Jump to content

Terminator Movies


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείτε αυτό ρε παιδιά ... αλλά ο Άρλοντ έγινε παππούς τώρα! Από το τίποτα όμως , εγώ προτιμώ να δω και 100 συνέχειες από κάτι που μου αρέσει και ας παίζει κάποιος άλλος (εξίσου καλός φυσικά)!

Όποιος χαλιέται μπορεί να μην πάει να το δει και να μείνει με την γλυκιά ανάμνηση των παλιών .. απλά τα πράγματα ;)

 

Συμφωνω σε αυτο που λες,δες ομως και τον Σταλονε που εκλεισε οτι ανοιχτους λογαριασμους ειχε με τα εργα του και αποχωρει...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 116
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Η αρχή της τριλογίας ξεκινά.Το νέο ΤΕRΜΙΝΑΤΟR θα κανει πρεμιερα στης 22 Μαίου 2009.Πρώτο trailer http://www.youtube.com/watch?v=X3Wyj5IJZMA&eurl=http://avclub.gr/forum/showthread.php?t=30060 ΚΑΙ για λεπτομέριες καντε κλικ http://www.imdb.com/title/tt0438488/
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δεν μου φάνηκε τόσο καλό...Ελπίζω να κάνω λάθος βέβαια.Αλλά πείτε μου γίνεται Terminator χωρίς τον Αρνολντ;:lol:
Link to comment
Share on other sites

Θα έχει και Arnold μέσα σε Cameo κάπου το είχα διαβάσει αλλά με Christian Bale αποκλείεται να είναι μούφα
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

οχι αλλο καρβουνο...

ευτυχως δεν παιζει παλι ο Arnold.

για να δουμε,αξιζει ο καινουργιος;

 

Με στεναχωρείς φίλε mol ... και 100 χρονών να γίνει ο Arnold , πάλι θα γουστάρω να τον δω σε ταινία!:D

http://www.poster.net/terminator/terminator-arnold-schwarzenegger-3700480.jpg

 

Πάντως πιστεύω και ο Bale θα τα καταφέρει μια χαρά .... και γενικά το έργο θα είναι ...:up:

Link to comment
Share on other sites

Να ειναι χειροτερο απο το 3 αποκλειεται!!

 

-1

 

Με στεναχωρείς φίλε mol ... και 100 χρονών να γίνει ο Arnold , πάλι θα γουστάρω να τον δω σε ταινία!:D

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Με στεναχωρείς φίλε mol ... και 100 χρονών να γίνει ο Arnold , πάλι θα γουστάρω να τον δω σε ταινία!:D

 

Πάντως πιστεύω και ο Bale θα τα καταφέρει μια χαρά .... και γενικά το έργο θα είναι ...:up:

 

Μέσα είσαι, Arnie foreva. :respect: Άντε να δούμε τι θα δούμε. Λογικά το καλοκαίρι θα προβληθεί σε εμάς εδώ, ε??? :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο Bale τον John Connor θα υποδύεται, σωστά?
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

μα δεν θα είναι ο Bale ο Terminator..

 

Λογικά ο Bale τον John Connor θα υποδύεται, σωστά?

 

Σωστά και οι 2 ... εγώ έλεγα γενικά για τον Άρνι - φαντάζομαι και ο Πάνος - απλά έχουμε δει τόσες φορές όλα τα Terminator που είναι πλέον μέλος της οικογένειας μας ο άνθρωπος!:p:):respect:

Link to comment
Share on other sites

Ο Κόνορ του 3 πάντως ήταν η τρισμέγιστη/τρισάθλια/τρισκατάρατη αποτυχία όλων των εποχών.
Link to comment
Share on other sites

Ο Κόνορ του 3 πάντως ήταν η τρισμέγιστη/τρισάθλια/τρισκατάρατη αποτυχία όλων των εποχών.

