Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο ισχύει και για τη HOL? Όσον αφορά τις ειδικές εκπτώσεις λόγω προηγούμενης ανανέωσης;

Φοβάμαι μήπως για τις 20 μέρες πχ που μένουν ακυρώσουν τις εκπτώσεις, και στοιχίσει περισσότερο από το πάγιο που συνήθως πληρώνω.

 

Η σταθερη τηλεφωνια θελει 10-15 μερες ακομα, δεν ειναι σαν την κινητη που γινεται μεσα σε εξι ωρες. Καλο είναι να κανεις αιτημα φορητοτητας για την σταθερη σου 2-3 μερες πριν ληξει το συμβολαιο σου ωστε να εισαι μεσα στις ημερομηνιες. πχ. Cyta και Forthnet απο αναφορες που εχω χρεωνουν ακομα και αν φυγεις 1μερα πριν ληξη το συμβολαιο σου

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Η σταθερη τηλεφωνια θελει 10-15 μερες ακομα, δεν ειναι σαν την κινητη που γινεται μεσα σε εξι ωρες. Καλο είναι να κανεις αιτημα φορητοτητας για την σταθερη σου 2-3 μερες πριν ληξει το συμβολαιο σου ωστε να εισαι μεσα στις ημερομηνιες. πχ. Cyta και Forthnet απο αναφορες που εχω χρεωνουν ακομα και αν φυγεις 1μερα πριν ληξη το συμβολαιο σου

 

Εμενα από cyta voip σε ΟΤΕ vdsl εκανε από Παρασκευη απόγευμα μεχρι χθες Τριτη μεσημερι .Ελαχιστα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μετα την παρελευση των 6 (εργασιμων) ωρων αν δεν εχει υπαρξει με/από την υφισταμενη εταιρεια πας κατευθείαν στην καινουργια ;

 

Δεν υπαρχει καποιος χρονος/διαδικασια μεσα στην οποια μπορεις να ακυρωσεις την αιτηση φορητοτητας που εκανες ;

 

 

 

περα από την διαφορα τιμης μπορει να το μετανοιωσες/αλλαξες γνωμη, για οποιοδήποτε λογο.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

μετα την παρελευση των 6 (εργασιμων) ωρων αν δεν εχει υπαρξει με/από την υφισταμενη εταιρεια πας κατευθείαν στην καινουργια ;

 

Δεν υπαρχει καποιος χρονος/διαδικασια μεσα στην οποια μπορεις να ακυρωσεις την αιτηση φορητοτητας που εκανες ;

 

 

 

περα από την διαφορα τιμης μπορει να το μετανοιωσες/αλλαξες γνωμη, για οποιοδήποτε λογο.

Ο συνδρομητής διατηρεί το δικαίωμα να υποβάλλει αίτημα ακύρωσης της αίτησης φορητότητας εντός των ακόλουθων κατά περίπτωση προθεσμιών (άρθρο 7 § 11 α’ Κανονισμού) :

 

Τουλάχιστον μέχρι τρεις ημέρες πριν την ημερομηνία αποδεσμοποίησης του τοπικού βρόχου ή κατασκευής νέου βρόχου, στην περίπτωση της συνυποβολής αιτήσεων φορητότητας και πλήρους αποδεσμοποίησης του τοπικού βρόχου, στην περίπτωση φορητότητας γεωγραφικών αριθμών.

 

Μέχρι την παραλαβή της νέας κάρτας SIM του παρόχου − δέκτη από το συνδρομητή, στην περίπτωση φορητότητας αριθμών κινητής τηλεφωνίας.

 

Εντός μίας (1) εργάσιμης ημέρας από την ενημέρωση του συνδρομητή από τον πάροχο − δέκτη ότι η αίτηση φορητότητας έγινε αποδεκτή, στην περίπτωση φορητότητας γεωγραφικού αριθμού χωρίς αποδεσμοποίηση ή κατασκευή τοπικού βρόχου ή φορητότητας μη γεωγραφικού αριθμού (εκτός των αριθμών κινητής τηλεφωνίας).

