Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να είναι χαζό :O , αλλά πώς κάνουμε ένταξη στο μενού της κατάστασης αναμονής;

μενου/ρυθμισεις /τηλεφωνο/κατασταση αναμονης/εφαρμ.ενεργ αναμονης:)μετα οριζεις σε καθε συντομευση το προγραμμα που θελεις

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to mlock apla korifi, to exo vali kai sintomefsi sto kato velaki kai ine oti prepi

 

simera vrika kai thiki sovari gia to kinito alla vgeni mono se kafe, ine gia zoni tiw nokia universal cp-98 an den kano lathos 12 euro

QUOTE]

την θηκη την εχω παρει εδω και 15 μερες αλλα τελικα δεν με βολεψε και πολυ.εννοεις αυτην με το χρατς,χρατς την καφε.δεν καθετε καλα το χρατς,χρατς:) και μου την εδωσε,δε σε χαλασε και το γεγονος οτι το κλιπ για στηριξη στη ζωνη γυρναει γυρω,γυρω ολοι:) εμενα πολυ.επαθε ιλλιγκο το τηλ:lol: τελεια θηκη για στηριξη και στο στανταρ εξοπλισμο:lol: ειχε το qtek s100.ξεφτιλα νοκια,600ευρω και ουτε μια θηκη δεν δινεις:mad:

 

nai afti ine h thiki, ontos exi afta ta xaza alla apo to tipota kai epidi ithela zonis ime ok, kai san kafe mou kani tora idika to kalokairi pou forao kai antistichi endisi sti doulia, apo fthinoporo me mavra mallon tha ime me allo kinito :)

Υπογραφή εκτός κανόνων Ο.Π.Χ
Link to comment
Share on other sites

ta themes kai genika oi efarmoges tou n70 dn einai sumvates me to n80 giati to n80 einai s60 3rd edition !! prepei na katevaseis themes pou yposthrizun kinhta s60 3rd edition !!!

mhpws 3ereis pou mporw na brw themes kai efarmoges gia to n80?h monaxa sto site ths nokia pou 8a prepei na ta agorasw?

euxaristw gia thn proigoumenh apanthsh

Link to comment
Share on other sites

μενου/ρυθμισεις /τηλεφωνο/κατασταση αναμονης/εφαρμ.ενεργ αναμονης:)μετα οριζεις σε καθε συντομευση το προγραμμα που θελεις

 

Thanks φίλε :)

Α! Και κάτι άλλο! Για να πάω το κινητό για αναβάθμιση, θα τους πειράξει που έχω κανα δυο "σπασμένες" εφαρμογές; Να το κάνω φορμάτ πρίν το πάω; :confused:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μανιοδώς Alarm Manager!

Έχει βρείς κανείς τελικά προγραμματακια (σπασμένα και τζαμπέ πάντα:cool: )?!

Προτείνω να συγκεντρώσουμε λινκ με ότι υπάρχει για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι!!!!:happy: (κι εγώ μέσα)

We Will Meet In Eternity!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αναλογα θεματα για εφαρμογες και θεματα για symbian 9.1 -N80 .

Για requests εφαρμογων υπαρχουν και τα προσωπικα μηνυματα .

Με λιγο διαβασμα ,βρισκεις τα γνωστα λημερια :rolleyes:

Αμα μετρησω ποσες φορες εχει αναφερθει το iphone-forum.org ....

Τα συγκεντρωμενα λινκς ,ξεχασε το ,θα εισαι εκτος O.Π.Χ .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλε :)

Α! Και κάτι άλλο! Για να πάω το κινητό για αναβάθμιση, θα τους πειράξει που έχω κανα δυο "σπασμένες" εφαρμογές; Να το κάνω φορμάτ πρίν το πάω; :confused:

δεν νομιζω το τι εχεις στο τηλ σου να αφορα το νοκια κλαμπ.αλλωστε δεν βγαζουν αυτοι τα προγραμματα.τωρα αν εχεις κατι σπασ**νο και φοβασαι βγαλτο και ξαναπερνα το μετα...α,παρακαλω δεν κανει τιποτα,σημερα εγω αυριο εσυ η καποιος αλλος...αυτο ειναι φορουμ

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

me to mlock lythike i aporia poy eiha prin kati meres....

