Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά!Αλλά πρέπει πρώτα να εγγραφείς στην υπηρεσία MyAccount για να αξιοποιήσεις την επιδότησή σου!Διαφορετικά,δε γίνεται!

Μόνο για νέες συνδέσεις μπορείς να πάρεις συσκευή,αν δεν είσαι εγγεγραμμένος στο MyAccount!

Και έχε υπόψιν πως δεν μπορείς να συνδυάσεις 2 ή περισσότερες επιδοτήσεις για αγορά μιας συσκευής απ'το MyAccount!

 

Γενικά,έχεις πιο περιορισμένες κινήσεις μέσω Ίντερνετ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μάλλον ψέμματα σου λένε στο κατάστημα, μιας και χθες με ενημέρωσαν από τη vodafone τηλεφωνικώς ότι το Σάββατο θα περάσει courrier από το σπίτι να μου φέρει το iphone και να υπογράψω το νέο μου συμβόλαιο για το iphone 250 lite.

Απλώς προσπαθούν να προωθήσουν το νέο πρόγραμμα καθώς έχουν καλύτερα bonus.;)

 

Το ξέρω , γιαυτό και εγώ έστειλα e-mail να μου το επιβεβαιώσουν αλλιώς θα είναι αιτία να αλλάξω δύκτιο.

 

Μανία με αυτό το unlimited. Με έχουν ζαλίσει! Σιγά το πρόγραμμα...

 

Και εγώ το ίδιο πιστεύω . Ακριβό και δεν με καλύπτει. Δεν μπορεί να πληρώνω 35 ευρώ το μήνα και να έχω 20' λεπτά τηλέφωνα και απεριόριστα vodafone . Τους το χαρίζω.

 

γνωρίζει κανείς αν μπορώ να παραγγείλω συσκευή απο το internet γιατί έχω επιδότηση....και αν αυτό είναι πιο φθηνό απο κάποιο κατάστημα???....ευχαριστώ!!!:):)

 

Εδώ φίλε μου θα σε απογοητεύσω . Μπορείς μεν να κάνεις παραγγελία μέσω internet αλλά το τηλέφωνο....απλά δεν υπάρχει διαθέσημο.Εκτός από τα 8gb

London for ever
Link to comment
Share on other sites

ο ίδιο και σε μένα. Πριν λίγο έλαβα το μειλ, οπου με ειδοποιούσε για την ύπαρξη επιδότησης.

 

Τελευταία ανανέωση έκανα στις 15/03/08 όπου τότε μου είχαν δώσει 320 Ευρώ επιδότηση (μετά φυσικά από απειλή οτι θα φύγω για άλλη εταιρία που κάνει καλύτερη προσφορά).

 

Σήμερα το ποσό που μου δίνουν είναι 100 Ευρώ. Τους πήρα τηλ και παραπονέθηκα, και μου είπαν οτι θα με ειδοποιήσουν για το ποσό της επιδότησης.

 

Κανονικά οι επιδοτήσεις δεν βγαίνουν στο 11μηνο ή στο 10μηνο? Τώρα γιατί βγήκε στους 8μιση μήνες?

 

Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει? Παραξενεύτηκα πολύ.

 

Ιδωμεν..... (Αυτά έγραψα 1 Δεκεμβρίου)

 

Αφού λοιπόν τα πήρα στο κρανίο και πήγα στην Wind και έκανα αίτηση φορητότητας εχθές, σήμερα το πρωί πρωί (με την τσίμπλα στο μάτι ακόμα) χτυπάει το κινητό. Και είναι μια ευγενέστατη κυρία που με ρωτάει τους λόγους. Της εξηγώ οτι είναι απαράδεκτοι, και οτι οι επιδοτήσεις είναι της πείνας, και της λέω επίσης οτι πάω σε άλλη εταιρία γιατί παίρνω το Pixon 12 με 80 περίπου ευρώ. (δεν είπα ψέματα, αλήθεια είναι. Είναι ειδική προσφορά για αυτή τη συσκευή).

