Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για οποιον ξερει.. ειμαι συνδρομητης στη vodafone 5 χρονια. κανω λογαριασμους ~50 ευρω καθε μηνα και ειχα ενα προγραμμα 240 λεπτων απο τοτε που την εκανα.. μιλησα με την εξυπηρετηση και απο 120 ευρω μου δωσαν 220.. αλλαξα και το προγραμμα σε απεριοριστο 35 και απο 35 ευρω μου ειπαν οτι θα πληρωνω 25 ευρω το μηνα για ενα χρονο.... μου ειπε ενας φιλος οτι αν κανω οτι παω σε αλλη εταιρια θα μου δωσουν παραπανω επιδοτηση.. εχει κανεις προσωπικη εμπειρια επι του θεματος? ελεγα να παρω το 5530 αλλα αν μπορεσω να παρω μεγαλυτερη επιδοτηση δε θα με χαλαγε το N97 mini :P.. ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο σας!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για οποιον ξερει.. ειμαι συνδρομητης στη vodafone 5 χρονια. κανω λογαριασμους ~50 ευρω καθε μηνα και ειχα ενα προγραμμα 240 λεπτων απο τοτε που την εκανα.. μιλησα με την εξυπηρετηση και απο 120 ευρω μου δωσαν 220.. αλλαξα και το προγραμμα σε απεριοριστο 35 και απο 35 ευρω μου ειπαν οτι θα πληρωνω 25 ευρω το μηνα για ενα χρονο.... μου ειπε ενας φιλος οτι αν κανω οτι παω σε αλλη εταιρια θα μου δωσουν παραπανω επιδοτηση.. εχει κανεις προσωπικη εμπειρια επι του θεματος? ελεγα να παρω το 5530 αλλα αν μπορεσω να παρω μεγαλυτερη επιδοτηση δε θα με χαλαγε το N97 mini :P.. ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο σας!!

 

Πόσο να σου έδιναν παραπάνω; Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις, αλλά νομίζω ήδη είναι αρκετά καλό πακέτο τα 220 ευρώ επιδότηση και -10 στο πάγιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πόσο να σου έδιναν παραπάνω; Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις, αλλά νομίζω ήδη είναι αρκετά καλό πακέτο τα 220 ευρώ επιδότηση και -10 στο πάγιο.

 

Αυτο που λες σκεφτηκα και εγω βαση λογικης απλα λεω μηπως ξερει κανεις απο παρομοια εμπειρια για να μη τρεχω να αλλαζω εταιριες αν δε κερδιζω τιποτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Με 50 ευρω το μηνα θα σου ανεβει κι αλλο? Δηλαδη εμενα που μου πανε 330 πρεπει να τους ζητησω να μου το ανεβασουν περισσοτερο? Και να μου κανουν και εκπτωση ! 15 χρονια στην panafon .. ELEOS?

 

Τελος παντων εγω αυτο που ηθελα να ρωτησω 1ο) αν σε αλλη εταιρια θα μου δωσουν την ιδια επιδοτηση για καινουργια συνδεση και μεταφορα του υπαρχοντος αριθμου 2ο) Εαν γινεται να εξαργυρωσω την επιδοτηση απο αλλα καταστηματα εκτος αυτου.Γιατι οι τιμες ειναι τραγικες!Και δεν εχουν και ολα τα κινητα! Λογικα εαν οντως γινεται αυτο θα μπορω να αγορασω το κινητο στην τιμη του καταστηματος π.χ. media markt και οχι του τιμοκαταλογου της vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μαθαίνουμε αν τα νούμερα που καλούμε είναι vodafone ; Για το unlimitied με ενδιαφέρει .
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μαθαίνουμε αν τα νούμερα που καλούμε είναι vodafone ; Για το unlimitied με ενδιαφέρει .

Στέλνεις SMS το 1292 με τον αριθμό που σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.κατι πηρε το ματι μου σε διαφημιση smart deal της vodafone μπορει καποιος που την ειδε ολοκληρωμενη να μου πει με τι εχει σχεση.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις SMS το 1292 με τον αριθμό που σε ενδιαφέρει.

Thanks!!

Χωρίς χρέωση φαντάζομαι , σωστά ;

http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είδα διαφήμιση που λέει ότι "με τα συμβόλαιο vodafone κερδίζεις 20 ευρώ το μήνα, δηλαδή το διπλάσιο από την cosmote". Έτσι στην ψύχρα έχει αρχίσει η μαύρη διαφήμιση;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν με τα καρτοκινητά, τώρα με τα συμβόλαια. Νομικά τι ισχύει; Μπορεί κάποιος να επιτίθεται ονομαστικά σε ανταγωνιστές;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε σε ποιο τηλεφωνο παιρνουμε για να ρωτησουμε για επιδοτησεις? Και αν μπορω να παρω κινητο απο το expansys ? Με ποια μαγαζια συνεργαζεται η vodafone?
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε σε ποιο τηλεφωνο παιρνουμε για να ρωτησουμε για επιδοτησεις? Και αν μπορω να παρω κινητο απο το expansys ? Με ποια μαγαζια συνεργαζεται η vodafone?

Καλείς στο 13830 ή στο 210 67.02.000 και τους ζητάς να σε συνδέσουν με το τμήμα επιδοτήσεων. Η Vodafone συνεργάζεται με το Πλαίσιο και τα καταστήματα Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μονο απο πλαισιο και vf live?? αφου ειχα ακουσει πως επιδοτησεις περνανε και στο 9volto και στο e-click ! Και αυτα ειναι online μαγαζια... μηπως μας δουλευουν στην vodafone?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές οι νέες μειωμένες τιμές σε όλα τα προγράμματα unlimited

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1531

Link to comment
Share on other sites

Περνάγανε από το eclick της Πάτρας αλλά έχει αλλάξει επωνυμία.

 

δλδ τωρα δεν γινεται να την χρησιμοποιησω απο εκει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

 

Δεχτηκα τηλεφωνημα απο μια κυρια χτες και αφου με ρωτησε σε ποια εταιρια ειμαι τωρα ποσα πληρωνω κλπ κλπ μου προτεινε το αντιστοιχο πακετο που εχω τωρα με 20% λιγοτερο παγιο + συσκευη! Αν καταλαβα καλα γιατι με πετυχε και στον υπνο :ninja: Τι παιζει με αυτες της τηλεπροσφορες παιδια??? ισχυουν η αλλα θα δω στο λογαριασμο τελικα? οι αλλαγη γινεται αμεσα και αυτοματα θα μεινω χωρις κινητο? Λογικα θα περιμενω και τηλ απο τον παροχο μου με αντι-προταση?? Εχω να παρω και επιδοτηση 3 χρονια μπορω να τους κανω σκληρα παζαρια..:rolleyes::rolleyes:

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...