Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς ποιο είναι το remix που ακούγεται τώρα τελευταία του "Είσαι θεός ήλιος καλοκαιρινός..."; Έχω την αίσθηση ότι δεν είναι η φωνή του Πάριου αυτή που ακούγεται.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανέις πώς λέγεται αυτό το τραγούδι;

 

Μα έλα που έχω μια καρδιά που σ'αγαπάει, και στο κορίτσι της χατήρι δεν χαλάει, πες μου τι θέλεις και αμέσως θα το κάνω, εγώ μωρό μου για σένα να πεθάνω ...

 

Για σενα να πεθανω - Γιωργος Γιασεμης

 

Νομίζω ότι το λέει ο Ανδρέας Στάμος κι όχι ο Γιασεμής :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποιο είναι το remix που ακούγεται τώρα τελευταία του "Είσαι θεός ήλιος καλοκαιρινός..."; Έχω την αίσθηση ότι δεν είναι η φωνή του Πάριου αυτή που ακούγεται.

 

Για το remix δεν έχω ιδέα, η πρώτη εκτέλεση όμως είναι του Γιάννη Πάριου, «Είσαι Θεός». :)


Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω για 2 τραγουδακια

το 1ο είναι ένα ντουέτο της Γαλάνη με ένα νεότερο τραγουδιστη νομίζω..δεν θυμάμαι καθόλου στίχους και το 2ο είναι ένα ξένο κομμάτι που λέει i see you whinning and crying up on the floor ..

χετε καμιά ιδέα?

 

anyone????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω για 2 τραγουδακια

το 1ο είναι ένα ντουέτο της Γαλάνη με ένα νεότερο τραγουδιστη νομίζω..δεν θυμάμαι καθόλου στίχους και το 2ο είναι ένα ξένο κομμάτι που λέει i see you whinning and crying up on the floor ..

χετε καμιά ιδέα?

 

Μάλλον αυτά θέλεις...

 

1. «Δήμητρα Γαλάνη & Γιώργος Καραδήμος - Σε Θέλω Εδώ»

2. «Akon - I Wanna Love You»

 

:)


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

Ψάχνω να βρω ένα κρητικό τραγούδι - ίσως να είναι του Μπικάκη, δεν είμαι σίγουρος όμως – που στο ρεφραίν του αναφέρετε στην ‘Ρεθυμνιώτισα’. Αν μπορεί κάποιος ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε τον άπορο...:)

 

Η ηχογράφηση (5) είναι: Camouflage - Love is a shield (80's κομματάρα)

 

Το δε "House" --> The Vinylistic - I'm confessing that I love you

 

Να κάνω και μια πρόταση ακόμη: ψάξε και

Camouflage - The great commandment

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιανού ειναι και πως λέγετεται ένα τραγούδι που λέει :Θα το κάψουμε απόψε όλο το μαγαζί?

Και ένα άλλο των goi through που είναι παρόμοιο με το γυναίκες πολλές,αλλά λέει και άλλα!

Επίσης ένα beatοτράγουδο πολύ γνωστό που κατεβαίνει ο ρυθμός και μετά ξαναναιβένει,είναι πολύ γνωστό!Όσο το pakito κάπως έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιανού ειναι και πως λέγετεται ένα τραγούδι που λέει :Θα το κάψουμε απόψε όλο το μαγαζί?

 

Eisboleas-Oloi mazi

Link to comment
Share on other sites

παδια ξερετε ποιο ειναι το καινουργιο τραγουδι του χατζηγιαννη που παιζετε εδω και δυο τρεις μερες στα ραδιοφωνα? οχι αυτό με τους reamon!
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

παδια ξερετε ποιο ειναι το καινουργιο τραγουδι του χατζηγιαννη που παιζετε εδω και δυο τρεις μερες στα ραδιοφωνα? οχι αυτό με τους reamon!

 

Μήπως είναι το «Φίλοι κι Εχθροί»;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι στο νεο cd του. μηπως έχει βγαλει κανενα promo?

Για κοίταξε στο

 

http://www.ellinadiko.com

:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εψαξα αλλα δεν το βρισκω. γαμωτο χτες το ακουσα και δεν μπορω να θυμηθως τους στιχους!!!
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

to tragoudi Prin To Telos pou to tragoudaei o Vasilis Papakonstantinou exei ginei diaskeui se mia pio dance version kai tragoudaei mia kopela.kserete poio einai to sigkrotima pou to leei?moiazei poli me to stil twn etostone kai tou korgiala.:)

 

dj iN A diFFeRent woRLd ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!!!!

Θελω τα φωτα σας!!!

 

Sample 1

 

Sample 2

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...