Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3660


gregorisvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αλλη μια μουφα για τον κακομοιρο το κοσμακι τελικα πραγματικα δε συμμαζευεται αυτη η νοκια καλα τοσο κακογουστα ατομα εχουν και σχεδιαζουν τετοια κινητα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

O Tifosi kai Gka : kati legate gia off topic e ? parte twra ena filosofiko off topic na xareite kai na problhmatistite giati oxi me ta problhmata tou kakomoirou tou kosmakh :p
Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα off-topic με μετρο... :!: :!:

 

Ευχαριστω :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Pantws an deite ligo thn timh tou ekswteriko,tha deite oti to akribotero einai gyro sta 320 eyro,timh poly logikh gia ta features tou kai as mhn exei poly ram,eksalou to target group tou kinhtou den einai oi power users kai nomizw pws elaxista tha endiaferei tous perisoterous katoxous gia thn ligh ram tou,se ayth thn timh eksalou den yparxei allo Symbian thlefono me kamera
Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MIB (31 Ιαν. 2004 , 01:43)

 

to SE t610 exei 65000xromata kai einai STN ;)

an kai den nomizw na baloun STN se SYMBIAN kinito, 8a einai pagosmia protia .

 

Για αυτο ειναι και ετσι οπως ειναι η οθονη του :p ;) . Και επισης δεν συγκρινεται το 3660 με το t610 :whistle: :blink:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαστε σίγουροι για την RAM?Η οθόνη πως το ξέρετε ότι είναι TFT?Θα το πάρω γύρω στις 20 του Φλεβάρη και θα γράψω review(pls wait for me MsK!!!)και εντυπώσεις!Άραγε τι υπάρχει στη συσκευασία εκτός από 16άρα κάρτα?Τo Headset της Νόκια είναι με ένα ή δυο ακουστικα?
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που ξαναποστάρω αλλά διάβασα όλο το θρεντ και βρήκα πράγματι κάτι πολύ ενδιαφέρον!!!Λοιπόν στο site που έδωσε κάποιος φίλος πριν λέει πολλά κουλά-κουφά!Μην τα πιστεύετε απαραίτητα!Λέει ότι το 3650 έχει 24 τόνους πράγμα που είναι ΛΑΘΟΣ!!!Έχει μόνο 4(αν δεν κάνω λάθος)!Ακόμη το 3660 είναι πιο φαν μοντέλο από το 6600 που είναι business class όμως χάνει αλλού!Δεν αλλάζει covers,έχει πιο βαρύ λειτουργικό με τον ίδιο επεξεργαστή=πιο αργό και άλλα!Όμως το 3660 χάνει αλλού!Έτσι όπως τα μελέτησα αν τελικά έχει ακόμη και 3.5ΜΒ RAM δεν αξίζουν 200 σχεδόν ευρώ παραπάνω για την αγορά περισσότερης μνήμης και πιο νέου λειτουργικού(όχι απαραίτητα καλό αυτό,δείτε μηνύματα με 70 χαρακτήρες+άλλες αστάθειες και παιδικά προβλήματα).Αν είναι όντως τόσο χαμηλή η τιμή του πιστεύω θα γίνει Best-Seller καθώς στα ίδια λεφτά το μόνο καλό που παίρνεις είναι το Τ630 που δεν λέει μια μπροστά του!!!Άστε που 6600 έχει(ουσιαστικά)αντικατασταθεί από άλλο μοντέλο(άσχετα αν είναι για Αμερική),ενώ αυτό είναι εντελώς καινούργιο και κοντράρει άνετα μοντέλα που κοστίζουν 170+ ευρώ παραπάνω(call me 7600-No Symbian,Small Screen------)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (31 Ιαν. 2004 , 22:08)

 

Συγγνώμη που ξαναποστάρω αλλά διάβασα όλο το θρεντ και βρήκα πράγματι κάτι πολύ ενδιαφέρον!!!Λοιπόν στο site που έδωσε κάποιος φίλος πριν λέει πολλά κουλά-κουφά!Μην τα πιστεύετε απαραίτητα!Λέει ότι το 3650 έχει 24 τόνους πράγμα που είναι ΛΑΘΟΣ!!!Έχει μόνο 4(αν δεν κάνω λάθος)!Ακόμη το 3660 είναι πιο φαν μοντέλο από το 6600 που είναι business class όμως χάνει αλλού!Δεν αλλάζει covers,έχει πιο βαρύ λειτουργικό με τον ίδιο επεξεργαστή=πιο αργό και άλλα!Όμως το 3660 χάνει αλλού!Έτσι όπως τα μελέτησα αν τελικά έχει ακόμη και 3.5ΜΒ RAM δεν αξίζουν 200 σχεδόν ευρώ παραπάνω για την αγορά περισσότερης μνήμης και πιο νέου λειτουργικού(όχι απαραίτητα καλό αυτό,δείτε μηνύματα με 70 χαρακτήρες+άλλες αστάθειες και παιδικά προβλήματα).Αν είναι όντως τόσο χαμηλή η τιμή του πιστεύω θα γίνει Best-Seller καθώς στα ίδια λεφτά το μόνο καλό που παίρνεις είναι το Τ630 που δεν λέει μια μπροστά του!!!Άστε που 6600 έχει(ουσιαστικά)αντικατασταθεί από άλλο μοντέλο(άσχετα αν είναι για Αμερική),ενώ αυτό είναι εντελώς καινούργιο και κοντράρει άνετα μοντέλα που κοστίζουν 170+ ευρώ παραπάνω(call me 7600-No Symbian,Small Screen------)

