Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks για τις απαντησεις παιδια..

Μαργαριτα το ειχα παρακολουθησει, απλα απ οτι καταλαβα, τελικα δεν εκανες φορητοτητα σε cosmote, επειδη σε προλαβαν?

Οποτε καλω wind, τους ζηταω προσφορα (υπογραφες δεν πεφτουν?), και περιμενω?

Εχει σημασια οτι ειμαι 1 χρονο voda?

Link to comment
Share on other sites

οχι, το nokia c6-01 που μου ειχε πει η κοπελα που μιλησα οτι υπαρχει στην αποθηκη

 

τελικα με πηραν τηλεφωνο απο βοντα το απογευμα και μου λεει η κοπελα επρεπε να χατε παραλαβει απο χτες, και κατι κοιταξε στον υπολογιστη της, ειδοποιησε το κουριερ, με πηραν αυτοι τηλ. και το περιμενω τη δευτερα 5-7... Για αν δουμε..

 

@viotos καλοριζικο!

 

ευχαριστω πολυ :):)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

φιλε Miikee, εαν δεις οτι δε σου ανεβαζουν την επιδοτηση, παρε εκπτωση παγίου. Εγω στη θεση σου θα άλλαζα εταιρια. Το πιο πιθανον να στην ανεβασουνε παντως, γιατι δεν ειναι εποχες για να χανει κανενας πελατες συμβολαιου... πιο πολλους χανουν, παρά κερδιζουν ολες οι εταιριες...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση με απειλή φορητοτητας ή μετατροπής σε κινητο να δώσουν έκπτωση στο πάγιο σε παλιο προγραμμα (vf240);

Το έχει ο πατέρας μου και μιλάει περίπου 3 ώρες προς άλλα δικτυα και 1 ώρα σε vodafone κι έτσι δεν τον συμφέρει να πάει σε unilimited που θα του έδινε έκπτωση.

Ή έστω να του επιτρέψουν να βάλει πακέτο sms;

Link to comment
Share on other sites

Thanks για τις απαντησεις παιδια..

Μαργαριτα το ειχα παρακολουθησει, απλα απ οτι καταλαβα, τελικα δεν εκανες φορητοτητα σε cosmote, επειδη σε προλαβαν?

Οποτε καλω wind, τους ζηταω προσφορα (υπογραφες δεν πεφτουν?), και περιμενω?

Εχει σημασια οτι ειμαι 1 χρονο voda?

 

φιλε Miikee εγω ειχα το unlimitit 25 και μου ειχαν βγαλει επιδοτηση 36 ευρω .εκανα online αιτηση αιτηση φορητοτητας στην wind αλλα δεν υπεγραψα ουτε παρελαβα τιποτα απο κουριερ ( τον τρεναρησα ) οτι θα ακυρωσω μαλον κ.λ.π και με πηρε η vodafon και αφου ειπα διαφορα περι μικρης επιδοτησης κ.λ.π και οτι αλλου μου δινουν περισοτερο χρονο ομιλιας- sms - internet κ.λπ με χαμηλοτερο παγιο ειπα οτι ( μου δινουν και συσκευη αξιας 150 και καλα ) και μου εδωσαν επιδοτηση 150 απο 36 στην αρχη.... εσυ θα παρεις πολυ περισοτερα με τα συμβολαια που εχεις μην μασας κανε αιτηση online και μετα τα γνωστα μεχρει να σε παρει η vodafon εμενα με πηρε μετα απο 2 ημερες συνηθως περνει την αλλη μερα ...και θα δεις ολλα θα πανε καλα .. και εαν δεν θες εσυ δεν φευγεις με τιποτα ...μονο μην παραλαβεις η υπογραψεις τιποτα απο κουριερ και εισαι οκ...:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

