Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης με τα unlimited old τι συμβαίνει με το που περάσει ο ένας χρόνος; συνεχίζουν τα παλιά;

Εμενα πχ που το προηγούμενο συμβόλαιο είχε γίνει τον σεπτέμβριο (και δεν έχω κάνει ακόμα ανανέωση) βλέπω στον τελευταίο λογαριασμό πως πληρώνω το παγιο του unlimited old για τον οκτώβριο. (μιας και πάντα πληρώνεις το πάγιο του επόμενου μήνα)

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "συνεχίζουν τα παλιά";

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν το αλλάξεις, συνεχίζεις στο παλιό σου πρόγραμμα χωρίς καμία διαφοροποίηση.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα..θα ηθελα να ρωτησω το εξης:εχω το unlimited45 απο τον Μαιο και θα ηθελα να μεταβω σε καποιο απο τα Οικονομικα προγραμματα,γιατι πλεον μιλαω διασπαρτα προς ολα τα δικτυα και λιγοτερο προς voda.εχω το δικαιωμα?να σημειωσω πως εκανα τη χαζομαρα και υπεγραψα 18μηνο..
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα..θα ηθελα να ρωτησω το εξης:εχω το unlimited45 απο τον Μαιο και θα ηθελα να μεταβω σε καποιο απο τα Οικονομικα προγραμματα,γιατι πλεον μιλαω διασπαρτα προς ολα τα δικτυα και λιγοτερο προς voda.εχω το δικαιωμα?να σημειωσω πως εκανα τη χαζομαρα και υπεγραψα 18μηνο..

 

μπορείς να πας στο οικονομικό 45 που έχει το ίδιο ακριβώς πάγιο.δεν πιστεύω να έχεις κανένα πρόβλημα. εγώ αυτό έχω με 320 λεπτά ομιλίας προς όλους

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα..θα ηθελα να ρωτησω το εξης:εχω το unlimited45 απο τον Μαιο και θα ηθελα να μεταβω σε καποιο απο τα Οικονομικα προγραμματα,γιατι πλεον μιλαω διασπαρτα προς ολα τα δικτυα και λιγοτερο προς voda.εχω το δικαιωμα?να σημειωσω πως εκανα τη χαζομαρα και υπεγραψα 18μηνο..

 

Αν δε μιλάς πάνω από 130 λεπτά προς Wind/Cosmote δε συμφέρει κάποιο Οικονομικό Πρόγραμμα.

Σκέψου ότι το UL 45 έχει και 1500' προς σταθερά, εκτός από VF.Άρα, πρακτικά, καλύπτεσαι προς VF/ σταθερά από τα 1500'.

Σε κάθε άλλη περίπτωση συμφέρει να πας σε Οικονομικό.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για τις απαντησεις..μπορω βασικα να 'κατεβω' στο παγιο αν επιλεξω απ τα οικονομικα προγραμματα?ή θα μου πουν οτι ειμαι φρεσκος ακομα και δεν γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια προσπάθεια από MyAccount, αν έχεις. Ενδέχεται να σου γράψει από ποιον μήνα θα μπορείς. Διαφορετικά, αν δε σου πει, τηλ στο 13830
Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω μια βοηθεια. Ενδιαφερομαι να κανω μεταφορα στη vodafone. Τα δεδομενα ειναι τα εξής:

-εχω συμβολαιο cosmote

-ταξιδευω συνεχως σε χωρες ευρωπαικης ενωσης

-θελω να μιλαω με τη χαμηλοτερη δυνατη χρεωση απο το εξωτερικο κυριως με ενα συγκεκριμενο αριθμο που βρισκεται ελλαδα

παρακαλω υπαρχει κατι να μου προτεινετε (ειδικα οσοι εχουν εμπειρια) στα προγραμματα της vodafone;

Edited by demis1980
Link to comment
Share on other sites

με VODA στο εξωτερικο αν καλεις σε κινητο voda στην ελλαδα με 1 ε ανα κληση μιλας οσο θες.

 

κανενα λινκ για να το ψαξω καλυτερα;

Link to comment
Share on other sites

με VODA στο εξωτερικο αν καλεις σε κινητο voda στην ελλαδα με 1 ε ανα κληση μιλας οσο θες.

 

 

ευχαριστω πολυ

με 1 ε ανα κληση μιλας οσο θες αυτο ομως δεν βλεπω να αναφερεται καπου.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ

με 1 ε ανα κληση μιλας οσο θες αυτο ομως δεν βλεπω να αναφερεται καπου.

 

το ειχα κανει οταν ειχα παει αγγλια. το 2007 . μεχρι πριν 2 χρονια ισχυε διοτι το ειχε κανει ο ξαδελφος μου πηγε και αυτος αγγλια.