 

Σε περίπτωση κατάρτισης της σύμβασης παροχής υπηρεσιών ηλεκτρονικών επικοινωνιών από απόσταση ο συνδρομητής έχει αναιτιολόγητο δικαίωμα υπαναχώρησης και, συνεπώς, ακύρωσης της αίτησης φορητότητας εντός δέκα τεσσάρων (14) ημερών από την υπογραφή της σχετικής σύμβασης. Αν έχει ήδη ενεργοποιηθεί η φορητότητα του αριθμού του στο δίκτυο του παρόχου − δέκτη, τότε ο πάροχος − δέκτης ενημερώνει τον πάροχο − δότη και μεριμνά για την επαναφορά του συνδρομητή στο δίκτυο του παρόχου − δότη, κατόπιν σχετικής δήλωσης του συνδρομητή. Ενδεικτικά, η επαναφορά αυτή γίνεται με φορητότητα του αριθμού μέσω της ΕΒΔΑΦ στον πάροχο − δότη (που ενεργεί ως νέος πάροχος−δέκτης) ή με επιστροφή του αριθμού μέσω της ΕΒΔΑΦ στον αρχικό πάροχο στον οποίο έχει πρωτογενώς εκχωρηθεί από την ΕΕΤΤ, εφόσον με αυτόν τον τρόπο επιτυγχάνεται η επαναφορά του συνδρομητή στο δίκτυο του παρόχου − δότη. Το κόστος της επαναφοράς αυτής αναλαμβάνεται από τον πάροχο − δέκτη (άρθρο 4 § 10 του Ν. 2251/1994 σε συνδυασμό με άρθρο 9 § 7 α’ Κανονισμού).

 

Η ακύρωση της αίτησης φορητότητας υποβάλλεται από τον συνδρομητή στον πάροχο−δέκτη με τουλάχιστον έναν από τους ακόλουθους τρόπους (άρθρο 7 § 11 β’ Κανονισμού) :

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Η αιτηση φορητοτητας εγινε χθες Παρασκευη στις 5 το απόγευμα στην κοσμοτε. Μου ειπαν ότι οι καρτες και το συμβολαιο θα ερθουν την επομενη Πεμπτη 28/5.

 

Μεχρι τωρα δεν εχουν επικοινωνησει μαζι μου από την βοντα για αντιπροσφορά. Δεν φανταζομαι λογω ΣΚ σε συνδυασμο με το 6ωρο να βρεθω χωρις να το καταλαβω στην κοσμοτε.

 

 

 

Πως μπορω να μαθω αν η βοντα εχει ενημερωθεί για το αιτημα φορητοτητας η αν δεν εχει φυγει ακομη από την κοσμοτε ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Η αιτηση φορητοτητας εγινε χθες Παρασκευη στις 5 το απόγευμα στην κοσμοτε. Μου ειπαν ότι οι καρτες και το συμβολαιο θα ερθουν την επομενη Πεμπτη 28/5.

 

Μεχρι τωρα δεν εχουν επικοινωνησει μαζι μου από την βοντα για αντιπροσφορά. Δεν φανταζομαι λογω ΣΚ σε συνδυασμο με το 6ωρο να βρεθω χωρις να το καταλαβω στην κοσμοτε.

 

 

 

Πως μπορω να μαθω αν η βοντα εχει ενημερωθεί για το αιτημα φορητοτητας η αν δεν εχει φυγει ακομη από την κοσμοτε ;

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να προλαβε η αιτηση σου να σταλθηκε στην ΕΒΔΑΦ, αρα απο Δευτερα θα φυγει η αιτηση σου, τωρα βεβαια μπορει να την στειλουν οταν υπογραψεις και μετα

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση να προλαβε η αιτηση σου να σταλθηκε στην ΕΒΔΑΦ, αρα απο Δευτερα θα φυγει η αιτηση σου, τωρα βεβαια μπορει να την στειλουν οταν υπογραψεις και μετα

 

 

 

 

 

 

 

μα αν υπογραψω δεν εχει νοημα η ενημερωση στον προηγουμενο παροχο.

 

εχω φυγει για τον καινουργιο χωρις να μπορω να αναιρεσω την επιλογή μου.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

μα αν υπογραψω δεν εχει νοημα η ενημερωση στον προηγουμενο παροχο.

 

εχω φυγει για τον καινουργιο χωρις να μπορω να αναιρεσω την επιλογή μου.