 

Μου λέει λοιπόν να περιμένω τηλεφώνημα της για να μην με έχει στην αναμονή, και μετά από κανένα δεκάλεπτο με ξαναπαίρνει και μου λέει οτι αν θέλω μπορώ να πάρω το Iphone 16 δωρεάν, αν αλλάξω το πρόγραμμα μου απο 35άρι σε 45άρι. Με λίγα λόγια είχα 470 Ευρώ επιδότηση και άλλα 100 επιπλέον αν πήγαινα για το μηλόφωνο!!!!!

 

Εγώ τελικά κατέληξα να πάρω το Satio με 23 Ευρώ!!!!!!!!!!!!!!! (δεν ήθελα μηλόφωνο)

 

Παιδία...... τα συμπεράσματα δικά σας.

 

ΥΓ. Οι λογαριασμοί μου είναι κατα μέσο όρο 50 ευρώ μηνιαίως.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ βλάκες στη vodafone.Ειχα κάνει αίτηση για αποσύνδεση αριθμού όπως είχα γραψει η οποία και έγινε στις 6 Νοεμβριου.Πληρωσα κανονικα το παγιο του αριθμου που εκοψα κ δεν μου επεστρεψαν αναλογικα ΤΠΤ!

Επισης εχω surf and mail πρόγραμμα και στην αρχη ειχα επιλογη wap για ιντερνετ.Κ μου χρεωσαν την πειροδο που ειχαν wap ενω επρεπει απότι καταλαβα να ειχα επιλογη vf internet για να μην χρεωνει την πλοηγηση!

Πως γινεται τη μια να υπαρχει vf wap και την αλλη vf internet?Εγω παντως δεν το αλλαξα.Κ με χρεωσαν στο wap.Βλακες

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου συνέβη το εξής κουλό και απίστευτο:

 

Σε έναν από τους αριθμούς της οικογένειας που είναι στο Οικονομικό 20 είχα αρχική επιδότηση περίπου 85 ευρώ. Αν και θα διέκοπτα τη σύνδεση ήθελα από περιέργεια να δω πόσο θα αυξανόταν η επιδότηση και έκανα αίτημα αναθεώρησης.

Το ποσό πήγε στα 130.9 ευρώ.

Πηγαίνοντας σήμερα σε κατάστημα να κάνω αίτημα διακοπής μου είπε η υπάλληλος ότι έχω επιδότηση 321.30 ευρώ!!!!:blink:

Δεν κάνω τη διακοπή,τηλεφωνώ αργότερα στο 13830 και ρωτάω τον υπάλληλο πόση είναι η επιδότηση της συγκεκριμένης γραμμής.Μου ανέφερε το ίδιο ποσό με αυτό που μου είπε η υπάλληλος!

 

Και ερωτώ:πώς είναι δυνατόν να υπάρχει τόσο υψηλή επιδότηση απ΄τη στιγμή που τα πάγια, αν μείνει η σύνδεση στο Οικονομικό 20, δεν ξεπερνούν τα 242 ευρώ;;; :wacko:

Να υποθέσω πως πρόκειται για λάθος,ε;

Link to comment
Share on other sites

οτι και να ειναι κοιτα να το εκμεταλλευτεις. αυτη και αν ειναι αυξηση σε επιδοτηση. εχουν ξεφυγει ολες οι εταιριες με τις επιδοτησεις τωρα τελευταια και κυριως η vodafone. ηθελα να ξερω τι κερδος θα βγαλει απο σενα αν ισχυσει τελικα η επιδοτηση που σου ειπανε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία.Συσκευή κινητού Vodafone Live που πήρα σήμερα απο το Πλαίσιο με χρήση επιδότησης μπορώ να την αλλάξω εντος 7 ημερών με άλλη μη Vodafone συσκευή;Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία.Συσκευή κινητού Vodafone Live που πήρα σήμερα απο το Πλαίσιο με χρήση επιδότησης μπορώ να την αλλάξω εντος 7 ημερών με άλλη μη Vodafone συσκευή;Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

