Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα!Μια παρακληση για 2 λαικα κομματια που παιζουν πολυ τελευταια..

 

Το 1ο παει "Θα μεγαλωσει κ θα στρωσει λεγαν ολοι,μα εγω δεν ακουσα τη γνωμη κανενος,διπλα μου περασαν αγγελοι κ διαβολοι,δικη μου η κολαση δικος μου ο ουρανος.."

 

κ το 2 : "Στην υγεια της επομενης,που δεν εχει αισθηματα,στην υγεια της επομενης,που δεν ψαχνει για θυματα.."

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!

1. Θα μεγαλώσει - Βαλάντης

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 : "Στην υγεια της επομενης,που δεν εχει αισθηματα,στην υγεια της επομενης,που δεν ψαχνει για θυματα.."

 

Αλέκος Ζαζόπουλος - Στην υγειά της αχάριστης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλέκος Ζαζόπουλος - Στην υγειά της αχάριστης

 

Eyxaristw poly anarxaki!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται το τραγουδάκι που έπαιξε χθές στο Παρά πέντε?Εκε΄νηο με τη Ζουμπουλία που ήταν ερωτευμένη καί ΄λεεγε>:Είμαι ερωτευμένος μόνο για σένα έχω μάτια και κάτι τέτοιο?

 

Επίσης,πως λέγεται τραγούδι του Νταλάρα νομίζω που λέει:Που να σαι τώρα,Άννα και κάτι τέτοιο(μεγάλης διαρκειας)

 

Τέλος πως λέγεται τραγούδι ελληνικό ,ήρεμο και απαλό με σόλο κλαρίνο ήρεμη μουσική και λόγια που δε τα θυμάμαι καθόλου?Είναι ερωτικός στίχος νομίζω!?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τραγουδι με του στοιχους "πως μπορει να μην σε νοιαζομαι να μην σε αγαπω..." αν ναι πως λεγεται το κομματι και ποιος το τραγουδαει???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

1)Είναι ρεμίξ του "Έχω πονέσει για αυτή" του Κιάμου

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης,πως λέγεται τραγούδι του Νταλάρα νομίζω που λέει:Που να σαι τώρα,Άννα και κάτι τέτοιο(μεγάλης διαρκειας)

 

Γ. Νταλάρας/Goran Bregovic

 

Που να' σαι τώρα

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Της Beyonce - B-day

της Lily Allen - Alright, Still

 

(με ένα Lily Allen album ή ένα Beyonce new album στο google θα τα έβρισκες και τα δύο)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Της Beyonce - B-day

της Lily Allen - Alright, Still

 

(με ένα Lily Allen album ή ένα Beyonce new album στο google θα τα έβρισκες και τα δύο)

 

Δες την ηλικία όμως...

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Α και πως λέγεται ένα ακόμα που λέει :εγώ μιλώ με προσευχές για σενα μααγισσα μου?Είναι σόλο πολύ ωραίο με συνοδεία πιάνου.

Και ένα του Πλύταρχου που λέει στο αφιερώνω αυτό το τραγούδι απο το καινούργιο CD

και ένα που το τραγουδάει γυναικα και λέει :εκει που όλα είχαν χαθει ...

 

Υ.γ Πολλά μαζεύτηκαν εεε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω βοηθεια με 2 τραγουδια~~!!το ενα ειναι το τραγουδι που βαζει στην ξενη σειρα φιλοι για παντα στο σταρ και το αλλο ειναι το τραγουδι που βαζει στο τελος της σειρας της αγαπης μαχαιρια που λεει για ενα δικοπο μαχαιρι..!!!!!Κανεις?????:O
Link to comment
Share on other sites

Α και πως λέγεται ένα ακόμα που λέει :εγώ μιλώ με προσευχές για σενα μααγισσα μου?Είναι σόλο πολύ ωραίο με συνοδεία πιάνου.

Και ένα του Πλύταρχου που λέει στο αφιερώνω αυτό το τραγούδι απο το καινούργιο CD

και ένα που το τραγουδάει γυναικα και λέει :εκει που όλα είχαν χαθει ...

 

Υ.γ Πολλά μαζεύτηκαν εεε?

 

 

1) Μιχάλης Χατζηγιάννης - Άγγιγμα ψυχής

2) Γιάννης Πλούταρχος - Αφιερωμένο

3) Λένα Αλκαίου - Καινούργια σελίδα

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω βοηθεια με 2 τραγουδια~~!!το ενα ειναι το τραγουδι που βαζει στην ξενη σειρα φιλοι για παντα στο σταρ και το αλλο ειναι το τραγουδι που βαζει στο τελος της σειρας της αγαπης μαχαιρια που λεει για ενα δικοπο μαχαιρι..!!!!!Κανεις?????:O

 

Gavin Degraw - I don't want to be (Από τη σειρά One Tree Hill)

 

Treloparea ντροπή! Μόλις τα είχα βρει κι ετοιμαζόμουν να τα γράψω :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Treloparea ντροπή! Μόλις τα είχα βρει κι ετοιμαζόμουν να τα γράψω :p

 

Xίλια συγγνώμη :O

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Είμαι η κόρη του ανέμου, τι να κάνω;:superman: :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω βοηθεια με 2 τραγουδια~~!!το ενα ειναι το τραγουδι που βαζει στην ξενη σειρα φιλοι για παντα στο σταρ και το αλλο ειναι το τραγουδι που βαζει στο τελος της σειρας της αγαπης μαχαιρια που λεει για ενα δικοπο μαχαιρι..!!!!!Κανεις?????:O

Φέτος δεν είδα καθόλου τη σειρά (της αγάπης μαχαιριά) για να'μαι και 100% σίγουρος. Πέρσυ πάντως είχε κάποιο που λεγόταν "σαν το πουλί στο χώμα" και τραγουδούσε ο Καραφώτης...:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Heretw!

ena kommataki pou paizetai tora teleftaia sta club kai einai dance - house,to paizei pou kai pou kai o best ki ehei tous eksis stihous(prin to refrain)

: You want come and hold the key... (Refrain) You're so sexy, sexy , sexy .

Episis ksero pws i ginaika pou to leei ehei pei kai ena kommataki sto parelthon, tin proigoumeni dekaetia kai legetai "Let me be your underwear" alla artist anaferei to "Club 69". Ti na kanw ??? to psahnw edo ki ena mina(apo tote pou vgike diladi).Paidia, please dwste mou ta fwta sas !!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :kill:

Link to comment
Share on other sites

Hi paides!!!ena kommataki pou sto refrain leei giati ton eida mes sta matia sou ton kosmo,olo,ton kosmo olo..

thanks!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...