Jump to content

2o Athens myPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλο ένα κορίτσι στο myphone....τιμή μας......

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To epomeno meeting notia proastia,th mia stou renth,thn allh marousi! iiimaaartooon! :D :D taxidi oloklhro gia emas tous notious! :)

 

Kales giortes se olous! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Rude_Girl (22 Δεκ. 2003 , 01:04)

 

geia sas paides meta apo afto to sxetika kalo meeting apoktisate neo melos! nai emena mia panemorfi psonara kai sis tou hunk. :!: pantws mia paraklhsh to epomeno na einai pio konta sto home mou me skotonei h diadronh.Exoume kai meis flocaffee xerete kai dipla sth thalassa...Pantos perasa kala kai phra kai mplouzaki an kai den eimoun melos thanks...

 

Καλοδεχούμενα όλα τα νέα μέλη, με μπλουζάκια ή χωρίς...., με μικρότερη ή μεγαλύτερη ιδέα γιά τον εαυτό τους...., παιγνιδιάρικα και μη.... ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (22 Δεκ. 2003 , 01:13)

 

Καλοδεχούμενα όλα τα νέα μέλη, με μπλουζάκια ή χωρίς...., με μικρότερη ή μεγαλύτερη ιδέα γιά τον εαυτό τους...., παιγνιδιάρικα και μη.... ;) :p

 

 

το παιχνιδιαρικα δεν το πολυ επιασα!!! φταει το κινητο σου? που του τελειωσα την μπαταρια η το ταβλι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (22 Δεκ. 2003 , 01:13)

 

Καλοδεχούμενα όλα τα νέα μέλη, με μπλουζάκια ή χωρίς...., με μικρότερη ή μεγαλύτερη ιδέα γιά τον εαυτό τους...., παιγνιδιάρικα και μη.... ;) :p

 

Εσύ που καθόσουν στο meeting?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γειά σαs και απο μένα. Μόλιs μπήκα σπίτι μου επιτέλουs. Συγχαρητήρια στουs διοργανωτέs αλλα και σε όλουs τουs μετέχωντεs. Τελικά ήταν καλύτερα απ'όσο περίμενα. Τα μέλη του myphone ειναι πολύ καλά άτομα και απέδειξαν πωs μέσο του INTERNET μπορούν να γίνουν σωστέs γνωριμίεs, καταρίπτονταs τον μύθο περι φοβίαs για όποια ιντερνική γνωριμία. Εύχομαι να επαναλαμβάνονται τακτικά τέτοια meetings και κυρίωs να πραγματοποιηθεί κάτι στο μέλλον που μου είπε ο αγαπητόs MSK. Ενα σεμινάριο όπου θα μπορούμε να συζητήσουμε αλλα και να αναλύσουμε πολλά απ'τα θέματα που ποστάρουμε.

Φιλιά και χρόνια πολλά στουs αγαπητούs συμφορουμίτεs και φίλουs πιά, που γνώρισα σήμερα. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Rude_Girl (22 Δεκ. 2003 , 01:16)

 

το παιχνιδιαρικα δεν το πολυ επιασα!!! φταει το κινητο σου? που του τελειωσα την μπαταρια η το ταβλι?

 

 

Μήνυμα απο Valder the Saiyan,

commander of the Saiyan Army on planet Vegeta

Transmitting message to planet Yarth,to human Rude_Girl

 

Εμεινε σημάδι στο χέρι μου! :cry:

Το τελειότατο χέρι μου! :lol:

Θα σε φάω! :mad:

 

For further info,contact the Saiyan Headquarters

 

Transmission ended...

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

na po kai ego mia kalispera kai apo do...distixos katafera na ertho kata tis 7 kai efiga poli grigora...prin tis okto...

molis 1misi mera stin patrida kai trexo san ton bego...

efxomai na perasate kala... kai na min tin espase se polous i parousia mou!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Rude_Girl (22 Δεκ. 2003 , 01:16)

 

το παιχνιδιαρικα δεν το πολυ επιασα!!! φταει το κινητο σου? που του τελειωσα την μπαταρια η το ταβλι?

 

Δεν τέλειωσες την μπαταρία εσύ....ήταν ήδη στο τέλος της!!! :whistle:

 

Και φυσικά δεν είναι κακό το παιγνίδι....στη κάθε του μορφή (κινητή ή μη....), αρκεί να μην ενοχλούνται οι παίχτες..... ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ulticool (22 Δεκ. 2003 , 01:34)

 

Μήνυμα απο Valder the Saiyan,

commander of the Saiyan Army on planet Vegeta

Transmitting message to planet Yarth,to human Rude_Girl

 

Εμεινε σημάδι στο χέρι μου! :cry:

Το τελειότατο χέρι μου! :lol:

Θα σε φάω! :mad:

 

For further info,contact the Saiyan Headquarters

 

Transmission ended...

 

ti les mwre teleiwmeno psonio den ftanei pou sou afhsa kati na me thimase exeis kai parapono!!! :p se kana dyo vdomades tha exei fygei toso krataei sinithos :D ela mwqre den einai kalokairi den fenete dont worry ektos vevea kai an ston planhth sou forate panta kontomanika..

Link to comment
Share on other sites

Σύνοψη: μαζευτήκαμε καμια; 30αριά, ο χώρος στο δεύτερο πάτωμα ωραίος αν και όπως είπαν η μουσική ήταν λίγο δυνατά, είπαμε ότι είχαμε να πούμε, πήραμε μπλουζάκια και εγώ κατά τις 21.45 έφυγα αφήνωντας 5-6 εκεί.. Μεγάλο meeting δηλαδή με καλή προσέλευση :)

Όποιος έχει φωτογραφίες να τις ανεβάσει :)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Και μερικά παραλειπόμενα.