πλεον υπογραφεις και μετα στελνεται ειτημα φορητοτητας εχεις δικαιωμα υπαναχωρησης 15 ηερων
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

πλεον υπογραφεις και μετα στελνεται ειτημα φορητοτητας εχεις δικαιωμα υπαναχωρησης 15 ηερων

 

 

 

 

 

 

 

εισαι σιγουρος για αυτό ;

 

ότι πρωτα υπογραφεις και μετα στελνεται αιτημα ;

 

Νομιζω ότι αυτό πουλες μπορει να εχει βαση όταν πας σε κατάστημα και υπογραφεις την αιτηση.

 

Σε τηλεφωνικη επικοινωνια την θεση υπογραφης εχουν τα στοιχεια σου που παρεχεις. Σε αυτην την περιπτωση υπογραφη θα βαλεις στο συμβολαιο που θα φερει ο κουριερ μαζι με τις καρτες. Μετα την υπογραφη του συμβολαιου ενεργοποιείται η συνδεση στον νέο παροχο.

 

 

 

μπορω από καπου καπως να επιβεβαιωσω αν εχει σταλει το αιτημα η όχι ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ναι στο τμημα φορητοτητας της εταιρειας που εκανες την φορητοτητα θα παρεις και θα ρωτησεις τι ακριβως γινεται.
Link to comment
Share on other sites

Ναι στο τμημα φορητοτητας της εταιρειας που εκανες την φορητοτητα θα παρεις και θα ρωτησεις τι ακριβως γινεται.

 

 

Εγω εχω το 210 8006300 για κοσμοτε.

Σε αυτο εννοεις η καποιο αλλο ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το 210 8006300 για κοσμοτε.

Σε αυτο εννοεις η καποιο αλλο ;

 

Εφοσον πηγες κοσμοτε ναι στο τμημα φορητοτητας της κοσμοτε θα ρωτησεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι έχω συμβόλαιο στη voda και θέλω να μεταφερθώ στο university, μου έιπαν ότι ο μόνος τρόπος είναι να μετατρέψω πρώτα το συμβόλαιο σε κάρτα και μετα σε university ή να πάω σε άλλη εταιρία και μετα να επιστρέψω.

Μετά από αρκετές επαφές με καταστήματα και τηλεφωνική εξυπηρέτηση κατέληξα ότι η πιο συμφέρουσα λύση είναι να πάω σε άλλη εταιρία.

Το πρόβλημα όμως είναι ότι θα πρέπει μου είπαν η αλλαγή να γίνει τις 2 τελευταίες μέρες του συμβολαίου διαφορετικά θα χρεωθώ πάνω απο 200Ε που ήταν η εκπτωση στα πάγια που είχα λάβει.

Μήπως κάποιος γνωρίζει πως πρέπει να κινηθώ ώστε να προλάβω τις προθεσμίες?? Διαβάζω ότι κάποιοι ενώ έκαναν αίτηση για μεταφορά περνάνε και 5 μέρες και η μεταφορά δεν ολοκληρώνεται. Δεδομένου ότι δε θέλω να μπω στην κανονική τιμή του RED1 που έχω τώρα, πως πρέπει να κινηθώ??

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αίτηση φορητότητας στη Cosmote με καλει η vodafone τα βρίσκουμε τέλος πάντων πάω στο κατάστημα γερμανός να διακόψω με ένα στυλάκι άλλος εδώ και άλλος εκεί και περιμένετε μου λέει ένας να μη το χαρακτηρίσω δε γίνεται σήμερα η ακύρωση ελάτε αύριο... Καλώ τη vodafone και μου λλει πρέπει να το κάνουν γιατί μέχρι το απόγευμα θα έχετε μεταφερθεί στη cosmote...αφού για καμία ώρα ήμουν μπαλάκι και δώστου τηλέφωνα πάω ξανά στο Γερμανό και αφού έγινε ο κακός χαμός δώστε μου τα ονόματα σας και έτσι... ερχετε ένας ο οπιος φενετε να χέστηκε περισοτερο και μου λέει ότι από τη στιγμή που δεν υπέργαψες και δε πήρες κάρτες δε γίνετε να έρθεις στη cosmote... και ερωτώ σε περίπτωση που τελικά δεν ακυρυθεί και πάω αύριο στο κατάστημα να πάρω της κάρτες μέχρι που μπορώ να το φτάσω γιατί είμαι πραγματικά διατίθημένος.. πόσο πιο ψηλά?:mad:
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον πηγες κοσμοτε ναι στο τμημα φορητοτητας της κοσμοτε θα ρωτησεις.

 

 

Τρια πουλακια καθονται.

