Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mipos exei akousei kaneis tpt gia unlocking tis siskeuis ??? Eime ekswteriko k i siskeui eine klidomeni se network .

 

Προς το παρον ,μονο απο το δικτυο στο οποιο ειναι κλειδωμενο .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sorry που κάνω quote στον εαυτόν μου αλλά μετά απο πολλές προσπάθειες να συνδεθώ με wep και αφού δεν τα κατάφερνα είπα να βάλω wpa και μπαίνει μια χαρα!το θέμα είναι πόσο ασφαλής είμαι έτσι???στο wpa λέει κατι για 3600sec αυτό ξέρει κανείς τι σημαίνει???να αλλάξω κάτι?? :what:

Εδώ κοίταξες : http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=24912 !? :)

Link to comment
Share on other sites

paidia, oi odigies pou grafei edo : http://www.seventy4.co.uk/weblog/2006/08/21/how-to-update-your-n80-to-v40623041/ einai sostes ?? elinika tha exo me to firmware pou dinei ?? to exei kanei kaneis ??

pls help !!

 

Thanks anyway !!

 

parakalo mipos mborei na mou apandisei kapios ?? esto kai me PM !!!:( :(

 

Euxaristo !

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μου φορτωνει κανενα αρχειο Flash! Moυ βγαζει μηνυμα οτι εχει προβλημα το αρχειο ενω δεν εχει. Χρειαζεται καμια μετατροπη το flash Που παιζει στο Pc με αυτο που ειναι για το κινητο?

KAVALA - MACEDONIA - HELLAS

ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ

Link to comment
Share on other sites

To κινητο παιζει αρχεια flash lite,πρεπει να μετατρεψεις τα αρχεια flash που εχεις σε flash lite.Τωρα πως....δεν ξερω!Και εγω ψαχνω καποιο προγραμμα(αν το εχει κανενας να μας πει....)
Link to comment
Share on other sites

εχει μηπως κανεις το τηλ της νοκια στα κεντρικα στην θεσσαλονικη νομιζω ειναι στον φοινικα ειναι αναγκη .....και ξερετε γιατι το θελω για να τους χ.....................αγοραζουμε κινητο και το μισο χρονο το εχουν αυτοι θα κλεισω 1,5 μηνα χωρις Ν80

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

εχει μηπως κανεις το τηλ της νοκια στα κεντρικα στην θεσσαλονικη νομιζω ειναι στον φοινικα ειναι αναγκη .....και ξερετε γιατι το θελω για να τους χ.....................αγοραζουμε κινητο και το μισο χρονο το εχουν αυτοι θα κλεισω 1,5 μηνα χωρις Ν80

 

Άσε ρε φίλε, οι άνθρωποι είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Εγώ περιμένω εδώ και 2 μήνες ένα bluetooth handsfree (HS-36W), το οποίο πέθανε ξαφνικά μία βδομάδα μετά την αγορά του (είναι βλέπεις made in China όλα αυτά τα αξεσουάρ της Nokia) και παρόλο που ήταν ολοφάνερα νεκρό έπρεπε να το στείλουν οι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ στα κεντρικά για να το ελέγξουν. Δύο μήνες περιμένω και ακόμη το ελέγχουν. Για φυλακή είναι.

Link to comment
Share on other sites

re pedia siga siga arxizo kai metanoiono poy phra to n80

eixa to w810i kai hmoyn poly eyaristimenos

ato to nokia exo balei xipnitii to alarma manager den doylebei kala otan einai kleisto to thl

tora ota me pernoyn thl xthpaei me ton hxo kliseis poy exo balei alla meta apo merika deyterolepta arxizei na xtipaei me diakopes kai arga.

 

xereis kanei kati gia diorthoseis?

a kai yparxei periptosh na xthpaei xhpnhtiri xors donhsh?

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα μια καρτα μνημης sandisk mini sd 2gb.Οταν την βαζω στο τηλεφωνο αρχικα την διαβαζει, αλλλα σχεδον αμεσως βγαζει το μηνυμα για την αφαιρεση της καρτας μνημης , και απο κει και μετα γραφει οτι δεν υπαρχει καρτα μεσα. Την καρτα την βλεπει και το pc και η φωτογραφικη μηχανη μου (με το adaptor που εχει), αρα υποθετω οτι δεν ειναι χαλασμενη . Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai apo mena pedia..