φιλε Miikee εγω ειχα το unlimitit 25 και μου ειχαν βγαλει επιδοτηση 36 ευρω .εκανα online αιτηση αιτηση φορητοτητας στην wind αλλα δεν υπεγραψα ουτε παρελαβα τιποτα απο κουριερ ( τον τρεναρησα ) οτι θα ακυρωσω μαλον κ.λ.π και με πηρε η vodafon και αφου ειπα διαφορα περι μικρης επιδοτησης κ.λ.π και οτι αλλου μου δινουν περισοτερο χρονο ομιλιας- sms - internet κ.λπ με χαμηλοτερο παγιο ειπα οτι ( μου δινουν και συσκευη αξιας 150 και καλα ) και μου εδωσαν επιδοτηση 150 απο 36 στην αρχη.... εσυ θα παρεις πολυ περισοτερα με τα συμβολαια που εχεις μην μασας κανε αιτηση online και μετα τα γνωστα μεχρει να σε παρει η vodafon εμενα με πηρε μετα απο 2 ημερες συνηθως περνει την αλλη μερα ...και θα δεις ολλα θα πανε καλα .. και εαν δεν θες εσυ δεν φευγεις με τιποτα ...μονο μην παραλαβεις η υπογραψεις τιποτα απο κουριερ και εισαι οκ...:)

 

Αυριο θα κανω την αιτηση λοιπον, γιατι μου φαινονται καπως λιγα τα 200 για 3 συνδεσεις..

Καλως, παιδια σας ευχαριστω και παλι και θα σας ενημερωσω... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις συμβολαιο παρεις συσκευη και δεν μπορεις λογω οικονομικων προβληματων να πληρωσεις τον λογαργιασμο....προφανως σου κοβουν την συνδεση μεχρι να πληρωσεις.

Αν δεν πληρωσεις ποτέ, η εταιρεια σε κηνηγαει νομικα?? Ξερει παρομοια περιπτωση καποιος??

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση με απειλή φορητοτητας ή μετατροπής σε κινητο να δώσουν έκπτωση στο πάγιο σε παλιο προγραμμα (vf240);

Το έχει ο πατέρας μου και μιλάει περίπου 3 ώρες προς άλλα δικτυα και 1 ώρα σε vodafone κι έτσι δεν τον συμφέρει να πάει σε unilimited που θα του έδινε έκπτωση.

Ή έστω να του επιτρέψουν να βάλει πακέτο sms;

 

Ναι υπάρχει τεράστια περίπτωση. Ας πάρει τηλ στο 1227 που είναι οι αποσυνδέσεις να ζητήσει μετατροπή σε καρτοκινητό και μόνο τα πόδια δεν θα του φιλήσουν για να μην αλλάξει σε κάρτα! Θα την ξορκίσουν την κάρτα οι vodafone-άδες. Εκεί σου κάνουν και προσφορές και κάνεις και παζάρι! Πάντως να παζαρέψει πάνω από 30% έκπτωση που είναι σχετικά στάνταρ και το δίνουν και μόνοι τους από το τηλ. Να πιέσει για ένα 45% σίγουρα! Έχω διαβάσει και για παραπάνω ποσοστά εδώ μέσα. Πχ. 55%....

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα του δώσουν πάνω από 30% στο 1227. Άλλο τμήμα είναι αρμόδιο γι'αυτό.

 

Ποιο; :) Πες στο παιδί να το βοήθησεις όσο γίνεται!:)

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα ανάλυση να δεις τους αριθμούς.

 

Έστειλες 869 σε VODAFONE (από τα 1500) και 121 σε άλλο δίκτυο (από τα 75)

Οπότε χρεώθηκες 46 sms

Αν ο λογαριασμός γράφει πως και τα 990 ήταν σε VODAFONE τότε πρόκειται για λάθος τιμολόγηση...

 

PS: Τόση ώρα μίλαγες δεν μπορούσε να το σκεφτεί αυτή...

 

όχι όχι...Τον έχω μπροστά μου τον αναλυτικό,από το my account..

Τα 990, είναι τα συνολικά...(γμτ ξέρεις τι,έκανα και φορματ και δεν έχω το πρόγραμμα που μετράω την κίνηση που κάνω-αν είναι αξιόπιστο) .Εφόσον είναι έτσι;Τότε τα 944 μέσα στο πάγιο με τα διαθέσιμα..Έτσι δεν πάει;:blink:

 

Έστειλες 869 σε VODAFONE (από τα 1500) και 121 σε άλλο δίκτυο (από τα 75)-

Λες να είναι έτσι;;Στον προηγούμενο δεν ήταν έτσι που τα είχα μετρήσει..

PS: Τόση ώρα μίλαγες δεν μπορούσε να το σκεφτεί αυτή..-

πιο πολύ ώρα ήταν η αναμονή :lol:

- - - -

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα!!! επιτελους!