Μετα απο επιμονες πιεσεις και 4 τηλεφωνηματα αποδειχθηκε πως το αιτημα φορητοτητας θα πηγαινε μετα που θα παραλαμβανα καρτες και βεβαιως θα υπεγραφα.

Τελικα το πρωι θα παω αναγκαστικα σε καταστημα να υπογραψω αιτηση φορητοτητας αφου ετσι θα κινηθει γρηγοροτερα η διαδικασια. Μετα θα περιμενω την αντιπροσφορα της βοντα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά την αίτηση φορητότητας στη Cosmote με καλει η vodafone τα βρίσκουμε τέλος πάντων πάω στο κατάστημα γερμανός να διακόψω με ένα στυλάκι άλλος εδώ και άλλος εκεί και περιμένετε μου λέει ένας να μη το χαρακτηρίσω δε γίνεται σήμερα η ακύρωση ελάτε αύριο... Καλώ τη vodafone και μου λλει πρέπει να το κάνουν γιατί μέχρι το απόγευμα θα έχετε μεταφερθεί στη cosmote...αφού για καμία ώρα ήμουν μπαλάκι και δώστου τηλέφωνα πάω ξανά στο Γερμανό και αφού έγινε ο κακός χαμός δώστε μου τα ονόματα σας και έτσι... ερχετε ένας ο οπιος φενετε να χέστηκε περισοτερο και μου λέει ότι από τη στιγμή που δεν υπέργαψες και δε πήρες κάρτες δε γίνετε να έρθεις στη cosmote... και ερωτώ σε περίπτωση που τελικά δεν ακυρυθεί και πάω αύριο στο κατάστημα να πάρω της κάρτες μέχρι που μπορώ να το φτάσω γιατί είμαι πραγματικά διατίθημένος.. πόσο πιο ψηλά?:mad:

 

 

Για να βλεπει η βοντα αιτημα φορητοτητας και να σου λεει οτι μεχρι το απογευμα θα εχεις μεταφερθει στον νεο παροχο, πρεοει να εχεις υπογραψει.

 

Απο την αλλη αν δεν εχεις υπογραψει πουθενα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα φορητοτητα στην wind τηλεφωνικα για το triple play 2 προς 42,04 το μηνα.

Περιλαμβανει 500 προς ολους, 50 sms, 1gb internet, 120 προς ολους σε ένα αριθμο f2g και μια καρτα 1gb ακομη για tablet.

 

Προηγουμένως ειχα καλεσει και την hol αφου σε 2 ημερες ληγουν και 2 σταθερες γραμμες που εχω και από 15 περιπου που το εχω με 45% εκπτωση ηθελαν 19.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ διαφορα. Η wind δεν δινει εξοπλισμο μαζι με κάθε συνδεση. Θα μου στειλουν τις ρυθμισεις όμως για να τις περασω σε οποιο μοντεμ εχω.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα φορητοτητα στην wind τηλεφωνικα για το triple play 2 προς 42,04 το μηνα.

Περιλαμβανει 500 προς ολους, 50 sms, 1gb internet, 120 προς ολους σε ένα αριθμο f2g και μια καρτα 1gb ακομη για tablet.

 

Προηγουμένως ειχα καλεσει και την hol αφου σε 2 ημερες ληγουν και 2 σταθερες γραμμες που εχω και από 15 περιπου που το εχω με 45% εκπτωση ηθελαν 19.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ διαφορα. Η wind δεν δινει εξοπλισμο μαζι με κάθε συνδεση. Θα μου στειλουν τις ρυθμισεις όμως για να τις περασω σε οποιο μοντεμ εχω.

Ενδεχομένως ούτε αυτό να χρειαστεί. Συνήθως η wind παίζει χωρίς καν να βάλεις username/password. Αυτά τα χρειάζεσαι για το mywind βέβαια, οπότε κάποια στιγμή πρέπει να τα πάρεις. :p

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Τρια πουλακια καθονται.

Μετα απο επιμονες πιεσεις και 4 τηλεφωνηματα αποδειχθηκε πως το αιτημα φορητοτητας θα πηγαινε μετα που θα παραλαμβανα καρτες και βεβαιως θα υπεγραφα.