 

Mpika kai go stin parea N80 to agorasa prin 3 meres ekana to update meso tou NokiaSoftwareUpdater ...ola kala...

 

Problima ida afta pou ligo poli exoun di oli... tipota den ine telio ...

 

epidi to forum ine apiro.. thelo na paro mnimi 1g kai gia na min trexo teleytea stigmi kamia protinomeni oste na douleyi mia xara me to N80 ?

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα μια καρτα μνημης sandisk mini sd 2gb.Οταν την βαζω στο τηλεφωνο αρχικα την διαβαζει, αλλλα σχεδον αμεσως βγαζει το μηνυμα για την αφαιρεση της καρτας μνημης , και απο κει και μετα γραφει οτι δεν υπαρχει καρτα μεσα. Την καρτα την βλεπει και το pc και η φωτογραφικη μηχανη μου (με το adaptor που εχει), αρα υποθετω οτι δεν ειναι χαλασμενη . Καμια ιδεα?
Φορμάτ της έκανες;
Link to comment
Share on other sites

Την δοκιμασα στην φωτογραφικη μου, και της εκανα format εκει.Τωρα δεν μπορω να της κανω φορματ ουτε απο το κινητο ουτε απο τπ pc.To pc λεει οτι ειναι protected και το κινητο οτι χρησιμοποιειται απο αλλη εφαρμογη.Πως βγαινει η προστασια απο την καρτα ωστε να την κανω φορματ στο pc?
Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai apo mena pedia..

 

Mpika kai go stin parea N80 to agorasa prin 3 meres ekana to update meso tou NokiaSoftwareUpdater ...ola kala...

 

Problima ida afta pou ligo poli exoun di oli... tipota den ine telio ...

 

epidi to forum ine apiro.. thelo na paro mnimi 1g kai gia na min trexo teleytea stigmi kamia protinomeni oste na douleyi mia xara me to N80 ?

SanDisk και Transcend δουλεύουν σίγουρα χωρίς προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να δυνδεθω με το wlan το βρισκει βαζω το κωδικο μου παω να κανω συνδεσει στο live messenger που εχω βαλει η σε καποιο σιτε να μπω και δεν μπαινει,ενω αμα μπω μεσο vodafone με συνδεει κανονικα.τι μπορει να φταιει???

παλια που ειχα windows mobile και ειχε wifi εμπαινα κανονικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να δυνδεθω με το wlan το βρισκει βαζω το κωδικο μου παω να κανω συνδεσει στο live messenger που εχω βαλει η σε καποιο σιτε να μπω και δεν μπαινει,ενω αμα μπω μεσο vodafone με συνδεει κανονικα.τι μπορει να φταιει???

παλια που ειχα windows mobile και ειχε wifi εμπαινα κανονικα.

 

Το ίδιο ακριβώς μου κάνει με το Handy Weather. Μπαίνει από το WLAN στη δουλειά και με GPRS, αλλά όχι από το WLAN στο σπίτι. Παλαιότερα (πριν κάνω αναβάθμιση το firmware) αρνούνταν να μπει από το WLAN στη δουλειά ενώ έμπαινε κανονικά από τα υπόλοιπα. Τελικά, ύστερα από πολλές διαγραφές και επαναορισμούς (με άλλα ονόματα) του WLAN της δουλειάς δούλεψε.

 

Πρέπει να οφείλεται σε bug στο firmware του N80, στο κομμάτι που διαχειρίζεται τα WLAN που έχεις αποθηκευμένα. Για κάποιο λόγο γίνεται corrupted το SSID του δικτύου και το όνομα με το οποίο το έχεις αποθηκευμένο και ακόμη και αν τα διαγράψεις και τα ξαναβάλεις δεν συνεργάζεται. Ίσως η λύση να είναι να διαγράψεις το συγκεκριμένο WLAN από τη συσκευή, να αλλάξεις το SSID του (από τον υπολογιστή), και να το ξαναορίσεις στο N80 με νέο όνομα (και νέο SSID φυσικά).

 

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε φίλε, οι άνθρωποι είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Εγώ περιμένω εδώ και 2 μήνες ένα bluetooth handsfree (HS-36W), το οποίο πέθανε ξαφνικά μία βδομάδα μετά την αγορά του (είναι βλέπεις made in China όλα αυτά τα αξεσουάρ της Nokia) και παρόλο που ήταν ολοφάνερα νεκρό έπρεπε να το στείλουν οι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ στα κεντρικά για να το ελέγξουν. Δύο μήνες περιμένω και ακόμη το ελέγχουν. Για φυλακή είναι.