μονο αν ειναι προβληματικη η συσκευη αλλα και παλι θα παρεις το ιδιο μοντελο απλα αλλη συσκευη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,να ρωτησω κατι,ηθελα να παραγγειλω το ΝΟΚΙΑ Ε66 και μουπαν στο καταστημα εδω οτι τοφερνουν μονο σε γκρι!ειναι δυνατον να το θες σε αλλο χρωμα και να σου λεει οτι δε το φερνει η vodafone??????δε φτανει που μας φορτωνουν το live στα κινητα,δε μπορουμε να διαλεξουμε και χρωμα!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,να ρωτησω κατι,ηθελα να παραγγειλω το ΝΟΚΙΑ Ε66 και μουπαν στο καταστημα εδω οτι τοφερνουν μονο σε γκρι!ειναι δυνατον να το θες σε αλλο χρωμα και να σου λεει οτι δε το φερνει η vodafone??????δε φτανει που μας φορτωνουν το live στα κινητα,δε μπορουμε να διαλεξουμε και χρωμα!

 

τη συγκεκριμενη συσκευη δεν ξερω αν μπορεις να την βρεις καπου αλλου σε ασπρο χρωμα. πραγματικα πολυ παραξενο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οτι και να ειναι κοιτα να το εκμεταλλευτεις. αυτη και αν ειναι αυξηση σε επιδοτηση. εχουν ξεφυγει ολες οι εταιριες με τις επιδοτησεις τωρα τελευταια και κυριως η vodafone. ηθελα να ξερω τι κερδος θα βγαλει απο σενα αν ισχυσει τελικα η επιδοτηση που σου ειπανε.

 

Μα αυτό είναι που με έκανε και μένα να σαστίσω! Ρωτούσα 2 και 3 φορές τους υπαλλήλους στο κατάστημα και στην εξυπηρέτηση για να βεβαιωθώ! Θα σκεφτόντουσαν οι άνθρωποι ότι μιλάνε σε κανένα βούρλο :lol:

Είναι πολύ κουφό αυτό!! Να σημειώσω βέβαια πως έχω σύνολο 5 αριθμούς στο ΑΦΜ μου, όλων των μελών της οικογένειας, για πρακτικούς λόγους κυρίως! Αλλά, ακόμη κι έτσι να είναι, πάλι δε δικαιολογείται τέτοια αύξηση!

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι που με έκανε και μένα να σαστίσω! Ρωτούσα 2 και 3 φορές τους υπαλλήλους στο κατάστημα και στην εξυπηρέτηση για να βεβαιωθώ! Θα σκεφτόντουσαν οι άνθρωποι ότι μιλάνε σε κανένα βούρλο :lol:

Είναι πολύ κουφό αυτό!! Να σημειώσω βέβαια πως έχω σύνολο 5 αριθμούς στο ΑΦΜ μου, όλων των μελών της οικογένειας, για πρακτικούς λόγους κυρίως! Αλλά, ακόμη κι έτσι να είναι, πάλι δε δικαιολογείται τέτοια αύξηση!

 

ισως σκεφτηκαν οτι αφου κανεις την αρχη θα ακολουθησουν και οι αλλοι αριθμοι, οποτε σου λεει κατσε να τον καλοπιασουμε μια και καλη. κανε μια δοκιμη και με κανεναν αλλο αριθμο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου συνέβη το εξής κουλό και απίστευτο:

 

Σε έναν από τους αριθμούς της οικογένειας που είναι στο Οικονομικό 20 είχα αρχική επιδότηση περίπου 85 ευρώ. Αν και θα διέκοπτα τη σύνδεση ήθελα από περιέργεια να δω πόσο θα αυξανόταν η επιδότηση και έκανα αίτημα αναθεώρησης.

Το ποσό πήγε στα 130.9 ευρώ.

