Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, το τηλέφωνο 2106702267 που δίνεται παραπάνω για μετατροπή cu σε unlimited συμβόλαιο , ανήκει σε συνεργάτη της Vodafone ? Είναι ασφαλές για να προχωρήσω σε συμβόλαιο? Με μια αναζήτηση που έκανα ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΊΖΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ..... γνωρίζει κάποιος ? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, smetcfu said:

Καλημέρα, το τηλέφωνο 2106702267 που δίνεται παραπάνω για μετατροπή cu σε unlimited συμβόλαιο , ανήκει σε συνεργάτη της Vodafone ? Είναι ασφαλές για να προχωρήσω σε συμβόλαιο? Με μια αναζήτηση που έκανα ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΊΖΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ..... γνωρίζει κάποιος ? Ευχαριστώ!

Κανονικά το τηλέφωνο είναι το τμήμα αντιπροσφορών της vf. Όταν δηλαδή κάνεις αίτηση φορητότητας από τη vf σε άλλο πάροχο, σε παίρνουν για να σου κάνουν καλύτερη προσφορά και να μείνεις στη Vodafone. Συνεπώς, δεν πρόκειται για συνεργάτη, αλλά την ίδια τη vf. Εγώ τελικά δεν προχώρησα σε συμβόλαιο με τη vf όπως είχα πει τις προηγούμενες μέρες ότι θα κάνω, προχώρησα με την cosmote και το επισημαίνω για να μην υπονοούν κάποιοι γνωστοί άγνωστοι ότι είμαι συμφερόντων της vf ή οποιουδήποτε άλλου και ότι έχω συμφέρον από τον οποιονδήποτε 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gv2008 said:

Κανονικά το τηλέφωνο είναι το τμήμα αντιπροσφορών της vf. Όταν δηλαδή κάνεις αίτηση φορητότητας από τη vf σε άλλο πάροχο, σε παίρνουν για να σου κάνουν καλύτερη προσφορά και να μείνεις στη Vodafone. Συνεπώς, δεν πρόκειται για συνεργάτη, αλλά την ίδια τη vf. Εγώ τελικά δεν προχώρησα σε συμβόλαιο με τη vf όπως είχα πει τις προηγούμενες μέρες ότι θα κάνω, προχώρησα με την cosmote και το επισημαίνω για να μην υπονοούν κάποιοι γνωστοί άγνωστοι ότι είμαι συμφερόντων της vf ή οποιουδήποτε άλλου και ότι έχω συμφέρον από τον οποιονδήποτε 

Καλημέρα. Τι σου δώσανε από cosmote

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kostas123464 said:

Καλημέρα. Τι σου δώσανε από cosmote

Εγώ πήρα για το σταθερό, 23,90€ για adsl 24 απεριόριστα σταθερα και 500 λεπτά προς κινητά και για το κινητό όλα απεριόριστα 29,10€. Το σταθερό το προχώρησα αλλά το κινητό μάλλον προς το παρόν θα το κρατήσω στη nova με τα 27€ όλα απεριόριστα 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gv2008 said:

Εγώ πήρα για το σταθερό, 23,90€ για adsl 24 απεριόριστα σταθερα και 500 λεπτά προς κινητά και για το κινητό όλα απεριόριστα 29,10€. Το σταθερό το προχώρησα αλλά το κινητό μάλλον προς το παρόν θα το κρατήσω στη nova με τα 27€ όλα απεριόριστα 

Εμένα πάντως VDSL 100αρα με απεριόριστα σταθερά και 360 κινητά η vodafone μου την έχει (και πλέον με το 1 ευρώ του ebill) σε 23,75. Τα ποσά αυτά μου φαίνονται πολύ μεγάλα. Είναι ο λόγος που δεν έφυγα να πάω αλλού τώρα μου έβαλε το συν 1 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το τηλέφωνο 2106702267 που δίνεται παραπάνω για μετατροπή cu σε unlimited συμβόλαιο , ανήκει σε συνεργάτη της Vodafone ? Είναι ασφαλές για να προχωρήσω σε συμβόλαιο? Με μια αναζήτηση που έκανα ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΊΖΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ..... γνωρίζει κάποιος ? Ευχαριστώ!

Τα παιδιά σε αυτο το τμήμα είναι και external συνεργάτες. Άσχετα που οταν σε καλούν αυτοί εμφανίζετε το +3013830
Αν στείλεις μειλ σχεδόν όλοι εχουν όνομα μειλ ονοματεπώνυμοVFExternal@vodafone.com


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τηλ στο συγκεκριμένο νούμερο και μου απάντησαν πως προσφορές σε cu γίνονται αποκλειστικά και μόνο σε κατάστημα! Ό,τι να ‘ναι. Έχασα τον χρόνο μου…

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costastro said:

Εγώ πήρα τηλ στο συγκεκριμένο νούμερο και μου απάντησαν πως προσφορές σε cu γίνονται αποκλειστικά και μόνο σε κατάστημα! Ό,τι να ‘ναι. Έχασα τον χρόνο μου…

Η οργάνωση αυτής της εταιρείας είναι τραγική 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gv2008 said:

Η οργάνωση αυτής της εταιρείας είναι τραγική 

Σε φίλη μου που έκανε φορητότητα της είπε 1 υπάλληλος ότι θα είναι έτοιμη Σάββατο 17:00 και σήμερα άλλος υπάλληλος της είπε ότι επειδή είναι ΣΚ δεν γίνονται φορητότητες. 