Είδα επιτέλουs κανα δυό νέα κινητά θρύλουs του myphone, για πρώτη φορά. (τα καταστήματα... καληνύχτα)

Δεν ξέρω ποιοί δέχθηκαν ένα αρχειάκι απο το Bluetooth μου, αλλα... προs θεού, μην το ανεβάσει κανείs εδω πέρα, θα μαs κράξουνε. :p

Ο philipbrazil, είχε σκάσει απο την ζέστη και φαγώθηκε να φύγουμε γρήγορα, ξεχνώνταs να χαιρετήσει, γι'αυτό ζητάει συγγνώμη απ'τα παιδιά που είχαν απομείνει την ώρα που φύγαμε.

O trobocop που ήταν; Bιάστηκε να φυγει και δεν βρεθήκαμε. :mad:

Δεν πειράζει, την άλλη φορά. ;)

 

Ο Global, μαs είδε εκεί στην γωνία μαζεμένουs και είπε να μαs κλειδώσει όλουs μαζί απο συνήθεια, αλλα λόγο MSK,Vampyre, και λυπούs mod's, μαs χαρίστηκε. :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κ εγώ με την σειρά μου :) . Ήταν υπέροχα .. Και αναμένουμε κ σε νέα meetings για να γνωριστούμε κ καλύτερα..

PS: Κι εγώ από Νότια ήρθα :P , μη παραπονιέσται :p

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την hunk

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

o trobocop eixe erthei?den ton eida pouthena..

 

ir8e alla efige amesos

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ ότι ήταν πολύ ωραία (όπως και τα μπλουζάκια :alien: )

Χάρηκα που γνώρησα από κοντά αρκετούς από εδώ αν και έφυγα σχετικά νώρις... (κατά τις 7.30)

Spryros86 περιμένουμε τις photo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να πω κι εγω με τη σειρα μου οτι περασα πολυ ωραια.......αα....οσοι πηραν τον νεο ιο/worm/trojan μεσω μπλε δοντιου :p να αρχισουν να ανησυχουν.......χαχα....ο fabo ξαναχτυπα :devil: :p :p :p

 

P.S: παλι καλα που βρηκαμε ταξι για να γυρισουμε με τον Thunder4V.....:p :p

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την fabo114

Παιδια να πω κι εγω με τη σειρα μου οτι περασα πολυ ωραια.......αα....οσοι πηραν τον νεο ιο/worm/trojan μεσω μπλε δοντιου :p να αρχισουν να ανησυχουν.......χαχα....ο fabo ξαναχτυπα :devil: :p :p :p

 

P.S: παλι καλα που βρηκαμε ταξι για να γυρισουμε με τον Thunder4V.....:p :p

 

mou ir8e kai emena........

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fabo114 (22 Δεκ. 2003 , 15:05)

 

παλι καλα που βρηκαμε ταξι για να γυρισουμε με τον Thunder4V.....:p :p

 

 

πρεπε να μου το πειτε ρε παιδια θα σας επαιρνα εγω :o

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

εγώ λειπάμε τις καημένες τις σερβιτόρες.......

Παρατήρησε κανείς αυτούς που ερχόντουσαν για να πιούν καφέ και τους είχε βγεί το μάτι έξω από τα κινητά που υπήρχαν....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ειναι τρελοι αυτοι οι myphoneιτες ,αυτο θα ελεγαν :p , οσο για σερβιτορες , εγω ειδα μονο ΜΙΑ :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (22 Δεκ. 2003 , 21:54)

 

ειναι τρελοι αυτοι οι myphoneιτες ,αυτο θα ελεγαν :p , οσο για σερβιτορες , εγω ειδα μονο ΜΙΑ :p

 

Εγώ 3-4(όχι σερβιτόρες)που είδα και καθήσανε κοντά κοιτάγανε συνέχεια και τους είχαν βγει τα μάτια έξω.Εκεί έρυξα το μεναλύτερο γέλιο.

Όσο για τις σερβιτόρεςΕγώ είδα 3-4 διαφορετικές....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

πάντως μια χαρά περάσαμε , τα θερμά μου συγχαρητήρια σε ΟΛΑ τα παιδία , άξιζε το ταξιδάκι , είδαμε παλιούς φίλους και νέους , τα είπαμε μια χαρά και πήραμε και τα δώρα μας ( ναι είσαι καλά MsK ;) ) ένα μεγάλο μπράβο στον vampyre για την οργάνωση , τα είπαμε και για της παλιές εποχές του IRCX , ο kp86 έβγαλε μερικές φωτογραφίες με την αξίας 20 € κάμερα μου :blink: ( που βγήκαν χάλια - προσπαθώ να της φτιάξω λιγάκι ) αλλά και άλλα παιδία τράβηξαν φωτογραφίες , άρα της περιμένουμε και αυτές στο myGallery σύντομα.

 

ένα συμπέρασμα και μόνο παιδία , πρέπει οπωσδήποτε να το ξανακάνουμε , είμαστε μια μεγάλη κοινότητα που σε πέντε μήνες έχει αναπτυχθεί ραγδαία , είτε είμαστε μεγάλοι , είτε είμαστε μικροί.

 

άντε να κανονίσουμε καμία εκδρομή κάποια στιγμή όλοι μαζί ;)

 

και εις ανώτερα :D

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...