 

τωρα το νεο συμβολαιο απο ποτε θα ενεργοποιηθει??

 

Αν αλλάξεις πρόγραμμα, θα σου ερθει μηνυμα. Αν οχι, ενεργοποιήθηκε μολις έκανες την παραγγελία

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

εγω με πηραν τηλ για εκπτωση στο παγιο..με τις αψογες διαπραγματευτικες μου ικανοντητες και 5 δευτερα αργοτερα μου εκαναν εκπτωση -45%.τους λεω δεν το σρογγυλευουμε και να το κανουμε 50αρικο ωραιο στρογγυλο νουμερο μου εδωσαν το 50αρικο χαχα πατηστε τους.:).σε ολο νουμερο με εκπτωση της hol πηρα -60%
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ειμαι νεο μελος εδω

η ιστορια εχει ως εξης:

προκειται για εταιρικο πακετο βονταφον με λογαριασμους υψους 250 ευρω το μηνα περιπου. παω λοιπον σε ενα καταστημα βονταφον να ρωτησω για την επιδοτηση που δικαιουμουν (το ειχαμε αφησει και κυλαγε το προγραμμα 2-3 χρόνια) και ψαχνοντας στο συστημα ο υπαλληλος μου ειπε πως δικαιουμαστε επιδοτηση γυρω στα 230 €. επειδη τρελαθηκα το κοιταξαμε λιγο περισσοτερο και μου ειπε πως η επιδοτηση θα εβγαινε αναλογα και με τις συσκευες που θα παιρναμε. Μου ειπε πχ πως το iphone ειχε υπερεπιδοτηση και το xperia neo v επισης. Περιμενα λιγες μερες και σκεφτομουν παραλληλα για το τι να κανω.

 

Μετα απο λιγες μερες σκαει τηλεφωνο απο μια εταιρεια τηλεφωνικων πωλησεων της WIND και αρχισαν τα οργανα. Για να μη τα πολυλογω και επειδη αλλου θελω να καταληξω διαβαστε τι εχει γινει.

 

Μου κανουν μια προσφορα απο την εταιρεια αυτή ομολογουμενως παρα πολυ καλη με iphone κλπ πολυ χαμηλο παγιο οκ. Τους λεω ας το προχωρησουμε και βλεπουμε. Κανουν αυτοι αιτημα φορητοτητας. Αυτα γινονται Παρασκευη.

Δευτερα σκαει τηλεφωνο απο βονταφον, εχουμε ενα αιτημα κλπ κλπ, γιατι θελετε να φυγετε, τι σας προτεινουν. Τους λεω εγω ειλικρινα την προσφορα της εταιρειας η οποια μου εσταλη και σε email. Καπακι μου προτεινουν μια απιστευτη προσφορα (ενδεικτικα σας αναφερω ότι εκτος απο πολυ χαμηλο παγιο για το πακετο που με ενδιεφερε μου προσεφεραν 2 iphone 4s (16GB) ΔΩΡΕΑΝ και αλλα 250 € με το οποια παιρνω ανετα και κανενα μικρο xperia ΔΩΡΕΑΝ.

 

Με καλουν απο την εταιρεια της wind λιγες ωρες αργοτερα και θελουν λεει να κανουν μια ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ για να το τελειωνουμε το θεμα. Τους καθυστέρησα όσο μπορουσα προκειμένου να βρω τη βονταφον για να το επιβεβαιωσω στα σιγουρα και πως δεν ηταν μουφα η προσφορα τους. Προσπαθουσα να βρω τη βονταφον αλλα η υπαλληλος που ειχα μιλήσει δεν ηταν διαθεσιμη... ο χρονος πιεζε.. Τα τηλεφωνα βροχη απο την εταιρεία.. Με παιρνει σε καποια φαση ο πωλητης και μου ριχνει και αυτος το παγιο 20€ και μου δινει διορία να του απαντησω σε 10 λεπτα.. Δυστυχως δε βρηκα τη βονταφον και η ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ εγινε τελικα.

 

Μου ειπαν θα σταλει κουριερ στο χωρο σας κλπ κλπ. Περνα μια μερα ακομη γιατι δεν ειχα χρονο για το κουριερ υπογραφες κλπ κλπ και λεω να επιχειρησω αλλη μια στη βονταφον μηπως ισχυει ακομα και παω να κανω πατατα.