Βόνταφον λυπάμαι, αλλά κατάντησες χειρότερη και από την νοβα. 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα πάρω και εγώ το παραπάνω νούμερο για να δω τι προσφορά θα μου δώσουν για μετατροπή από Vodafone CU σε απεριόριστο συμβόλαιο. Προς το παρόν σήμερα στο 13830 εγώ είχα πολύ καλή εξυπηρέτηση(δύσκολο για Σαββατοκύριακο) καθώς είχε κολλήσει το σύστημα και δεν μου προχωρούσε ενεργοποίηση πακέτου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα προχθές Παρασκευή το απόγευμα (μεταξύ 5 με 6 η ώρα), περίμενα κάνα δεκάλεπτο στην αναμονή και η κοπέλα που σήκωσε το τηλέφωνο, όταν της είπα τι θέλω, μου είπε περιμένετε και με συνέδεσε σε άλλη κοπέλα! Και η τελευταία μου είπε πως προσφορές σε cu μόνο σε κατάστημα! Αυτό που αναφέρει ο φίλος πιο πάνω, μου το είχαν κάνει και σε μένα, μου είχαν πει πως θα ολοκληρωθεί η φορητότητα την Κυριακή μετά τις 5 το απόγευμα και κυκλοφορούσα κυριακάτικα με την σιμ στην τσέπη, μήπως χαθεί ξαφνικά το σήμα από την προηγούμενη εταιρία και μείνω χωρίς τηλέφωνο! Τελικα η φορητότητα έγινε Δευτέρα στις 11 το πρωί...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάλεσα στο 2106702267, για το cu τρέχει προσφορά όπως μου ανέφεραν για μετατροπή σε Unlimited συμβόλαιο στα 17.05€.

Συμφώνησα σε όλα αλλά μήνυμα στο κινητό για επιβεβαίωση δεν έχει έρθει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antonio21 said:

Εγώ κάλεσα στο 2106702267, για το cu τρέχει προσφορά όπως μου ανέφεραν για μετατροπή σε Unlimited συμβόλαιο στα 17.05€.

Συμφώνησα σε όλα αλλά μήνυμα στο κινητό για επιβεβαίωση δεν έχει έρθει ακόμα.

Εμένα μου είπανε θα έρθη το συμβόλαιο αύριο Δευτέρα στο email μου. Παρασκευή πρωί το εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή κάλεσα και εγώ απόγευμα αλλά μου είπαν μάλλινο δεν θα προλάβουν. 

Άρα πάμε για αύριο. 

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antonio21 said:

Παρασκευή κάλεσα και εγώ απόγευμα αλλά μου είπαν μάλλινο δεν θα προλάβουν. 

Άρα πάμε για αύριο. 

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Σου κάνανε κανένα πάγιο δώρο η τπτ άλλο;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Antonio21 said:

Όχι μόνο 17,10 μετατροπή από Cu. 

Αναρωτιέμαι πως βγαίνουν αυτές οι προσφορές. Γιατί σε κάποιον υπάρχει αυτή η προσφορά και σε άλλους όχι; με ποια λογική; είναι τυχαία όλα; έχει να κάνει με το πόσα χρόνια είσαι στην εταιρεία; εγώ πάντως είμαι από το 2007 και δεν μου ανέφεραν αυτή την προσφορά. 

Edited by rebelos2019
Link to comment
Share on other sites

Μου ανέφεραν ότι η πρόσφορα αυτή είναι για μετατροπή cu σε Unlimited. 

Και είναι για όλους όσους έχουν cu. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έπιασε γραμμή κανείς στο  τηλέφωνο ( 2106702267); προσπαθώ και μου λέει το ωράριο λειτουργίας και πέφτει η γραμμή.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kostas123464 said:

Καλημέρα. Εμένα ακόμα να μου στείλουν το συμβολαιο

Πριν λίγο μιλουσα με την φίλη μου και σήμερα είναι 4η ημέρα από την ολοκλήρωση της φορητότητας και δεν έχει γίνει η φορητότητα.... 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, kostas123464 said:

Καλημέρα. Εμένα ακόμα να μου στείλουν το συμβολαιο

Καλημέρα καλή εβδομάδα. 

Είμαστε στην αναμονή.... 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Antonio21 said:

Καλημέρα καλή εβδομάδα. 

Είμαστε στην αναμονή.... 

Καλά εγώ δεν σκάω και πολύ να μου το στείλουμε γτ έχω την προσφορά του cu με τους 9 μήνες απεριόριστα data και ομιλια

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antonio21 said:

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 

Μια από τα ίδια. Και το τηλέφωνο που αναφέρεται ποιο πάνω νεκρή γραμμη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...