Jump to content

Sony Ericsson W700i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα ειμαι αναμεσα σε s/e w700i και νοκια 5300 δεν επελεξα αρχικα το s/e γιατι φοβαμαι πολυ το joystick(μην χαλασει απο νωρις) επισης ποιο ειναι καλυτερο απο αυτα τα 2 ????? please απαντηστε το διλημα ειναι big

Δωσε και 30 ευρο παραπανω και παρε w810i που δεν εχει joystic.οχι οτι θα εχει προβλημα...αλλα λεμε τωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 238
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα ειμαι αναμεσα σε s/e w700i και νοκια 5300 δεν επελεξα αρχικα το s/e γιατι φοβαμαι πολυ το joystick(μην χαλασει απο νωρις) επισης ποιο ειναι καλυτερο απο αυτα τα 2 ????? please απαντηστε το διλημα ειναι big

 

Δωσε και 30 ευρο παραπανω και παρε w810i που δεν εχει joystic.οχι οτι θα εχει προβλημα...αλλα λεμε τωρα.

 

Σχετικά με το joystick, εάν το χρησιμοποιείς κανονικά, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.Επίσης, θα προτιμούσα το Sony Ericsson W700i από το Nokia 5300.Αλλά και εγώ πιστεύω, όπως ο φίλος RAVER, ότι το καλύτερο είναι να δώσεις 30 περίπου ευρώ ακόμα και να πάρεις το Sony ericsson W810i, το οποίο είναι πολύ καλύτερο και από τα δύο προηγούμενα.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα στο forum.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν γίνεται να κάνω αναβάθμιση στο λογισμικό και το firmware του κινητού μου τηλεφώνου.Και αν ναι, γίνεται δωρεάν ή θα πρέπει να καταβάλλω κάποιο χρηματικό ποσό;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν γίνεται να κάνω αναβάθμιση στο λογισμικό και το firmware του κινητού μου τηλεφώνου.Και αν ναι, γίνεται δωρεάν ή θα πρέπει να καταβάλλω κάποιο χρηματικό ποσό;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Δωρεάν απο το Site της Sony ericsson.

:worry: Υπηρεσία Αναβάθμισης της Sony Ericsson :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εάν το κινητό σου είναι εντός εγγύυσης, δεν πληρώνεις τίποτα. Εάν είσαι εκτός εγγύυσης, θα χρειαστείς να πληρώσεις κάποιο ποσό της τάξης των 20 ευρώ. Εάν ανήκεις στη δεύτερη περίπτωση, συμφέρει να κάνεις αναβάθμιση μέσω internet (δωρεάν). Ελπίζω να βοήθησα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εάν το κινητό σου είναι εντός εγγύυσης, δεν πληρώνεις τίποτα. Εάν είσαι εκτός εγγύυσης, θα χρειαστείς να πληρώσεις κάποιο ποσό της τάξης των 20 ευρώ. Εάν ανήκεις στη δεύτερη περίπτωση, συμφέρει να κάνεις αναβάθμιση μέσω internet (δωρεάν). Ελπίζω να βοήθησα!

Το κινητο αυτο εχει 1 χρονο που εχει βγει στην παραγωγη...συνεπως εχει αλλο 1 χρονο εγγυηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν φυσικά. Αν εννοείς την αναβάθμιση.

Εκτός αν εννοείς να μην χρεωθείς την ώρα που θα είσαι συνδεμένος για να κάνεις την αναβάθμιση. :)

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν φυσικά. Αν εννοείς την αναβάθμιση.

Εκτός αν εννοείς να μην χρεωθείς την ώρα που θα είσαι συνδεμένος για να κάνεις την αναβάθμιση. :)

 

Όχι βέβαια, καλά κατάλαβες...:p Και από που μπορώ να κάνω αναβάθμιση firmware;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ξέρει κανείς πως μπορώ να αυξησω την χωρητικότητα των sms μέσω του memory stick???

Υπάρχει κατι αντίστοιχο για w800i το οποίο όμως δεν μπορει να δουλέψει για το w700i :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα.

 

Έχω ένα w700i και θέλω ένα πρόγραμμα για xp που να μπορώ να αλλάξω τα μενού να κάνω themes να βγάλω άχρηστα πράγματα, να βάλω κρυφά πράγματα . αν γίνεται να το κάνω σαν καινούριο μοντέλο και ας είναι παλιο.

 

γενικα να μπω και να τα κάνω όλα λίμπα.

 

Υπάρχει?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπέρα,ξέρετε πώς να ανοίξω μέσα το κινητό μου(w700i) για να κάνω κάτι που θέλω;ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Τι να ανοιξεις?? το κινητο ειναι κλειδωμενο..η θελεις να βγαλεις την προσοψη??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να ανοιξεις?? το κινητο ειναι κλειδωμενο..η θελεις να βγαλεις την προσοψη??

