Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πατα στον ιστο

m.youtube.com

 

εγω πηγα και δε μου τα παιζει...κατι λεει για javascript και macromedia flash player...prepei kati na balo sto kinhto?

Ν80 εχω...:(

 

α το javascript το εχω στο enabled

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. ειμαι χρήστης του Ν70 και έχω δυνατότητα αναβάθμισης. το κινητό για εμένα είναι πραγματικά εργαλείο λόγω της δουλειάς μου. πως ακούγεται η ιδεά να αγοράσω το έστω και παλαιό πλέον Ν80; Μου αρέσει που έχι wifi και αρκετά πράγματα παραπάνω από το Ν70 μου. Η τιμή του είναι σχετικά καλή (377 στον comote). έχετε αλλη πρόταση;

 

θα ήθελα τις απόψεις σας

savras is here:lol:
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας αν μπορω να χρησιμοποιησω καποιο προγραμμα για χαρτες με το ν80? δε θελω gps, ουτε συνδεση στο δικτυο, απλως ενα καλο χαρτη της αττικης για δρομους, σημεια ενδιαφεροντος και τα λοιπα... το προγραμματακι στο nokia maps μπορει να λειτουργησει με αυτον τον τροπο στο ν80 ( στο ν70 περναει, αρα λογικα θα τρεχει και στο 80)- η θελει οποσδηποτε συνδεση ατο ιντερνετ?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας αν μπορω να χρησιμοποιησω καποιο προγραμμα για χαρτες με το ν80? δε θελω gps, ουτε συνδεση στο δικτυο, απλως ενα καλο χαρτη της αττικης για δρομους, σημεια ενδιαφεροντος και τα λοιπα... το προγραμματακι στο nokia maps μπορει να λειτουργησει με αυτον τον τροπο στο ν80 ( στο ν70 περναει, αρα λογικα θα τρεχει και στο 80)- η θελει οποσδηποτε συνδεση ατο ιντερνετ?

 

ευχαριστω

Το Nokia Maps μπορεί να δουλέψει στο Ν80 αλλά επειδή δεν είναι στη λίστα επέλεξε το Ε65.

Δεν χρειάζεται σύνδεση στο internet για να δουλέψει και να περιηγηθείς στο χάρτη μαζί με βασικά σημεία ενδιαφέροντος, αλλά για περεταίρω σημεία ενδιαφέροντος χρειάζεται να τα κατεβάσει μέσω internet.

Το χάρτη της Ελλάδος μπορείς να τον κατεβάσεις μέσω του Map Loader που βρίσκεις στην ίδια σελίδα με το Nokia Maps.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. ειμαι χρήστης του Ν70 και έχω δυνατότητα αναβάθμισης. το κινητό για εμένα είναι πραγματικά εργαλείο λόγω της δουλειάς μου. πως ακούγεται η ιδεά να αγοράσω το έστω και παλαιό πλέον Ν80; Μου αρέσει που έχι wifi και αρκετά πράγματα παραπάνω από το Ν70 μου. Η τιμή του είναι σχετικά καλή (377 στον comote). έχετε αλλη πρόταση;

 

θα ήθελα τις απόψεις σας

 

Κοίτα φίλε μου είναι πολύ καλό τηλέφωνο και αξιόπιστο.Αλλά εάν έχεις πρόβλημα με την περιόχη σου ατύχησες.Το τηλέφωνο σε σήμα πάσχει.Αλλά έχει γρήγορο menu ,καλό wifi.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Στο Ν80 όταν έχεις ενεργή την αναμονή κάτω από τα 6 εικονίδια μου μου βγάζει και το εικονίδιο του WLAN το οποίο ψάχνει κάθε φορά για δίκτυο. Πως γλινεται να το απενεργοποιήσω γιατί όπως και να έχει τρώει λίγο μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Στο Ν80 όταν έχεις ενεργή την αναμονή κάτω από τα 6 εικονίδια μου μου βγάζει και το εικονίδιο του WLAN το οποίο ψάχνει κάθε φορά για δίκτυο. Πως γλινεται να το απενεργοποιήσω γιατί όπως και να έχει τρώει λίγο μπαταρία.

Θα πας στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Εμφάνιση διαθεσιμότητας->Ποτέ

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Εμφάνιση διαθεσιμότητας->Ποτέ

Στο Ποτέ το έχω αλλά εξακολουθεί να το βγάζει

Link to comment
Share on other sites

στο ιδιο εικονιδιο πατας οκ και σου βγαζει τις επιλογες που εχεις, και μπορεις να το απενεργοποιησεις
Link to comment
Share on other sites

στο ιδιο εικονιδιο πατας οκ και σου βγαζει τις επιλογες που εχεις, και μπορεις να το απενεργοποιησεις

Εντάξει ευχαριστώ!!

Να μην εμφανίζεται καθόλου το εικονίδιο γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα φίλε μου είναι πολύ καλό τηλέφωνο και αξιόπιστο.Αλλά εάν έχεις πρόβλημα με την περιόχη σου ατύχησες.Το τηλέφωνο σε σήμα πάσχει.Αλλά έχει γρήγορο menu ,καλό wifi.

 

 

Συγνώμη αλλα τπ γρήγορο Menu που το είδες δηλαδη???

 

αναφέρομαι στους admin.

 

Η έκδοση αναβάθμισης έχει ανανεωθεί έχει βγεί καινούργια.

 

Μπορείτε να ενημερώσεται την αρχική σελίδα του topic

 

ΦΙΛΙΚΑ.

