Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

euxaristw re paidia gia tis apanthseis ...

basika 8a steilw ena mail sthn alpha copy , 8a tous enhmerwsw kai 8a tous zhthsw na mou steiloun me mail oti ta nokia club einai ypoxrewmena na kanoun dwrean anaba8miseis sta kinita tous , meta 8a kanw thn anaba8mish apo to spiti

kai 8a paw ston aparadekto typo kai 8a tou to tripsw sthn mourh ..

 

μπορεις να την κατεβασεις και απο εδω ωστε να μην τρεχεις στα nokia http://www.nokia.co.uk/nokia/0,1522,,00.html?orig=/softwareupdate

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπορεις να την κατεβασεις και απο εδω ωστε να μην τρεχεις στα nokia http://www.nokia.co.uk/nokia/0,1522,,00.html?orig=/softwareupdate

 

euxaristw poli , pantws to protineis na to kanw monos mou ?

mhn kanw kamia koutamara ...

bebaia eilikrina perissotero me endiaferei na to kanw 8ema ( mesw ths episimhs etairias ) gia na deiksw se kati tetoious ypallhlous oti re gamwto prepei na sebontai tous pelates pou tous plhrwnoun kai oxi na tous symperiferontai san skoupidia

BTW den sas egrapsa oti eimai apo nisi kai opws katalabainetai gia tetoia 8emata eimaste <omhroi> tou ka8e nokia club ( pou einai kai monadiko kai me 1 ypallhlo )

Link to comment
Share on other sites

euxaristw poli , pantws to protineis na to kanw monos mou ?

mhn kanw kamia koutamara ...

bebaia eilikrina perissotero me endiaferei na to kanw 8ema ( mesw ths episimhs etairias ) gia na deiksw se kati tetoious ypallhlous oti re gamwto prepei na sebontai tous pelates pou tous plhrwnoun kai oxi na tous symperiferontai san skoupidia

BTW den sas egrapsa oti eimai apo nisi kai opws katalabainetai gia tetoia 8emata eimaste <omhroi> tou ka8e nokia club ( pou einai kai monadiko kai me 1 ypallhlo )

 

κοιτα καλα κανεις και τα λες,επειδη καποτε ειχα και εγω το ν80 και αλλα nokia παντα μου εκαναν αναβαθμιση χωρις καποια αμοιβη ακομα και σε μαγαζια που δεν ητανε nokia club.οσο για την αναβαθμιση πρεπει να ειναι ευκολο.καλυτερα ας σου πει καποιος φιλος που το εχει δοκιμασει.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

euxaristw poli , pantws to protineis na to kanw monos mou ?

mhn kanw kamia koutamara ...

bebaia eilikrina perissotero me endiaferei na to kanw 8ema ( mesw ths episimhs etairias ) gia na deiksw se kati tetoious ypallhlous oti re gamwto prepei na sebontai tous pelates pou tous plhrwnoun kai oxi na tous symperiferontai san skoupidia

BTW den sas egrapsa oti eimai apo nisi kai opws katalabainetai gia tetoia 8emata eimaste <omhroi> tou ka8e nokia club ( pou einai kai monadiko kai me 1 ypallhlo )

 

Μην την ψάχνεις και πολύ φιλαράκο. Υπάρχει και ειδικό θέμα για αυτό τον λόγο! Ρίξε μια ματιά: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=84928

Αυτό επειδή είμαστε κάπως off topic!

Γνώμη μου είναι να κάνεις την αναβάθμιση μόνος σου, απο το internet. Εσύ εκτός απο το κατέβασμα του προγράμματος και μερικά κλικ... δεν κάνεις τίποτα άλλο. Μην το φοβάσαι. Αρκεί να μην κοπεί το ρεύμα ή να αποσυνδεθεί το καλώδιο κατά την αναβάθμιση!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μην την ψάχνεις και πολύ φιλαράκο. Υπάρχει και ειδικό θέμα για αυτό τον λόγο! Ρίξε μια ματιά: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=84928

Αυτό επειδή είμαστε κάπως off topic!

Γνώμη μου είναι να κάνεις την αναβάθμιση μόνος σου, απο το internet. Εσύ εκτός απο το κατέβασμα του προγράμματος και μερικά κλικ... δεν κάνεις τίποτα άλλο. Μην το φοβάσαι. Αρκεί να μην κοπεί το ρεύμα ή να αποσυνδεθεί το καλώδιο κατά την αναβάθμιση!

 

diabasa oles tis selides sto 8ema pou mou esteiles prin akoma kanw to prwto post...

off topic den eimaste giati an deis tis 174 selides autou tou threat pou grafoume einai gemato me parapona/yponooumena gia thn nokia sthn ellada , kai den 8a mporouse na einai diaforetika me tetoio a8lio customer service.

dysthxws me tetoia myalla sthn alpha copy ola ta 8emata gia ta nokia 8a katalhgoun ligo/poli se anafora paraponwn

eyxaristw poli gia thn symbouli :rolleyes: 8a kanw thn anaba8mish aurio apo to grafeio mou .

