ασυρματο δικτυο στο σπιτι μου μεσω ρουτερ, θελω να συνδεσω και το κινητο!Το κινητο αναγνωριζει το δικτυο κανονικα αλλα απο εκει και περα τι αλλο προσφερει αυτη η λειτουργια?

 

Παιδια ξερει καποιος να απαντησει?Εχει ασχοληθει κανεις?

 

Πως γινεται να μπαινω στο Internet απο το κινητο μεσω του Wi-Fi??:what:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει καποιος να απαντησει?Εχει ασχοληθει κανεις?

 

Πως γινεται να μπαινω στο Internet απο το κινητο μεσω του Wi-Fi??:what:

 

 

an kai to exw mprosta moy auti ti stigmi,giati epatha k egw to idio skiniko me toy filoy pio panw (meta apo anabathmisi),me to poy anoigeis ton isto sou zitaei simeio prosbasis.epilegeis anazitisi wlan,breiskei to diktio poy theleis (an yparxei) kai meta eisai ok

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Δεν έχω βρεί κάπου στις επιλογές εμφάνισης μηνυμάτων να βγαίνει πρώτα το μικρό όνομα και μετά το επώνυμο... ξέρει κανείς αν και πως γίνεται? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...