να το ανοίξω μέσα να βγάλω την πρόσοψη η τέλως πάντων να βρω έναν τρόπο να μπώ μέσα στις πλακέτες οσο πιο μέσα μπορώ δηλαδή,στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπερα σας,εχω ενα μικρο προβλημα,το οποιοο το προκαλεσα ο ιδιος,δουλευα σε σερβις κινητων του "γερμανου" καποτε,και εχω μια καποια μικρη ιδεα,ετσι αποφασισα να ανοιξω το se w700 μου,γιατι δε δουλευε σωστα το πορτακι της καμερας και να το καθαρισω γιατι μετα απο 2 χρονια χρησης εχει γινει χαλια,τελος παντων σαν ηλιθιος του εριξα ενα ειδικο spray που ειχα,και σταματησε να δουλευει το μικροφωνο,και με εκπληξη διαπιστωσα οτι ειναι ενσωματομενο στην πλακετα,πωλειται αυτο μονο του?ειναι δυνατον να το αλλαξω εγω?ξερετε ποσο το χρεωνει η ericsson για να το κανει?

καθε βοηθεια σας πολυτιμη...

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,εχω ενα μικρο προβλημα,το οποιοο το προκαλεσα ο ιδιος,δουλευα σε σερβις κινητων του "γερμανου" καποτε,και εχω μια καποια μικρη ιδεα,ετσι αποφασισα να ανοιξω το se w700 μου,γιατι δε δουλευε σωστα το πορτακι της καμερας και να το καθαρισω γιατι μετα απο 2 χρονια χρησης εχει γινει χαλια,τελος παντων σαν ηλιθιος του εριξα ενα ειδικο spray που ειχα,και σταματησε να δουλευει το μικροφωνο,και με εκπληξη διαπιστωσα οτι ειναι ενσωματομενο στην πλακετα,πωλειται αυτο μονο του?ειναι δυνατον να το αλλαξω εγω?ξερετε ποσο το χρεωνει η ericsson για να το κανει?

καθε βοηθεια σας πολυτιμη...

 

Για το ανταλακτικό που λες ψάξε εδώ! Τώρα για το αν μπορείς να το βάλεις μόνος σου και το service της ερικσον δεν ξέρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ balantis7

 

δυστυχως δεν το εχουν,ουτε και προσοψη :(

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
λοιπον μετα απο σχεδόν δυο χρόνια χρήσης, και αφου από νωρίς με δυσκόλευε στη φόρτιση της μπαταρίας (εννοώ ότι καπου δεν εκανε καλη ενωση και επρεπε να κουνησω λίγο τα καλώδια για να αρχίσει να φορτίζει) τώρα δεν φορτίζει με τίποτα ότι και να του κάνω. δε ξέρω πόσοι άλλοι εχουν αυτο το πρόβλημα με τα sony ericcson και τι μπορώ να κάνω γι αυτό.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα απο σχεδόν δυο χρόνια χρήσης, και αφου από νωρίς με δυσκόλευε στη φόρτιση της μπαταρίας (εννοώ ότι καπου δεν εκανε καλη ενωση και επρεπε να κουνησω λίγο τα καλώδια για να αρχίσει να φορτίζει) τώρα δεν φορτίζει με τίποτα ότι και να του κάνω. δε ξέρω πόσοι άλλοι εχουν αυτο το πρόβλημα με τα sony ericcson και τι μπορώ να κάνω γι αυτό.

Αλλαξε φορτιστη! εκει ειναι το προβλημα,επισης καθαρισες λιγο τις επαφες του κινητου με μια οδοντογλυφιδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σας

Εχω ενα w700ι, η μπαταρια του λειτουργει κανονικα, αλλα καθως ειναι 2+ετων δεν νομιζω να εχει πολυ χρονο ζωης

 

Εχω και ενα κ200( η κατι τετοιο κινητο της πλακας, των 30ε) σχεδον αχρησιμοποιητο

 

Το θεμα ειναι οτι εχουν την ιδια μπαταρια εξωτερικα, και τα δυο 900mAh το μονο που αλλαζει ειναι το sn και ο κωδικος διπλα απο το σν (δεν ξερω τι ειναι αυτο :p)

 

Να την χρησιμοποιησω αφοβα? οσο την εβαλα στο w700 δουλευε κανονικα, δεν πιστευω να εκραγει :p

Link to comment
Share on other sites

usb drivers μονο απο το cd :(

Και εγω τους εψαχνα παρα πολυ καιρο χωρις τυχη,θα τους ανεβασω εδω το βραδακι αν δεν εχετε βρει ακομα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...