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μου έκλεψαν το κινητό προχθές και θέλω να ρωτήσω αν μπορώ με κάποιο τρόπο να το δηλώσω στην Νοκια.Εχω κάνει δήλωση κλοπής στην αστυνομία.Υπάρχει περίπτωση αν το πάνε στην Νοκια το κινητό μου να το βρούμε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μου έκλεψαν το κινητό προχθές και θέλω να ρωτήσω αν μπορώ με κάποιο τρόπο να το δηλώσω στην Νοκια.Εχω κάνει δήλωση κλοπής στην αστυνομία.Υπάρχει περίπτωση αν το πάνε στην Νοκια το κινητό μου να το βρούμε;

 

Το εχεις παει ποτε για οποιοδηποτε λογο σε NOKIA Shop? Αν το εχεις παει εχουν κρατησει τα στοιχεια σου σε συνδυασμο με το ΙΜΕΙ της συσκευης. Οποτε αν καποιος το παει σε καποιο καταστημα, θα φαινονται τα δικα σου στοιχεια.

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις παει ποτε για οποιοδηποτε λογο σε NOKIA Shop? Αν το εχεις παει εχουν κρατησει τα στοιχεια σου σε συνδυασμο με το ΙΜΕΙ της συσκευης. Οποτε αν καποιος το παει σε καποιο καταστημα, θα φαινονται τα δικα σου στοιχεια.

 

Το έχω πάει σε Nokia Club για αναβάθμιση.Δηλαδή αν τους το πάει κάποιος,χωρίς την απόδειξη αγοράς θα με ειδοποιήσουν;Πρέπει όμως πρώτα να τους ειδοποιήσω όττι μου το έκλεψαν,έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάει σε Nokia Club για αναβάθμιση.Δηλαδή αν τους το πάει κάποιος,χωρίς την απόδειξη αγοράς θα με ειδοποιήσουν;Πρέπει όμως πρώτα να τους ειδοποιήσω όττι μου το έκλεψαν,έτσι;

 

Λογικα ναι. Πηγαινε σε καποιο καταστημα ΝΟΚΙΑ για να μαθεις τι ακριβως γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα...

Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα.

Θελω να κανω reset στο κινητο μου βαζοντας το *#7780#

κ μου ζηταει κωδικο κλειδωματος τον οποιο βαζω κ ειμαι σιγουρος οτι ειναι ο σωστος.

Ελα ομως που δεν μου το ανοιγει...

Μπορω με καποιο τροπο να τον ανακτισω?

Commando 7 Vermelho

Etoliko

Red Klan

Όπου κ αν βρίσκεσαι

Θ’ ακολουθήσω…

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκει που εψαχνα τροπο να βγαλει τον πακμαν για τις φωνητικες χτυπαει το κινητο και μου λεει " δημητρης" με σπαστα ελληνικα!!! βλεπω στον καταλογο με αισιοδοξια αλλα ο πακμαν πουθενα, η πλακα ομως ειναι οτι ΞΑΦΝΙΚΑ και χωρις να κανω τιποτα και φυσικα χωρις τον περιβοητο πακμαν, αρχισαν να δουλευουν οι φωνητικες κλησεις! χαρηκα φυσικα αλλα ανησηχω μη ξαναχαθουν ξαφνικα οπως ηρθαν. υπαρχουν αλλοι/ος που να δουλευουν χωρις το συμβολο?

 

Πριν 1 βδομαδα αγορασα το Ν80 internet edition, με firmware V 4.0707.0.7 28-3-2007 , pacman δεν μου εμφανιζει, να καλεσω φωνητικα δεν μπορω, ΟΜΩΣ με ειδοποιει με σπαστα ελληνικα για το ονομα-επωνυμο της εισερχομενης κλησης, τι γινεται τελικα;;; (παντως η μονη λυση που βρισκω ειναι hard format του τεστιν *#7370# και επανεκκινηση)

 

Πιστευω οτι θα πρεπει να αποφευγεται η μεταφορα του καταλογου μεσω συγχρονισμου απο υπολογιστη σε κινητο η απο κινητο πλατφορμας s40 η s60 , κατι γινεται με τα πεδια και τις γραμματοσειρες με αμεσο αντικτυπο την ακυρωση της φωνητικης κλησης, (η αναγνωριση φωνης κατα την υποδοχη κλησης παραμενει δεν ακυρωνεται) . Οποτε μεχρι την επομενη αναβαθμιση, μονο χειροκινητα και με τα μαμισια πεδια η ειασγωγη τηλεφωνων η αλλων στοιχειων και το προβλημα (μαλλον) εξαλείφεται.

Link to comment
Share on other sites

pedes voithiste me..exo nokia 3250 kai thelo na to doso gia to n80..ti na kano? san mousiki to n80 me teleuteo firmware ti leei?

 

(Αν εννοείς σαν mp3 player) Συγκρινοντας το με ενα mp3 player transcend 1 gb που ήδη είχα, η ποιοτητα μουσικης (με τα μαμισια ακουστικα) ειναι εφαμιλλη , υστερεί μόνο σε ένταση. Επισης παιζει ικανοποιητικο αριθμο format ηχου

Link to comment
Share on other sites

gamoto..kai maresei san kinito alla afou akouo xamilh entasi..krima..eksoterika maresei polu.

Αφού σε ενδιαφέρει τόσο πολύ το θέμα αναπαραγωγής mp3 (music player) καλύτερα να περιμένεις για το N81…:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...