Τη βρισκω τη συγκεκριμένη που μου ειχε κανει την προσφορα και μου λεει οτι ισχυουν ολα κανονικα, η προσφορα εχει μπει στο συστημα αλλα πρεπει λεει να παρετε πισω το αιτημα φορητοτητας και πως η βονταφον δεν μπορει να το κανει παρα μονον εγω.

 

Παιρνω πισω την εταιρεια για να το ακυρωσω όλο και μου λενε δε γινεται εχουνε λεει παραγγηλει τις συσκευες, τους λεω δεν εχω υπογραψει τιποτα σε κανενα κουριερ και στην τελικη δικαιωμα μου ειναι. Μου απανταει ο υπαλληλος οτι θελει λεει γραπτως την προσφορα της βονταφον για να ακυρωσει το αιτημα. Τους το κλεινω και παιρνω παλι τη βονταφον η οποια μου λεει να στειλω ενα φαξ στην Εθνικη Επιτροπη Τηλεπικοινωνιων και Ταχυδρομειων.

 

Πρεπει να φτασουμε σε αυτο το σημειο;

Εχει δικαιωμα να μη μου ακυρωσει το αιτημα φορητοτητας η αλλη εταιρεια ενω δεν εχω υπογραψει τιποτα;

Σας εχει τυχει κατι αντιστοιχο παιδια;

 

Σκεφτομαι να παω σε ενα καταστημα βονταφον αυριο και να ανανεωσω μονος μου με την προσφορα που μου εκαναν και να ζητησω απο τη βονταφον να ακυρωσει καθε αιτημα που εχει γινει προς αυτην. Γινεται ή θα παιξουμε μπουνιες με την αλλη εταιρεια για να ακυρωσει;

 

Συγνωμη για το μεγαλο ποστ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ειμαι νεο μελος εδω

η ιστορια εχει ως εξης:

προκειται για εταιρικο πακετο βονταφον με λογαριασμους υψους 250 ευρω το μηνα περιπου. παω λοιπον σε ενα καταστημα βονταφον να ρωτησω για την επιδοτηση που δικαιουμουν (το ειχαμε αφησει και κυλαγε το προγραμμα 2-3 χρόνια) και ψαχνοντας στο συστημα ο υπαλληλος μου ειπε πως δικαιουμαστε επιδοτηση γυρω στα 230 €. επειδη τρελαθηκα το κοιταξαμε λιγο περισσοτερο και μου ειπε πως η επιδοτηση θα εβγαινε αναλογα και με τις συσκευες που θα παιρναμε. Μου ειπε πχ πως το iphone ειχε υπερεπιδοτηση και το xperia neo v επισης. Περιμενα λιγες μερες και σκεφτομουν παραλληλα για το τι να κανω.

 

Μετα απο λιγες μερες σκαει τηλεφωνο απο μια εταιρεια τηλεφωνικων πωλησεων της WIND και αρχισαν τα οργανα. Για να μη τα πολυλογω και επειδη αλλου θελω να καταληξω διαβαστε τι εχει γινει.

 

Μου κανουν μια προσφορα απο την εταιρεια αυτή ομολογουμενως παρα πολυ καλη με iphone κλπ πολυ χαμηλο παγιο οκ. Τους λεω ας το προχωρησουμε και βλεπουμε. Κανουν αυτοι αιτημα φορητοτητας. Αυτα γινονται Παρασκευη.

Δευτερα σκαει τηλεφωνο απο βονταφον, εχουμε ενα αιτημα κλπ κλπ, γιατι θελετε να φυγετε, τι σας προτεινουν. Τους λεω εγω ειλικρινα την προσφορα της εταιρειας η οποια μου εσταλη και σε email. Καπακι μου προτεινουν μια απιστευτη προσφορα (ενδεικτικα σας αναφερω ότι εκτος απο πολυ χαμηλο παγιο για το πακετο που με ενδιεφερε μου προσεφεραν 2 iphone 4s (16GB) ΔΩΡΕΑΝ και αλλα 250 € με το οποια παιρνω ανετα και κανενα μικρο xperia ΔΩΡΕΑΝ.

