Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)γυρω στα 200 ευρω,κοιτα ξε λιγο στα shop.

2)2 μερες ας πουμε,απο οτι ξερω δεν υπαρχει.

3)ειναι καθαρος αλλα οχι παααρα πολυ δυνατος,απο τα ακουστικα καταλαβαινεις ηχο.

4)οχι δεν χαλαει κ αμα χαλασει τι σε νοιαζει?εγγυηση 2 χρονια εχει...

ναι ειναι μια χαρα ευκολο.

5)εμενα στο ασημενιο μ εκαναν πιο πολυ μπαμ οι γραντζουνιες,στο μαυρο δεν εχει ομως ακομη καμμια για να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!

Γενικά πάντως δεν υπάρχουν κάποια σημεία στο κινητό που να τρίζουν ή να παίζουν κτλ, έτσι;

Και όποιος το έχει σε μαύρο ας μου πει εφ'όσον έχει γρατζουνιές αν φαίνονται πολύ άσχημα στο κινητό.

Και κάτι άλλο. Το μαυρό που έχω δει σε photos των 8 GB είναι πολύ όμορφο, αυτό των 4 GB είναι απόλυτα μαύρο ή είναι μαύρο - ασημί ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων;

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!

Γενικά πάντως δεν υπάρχουν κάποια σημεία στο κινητό που να τρίζουν ή να παίζουν κτλ, έτσι;

Και όποιος το έχει σε μαύρο ας μου πει εφ'όσον έχει γρατζουνιές αν φαίνονται πολύ άσχημα στο κινητό.

Και κάτι άλλο. Το μαυρό που έχω δει σε photos των 8 GB είναι πολύ όμορφο, αυτό των 4 GB είναι απόλυτα μαύρο ή είναι μαύρο - ασημί ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων;

 

δεν κανει τιποτα,tipota :)

οχι ειναι πολυ σταθερο κινητο...

των 8 ειναι μαυρο,των 4 γιγα εχει ερθει μονο σε ασημι...σε αλλες χωρες εχει κυκλοφορησει κ σε μαυρο,αλλα οχι εδω.

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια ερώτηση. Αυτό με τις γρατζουνιές γίνεται μόνο στο καπάκι της μπαταρίας ή σε όλο το κινητό; Και θα μπορούμε εύκολα να βρούμε ανταλλακτικό καπάκι της μπαταρίας από τη στιγμή που θα έχει γίνει χάλια;
Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια ερώτηση. Αυτό με τις γρατζουνιές γίνεται μόνο στο καπάκι της μπαταρίας ή σε όλο το κινητό; Και θα μπορούμε εύκολα να βρούμε ανταλλακτικό καπάκι της μπαταρίας από τη στιγμή που θα έχει γίνει χάλια;

εμενα παντως φιλε μου το ασημι δεν εχει καμια γρατζουνια ακομα. το εχω βεβαια μολις 20 μερες :)

αν φιλοτιμηθουν παντως τα νοκια σοπ να φερουν, λογικα θα μπορεις, οπως σε ολα τα κινητα.

Link to comment
Share on other sites

εγω στο πρωτο ν91 4 γιγα που ειχα τα αλλαξα με 60 ευρω καπου εκει νομιζω...

αυτο ειναι το πιο ευκολο...

Link to comment
Share on other sites

εγω στο πρωτο ν91 4 γιγα που ειχα τα αλλαξα με 60 ευρω καπου εκει νομιζω...

αυτο ειναι το πιο ευκολο...

εκαναν καλη δουλεια; ηταν δηλαδη οπως πριν; :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια...Το ν91 μου το αναγνωριζει κανονικα το pc suite..Εχω τελευταια εκδοση σε ολα..Επειδη προσφατα ξανακωλλησε η εκθεση ειπα να το κανω μια αναβαθμιση αφου εσωσα μην κλπ...

 

Ε κατεβαζω και λαστ εκδοση απο το updater και παντα σταματαει στο searching devices ή και πιο πριν....Δεν το βρισκει δηλαδη..Πρεπει να κανω κατι αλλο???PLEASE HELP!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια...Το ν91 μου το αναγνωριζει κανονικα το pc suite..Εχω τελευταια εκδοση σε ολα..Επειδη προσφατα ξανακωλλησε η εκθεση ειπα να το κανω μια αναβαθμιση αφου εσωσα μην κλπ...

 

Ε κατεβαζω και λαστ εκδοση απο το updater και παντα σταματαει στο searching devices ή και πιο πριν....Δεν το βρισκει δηλαδη..Πρεπει να κανω κατι αλλο???PLEASE HELP!!!!!

 

den katalaba kati...den mporeis na to kaneis update i den mporeis na to sindeseis sto pc suite?

Link to comment
Share on other sites

Sto pc suite sindeete kanonika kano ta pada....Sto updater thelo na to kano update alla den mou vriski to tilefono...leei searching for devices kai den kani tpt allo meta...

