Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια με το Photorite μπορω να βγαλω φωτογραφιες με το 6630 μου με καλυτερη αναλυση απτο default προγραμμα του κινιτου;

ευχαριστω

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ ευχαριστω

α και κατι αλλο! προτεινε μου ενα καλο προγραμματακι για να γραφω πολυ ωρα βιντεο με 6630 γιατι το default tis Nokia γραφει μονο για μερικα δευτερολπετα

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

μονο μερικα;; ξερω οτι γραφει απεριοριστο αναλογα με το χωρο που εχεις στη καρτα. μηπως κατι δεν κανεις καλα; παντως δε ξερω ποιο προγραμμα θα ειναι συμβατο γιατι δε θυμαμαι να εχει χρειαστει ποτε σε καποιον παρα μονο στο 6600 και τα προηγουμενα του που γραφουν 10".

 

EDIT: Video recording time up to 1 hour per clip.

απο το επισημο site της nokia : http://www.nokia.com/phones/6630/

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το 6680,του εβαλα το oppman για να του αλλαξω λογοτυπο και δουλεψε κανονικα μετα ομως μου εβγαλε παλι το λογοτυπο δικτυου κι απο κεινη τη στιγμη δε μπορω να το ξαναβαλω,τι φταιει

καμια γνωμη? :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καμια γνωμη? :)

Φιλε μου μηπως εχεις συνδεση με vodafone? Νομιζω οτι καπου ειχα διαβασει παλι κατι αντιστοιχο! :O Για ψαξτο λιγο... :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου εχω vodafone δυστυχως

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον asymvivastos για την απάντηση του αλλα το προβλημα με το route66 ειναι οτι θέλει πολύ χώρο. αξιζει η αγωρα μεγαλύτερης κάρτας απλα για να χωράει και το route66???
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω

α και κατι αλλο! προτεινε μου ενα καλο προγραμματακι για να γραφω πολυ ωρα βιντεο με 6630 γιατι το default tis Nokia γραφει μονο για μερικα δευτερολπετα

Κανε τις ρυθμισεις στο βιντεο διαρκεια μεγιστη!!

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον asymvivastos για την απάντηση του αλλα το προβλημα με το route66 ειναι οτι θέλει πολύ χώρο. αξιζει η αγωρα μεγαλύτερης κάρτας απλα για να χωράει και το route66???

Δοκίμασε να σβήσεις πολλά άχρηστα αρχεία που περιέχει (πχ άλλες γλώσσες). Πάντως σίγουρα αξιζει μια μεγαλύτερη κάρτα (οχι) μόνο για το Route...

Link to comment
Share on other sites

quester οπως σου λεει και ο papajohn μπορεις να σβησεις πολλα αχρηστα αρχεια και κυριως τα *.wav's και ετσι το προγραμμα θα πιανει περιπου 11Mb απο τα 18-19 που θα επιανε πριν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Extended Log της Psiloc;

Έχω πρόβλημα στην καταμέτσηση των MMS και δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει.

Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,εχω το 6680 υπαρχει κανενα facewave που να παιζει με το 6680?επισης εχω βαλει το opp man για λογοτυπο δικτυου αλλα συνεχιζει να χει το λογοτυπο της vodafone ενω στην αρχη μου ειχε δουλεψει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το opp man για λογοτυπο δικτυου αλλα συνεχιζει να χει το λογοτυπο της vodafone ενω στην αρχη μου ειχε δουλεψει

λοιπον, μου'ρθε αναλαμπη :), θα πας με τον Fexplorer θα πατησεις επιλογες>phone>Network info και θα δεις τι λεει στο MCC και MNC και μετα θα πας c:\system\Apps\phone\oplogo\... (δες αν ειναι αποθηκευμενη καμια εικονα εκει, αν οχι βαλε λογοτυπο με τον Fexplorer και..) ..και θα δεις αν ταιριαζει το ονομα του λογοτυπου. αν ταιριαζει δεν ξερω :), αν οχι μετονομασε το μηπως αλλαξει. δεν το δοκιμασα αλλα μηπως και... ;)

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το Extended Log της Psiloc;

Έχω πρόβλημα στην καταμέτσηση των MMS και δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει.

Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;

 

Αν έχεις έκδοση μέχρι την 1.15, δεν θα τα καταφέρεις, γιατί τη δυνατότητα μέτρησης εξερχόμενων mms, άρα και χρέωσή τους, την έβαλαν στις επόμενες εκδόσεις.

Βάζοντας όμως νέα καταχώρηση κάτω από το GPRS με link στο προφίλ σύνδεσης που αφορά στα mms, π.χ. σε ΤΙΜ είναι το ΤΙΜ ΜMS, και δίνοντας packet size 100kB, θα έχεις ένα υποτυπώδη μετρητή για τα mms που στέλνεις.

All science is either physics or stamp collecting.

Ernest Rutherford, in J. B. Birks "Rutherford at Manchester" (1962).

British chemist & physicist (1871 - 1937).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Βασικά έχω την 1.45. Που το υποστιρίζει.

Τελικά έστειλα στην psiloc.

Έκανα το λάθος και "αγοράστηκε μόνο" του μέσω SMS πρωτού πάρω μυρωδιά...:(

Άσε πίκρα. 20euro!

Ελπίζω να μου λυθεί η απορεία.

 

[Το πρόβλημα πρέπει να είναι οτι δεν βρήσκει καθόλου τισ ρυθμίσεισ για τα MMS (Vf mms) alla ola ta alla ektos apo ayto :( ]

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε αν υπαρχει καποια εφαρμογη για το 6630 που να εχει καλυτερη ποιοτητα στα mp3 και με equalizer . Ο default player του 6630 παιζει καπως χαμηλα και πολυ flat.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε αν υπαρχει καποια εφαρμογη για το 6630 που να εχει καλυτερη ποιοτητα στα mp3 και με equalizer . Ο default player του 6630 παιζει καπως χαμηλα και πολυ flat.
Ο mp3player της νοκια ειναι παντα ο καλυτερος ολα τα αλλα προγραμματα δεν εχουν σχεση με αυτον γιατι παιζουν τα κομματια χειροτερα.
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για ένα πρόγραμμα ηχογράφησης ομιλίας για το 6680.Επίσης,υπάρχει κάποιο SeleQ για το 6680;

υπαρχει το seleq 1,70 αλλα καλυτερα να εβαζες το fexplorer κατα την γνωμη μου

θα το βρεις στο irc i-phone κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ο mp3player της νοκια ειναι παντα ο καλυτερος ολα τα αλλα προγραμματα δεν εχουν σχεση με αυτον γιατι παιζουν τα κομματια χειροτερα.

Κριμα παντως γιατι η ποιοτητα των mp3 ειναι πολυ κατωτερη του Κ700 και του D500...Αν δε κανω λαθος στο Ρ900 υπαρχουν προγραμματα με equalizer (powerMP3) αλλα δε ξερω κατα ποσο παιζουν καλυτερα. Eλπιζω να βγει κατι παρομοιo για series 60...

Link to comment
Share on other sites

παντως με το 6680 μου δεν εχω κανενα παραπονο και μου φαινεται οτι παιζει καλυτερα κι απο το κ-700 κι απο το d-500

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...