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι το πηρα και εγω(το Ν80)το εκανα και αναβαθμηση μολις τωρα.Το κινητο μαμαει....
Link to comment
Share on other sites

ανοιγει η σελιδα φιλε μου μονο..επειδη ειναι flash..καλυτερα πες μας το προιον που σου αρεσε..
Link to comment
Share on other sites

Tι λέτε γι αυτό το αξεσοράκι? Το έχει δοκιμάσει κανένας?

 

Για ποιο ακριβως μιλας???:worry:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει και τιις 174 σελίδες αυτής της ενότητας και άλλες πολλές ενότητες σε άλλα forums. Το ξέρω οτι θα σας κάνει εντύπωση, αλλά έχω πάρει το Ν80 απο τις 25 Απριλίου, από τα πρώτα μοντέλα δηλαδή, δεν έχω κάνει καμία αναβάθμιση μέχρι τώρα, και το κινητό πετάει...!!! Η μπαταρία του κρατάει τουλάχιστον 2 με 3 μέρες με τη λειτουργία της νάρκης. Επειδή αλλάζω πολύ συχνά συσκευές σκέφτηκα να το αλλάξω με το Ν93, αλλά είμαι τόσο ικανοποιημένος από το Ν80 που αποφάσισα να το κρατήσω τελικά.:) :)
Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει και τιις 174 σελίδες αυτής της ενότητας και άλλες πολλές ενότητες σε άλλα forums. Το ξέρω οτι θα σας κάνει εντύπωση, αλλά έχω πάρει το Ν80 απο τις 25 Απριλίου, από τα πρώτα μοντέλα δηλαδή, δεν έχω κάνει καμία αναβάθμιση μέχρι τώρα, και το κινητό πετάει...!!! Η μπαταρία του κρατάει τουλάχιστον 2 με 3 μέρες με τη λειτουργία της νάρκης. Επειδή αλλάζω πολύ συχνά συσκευές σκέφτηκα να το αλλάξω με το Ν93, αλλά είμαι τόσο ικανοποιημένος από το Ν80 που αποφάσισα να το κρατήσω τελικά.:) :)

 

το κλεινεις το βραδυ???

Link to comment
Share on other sites

Tι λέτε γι αυτό το αξεσοράκι? Το έχει δοκιμάσει κανένας?

 

Μπορείτε να το δείτε Ε Δ Ω, αλλά απ' ότι βλέπω είναι καινούργιο και δεν έχει διατεθεί ακόμα στην αγορά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να το δείτε Ε Δ Ω, αλλά απ' ότι βλέπω είναι καινούργιο και δεν έχει διατεθεί ακόμα στην αγορά...

 

:X :X .........υπάρχει εδώ και ένα χρόνο περίπου μπορεί και παραπάνω.....το πήρα για ένα ΝΟΚΙΑ 6230i .έκανε γύρω στα 50 ευρώ εάν δεν κάνω λάθος απο Club Nokia.....:X :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα την αναβαθμιση που γινεται μεσα απο το site της νοκια αλλα το τηλεφωνο γυρισε στα αγγλικα και δεν εχει επιλογη να γυρισει στα ελληνικά.οσοι εκαναν την αναβαθμιση εχουν και ελληνικα?

 

παιδια εκανα την αναβαθμιση που γινεται μεσα απο το site της νοκια αλλα το τηλεφωνο γυρισε στα αγγλικα και δεν εχει επιλογη να γυρισει στα ελληνικά.οσοι εκαναν την αναβαθμιση εχουν και ελληνικα?

 

απο οτι καταλαβα μολις τωρα κατεβασα το πρόγραμμα (αναβάθμιση) απο το αγγλικο site της νοκια και δεν μπορω να βρω κάτι αντίστοιχο στο ελληνικο site.δηλαδη η αναβάθμιση ειναι στα αγγλικά.υπαρχει τρόπος να βρω την΄ίδια αναβάθμιση στα ελληνικά?

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ ΜΕ ΤΟ ACCES POINT MOY (3-COM) KAI TO KINHTO MOY (N80)?? Η ΚΡΥΠΤ/ΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ A.POINT MOY ΕΙΝΑΙ WEP 64 HEX KAI ΤΟΥ ΕΧΩ ΟΡΙΣΕΙ ΕΓΩ ΔΙΕ/ΣΗ IP ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΥΚΤΥΟ ΜΟΥ. ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ???? THNX Tasos

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=24912 :D

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος φιλος να με ενημερωσει αν η παρακατω καρτα ειναι συμβατη με το Ν80 ??

 

ATP ProMax mini Secure Digital miniSD 2GB 150x

 

επισης υπαρχει καποια προταση για θηκη???

Link to comment
Share on other sites

Nέα αναβάθμιση για το Ν80.

SB-028/13.10.06, RM-92

NEW MAJOR DATA PACKAGE VERSION 14.0 (MCU SW 4.0623.0.42)

 

Changes/improvements made MCU SW v 4.0623.0.41 to v 4.0623.0.42:

FOTA

- Camera forward compatibility fix for FOTA update

- Sync agent forward compatibility fix for FOTA update

Messaging

- SMS sending delay

Display

- Correction for miss-read of ASIC version causing pink display

 

 

Επίσης νέος NokiaSoftwareUpdaterSetup_1.1.27_en_Ν80.exe για όσους ενδιαφέρονται να κάνουν αναβάθμιση από το σπίτι.