Τελικα το πρωι θα παω αναγκαστικα σε καταστημα να υπογραψω αιτηση φορητοτητας αφου ετσι θα κινηθει γρηγοροτερα η διαδικασια. Μετα θα περιμενω την αντιπροσφορα της βοντα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Για να βλεπει η βοντα αιτημα φορητοτητας και να σου λεει οτι μεχρι το απογευμα θα εχεις μεταφερθει στον νεο παροχο, πρεοει να εχεις υπογραψει.

 

Απο την αλλη αν δεν εχεις υπογραψει πουθενα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.

 

Σ'ευχαριστώ..Για να δούμε..κοντός ψαλμός..

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα φορητοτητα στην wind τηλεφωνικα για το triple play 2 προς 42,04 το μηνα.

Περιλαμβανει 500 προς ολους, 50 sms, 1gb internet, 120 προς ολους σε ένα αριθμο f2g και μια καρτα 1gb ακομη για tablet.

Προηγουμένως ειχα καλεσει και την hol αφου σε 2 ημερες ληγουν και 2 σταθερες γραμμες που εχω και από 15 περιπου που το εχω με 45% εκπτωση ηθελαν 19.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ διαφορα. Η wind δεν δινει εξοπλισμο μαζι με κάθε συνδεση. Θα μου στειλουν τις ρυθμισεις όμως για να τις περασω σε οποιο μοντεμ εχω.

δεχτηκα την αντιπροσφορά της βονταφον για το red1 στα 26,21 και δωρο 1 παγιο. Μου ειπε ότι ημουν στο red1 old και πλεον είμαι στο καινουργιο. Ξερει κανεις ποια η διαφορα τους γιατι ξεχασα να ρωτησω ;

Στις σταθερες γραμμες της HOL δεν συμφωνησα ακομη αφου για το ευέλικτα 300 που εχω δεν κατεβαινουν κατω από τα 20,25, δηλαδή 5 ευρω ακριβοτερα από αυτό που πληρωνα.

Να επαναλάβω για μια ακομη φορα πως χωρις φορητοτητα δεν προχωρουν σε εκπτωσεις. Επισης δεν δεχονταν να κανουν ανανεωση για παραπανω από 12 μηνες με αυτή την τιμη.

Σκεπτομαι να κανω φορητοτητα τα σταθερα στον οτε για να δοκιμασω τις αντοχες τους.

Edited by Vasileios
μορφοποίηση μηνύματος.
Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Εληξε το συμβολαιο μου Red 1, εκανα φορητοτητα στην Cosmote σε cosmocarta. Πηγα σε καταστημα, εγινε η μεταφορα, πηρα καρτες κλπ και την επομενη μερα με καλεσε η Voda η οποια ως τοτε μου εδινε το Red 1 στα 40 ευρω περιπου για να μου το προσφερει στα 24 ευρω. Δεχτηκα και μετα απο μια ημερα ενεργοποιηθηκε παλι η συνδεση μου.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εληξε το συμβολαιο μου Red 1, εκανα φορητοτητα στην Cosmote σε cosmocarta. Πηγα σε καταστημα, εγινε η μεταφορα, πηρα καρτες κλπ και την επομενη μερα με καλεσε η Voda η οποια ως τοτε μου εδινε το Red 1 στα 40 ευρω περιπου για να μου το προσφερει στα 24 ευρω. Δεχτηκα και μετα απο μια ημερα ενεργοποιηθηκε παλι η συνδεση μου.

 

Ποσο το πληρωνες πριν ??

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο το πληρωνες πριν ??

 

25 ευρω. Αλλα με εκνευρισαν που οπως ειπαν "Φετος ειναι το καλυτερο που μπορουμε να σας δωσουμε στα 40 ευρω" και αποφασισα να το φτασω μεχρι τελους και να φυγω. Αυτο, και οτι προφανως δε θα εδινα 40 ευρω για κατι που μεχρι τωρα το πληρωνα 25 :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

25 ευρω. Αλλα με εκνευρισαν που οπως ειπαν "Φετος ειναι το καλυτερο που μπορουμε να σας δωσουμε στα 40 ευρω" και αποφασισα να το φτασω μεχρι τελους και να φυγω.

 

 

Εγω εχω 3 red 1 στα 45 ευρω συνολικα και τα τρια...Για να δουμε σε 3-4 μηνες που ληγουν.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 3 red 1 στα 45 ευρω συνολικα και τα τρια...Για να δουμε σε 3-4 μηνες που ληγουν.

 

Νομιζω με λιγη πιεση μπορεις να το παρεις στα ιδια :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...