Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είναι αυτό όμως... Νομίζω λέει άτι σε "σεληνάκατος..δεν ξέρω τι σημαίνει αλλά είμαι αυθεντικός"

 

 

 

Τελικά είναι το Brazil Imiz 1-0!!

 

Πάλι πατάτα είπα...Το Brazil είναι όντως στο ρυθμό που έψαχνα αλλά δεν είναι ο στίχος :S

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σ' όλους:)

 

Μήπως ξέρει κανείς τον τίτλο του τραγουδιού που ακούγεται στους τίτλους στην σειρά του alpha Μαργαρίτα. Το τραγουδάει η Μελίνα Κανα. Σας παρακαλώ δεν μπορώ να το βρω πουθενά.

 

Ευχαριστώ πολύ:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μόλις άκουσα ένα τραγούδι ψιλομπιτάτο, η φωνή θύμιζε Sophie Ellis Bexter κι έλεγε "easy love" ή "isn't love" δεν το έπιασα καλά ενώ τελείωνε λέγοντας "i wanna make love to you".Ο γοογλης:confused: δεν με βοήθησε..Ξέρει κανείς τίποτα;;;;Thanks!:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum. ψαχνω εδω και καιρο ενα τραγουδι που ακουγεται τωρα τελευταια και λεει στους στιχους "...σαν μπεις μες στο μπαρ κανε ντου... σαν ακουσεις το rap κανε ντου..." ... γενικα λεεει πολλες φορες "ΚΑΝΕ ΝΤΟΥ..." ... Οποιος το ξερει ας πει το τιτλο του για να το κατεβασω... ειναι πορωση!

ευχαριστω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum. ψαχνω εδω και καιρο ενα τραγουδι που ακουγεται τωρα τελευταια και λεει στους στιχους "...σαν μπεις μες στο μπαρ κανε ντου... σαν ακουσεις το rap κανε ντου..." ... γενικα λεεει πολλες φορες "ΚΑΝΕ ΝΤΟΥ..." ... Οποιος το ξερει ας πει το τιτλο του για να το κατεβασω... ειναι πορωση!

ευχαριστω.

 

 

Δεν το είχα ακουστά,αλλά το search στο Γούγλη έβγαλε:

Υποχθόνιος - Κάνε Ντου

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα ακουστά,αλλά το search στο Γούγλη έβγαλε:

Υποχθόνιος - Κάνε Ντου

 

;)

 

Ευχαριστω πολυ! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω αν ειμαι offtopic αλλα ψαχνω να βρω ποιο ειναι το τραγουδι που ακουγοταν στην εκπομπη "Ελλαδα εχεις ταλεντο" την Παρασκευη 11/5 την ωρα που εκανε το νουμερο ο μαγος με τις ομπρελες.ξερω οτι οι πληροφοριες που δινω ειναι μυστηριες αλλα μηπως καποιος μπορει να βοηθησει;
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω για ενα τραγουδακι? :O

 

Ειναι ενα μπιτακι που εχει χαρακτηριστικο στιχο "Siempreeeee, em mi corazon" ή κατι τετοιο.Και μετα ενα"...I'll give you my love..." περιπου.

 

Thanx!

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ξερω αν ειμαι offtopic αλλα ψαχνω να βρω ποιο ειναι το τραγουδι που ακουγοταν στην εκπομπη "Ελλαδα εχεις ταλεντο" την Παρασκευη 11/5 την ωρα που εκανε το νουμερο ο μαγος με τις ομπρελες.ξερω οτι οι πληροφοριες που δινω ειναι μυστηριες αλλα μηπως καποιος μπορει να βοηθησει;

 

Αν το θυμάμαι καλά, πρέπει να είναι το Djuma Soundsystem-Les djinns .

Πάντως για ερωτήσεις που έχουν να κάνουν με εκπομπές καλύτερα να ρωτάς εδώ. Θα βοηθηθείς καλύτερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν το θυμάμαι καλά, πρέπει να είναι το Djuma Soundsystem-Les djinns .

Πάντως για ερωτήσεις που έχουν να κάνουν με εκπομπές καλύτερα να ρωτάς εδώ. Θα βοηθηθείς καλύτερα!

 

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ. Αυτο ηταν τελικα το τραγουδι που εψαχνα. thαnks και παλι

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω για ενα τραγουδακι? :O

 

Ειναι ενα μπιτακι που εχει χαρακτηριστικο στιχο "Siempreeeee, em mi corazon" ή κατι τετοιο.Και μετα ενα"...I'll give you my love..." περιπου.

 

Thanx!

 

Jerry ropero - coracao

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα . Την Παρασκευή άκουσα στο Ακρωτήρι 2 κομμάτια χορευτικά...Ας με βοηθήσει κάποιος...

1.Διασκευή του Hurt της Aguilera

2.Ένα Ιταλικό Beataki την μόνη λέξη που έπιασα είναι " Uomini" ... Ακουγόντουσαν και κάτι παιδικέσ φωνές απο χορωδία...

Ευχαριστώ ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα . Την Παρασκευή άκουσα στο Ακρωτήρι 2 κομμάτια χορευτικά...Ας με βοηθήσει κάποιος...

1.Διασκευή του Hurt της Aguilera

2.Ένα Ιταλικό Beataki την μόνη λέξη που έπιασα είναι " Uomini" ... Ακουγόντουσαν και κάτι παιδικέσ φωνές απο χορωδία...

Ευχαριστώ ...

 

1. christina_aguilera_-_hurt_(jack_shaft_main_mix) βαραει ασχημα!!

2. Christina Aguilera - Hurt (Offer Nissim Mix ) πιο χαμηλων τονων :D

 

ελπιζω να ειναι ενα απο αυτα..και τα 2 παντως ειναι πολυ καλα!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω πολύ καιρό τον τίτλο μιας ταινίας που το τραγούδι των τίτλων το έχει ερμηνεύσει σε ελληνικό στοίχο ο Ρ.Ουίλιαμς με τίτλο "Θα ζήσει".

Ποιά ταινία είναι ρε παιδιά προς το τελος του 70 αν δεν απατώμαι.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

http://www.youtube.com/watch?v=ejjySUVOGKA&mode=related&search=

Μήπως ξέρετε το τραγουδάκι που ακούγεται στο τέλος αυτού του video;

thnx :)

 

Το τραγούδι που θέλεις είναι Black Eyed Peas - Where is the love :)

Τι μου θύμισες με το βιντεάκι, ποτέ δε θα ξεχάσω αυτή την εικόνα με τους δίδυμους πύργους να καταρρέουν :ninja:

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

1. christina_aguilera_-_hurt_(jack_shaft_main_mix) βαραει ασχημα!!

2. Christina Aguilera - Hurt (Offer Nissim Mix ) πιο χαμηλων τονων :D

 

ελπιζω να ειναι ενα απο αυτα..και τα 2 παντως ειναι πολυ καλα!

 

To 2o έψαχνα αλλά και τα 2 είναι πολύ καλά. Ευχαριστώ πολύ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Jerry ropero - coracao

 

Thanx Finn!

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...