Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry ρε παιδιά αλλά σας είναι τόσο δύσκολο να δείτε τα sites των εταιρειών πριν κάνετε τέτοιες ερωτήσεις?

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=3111

 

sxetika me endiaferei ti siskeui deinei dorean sto 35?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

sxetika me endiaferei ti siskeui deinei dorean sto 35?

 

Δεν δίνει μια συγκεκριμένη. Πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone να δεις όλες τις συσκευές και τη τιμή τους (ή αν δίνονται δωρεάν) στο συγκεκριμένο πρόγραμμα. Δυστυχώς στο e-shop δεν έχουν προστεθεί τα καρτοπρογράμματα για νέες συνδέσεις με συσκευή.

 

Εναλλακτικά συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας ώστε σε 2 μέρες να σε καλέσουν για αναλυτική ενημέρωση. http://www.vodafone.gr/portal/client/contactfrm/callBackRequest.action?reasonId=82

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνει μια συγκεκριμένη. Πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone να δεις όλες τις συσκευές και τη τιμή τους (ή αν δίνονται δωρεάν) στο συγκεκριμένο πρόγραμμα. Δυστυχώς στο e-shop δεν έχουν προστεθεί τα καρτοπρογράμματα για νέες συνδέσεις με συσκευή.

 

Εναλλακτικά συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας ώστε σε 2 μέρες να σε καλέσουν για αναλυτική ενημέρωση. http://www.vodafone.gr/portal/client/contactfrm/callBackRequest.action?reasonId=82

 

euxaristo para poli gia tis plirofories.

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Για το vodafone business club γνωρίζει κανείς αν ενεργοποιείται αυτόματα (σε παλιούς κ νέους συνδρομητές) ή αν χρειάζεται κάποια αίτηση?

 

Kάποιος...?

Link to comment
Share on other sites

Για το vodafone business club γνωρίζει κανείς αν ενεργοποιείται αυτόματα (σε παλιούς κ νέους συνδρομητές) ή αν χρειάζεται κάποια αίτηση?

 

 

To Vodafone Business Club από όσο γνωρίζω για να γίνεις μέλος πρέπει να έχεις εγγραφεί στην υπηρεσία Smart Code.(Η εγγραφή στην υπηρεσία Smart Code γίνεται μέσω καταστηματος ή μέσω της εφαρμογής My Account.)

 

'Οταν ενεργοποιήσεις λοιπόν την υπηρεσία Smart Code μετά από 2-3 εβδομάδες λογικά παραλαμβάνεις την κάρτα μέλους οπότε και ισχύουν τα προνόμια που σου προσφέρει η Vodafone Business Club.

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

(Η εγγραφή στην υπηρεσία Smart Code γίνεται μέσω καταστηματος ή μέσω της εφαρμογής My Account.)

 

 

 

H εγγραφή στην υπηρεσία My Account μπορεί να γίνει και με την χρήση του κωδικού Smart Code, το αντίστροφο δεν ισχύει.

 

Για την ενεργοποίηση κωδικού Smart Code πρέπει κανείς να απευθυνθεί σε κατάστημα, έτσι ώστε να γίνει ο ελεγχος των στοιχείων του.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...Λοιπόν,θέλω να κάνω οικογενειακό πρόγραμμα vodafone...Έχουν οι γονείς μου επαγγελματικό πρόγραμμα μεταξύ τους και θα κάνω κι εγώ ένα νούμερο για να γίνει οικογενειακό...Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε κάποιο πακέτο το οποίο να χει πρόσβαση στο νετ φθηνά η δωρεάν,αν γίνεται χαμηλό πάγιο,να έχει περίπου 2 ώρες δωρεάν χρόνο ομιλίας και δωρεάν μηνύματα...Ακόμα,πόσο καιρό,αν πάω να κάνω τη σύνδεση ας πούμε τη Δευτέρα,θα πάρει να εκδοθεί η κάρτα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μπορώ να χρησιμοποιήσω την επιδότηση μου από Vodafone σε άλλο κατάστημα πλήν Vodafone Shop,δηλ κανένα Πλαίσιο ή κανένα άλλο κατάστημα?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ναι. Για το Πλαίσιο τουλάχιστον είμαι σχεδόν σίγουρος αλλα μη σε πάρω στο λαιμό μου. Καλύτερα να ρωτήσεις στο κατάστημα που σε ενδιαφέρει
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση.Όντως πήγα από κεί και ισχύει κανονικά.

Μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι παρόλο που έχω ένα πιστωτικό υπόλοιπο στο Πλαίσιο (αρκετά σεβαστό ποσό) δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω μαζί με το ποσό της ανανεωσης/επιδότησης αλλά πρέπει να πληρώσω την όποια διαφορά (εξαρτάται φυσικά από τη συσκευή που θα επιλέξω).

Το πιστωτικό πάει στράφι δηλ.

Ισχύει αυτό η όχι?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βασικά εμένα ο πατέρας μου τους είπε απλά τι είναι αυτά τα πράγματα, γιατί είναι τόσο μικρή η επιδότηση κτλ και από 485e μας την κάναν 785e.

 

Και ιδού η απορία τώρα. Μας είπαν ότι ισχύει για ένα μήνα από χτες. Αλλά εγώ θέλω να πάρω το htc toutc pro που θα κυκλοφορήσει αρχές Σεπτέμβρη. Ξέρει κανείς τι παίζει άμα αργήσω πάνω από μήνα?

Link to comment
Share on other sites

paidia epidotisi mporw na parw apo germano?

peite mia ama xerete apo poia magazia morw na tin axiopioisw.thelw to se w910i kai einai i moni lisis na to parw apo allo magazi gia na min exei to ilithio menoy tou vlive.alla sto plaisio exei kana 30ari pio psila ti timi kai sto internet de to emfanizei...

Link to comment
Share on other sites

paidia epidotisi mporw na parw apo germano?

peite mia ama xerete apo poia magazia morw na tin axiopioisw.thelw to se w910i kai einai i moni lisis na to parw apo allo magazi gia na min exei to ilithio menoy tou vlive.alla sto plaisio exei kana 30ari pio psila ti timi kai sto internet de to emfanizei...

 

Ο γερμανός πουλάει μόνο cosmote. Εδώ μιλάμε ΓIA vodafone.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για βοηθηστε με να καταλαβω τι παιζει με το ΤΟΡ 5.

αν οι 5 αριθμοι που επιλεξω δεν ανηκουν στο δυκτιο της vodafone ποσα λεπτα ομιλιας θα εχω; 200 προς τους 5 και αλλα 200 προς ολους;

Link to comment
Share on other sites

παιδια για βοηθηστε με να καταλαβω τι παιζει με το ΤΟΡ 5.

αν οι 5 αριθμοι που επιλεξω δεν ανηκουν στο δυκτιο της vodafone ποσα λεπτα ομιλιας θα εχω; 200 προς τους 5 και αλλα 200 προς ολους;

 

200 προς τους 5. Γενικά το top5 συμφέρει μόνο αν τουλάχιστον οι τρεις, για να μη πω οι τέσσερεις αριθμοί είναι Vodafone. Διαφορετικά σε καμία περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα ρε παιδια γιατι μου ειπανε οτι μονο απο vodafone μαγαζι μπορω να χρησιμοποιησω την επιδοτηση? καινουριο ειναι αυτό τώρα? ή δεν ξέρανε τι τους γίνεται όταν τους ρώτησα? γιατί έχασα λεφτά (τα άλλα μαγαζιά φτηνότερα απο τη βονταφον)

 

το cu της vodafone και την αντίστοιχη προσφορά (στα συν βέβαια είναι τα 1200' και 1200 σμς με κάθε ανανέωση 15€)...

 

αυτό που ακριβώς το λέει στο website tis vodafone γιατί δεν το βρισκω

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=7901&dateFrom=&dateUntil=

 

Πλέον θα υπάρχει δυνατότητα αντί να παίρνουμε επιδότηση να έχουμε έκπτωση στο πάγιο από 15 έως 25% σύμφωνα με το πίνακα της ανακοίνωσης!!! Με 12μηνη δέσμευση φυσικά (όπως και στην επιδότηση). Ισχύει και για νέες συνδέσεις αλλά και υφιστάμενους συνδρομητές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...