 

Eυχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα την αναβαθμιση που γινεται μεσα απο το site της νοκια αλλα το τηλεφωνο γυρισε στα αγγλικα και δεν εχει επιλογη να γυρισει στα ελληνικά.οσοι εκαναν την αναβαθμιση εχουν και ελληνικα?

 

 

 

απο οτι καταλαβα μολις τωρα κατεβασα το πρόγραμμα (αναβάθμιση) απο το αγγλικο site της νοκια και δεν μπορω να βρω κάτι αντίστοιχο στο ελληνικο site.δηλαδη η αναβάθμιση ειναι στα αγγλικά.υπαρχει τρόπος να βρω την΄ίδια αναβάθμιση στα ελληνικά?

 

Δεν παίζει ρόλο ότι είναι από το αγγλικό site. Εμένα το κινητό μου δεν είχε ελληνικά για αυτό το αναβάθμισα με το Phoenix βαζοντας το firmware v4.0623.0.41 (07) το οποίο έχει και ελληνικά. Πριν από μια εβδομάδα περίπου του έκανα ξανά αναβάθμιση με το Software Update παρόλο που δεν βγήκε καινούριο firmware και συνεχίζει να έχει ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

Nέα αναβάθμιση για το Ν80.

SB-028/13.10.06, RM-92

NEW MAJOR DATA PACKAGE VERSION 14.0 (MCU SW 4.0623.0.42)

 

Changes/improvements made MCU SW v 4.0623.0.41 to v 4.0623.0.42:

FOTA

- Camera forward compatibility fix for FOTA update

- Sync agent forward compatibility fix for FOTA update

Messaging

- SMS sending delay

Display

- Correction for miss-read of ASIC version causing pink display

 

 

Επίσης νέος NokiaSoftwareUpdaterSetup_1.1.27_en_Ν80.exe για όσους ενδιαφέρονται να κάνουν αναβάθμιση από το σπίτι.

 

Eυχαριστώ!

Δεν μπορώ να κάνω FOTA update...

Θα δοκιμάσω από το Software Updater...

 

EDIT: Δεν υπάρχουν αναβαθμίσεις στο server. Άρα δεν έχουν περάσει την αναβάθμιση στον server...

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος φιλος να με ενημερωσει αν η παρακατω καρτα ειναι συμβατη με το Ν80 ??

 

ATP ProMax mini Secure Digital miniSD 2GB 150x

 

επισης υπαρχει καποια προταση για θηκη???

 

για την καρτα δεν γνωριζω αλλα για θηκη αυτη ειναι πολυ καλη την ειχα και εγω http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=669&product=851108

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για όσους θυμούνται το πρόβλημα που είχα με το n80 αγορασμένο από TIM, που μου έλεγε ότι δεν υπάρχει update για το τηλέφωνο παρόλο που η version που είχα ήταν παλιά, έχω καλά νέα.

 

Κατέβασα την νέα έκδοση του updater και μου βρήκε available update. Τώρα το αναβαθμίζω και ελπίζω να πάνε όλα καλά !

y4
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο ότι είναι από το αγγλικό site. Εμένα το κινητό μου δεν είχε ελληνικά για αυτό το αναβάθμισα με το Phoenix βαζοντας το firmware v4.0623.0.41 (07) το οποίο έχει και ελληνικά. Πριν από μια εβδομάδα περίπου του έκανα ξανά αναβάθμιση με το Software Update παρόλο που δεν βγήκε καινούριο firmware και συνεχίζει να έχει ελληνικά

ti na pw emena pantws den girnaei me tipota sta ellinika alla oute kan to emfanizei sto menu tou kinitou tin elliniki glwssa gia epilogi.apo edw kai pera sms mono me latinikous xaraktires.

Link to comment
Share on other sites

ti na pw emena pantws den girnaei me tipota sta ellinika alla oute kan to emfanizei sto menu tou kinitou tin elliniki glwssa gia epilogi.apo edw kai pera sms mono me latinikous xaraktires.

Πήγαινέ το σε Nokia Shop και θα σου βάλουν την Ελληνική έκδοση. Πες τους τι έγινε. Αν έχεις και την απόδειξη αγοράς θα είσαι εντός εγγύησης και δεν θα πληρώσεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξαφνικά έχω πρόβλημα με το profimail.Έχω την "βελτιωμένη" έκδοση, αλλά το μόνο που κάνει είναι να μου λέει να πάω στο site της κατασκευάστριας εταιρίας, ενώ χθες δούλευε μια χαρά.Κανείς άλλος με το ίδιο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα με το που εβαλα το resco viewer γεμισε η εκθεση με φωτος του ενος κιλομπαιτ,εβγαλα το resco viewer και ακομα τα ιδια.

Ξερεις κανεις καμια λυση?

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...