BRAVO sto nervous gia to GPS poy einai sto TASKMAN prepei na pate stis epiloges kai na vgalete ta hidden files sti fora!! taskman-->misc--->options--->show hidden apps ...kai tha to vreite!!! ZITO!!! Ayto epsahna 1000efharisto Nervous!!

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλε :)

Α! Και κάτι άλλο! Για να πάω το κινητό για αναβάθμιση, θα τους πειράξει που έχω κανα δυο "σπασμένες" εφαρμογές; Να το κάνω φορμάτ πρίν το πάω; :confused:

να κανεις back up στην καρτα και αν θες βγαλ'την πριν το δωσεις ή οτι ειπε ο xsiv74 :)

Link to comment
Share on other sites

to mlock apla korifi, to exo vali kai sintomefsi sto kato velaki kai ine oti prepi

 

simera vrika kai thiki sovari gia to kinito alla vgeni mono se kafe, ine gia zoni tiw nokia universal cp-98 an den kano lathos 12 euro

 

sta kentrika tis nokia pou piga sti thessaloniki gia ti thiki leo katse nado an exoun alla3i simperifora gia tis vlaves ton kiniton (alpha cpoy ine eki kai oxi nokia club)

tous leo gia to provlima me ti donisi to mpalantzarisma pou exi to kinito kai perni tilefono piso stous technikous( allo tragiko oi technikoi ine dipla kai den sikonete kapios na di ginete diagnosi apo to tilefono) kai fisika ti mou lei

INE APOLITA FISIOLOGIKO

kai h apantisi mou

fisiologiki sou h apantisi den exete alla3i tosa xronia katholou, kai mou leei 3eris ego edo ime 13 xronia kai 3ero kalitera,

efchomai se gnosto kalo nokia club tis thessaloniki pou sto parelthon sozan ti genikoteri katastasi ton paidikon kai mi asthenion ton agapimenon mas nokia

na di3oun gia mia akomi fora to kathikon tous

pio ine de leo mias kai den tochi se tipota h alpha copy na tous pari kana tilefono kai na tous pi oti tous chalai th piatsa ( h opos to leme sto marketing to image)....

 

Ρε φιλαρακι γραφε Ελληνικα μου βγηκαν τα ματια να κταλαβω τι γραφεις.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ έξω από τα προγράμματα....μέσα στο κουτί έχει και ένα καλώδιο adaptor για τους παλιούς φορτιστές, αφού το Ν80 έχει πιο μικρή τρύπα από τα άλλα μοντέλα ΝΟΚΙΑ. Το έχει δει κανείς εάν του δουλεύει, γιατί εγώ που το δοκίμασα μου έβγαζε μήνυμα το κινητό ότι δεν φορτίζει!!! Και άλλο ένα....σχετικά με τα sms, ξέρει κανείς γιατί πάει από 160 στα 60 όταν πας να γράψεις sms στα ελληνικά?Τι στο καλό, μειώσανε τα γράμματα που μπορείς να γράψεις για να μας χρεώνουν περισσότερο!?
Link to comment
Share on other sites

Και άλλο ένα....σχετικά με τα sms, ξέρει κανείς γιατί πάει από 160 στα 60 όταν πας να γράψεις sms στα ελληνικά?Τι στο καλό, μειώσανε τα γράμματα που μπορείς να γράψεις για να μας χρεώνουν περισσότερο!?

 

Από τα μηνύματα-επιλογές-ρυθμίσεις-σύντομο μήνυμα-κωδικ. χαρακτήρων επέλεξε περιορισμένη υποστήριξη (όχι πλήρης)

Έτσι θα μπορείς να γράφεις μηνύματα με μέγιστο τους 160 χαρακτήρες.