Πηγαίνοντας σήμερα σε κατάστημα να κάνω αίτημα διακοπής μου είπε η υπάλληλος ότι έχω επιδότηση 321.30 ευρώ!!!!:blink:

Δεν κάνω τη διακοπή,τηλεφωνώ αργότερα στο 13830 και ρωτάω τον υπάλληλο πόση είναι η επιδότηση της συγκεκριμένης γραμμής.Μου ανέφερε το ίδιο ποσό με αυτό που μου είπε η υπάλληλος!

 

Και ερωτώ:πώς είναι δυνατόν να υπάρχει τόσο υψηλή επιδότηση απ΄τη στιγμή που τα πάγια, αν μείνει η σύνδεση στο Οικονομικό 20, δεν ξεπερνούν τα 242 ευρώ;;; :wacko:

Να υποθέσω πως πρόκειται για λάθος,ε;

 

Πολύ πιθανό να σου ανέφερε τη συνολική επιδότηση των αριθμών που έχεις. Δεν παίζει ένα τέτοιο ποσό σε αυτό το πρόγραμμα και μάλιστα αν δεν το υπερβαίνεις κι όλας..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα το είδα και με τα μάτια μου!!Αυτό είναι το θέμα!Στο κατάστημα μάλιστα η υπάλληλος μου είπε το ποσό για μια συσκευή που ρώτησα και ήταν όντως μείον 321 ευρώ η τιμή της!

 

Στο 13830 επίσης μου ανέφεραν το ίδιο ποσό!

 

Στο MyAccount,επίσης όλες οι συσκευές είναι μείον 321 ευρώ!! :wacko: Όλοι λάθος κάνουν;Και άντε,οι 2 υπάλληλοι( 1 στο κατάστημα και 1 στο 13830 ) πες ότι έκαναν λάθος!Κάνει λάθος και το MyAccount? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το ποσό της επιδότησης στο ανακοίνωσαν ΠΡΙΝ τους πείς οτι θελεις να κάνεις διακοπή ή μετά, πιστεύω η απάντηση θα λύσει το μυστηριο.

Αν το ειπαν μετά αυτό σημαινει οτι φοβήθηκαν μη τους την κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Το ποσό της επιδότησης στο ανακοίνωσαν ΠΡΙΝ τους πείς οτι θελεις να κάνεις διακοπή ή μετά, πιστεύω η απάντηση θα λύσει το μυστηριο.

Αν το ειπαν μετά αυτό σημαινει οτι φοβήθηκαν μη τους την κάνεις.

 

λιγο παραπανω γραφει οτι του ειπαν γιαυτην την επιδοτηση αφου τους ειπε οτι θελει να κανει διακοπη της γραμμης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο ίδιο και σε μένα. Πριν λίγο έλαβα το μειλ, οπου με ειδοποιούσε για την ύπαρξη επιδότησης.

 

Τελευταία ανανέωση έκανα στις 15/03/08 όπου τότε μου είχαν δώσει 320 Ευρώ επιδότηση (μετά φυσικά από απειλή οτι θα φύγω για άλλη εταιρία που κάνει καλύτερη προσφορά).

 

Σήμερα το ποσό που μου δίνουν είναι 100 Ευρώ. Τους πήρα τηλ και παραπονέθηκα, και μου είπαν οτι θα με ειδοποιήσουν για το ποσό της επιδότησης.

 

Κανονικά οι επιδοτήσεις δεν βγαίνουν στο 11μηνο ή στο 10μηνο? Τώρα γιατί βγήκε στους 8μιση μήνες?

 

Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει? Παραξενεύτηκα πολύ.