 

προσεξτε να δείτε τους πέρνω το πρωι τηλ και τους λεω εχω γιε επισκευη το ν80 μου τι γινετε μου ειχαν πει οτι μπορει να πάει εξωτερικό και τους λεω καλα να με ιδοποιησετε ομως σημειωστε το , μου λεει έχει φυγει και εκει αρχίζει το γλέντι της λεω γιατι δεν με ενημερωσατε και μου λεει α συγνωμη τελικά δεν έφυγε και την ρώταω 1,5 μινα το έχετε εκεί ,και μου λεει ναι κυριε μου ευχαριστούμε κατι θα κάνουμε και μου το κλεινει τους ξαναπέρνω και δεν το σήκωναν........τι να πώ αφου δεν παει ας το κλείσουν το μαγαζί είναι τελείος ηλ................

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς μου κάνει με το Handy Weather. Μπαίνει από το WLAN στη δουλειά και με GPRS, αλλά όχι από το WLAN στο σπίτι. Παλαιότερα (πριν κάνω αναβάθμιση το firmware) αρνούνταν να μπει από το WLAN στη δουλειά ενώ έμπαινε κανονικά από τα υπόλοιπα. Τελικά, ύστερα από πολλές διαγραφές και επαναορισμούς (με άλλα ονόματα) του WLAN της δουλειάς δούλεψε.

 

Πρέπει να οφείλεται σε bug στο firmware του N80, στο κομμάτι που διαχειρίζεται τα WLAN που έχεις αποθηκευμένα. Για κάποιο λόγο γίνεται corrupted το SSID του δικτύου και το όνομα με το οποίο το έχεις αποθηκευμένο και ακόμη και αν τα διαγράψεις και τα ξαναβάλεις δεν συνεργάζεται. Ίσως η λύση να είναι να διαγράψεις το συγκεκριμένο WLAN από τη συσκευή, να αλλάξεις το SSID του (από τον υπολογιστή), και να το ξαναορίσεις στο N80 με νέο όνομα (και νέο SSID φυσικά).

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

θα το δοκιμασω φιλε...ευχαριστω!!παντως εχω την τελευταια version την εκανα απο το σπιτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SanDisk και Transcend δουλεύουν σίγουρα χωρίς προβλήματα.

 

Παντως η δικη μου Sandisk 2 gb δεν δουλευει με τιποτε.Την "βλεπει" στιγμιαια το τηλεφωνο αλλα οταν πατας τις επιλογες σου γραφει οτι δεν υπαρχει καρτα μνημης και αυτο ειναι.Καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να λειτουργήσει το κινητό ως webcamera;

 

Πλέον ΝΑΙ!!!! :D

Υπάρχει μια εφαρμογή BtWebCamera στα γνωστά "λημέρια" που σου επιτρέπει να το κάνεις αυτό!:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά παράσιτα και πολυ μικρή εμβέλεια με τα bluetooth ακουστικά!

 

έχω το bh-800 της Nokia και επίσης έχω δοκιμάσει κ ένα Ericsson.

Πολύ κακή ποιότητα ήχου και αν το απομακρύνεις λίγο απο τη συσκευή

(αν πχ το βάλω στην τσέπη του μπουφάν δεν ακούω τον συνομιλητή απο τα παράσιτα... :mad: )

χάλια!

 

το έχει πάθει κανείς αυτό?

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia exei enas filos n80 kai exoume vrei merika paixnidia kai einai zip kai ta vriskei ws agnwsto arxeio. pws pernane mesa mporei na vh8hsei kaneis? kai kati themes pou teleiwnoun se sis giati den ta fortwnei?
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να κανω firmware update (η να ψαξω για update) στο κινητο απο το device manager.Συνδεεται, ψαχνει και μου βγαζει την εξης απαντηση εδω και 5 μερες: operation canceled by server

 

Τι μπορει να συμβαινει? Πριν 10 μερες περιπου εκανα με επιτυχια το τελευταιο update (το μικρο που ητανε 1200 κβ). Τωρα προσπαθω να το ξανακανω και τζιφος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...