Με την πλήρη υποστήριξη γράφεις μέχρι 60 αλλά πλέον στο κινητό του άλλου στέλνεις κεφαλαία - μικρά και τονισμένα Ελληνικά - Με την περιορισμένη τα στέλνει απλώς όλα κεφαλαία ...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ έξω από τα προγράμματα....μέσα στο κουτί έχει και ένα καλώδιο adaptor για τους παλιούς φορτιστές, αφού το Ν80 έχει πιο μικρή τρύπα από τα άλλα μοντέλα ΝΟΚΙΑ. Το έχει δει κανείς εάν του δουλεύει, γιατί εγώ που το δοκίμασα μου έβγαζε μήνυμα το κινητό ότι δεν φορτίζει!!! Και άλλο ένα....σχετικά με τα sms, ξέρει κανείς γιατί πάει από 160 στα 60 όταν πας να γράψεις sms στα ελληνικά?Τι στο καλό, μειώσανε τα γράμματα που μπορείς να γράψεις για να μας χρεώνουν περισσότερο!?

 

Για ποσο παλιο φορτιστη μιλας ? (Αν ειναι απο τους πολυ παλιους,δεν νομιζω να δουλευει)

Για το 2ο που ρωτας ,στις ρυθμισεις των μηνυματων ,θα βαλεις κωδικοποιηση χαρακτηρων--->περιορισμενη υποστηριξη

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Για ποσο παλιο φορτιστη μιλας ? (Αν ειναι απο τους πολυ παλιους,δεν νομιζω να δουλευει)
Εννοώ του 3650 που έχω, αλλά και του αυτοκινήτου.Οπότε δεν είναι τόσο παλιό...:blink:

 

Για το 2ο που ρωτας ,στις ρυθμισεις των μηνυματων ,θα βαλεις κωδικοποιηση χαρακτηρων--->περιορισμενη υποστηριξη

Ευχαριστώ για το tip. :)

Link to comment
Share on other sites

Το mlock προυποθέτει ένταξη στο μενού της κατάστασης αναμονής, οπότε

και χρειάζεται να κάνεις κλικ επάνω του για να κλειδώσει το πληκτρολόγιο.

Πολύ χρήσιμο προγραμματάκι! :)

 

thanks Reignman kai xsiv alla telika den me boleyei giati zitaei kodiko asfaleias sto xekleidoma... ego to thelo apla na kleidonei opos otan kleineis to portaki i patas to koumpi gia sbisimo.... den paizei kati aplo opos sta palia nokia?

Link to comment
Share on other sites

thanks Reignman kai xsiv alla telika den me boleyei giati zitaei kodiko asfaleias sto xekleidoma... ego to thelo apla na kleidonei opos otan kleineis to portaki i patas to koumpi gia sbisimo.... den paizei kati aplo opos sta palia nokia?

 

Μα το mlock δεν ζητάει κωδικό όταν το ξεκλειδώνεις...

Υπάρχει ακόμα και η λύση του Autolock. Και τα δύο

θα τα βρεις στο γνωστό μέρος. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μα το mlock δεν ζητάει κωδικό όταν το ξεκλειδώνεις...

Υπάρχει ακόμα και η λύση του Autolock. Και τα δύο

θα τα βρεις στο γνωστό μέρος. ;)

 

 

cool!!!! thanks.... na rotiso kati allo??? stin metabasi... mporo na prostheoso kai alles leitourgies ektos apo imerologio kai eiserxomena kia simeioseis?....

Link to comment
Share on other sites

Ενα ιδιαιτερως απαξιωτικό αρθρο του Ελνταρ για το Ν80.Πανω που ήμουν έτοιμος να το πάρω.Πάντως 4 φίλοι μου που το έχουν χτυπάνε το κεφάλι τους στο τοίχο γιατί δεν προτίμησαν το Ν70.

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n80update-en.shtml

Link to comment
Share on other sites

Ενα ιδιαιτερως απαξιωτικό αρθρο του Ελνταρ για το Ν80.Πανω που ήμουν έτοιμος να το πάρω.Πάντως 4 φίλοι μου που το έχουν χτυπάνε το κεφάλι τους στο τοίχο γιατί δεν προτίμησαν το Ν70.