 

Με καλουν απο την εταιρεια της wind λιγες ωρες αργοτερα και θελουν λεει να κανουν μια ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ για να το τελειωνουμε το θεμα. Τους καθυστέρησα όσο μπορουσα προκειμένου να βρω τη βονταφον για να το επιβεβαιωσω στα σιγουρα και πως δεν ηταν μουφα η προσφορα τους. Προσπαθουσα να βρω τη βονταφον αλλα η υπαλληλος που ειχα μιλήσει δεν ηταν διαθεσιμη... ο χρονος πιεζε.. Τα τηλεφωνα βροχη απο την εταιρεία.. Με παιρνει σε καποια φαση ο πωλητης και μου ριχνει και αυτος το παγιο 20€ και μου δινει διορία να του απαντησω σε 10 λεπτα.. Δυστυχως δε βρηκα τη βονταφον και η ΗΧΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ εγινε τελικα.

 

Μου ειπαν θα σταλει κουριερ στο χωρο σας κλπ κλπ. Περνα μια μερα ακομη γιατι δεν ειχα χρονο για το κουριερ υπογραφες κλπ κλπ και λεω να επιχειρησω αλλη μια στη βονταφον μηπως ισχυει ακομα και παω να κανω πατατα.

Τη βρισκω τη συγκεκριμένη που μου ειχε κανει την προσφορα και μου λεει οτι ισχυουν ολα κανονικα, η προσφορα εχει μπει στο συστημα αλλα πρεπει λεει να παρετε πισω το αιτημα φορητοτητας και πως η βονταφον δεν μπορει να το κανει παρα μονον εγω.

 

Παιρνω πισω την εταιρεια για να το ακυρωσω όλο και μου λενε δε γινεται εχουνε λεει παραγγηλει τις συσκευες, τους λεω δεν εχω υπογραψει τιποτα σε κανενα κουριερ και στην τελικη δικαιωμα μου ειναι. Μου απανταει ο υπαλληλος οτι θελει λεει γραπτως την προσφορα της βονταφον για να ακυρωσει το αιτημα. Τους το κλεινω και παιρνω παλι τη βονταφον η οποια μου λεει να στειλω ενα φαξ στην Εθνικη Επιτροπη Τηλεπικοινωνιων και Ταχυδρομειων.

 

Πρεπει να φτασουμε σε αυτο το σημειο;

Εχει δικαιωμα να μη μου ακυρωσει το αιτημα φορητοτητας η αλλη εταιρεια ενω δεν εχω υπογραψει τιποτα;

Σας εχει τυχει κατι αντιστοιχο παιδια;

 

Σκεφτομαι να παω σε ενα καταστημα βονταφον αυριο και να ανανεωσω μονος μου με την προσφορα που μου εκαναν και να ζητησω απο τη βονταφον να ακυρωσει καθε αιτημα που εχει γινει προς αυτην. Γινεται ή θα παιξουμε μπουνιες με την αλλη εταιρεια για να ακυρωσει;

 

Συγνωμη για το μεγαλο ποστ

 

 

Δεν μπορουν να κάνουν τίποτα αν δεν υπογραψεις. ΜΗ ψαρωνεις .Τα ιδια επαθα κι εγω απο εταιρεια συνεργαζομενη με την cosmote .Τους πηρα τηλ να ακυρωσουν το αιτημα φορητοτητας, μου ειπαν οκ. την επομενη μέρα ακριβως, Με πηραν τηλ να μου πουν οτι ελευθερωθηκαν οι γραμμες απο τη vodafone,να παω να υπογραψω το συμβολαιο και να παρω τις συσκευες και τις καινουργιες sim. τους ειπα απλα οτι αλλαξα γνωμη και οτι εχω καλυτερη προσφορα.Δεν μπορουν να κανουν τιποτα.Παντως από την στιγμη που θα γινει αιτημα φορητοτητας, αν ο χρηστης δεν το σταματησει εγκαιρως, η εκαστοτε εταιρια ειναι υποχρεωμενη να ελευθερωσει τις γραμμες

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

μου το ειπε ο υπαλληλος απο την εταιρεια οτι ελευθερωθηκαν οι γραμμες. απο οτι καταλαβαινω ομως αυτο δε σημαινει πως δεν ειμαι ακομα στη βονταφον. αυτο που με προβηματιζει ειναι πως θα ακυρωσω το αιτημα που εκανε αυτη η εταιρεια για λογαριασμο της wind. μεσα στο χαμο καλεσα και την wind και τους ειπα να το ακυρωσουν αυτοι το αιτημα αλλα παλι με παρεπεμψαν στη εταιρεια αυτη. η βονταφον η ιδια δεν μπορει να ακυρωσει το αιτημα;
Link to comment
Share on other sites