 

Ιδωμεν..... (Αυτά έγραψα 1 Δεκεμβρίου)

 

Αφού λοιπόν τα πήρα στο κρανίο και πήγα στην Wind και έκανα αίτηση φορητότητας εχθές, σήμερα το πρωί πρωί (με την τσίμπλα στο μάτι ακόμα) χτυπάει το κινητό. Και είναι μια ευγενέστατη κυρία που με ρωτάει τους λόγους. Της εξηγώ οτι είναι απαράδεκτοι, και οτι οι επιδοτήσεις είναι της πείνας, και της λέω επίσης οτι πάω σε άλλη εταιρία γιατί παίρνω το Pixon 12 με 80 περίπου ευρώ. (δεν είπα ψέματα, αλήθεια είναι. Είναι ειδική προσφορά για αυτή τη συσκευή).

 

Μου λέει λοιπόν να περιμένω τηλεφώνημα της για να μην με έχει στην αναμονή, και μετά από κανένα δεκάλεπτο με ξαναπαίρνει και μου λέει οτι αν θέλω μπορώ να πάρω το Iphone 16 δωρεάν, αν αλλάξω το πρόγραμμα μου απο 35άρι σε 45άρι. Με λίγα λόγια είχα 470 Ευρώ επιδότηση και άλλα 100 επιπλέον αν πήγαινα για το μηλόφωνο!!!!!

 

Εγώ τελικά κατέληξα να πάρω το Satio με 23 Ευρώ!!!!!!!!!!!!!!! (δεν ήθελα μηλόφωνο)

 

Παιδία...... τα συμπεράσματα δικά σας.

 

ΥΓ. Οι λογαριασμοί μου είναι κατα μέσο όρο 50 ευρώ μηνιαίως.

 

Ησουν προετοιμασμενη να φυγεις για wind πριν το 12μηνο και να επιστρεψεις τμημα της επιδοτησης η' απλα μπλοφαρες ;

Link to comment
Share on other sites

Ησουν προετοιμασμενη να φυγεις για wind πριν το 12μηνο και να επιστρεψεις τμημα της επιδοτησης η' απλα μπλοφαρες ;

 

Τι σημασία έχει? Προφανώς για να προχωρήσει σε αίτηση φορητότητας ήταν αποφασισμένη, αλλά όπως και να έχει, έχουμε θέμα εδώ.

Πρέπει να εκβιάσεις, για να ικανοποιηθείς.

Εδώ έφτασα να παζαρεύω το μηνιαίο πάγιο του iphone 250 lite (κλείσαμε στα 41€ το μήνα) και την τιμή του iphone στα 120€, από 257€ που μου ζητούσαν.

Πατήστε τους στον κάλο, τόσα χρόνια μας πίνουν το αίμα με το μπουρί της σόμπας και η επιδότηση συσκευής είναι η μόνη ευκαιρία στην οποία μπορεί η εταιρεία να αποδείξει έμπρακτα την εκτίμησή της προς τον πελάτη.

Αν μέχρι και εκεί προσπαθούν να μας ρίξουν, τότε υπάρχει και ο ανταγωνισμός για να βάλουν μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες.

Μισό ρε παιδιά, κάνω αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρεία. Αν δεν με πάρουν από την vodafone για να με ρωτήσουν τους λόγους ή τέλος πάντων με πάρουν και τελικά δεν μου αυξήσουν την επιδότηση (που είναι ΕΛΕΕΙΝΗ).. τότε μπορώ να ακυρώσω την φορητότητα; Δηλαδή με την αίτηση φορητότητας δεν δεσμεύομαι με την άλλη εταιρεία, έτσι;

Please help, είμαι στα όρια μου..

"let's tear this shit apart

let's tear the f@ckin' house apart

let's tear our f@ckin' bodies apart

but let's just have some fun"

Of Montreal - The past is a grotesque animal

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο χρονικό περιθώριο να ακυρώσεις την αίτηση φορητότητας. Δεν γνωρίζω πόσο χρόνο έχεις, αλλα φαντάζομαι ότι η Vodafone, πριν προχωρήσει γραφειοκρατικά τη διαδικασία, μελετά το αίτημα, διερευνά τους λόγους κι αν δεν μπορεί ή δεν θέλει να σε κρατήσει σε αφήνει να πάς στην ευχή του Θεού, ειδάλλως σου κάνει αντιπρόταση.
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο με πηραν τηλεφωνο απο την vodafone και με ενημερωσαν για την επιδοτηση που δικαιουμαι.Οταν ρωτησα το ποσο μου ειπε οτι δεν γνωριζε ακριβως αλλα περιπου ειναι στα 90Ε.