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n80update-en.shtml

Ενταξει δεν περιμεναμε και τπτ αλλο απο αυτον!!!:)

Το Ν80 ειναι απο τις καλυτερες συσκευες που να χτυπιεται αυτος ο κ@ρ@γκιοζης που δεν ξερει την τυφλα του!!!

Αμαν πια, μπουχτισα με τις μ@λ@... που γραφουν σε αυτο το σαιτ!!!

Ημαρτον!!!

Sony και καλα να μας πεισουν να παρουμε ΣΕ!!!

Ρε τι ασχετοι υπαρχουν στον κοσμο!!!!:) :D :happy: ;)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα σημερα αλλα επειδη φευγω αυριο για εξωτερικο και δεν θα εχω ιντερνετ θελω μια γρηγορη χαρη!το appman εχει βγει-σπαστει για το Ν80?γιατι το σπασμ....νο που εχω για το 3230 δεν κανει για το Ν80!ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

cool!!!! thanks.... na rotiso kati allo??? stin metabasi... mporo na prostheoso kai alles leitourgies ektos apo imerologio kai eiserxomena kia simeioseis?....

και βεβαια μπορεις.σχεδον ολα τα προγραμματα του τηλ και λογικα και οποιο προγραμμα περνας εσυ.πηγαινε στις εφαρμογες ενεργης αναμονης...:)απο οσο ξερω το appman δεν παιζει ακομα για ν80.παιζει ομως το taskmanager στο γνωστο μερος και το σπασμ που εχεις λογικα δεν κανει για το ν80 γιατι ειπαμε το ν80 ειναι symbian 9.1

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

και βεβαια μπορεις.σχεδον ολα τα προγραμματα του τηλ και λογικα και οποιο προγραμμα περνας εσυ.πηγαινε στις εφαρμογες ενεργης αναμονης...:)απο οσο ξερω το appman δεν παιζει ακομα για ν80.παιζει ομως το taskmanager στο γνωστο μερος και το σπασμ που εχεις λογικα δεν κανει για το ν80 γιατι ειπαμε το ν80 ειναι symbian 9.1
katebasa το profimail απο το section my files,το εγκατεστησα αλλα δεν βλεπω το profi explorer που λεει οτι το εχει μεσα δωρεαν?μπορει καποιος να μου το στειλει σπασμ....νο στο ilka71 @ freemail.gr?eyxaristw

kαι κατι αλλο πως μεταφερω τις ρημαδες τις επαφες απο το 3230?με το pc suite μου βγαζει οτι το ενα 3230 δεν ειναι compatible και το αλλο οτι ειναι!κατεβασα το προγραμμα contacts transfer apo to my files αλλα πως λειτουργει?μου βγαζει οτι δεν ειναι compatible με το ν80!δεν βγαζει option βλθετοοτη!τι να κανω εχω τρελαθει!

Link to comment
Share on other sites

katebasa το profimail απο το section my files,το εγκατεστησα αλλα δεν βλεπω το profi explorer που λεει οτι το εχει μεσα δωρεαν?μπορει καποιος να μου το στειλει σπασμ....νο στο ilka71 @ freemail.gr?eyxaristw

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1427431#post1427431 :whistle:

Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστω πολυ!το μονο που μου μενει ειναι να μεταφερω τις ρημαδες τις επαφες απο το 3230 στο Ν80! καμμια ιδεα?δεν αντεχω αλλο!πηρα παλι νοκια για να εχω την ευκολια να μεταφερω τις επαφες ευκολα αλλα με το pc suite η τλευταια version οταν την βαζω να βρει τα αποθηκευμενα αρχεια με τις επαφες απο το 3230 (.nfb αρχεια) δεν τα βρισκει!τα νευρα μου!pls help!

 

PS ΕΠΕΙΔΗ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΟΠΟΙΟς ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΩς ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΙς ΕΠΑΦΕς ΑΠΟ 3230 ΣΕ Ν80 ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...