 

Όντως , δεν ήταν και η καλύτερη επιλογή το παλικάρι ... http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQ3MzE3NTg3OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDU5NDcyMQ@@._V1._SX100_SY139_.jpg

 

Υ.γ. Ας διορθώσει και κάποιος mod τον τίτλο ... ΤΕΡΜΙΝΑΤΟR ...:p

Link to comment
Share on other sites

χωρις τζειμς καμερον (το βασικοτερο), αρνολντ και σαρα και ρομπερτ πατρικ, δεν υπαρχει Εξολοθρευτης!!!!!

lol

 

Μήπως να χρησιμοποιήσουν και τα ίδια σκηνικά; :rolleyes:

Είπαμε, αλλά εσύ το πήγες στο άλλο άκρο. Αν έπαιζαν όλοι αυτοί θα ήτανε remake του 2 όχι το 4.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

lol

 

Μήπως να χρησιμοποιήσουν και τα ίδια σκηνικά; :rolleyes:

 

Δεν είναι κακή σκέψη! :lol:

 

Είπαμε, αλλά εσύ το πήγες στο άλλο άκρο. Αν έπαιζαν όλοι αυτοί θα ήτανε remake του 2 όχι το 4.

 

Σαφώς και υπάρχει εξέλιξη. Αλλά είναι γεγονός ότι η διαφορά Κάμερον-Μόστοου ήταν κολοσσιαία.

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνω.

Αν και δεν είμαι fan του Termintator σε τέτοιο βαθμό όσο πολλοί άλλοι, καταλαβαίνω την αναλογία συγκρίνοντας μια σειρά ταινιών που είμαι fan και συγκεκριμένα το Αliens (και πάλι του Cameron) με το Alien 3 (του Fincher - ο οποίος είναι και αξιολογότατος σκηνοθέτης).

 

Το 2 ήταν σαφέστατα για εμένα καλύτερο του 3 (θεωρώ το 3ο το χειρότερο των Alien) αλλά όπως και να 'χει...δεν παύει να είναι Alien. Ακόμα και τα Alien vs Predator - ότι πιο "ξεφτισμένο" από άποψη υπόθεσης/ηθοποιών - με "συγκινούν" γιατί βασίζονται κάπου που μου αρέσει.

 

Το ίδιο και με τον Terminator.

Ναι μεν δεν είναι το ίδιο και ίσως να μη γίνεται να είναι ποτέ ξανά το ίδιο ακόμα και αν το σκηνοθετούσε και πάλι ο Κάμερον και έπαιζαν όλοι όσοι προαναφέρθηκαν, αλλά δεν παύει να είναι ένα κομμάτι από ένα μύθο.

 

Όπως άλλωστε και το Sarah Connor Chronicles το οποίο προτείνω σε όλους τους fans.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Νέα τρέιλερ απο την επερχόμενη ταινία.

 

Official Terminator Salvation (2009) HQ Trailer 2

 

http://www.youtube.com/watch?v=pdvaP9oNe2M

 

Terminator 4: Salvation Trailer #2 (unofficial)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Se-Q2C-gzqQ&feature=related

 

Terminator 4: Salvation (2009) - Official Trailer

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
αμα πρωταγωνιστης δεν ειναι ο Arnold τι να τον κανουμε τον Bale.λιγος.πολυ λιγος θα ειναι ο νεος terminator χωρις Arnold

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αμα πρωταγωνιστης δεν ειναι ο Arnold τι να τον κανουμε τον Bale.λιγος.πολυ λιγος θα ειναι ο νεος terminator χωρις Arnold

 

Με το συμπάθιο βρε συ ταξιδιώτη , αλλά ΣΕ ΚΑΜΙΑ περίπτωση ο Bale δεν είναι λίγος μπροστά σε κανένα!

Είναι χαλαρά μέσα στους καλύτερους ηθοποιούς "της πιάτσας"! Και φυσικά σε υποκριτικό επίπεδο είναι πολύ μπροστά από τον Άρνι ...

φυσικά μεγαλώσαμε με τον Άρνι και τον έχουμε στην καρδιά μας και εννοείτε δύσκολα θα εμφανιστεί αντικαταστάτης του!!!

Πάντως και μόνο από το trailer, είμαι σίγουρος ότι το έργο θα είναι ισάξιο τις ιστορίας των ταινιών !

Βέβαια ποτέ δεν ξέρει κανείς ... ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω φιλε μου γουστα ειναι αυτα.το bale οι περισσοτεροι τον εμαθαν απο τον batman.για αντικαταστατης του Αρνι απλα δεν παιζει με καμια μιας κι ουτε την σκια του δεν πλησιαζει καν για terminator.μπορει ο Αρνι να χει κατακριθει για τον τροπο που μιλαει,την προφορα δηλαδη ομως ηταν ενα κι ενα για τον terminator.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...