μου το ειπε ο υπαλληλος απο την εταιρεια οτι ελευθερωθηκαν οι γραμμες. απο οτι καταλαβαινω ομως αυτο δε σημαινει πως δεν ειμαι ακομα στη βονταφον. αυτο που με προβηματιζει ειναι πως θα ακυρωσω το αιτημα που εκανε αυτη η εταιρεια για λογαριασμο της wind. μεσα στο χαμο καλεσα και την wind και τους ειπα να το ακυρωσουν αυτοι το αιτημα αλλα παλι με παρεπεμψαν στη εταιρεια αυτη. η βονταφον η ιδια δεν μπορει να ακυρωσει το αιτημα;

 

δεν καταλαβα γιατι επρεπε να ηχογραφησουν την συνομιλια οι της wind.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αποψη μου αφου δεν εχεις υπογραψει τιποτα στην wind εισαι οκ.το θεμα με τις ηχογραφησεις ειναι οταν δεν τους συμφερει τις χανουνε
Link to comment
Share on other sites

Είχα μια ανάλογη περίπτωση πριν ένα χρόνο. Μπορεί να ήταν και η ίδια εταιρεία η οποία είναι εξωτερικός συνεργάτης . Να σου πω εγώ τι έκανα . Πήρα τηλέφωνο την ΕΕΤΤ μου έδωσε fax της wind και της vodafone και στέλνω από ένα fax σε vodafone, wind ζητώντας να ακυρώσει η μεν wind το αίτημα φορητότητας και την vodafone να μην απελευθερώση την γραμμή . Έτσι και έγινε και κανένας δεν μπορεί να σου πει τίποτα .
London for ever
Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι με τα νεοτερα

 

τελικα η σημερινη μερα κυλησε ομαλα.. δεν δεχθηκα κανενα τηλεφωνηα απο την εν λογω εταιρεία και ηρεμισανε τα νευρα μου..

ειπα λοιπον να παω σε ενα καταστημα βονταφον να τα ληξω ολα εκει για να τελειωνουμε. παω και τελικα ολα καλα. η επιδοτηση της βονταφον ηταν περασμενη στο συστημα τους και η υπαλληλος που με εξυπηρετησε δεν μου ειπε τιποτα για κανενα αιτημα φορητοτητας και τετοια.. ευχομαι οντως να μην υπαρχει προβλημα. αφου μου ειπε οτι τις συσκευες δεν τις ειχε εκεινη τη στιγμη (αν τις ειχε θα τις επαιρνα μου ειπε!!) δωσαμε ραντεβου για τα συμβολαια οταν θα ειχε τις συσκευες (μαλλον δευτερα).

 

Μετα απο οσα τραβηξα μου φαινεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο.. Σιγουρα ολα θα πανε καλα οταν ερθει η ωρα της υπογραφης; Παντως αν ολα πανε καλα θα ειμαι ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ κερδισμενος.

 

Τοτε θα σας πω και για το τι πακετο εχω κανει να ζηλεψετε λιγο! :innocent::innocent::whistle:

Edited by munglam
Link to comment
Share on other sites

εαν προσεξεις αναφερω την προσφορα σε προηγουμενο ποστ μου :X:X

 

απο οτι καταλαβα παντως οι γραμμες μου παιζει να ηταν οντως ελευθερες αλλα απο τη στιγμη που δεν εχω υπογραψει τιποτα με την αλλη εταιρεια δε δεσμευομαι καθολου. αν ολα πανε καλα και ΞΑΝΑ-υπογραψω - ανανεωσω στη βονταφον τοτε θα ειμαι 100% καλημμενος. και απο τη στιγμη που πεσει υπογραφη δεν υπαρχουν αιτηματα φορητοτητας δεν υπαρχει τιποτα. ετσι αρχισα να πιστευω τελικα..

 

τελοσπαντων μη εω πολλα λογια και στραβωσει τιποτα στο τελος..

θα δουμε απο εβδομαδα θα σας κραταω ενημερους

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ποσο το παγιο?

 

και για 1χρονο συμβολαιοο??βασικοτατο!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...