Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο ειναι αυτο το κομματι ρε παιδια?Το ειχα ακουσει καμποσες φορες αλλα τωρα μπορεσα κ το ηχογραφησα για να με βοηθησετε...Αποτι θυμαμαι υπαρχει και σε καποια συλλογη με Relax κομματια...

 

http://rapidshare.com/files/62584246/__922___955___953___960____942___967___959___965__01.wav

 

Einai to yperoxo Arno Elias - El Corazon..:O

"..Quiero dar mi perdòn

sé mi amor

 

Para que vas a salir

entiéndeme yo te amo

y luchar por una vida que vale la pena

eso es amor

entiéndelo mi amor

Y yo tengo perdòn, yo te tengo perdòn

yo tengo mas que son

Yo te tengo amor...":love::love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά, ξέρει κανείς ποιος έχει κάνει αυτές τις ωραίες διασκευές σε γνωστά τραγούδια, όπως britney spears --oops i did it again, i'm blue, κλπ ποθ παίζει στο tv stars παρουσιάστε
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, ξέρει κανείς ποιος έχει κάνει αυτές τις ωραίες διασκευές σε γνωστά τραγούδια, όπως britney spears --oops i did it again, i'm blue, κλπ ποθ παίζει στο tv stars παρουσιάστε

 

Palast Orchester mit Max Raabe click! :)

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ψάχνω ένα τραγουδάκι σχετικά παλιό αλλά το ακούω συχνά στο ράδιο. λέγεται get better το τραγουδάει γυναίκα έχει beat και λέει

get better everything is gonna get better..

thanks..

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ψάχνω ένα τραγουδάκι σχετικά παλιό αλλά το ακούω συχνά στο ράδιο. λέγεται get better το τραγουδάει γυναίκα έχει beat και λέει

get better everything is gonna get better..

thanks..

 

Πρέπει να λες αυτό αλλά δεν έχω τίτλο:O,όποις ξέρει ας βοηθήσει

http://www.sendspace.com/file/a2r7yp

 

Kage δεν το βρίσκει το αρχείο φίλε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ παρα παρα πολύ

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Einai to yperoxo Arno Elias - El Corazon..:O

"..Quiero dar mi perdòn

sé mi amor

 

Para que vas a salir

entiéndeme yo te amo

y luchar por una vida que vale la pena

eso es amor

entiéndelo mi amor

Y yo tengo perdòn, yo te tengo perdòn

yo tengo mas que son

Yo te tengo amor...":love::love:

 

Εισαι καταπληκτικη!!Σε ευχαριστω πολυ!:)

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/63160436/S__921___925__S__913___925__S__927___925_.mp3.html

 

Sorry pou sas exw zalisei...alla psaxnw edw kai polu kairo auto to arabiko tragoudi kai prepei na to brw opws kai dhpote.....an gnwrizei kaneis titlo as boh8hsei....:(:(:(

http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι του George Moustaki που ακούστηκε στη σειρά ακυβέρνητες πολιτείες του Ροβήρου Μανθούλη!Το τραγούδι αν δεν κάνω λάθος έχει samples από κάποιο άλλο τραγούδι κλασσικής μουσικής και είναι στα γαλλικά!Όποιος γνωρίζει κάτι ας μου πεί please..
Link to comment
Share on other sites

Για σας και πάλι παιδιά, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει??Ψάχνω εδώ και καιρό ένα τραγούδι που το λέει γυναίκα και θυμάμαι μόνο αυτούς εδώ τους στίχους:

 

"My, oh my oh my my..." , όποιος ξέρει παραπάνω κάτι ας μου πεί.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για σας και πάλι παιδιά, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει??Ψάχνω εδώ και καιρό ένα τραγούδι που το λέει γυναίκα και θυμάμαι μόνο αυτούς εδώ τους στίχους:

 

"My, oh my oh my my..." , όποιος ξέρει παραπάνω κάτι ας μου πεί.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...:):)

 

Δεν πιστεύω να πέφτεις τόσο έξω...

Link to comment
Share on other sites

Στη σειρά υπέροχα πλάσματα στον Alpha παίζονται κάποιες διασκευές ξένων κομματιών οι οποίες είναι καταπληκτικές (όπως πχ το the one that I want από το Grease). Έχω την εντύπωση ότι αποτελούν μια συλλογή 2 cds. Μήπως την ξέρει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Στη σειρά υπέροχα πλάσματα στον Alpha παίζονται κάποιες διασκευές ξένων κομματιών οι οποίες είναι καταπληκτικές (όπως πχ το the one that I want από το Grease). Έχω την εντύπωση ότι αποτελούν μια συλλογή 2 cds. Μήπως την ξέρει κανείς?

Δεν ξέρω αν έχει βγει και συλλογή, αλλά το συγκεκριμένο είναι το

Beautiful South - You're The One That I Want

:)

Link to comment
Share on other sites

Οκ.. αυτό το βρήκαμε! Thanks. Η διασκευή του Losing my religion sto 3o επεισόδιο? Μήπως γνωρίζουμε? (έχω κι άλλα να ρωτήσω!)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Ψάχνω αυτά τα δυο ορχηστρικά κομμάτια..http://www.sendspace.com/file/3qapzq

Το ένα έπαιζε στα "Υπέροχα Πλάσματα" προς το τέλος του 3ου επεισοδίου κ το άλλο είναι από το περσινό "So You Think You Can Dance"(Αυτό είναι σίγουρα από κάποιο soundtrack αλλά όσο κι αν σπάω το κεφάλι μου δεν μπορώ να θυμηθώ από ποια ταινία..:( ) Ελπίζω να τα ξέρει κάποιος..:O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..

I have a song request σαν ανθρωπος κι εγω! :D

Ειναι ενα που λεει συχνα τη φραση " I'm on the outside looking in sometimes you lose sometimes you win"..

Ευχαριστωωωω**

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..

I have a song request σαν ανθρωπος κι εγω! :D

Ειναι ενα που λεει συχνα τη φραση " I'm on the outside looking in sometimes you lose sometimes you win"..

Ευχαριστωωωω**

 

Πρεπει να λες το Dream Sequence - Outside Looking In..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...