τωρα μπορει και να το εκοψαν δεν ξερω ,παρε ενα τηλεφωνο να τους ρωτησεις καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

με VODA στο εξωτερικο αν καλεις σε κινητο voda στην ελλαδα με 1 ε ανα κληση μιλας οσο θες.

 

Αν ΣΕ καλούν ενώ είσαι στο εξωτερικό και συνδεδεμένος με συνεργαζόμενο δίκτυο χρεώνεσαι 0,83 ευρώ/κλήση.

 

Αν ΕΣΥ καλείς και έχεις Unlimited πρόγραμμα χρησιμοποιείς τον χρόνο ομιλίας του προγράμματος προς άλλα δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανει κανεις το κολπο με την φορητοτητα τελευταια και τι προσφορα του εχουν κανει?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για 3-4 ημέρες που θα βρίσκομαι Γερμανία και θέλω να χρησιμοποιήσω το κινητό ΜΟΝΟ για 5-6 κλήσεις προς κινητά vodafone στην Ελλάδα τι με συμφέρει να κάνω;

Επίσης με συμφέρει να χρησιμοποιήσω σύνδεση με συμβόλαιο για τον χρόνο ή καρτοκινητό που απευθύνεται και το παραπάνω ερώτημα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για 3-4 ημέρες που θα βρίσκομαι Γερμανία και θέλω να χρησιμοποιήσω το κινητό ΜΟΝΟ για 5-6 κλήσεις προς κινητά vodafone στην Ελλάδα τι με συμφέρει να κάνω;

Επίσης με συμφέρει να χρησιμοποιήσω σύνδεση με συμβόλαιο για τον χρόνο ή καρτοκινητό που απευθύνεται και το παραπάνω ερώτημα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

αν έχεις σύνδεση ενεργοποίησε το Vodafone Passport. πάρε τηλ στο 1333 και είσαι έτοιμος.

θα χρεώνεσαι για κάθε κλήση (εισερχόμενη-εξερχόμενη) 0,83 ευρώ και μετά θα χρησιμοποιείς κανονικά τον δωρεάν χρόνο ομιλίας του προγράμματος σου.

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω μια βοηθεια. Ενδιαφερομαι να κανω μεταφορα στη vodafone. Τα δεδομενα ειναι τα εξής:

-εχω συμβολαιο cosmote

-ταξιδευω συνεχως σε χωρες ευρωπαικης ενωσης

-θελω να μιλαω με τη χαμηλοτερη δυνατη χρεωση απο το εξωτερικο κυριως με ενα συγκεκριμενο αριθμο που βρισκεται ελλαδα

παρακαλω υπαρχει κατι να μου προτεινετε (ειδικα οσοι εχουν εμπειρια) στα προγραμματα της vodafone;

Πόσο μιλάς σε κάθε ταξίδι; Εχεις υπολογιστή μαζί σου;

Εγώ κάνω το εξής:

Στο κινητό σηκώνω μόνο τις κλήσεις ανάγκης. Μετά από το ξενοδοχείο μέσω Skype τηλεφωνώ εγώ.

Link to comment
Share on other sites

αβασανιστα μου εκανε προσφορα η vodafone μετα απο αιτηση φορητοτητας -45% στο παγιο.αν με διαβαζετε κυριοι της vodafone σας ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε λίγο κλείνω 4 μήνες στην Vodafone,επειδή γενικά είναι άθλιοι στην έκδοση λογαριασμών και πλήρωσα μερικά αστρονομικά ποσά χωρίς να έχω μιλήσει τόσο θέλω να κάνω φορητότητα στην Cosmote...επειδή δεν έχω φτάσει 12αμηνο τι πρέπει να κάνω για να κάνω φορητότητα? και τι θα πρέπει να πληρώσω ενδεχομένος?

Debugging is twice as hard as writing the code in the first place. Therefore, if you write the code as cleverly as possible, you are, by definition, not smart enough to debug it.

 

— Brian W. Kernighan and P. J. Plauger in The Elements of Programming Style.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε λίγο κλείνω 4 μήνες στην Vodafone,επειδή γενικά είναι άθλιοι στην έκδοση λογαριασμών και πλήρωσα μερικά αστρονομικά ποσά χωρίς να έχω μιλήσει τόσο θέλω να κάνω φορητότητα στην Cosmote...επειδή δεν έχω φτάσει 12αμηνο τι πρέπει να κάνω για να κάνω φορητότητα? και τι θα πρέπει να πληρώσω ενδεχομένος?

Γιατί δεν κάνεις αμφισβήτηση;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...