 

Eno to pc suite mouto vriski kanonika kai ola

 

Και εμένα το ίδιο μου έκανε.Του έκανα απεγκατάσταση από το control panel.Έκανα restart το PC κατέβασα την νέα έκδοση και τώρα όλα καλά :)

Link to comment
Share on other sites

Ekana anavathmisi kai pali den anoigi i ekthesi..Anoigi diladi alla den mou dixni kanena arxio..

 

Episis o vlakas ekana to lathos sto ksipnitiri na valo ixo alla kai exi kolisi edo kai 40lepta kai kani mono tou epanekinisis...Pos to diorthono auto na stamatisi???

Link to comment
Share on other sites

Ekana anavathmisi kai pali den anoigi i ekthesi..Anoigi diladi alla den mou dixni kanena arxio..

 

Episis o vlakas ekana to lathos sto ksipnitiri na valo ixo alla kai exi kolisi edo kai 40lepta kai kani mono tou epanekinisis...Pos to diorthono auto na stamatisi???

o σκληρος δισκος να υποθεσω οτι εχει βγαλει προβληματα. εχεις κανει full φορματ; οχι quick.

Link to comment
Share on other sites

To πηγα για αλλη μια φορα στην Νοκια και αλλες 2-3-4μερες χωρις κινητο παλι..Ευτυχως που εχω και δευτερο...Λιγα τα ψωμια του του ν91 σιγουρα θα παρω αλλο συντομα..
Link to comment
Share on other sites

To πηγα για αλλη μια φορα στην Νοκια και αλλες 2-3-4μερες χωρις κινητο παλι..Ευτυχως που εχω και δευτερο...Λιγα τα ψωμια του του ν91 σιγουρα θα παρω αλλο συντομα..

αλλαγη κινητου σου εχουν κανει καθολου με καινουργιο; ισως αυτο ή και αυτο να ειναι ελαττωματικο :O

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με alpha copy για το Ν91 8 gb.

Η τιμή του τελικά στα 618 euros και θα με πάρουν απο βδομάδα να το παραλάβω.

Η διαφορά με το 4 άρι στα 150 euro. Δεν ξέρω, αλλά δεν τη λες και μεγάλη διαφορά για 4 gb's περισσότερα !!!

Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι τα προβλήματα που ακούω εδω και πολύ καιρό.

@nikoskat είχες τίποτα μέχρι στιγμής ????

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα με alpha copy για το Ν91 8 gb.

Η τιμή του τελικά στα 618 euros και θα με πάρουν απο βδομάδα να το παραλάβω.

Η διαφορά με το 4 άρι στα 150 euro. Δεν ξέρω, αλλά δεν τη λες και μεγάλη διαφορά για 4 gb's περισσότερα !!!

Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι τα προβλήματα που ακούω εδω και πολύ καιρό.

@nikoskat είχες τίποτα μέχρι στιγμής ????

οχι, τιποτα απολυτως :)

Link to comment
Share on other sites

1-2 vdomades leitourgias pisteuw den einai arketes gia na peis me sigouria oti to kinito einai kalo k den vgazei provlimata!

 

618euro einai para polla k to skeftomai para poli mexri na kanw tin kinisi :)!

parakolouthw auto to thread apo tote pou anoikse.stin arxi oloi elegan oti to n91 einai fovero ta 4gb iperarketa k siga siga olo 1 k perissoteroi postaran ta provlimata pou emfanize!den kserw an ta provlimata auta exoun diorthwthei alla egw tha perimenw kana 2 mines akoma na dw pws tha paei....

 

ps:den to paizw eidimon sta kinita antithetws epeidi den kserw polla to psaxnw poli!

Επισκευτειτε την virtual πόλη μου και βοηθηστε στην εξελλιξη της!

http://thesschester.myminicity.com/

και

http://thesschester.myminicity.com/ind

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

θελω να πιστευω οτι στο Ν91 4gb εχουν διορθωθει τα οποια προβληματα υπηρχαν στην αρχη κυριως λειτουργικα αλλα και κατασκευαστικα. στα περισσοτερα κινητα ετσι γινεται αλλωστε :)

αν ειχε καποιο προβλημα, ολο και κατι κουλο θα ειχε κανει, ακομα και σε 1-2 βδομαδες, ετσι πιστευω.

 

τωρα για το 8gb ισως να μη βγαλει προβληματα γιατι ειναι απλως αναβαθμιση του προηγουμενου. :)

Link to comment
Share on other sites

αλλά και να βγάλει, θα το παλέψουμε ....

P.S.=Τα λεφτά είναι όντως πολλά.Κόψε απο δω, κόψε απο κει κάτι θα γίνει.

Προσωπικά έχω κόψει το τσιγάρο.:lol:

Ήταν όρος της """"καλής""" μου :p

P.S.=Αποθηκεύστε το κάτωθι,

Αλλάξτε την κατάληξη (απλώς σβήστε το ".doc")

Και κάντε 2ο κλικ στο count UP.JAR (κάθε μέρα - νέο νούμερο):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...