Οι μηνιαιοι μου λογαριασμοι ειναι στα 80Ε περιπου και μου δινουν επιδοτηση 90 μονο?

Επειδη δεν πολυασχολουμαι με το θεμα εσεις πως το βρησκετε?Οποιαδηποτε γνωμη δεκτη!

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο με πηραν τηλεφωνο απο την vodafone και με ενημερωσαν για την επιδοτηση που δικαιουμαι.Οταν ρωτησα το ποσο μου ειπε οτι δεν γνωριζε ακριβως αλλα περιπου ειναι στα 90Ε.

Οι μηνιαιοι μου λογαριασμοι ειναι στα 80Ε περιπου και μου δινουν επιδοτηση 90 μονο?

Επειδη δεν πολυασχολουμαι με το θεμα εσεις πως το βρησκετε?Οποιαδηποτε γνωμη δεκτη!

Ευχαριστω!!

 

ειναι πολυ μικρη η επιδοτηση. παρε τηλεφωνο κια ζητα μεγαλυτερη και κανε και μια αναφορα στην φορητοτητα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο χρονικό περιθώριο να ακυρώσεις την αίτηση φορητότητας. Δεν γνωρίζω πόσο χρόνο έχεις, αλλα φαντάζομαι ότι η Vodafone, πριν προχωρήσει γραφειοκρατικά τη διαδικασία, μελετά το αίτημα, διερευνά τους λόγους κι αν δεν μπορεί ή δεν θέλει να σε κρατήσει σε αφήνει να πάς στην ευχή του Θεού, ειδάλλως σου κάνει αντιπρόταση.

 

Νομίζω πως ο πάροχός σου, από τη στιγμή που δεν υπάρχουν εκκρεμότητες(όπως ανεξόφλητοι λογαριασμοί) είναι υποχρεωμένος το πολύ εντός 5 εργάσιμων ημερών να σε αφήσει να φύγεις. Συνήθως παίρνουν τηλέφωνο από την εταιρία σου για να διασταυρώσουν και καλά τα στοιχεία σου :rolleyes: και να σε ρωτήσουν τι πρόβλημα έχεις και προχώρησες σε φορητότητα.

 

Πάντως,και στο 13830 μπορεί να πάρει κάποιος και να ζητήσει αναθεώρηση του ποσού επιδότησης.Του λένε εκείνη τη στιγμή πόσο μπορεί να ανέβει

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ο πάροχός σου, από τη στιγμή που δεν υπάρχουν εκκρεμότητες(όπως ανεξόφλητοι λογαριασμοί) είναι υποχρεωμένος το πολύ εντός 5 εργάσιμων ημερών να σε αφήσει να φύγεις. Συνήθως παίρνουν τηλέφωνο από την εταιρία σου για να διασταυρώσουν και καλά τα στοιχεία σου :rolleyes: και να σε ρωτήσουν τι πρόβλημα έχεις και προχώρησες σε φορητότητα.

 

Πάντως,και στο 13830 μπορεί να πάρει κάποιος και να ζητήσει αναθεώρηση του ποσού επιδότησης.Του λένε εκείνη τη στιγμή πόσο μπορεί να ανέβει

 

υπαρχει καποιος <<τυπος>> η καποια συγκεκριμενη διαδικασια συμφωνα με την οποια αυξανεται η επιδοτηση σου οταν ζητησεις αυξηση η γινεται τυχαια? δηλαδη πως προκυπτει μια αυξηση απο 100 σε 320 ευρω? πως εξηγηται κατι τετοιο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...