 

Ναι μονο που οι πιο πολλοι χρηστες δεν ξερουν τι σημαινουν αυτα ουτε ξερουν πως στην αλλη μερια της γης υπαρχει νεοτερο μοντελο του 6600 και ετσι καποιοι μπορει να μην ξερουν πως βγηκε και 3660 και να νομιζουν πως ειναι 3650 :wacko:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (31 Ιαν. 2004 , 22:08)

 

Συγγνώμη που ξαναποστάρω αλλά διάβασα όλο το θρεντ και βρήκα πράγματι κάτι πολύ ενδιαφέρον!!!Λοιπόν στο site που έδωσε κάποιος φίλος πριν λέει πολλά κουλά-κουφά!Μην τα πιστεύετε απαραίτητα!Λέει ότι το 3650 έχει 24 τόνους πράγμα που είναι ΛΑΘΟΣ!!!Έχει μόνο 4(αν δεν κάνω λάθος)!Ακόμη το 3660 είναι πιο φαν μοντέλο από το 6600 που είναι business class όμως χάνει αλλού!Δεν αλλάζει covers,έχει πιο βαρύ λειτουργικό με τον ίδιο επεξεργαστή=πιο αργό και άλλα!Όμως το 3660 χάνει αλλού!Έτσι όπως τα μελέτησα αν τελικά έχει ακόμη και 3.5ΜΒ RAM δεν αξίζουν 200 σχεδόν ευρώ παραπάνω για την αγορά περισσότερης μνήμης και πιο νέου λειτουργικού(όχι απαραίτητα καλό αυτό,δείτε μηνύματα με 70 χαρακτήρες+άλλες αστάθειες και παιδικά προβλήματα).Αν είναι όντως τόσο χαμηλή η τιμή του πιστεύω θα γίνει Best-Seller καθώς στα ίδια λεφτά το μόνο καλό που παίρνεις είναι το Τ630 που δεν λέει μια μπροστά του!!!Άστε που 6600 έχει(ουσιαστικά)αντικατασταθεί από άλλο μοντέλο(άσχετα αν είναι για Αμερική),ενώ αυτό είναι εντελώς καινούργιο και κοντράρει άνετα μοντέλα που κοστίζουν 170+ ευρώ παραπάνω(call me 7600-No Symbian,Small Screen------)

 

 

kai omos kaneis lathos : ola ta series60 ths nokia exoune 24 kanalia,4 exoune ta series40.

o epeksergasths tou 6600 einai arketa grhgoros kai gia symbian 7 akoma,den agorazeis me to 6600 apla parapanw mnhmh,tha sou elega na diabaseis tis diafores metaksi S60 v1.2 kai S60 v2.

to problhma me ta sms tha ksanapw gia xiliosth fora oti den einai problhma einai feature kai tha diorthothei sto mellon.

to 6600 den exei antikatastathei apo to 6620 oso kai an epimeneis,tha mporouse na thewrithei antikatastaths tou mono ean kikloforouse sthn eyroph opou kai tha katalambane komati ths agoras kai ws ek toutou tha antikathistouse to 6600

Eksakoloutho na pisteyo oti to 3660 einai gia ta lefta tou asygrita oti kalitero ekei eksw ayth thn stigmh

Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Ok sorry!Δικό μου το λάθος!Απλά είχα την εντύπωση πως όλα τα Νοκια έχουν 4 πολυφωνικούς!Αλήθεια τώρα είμαστε ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουροι για την μνήμη!!?Λέει στο site ότι το 6600 έχει 3.6 ΜΒ μνήμη!Εγώ μέχρι να το πάρω δεν τα πολυπιστεύω αυτά!Και μιας και όλοι είπαν μια εμπειρία στο θρεντ του 6600 θα πω κι εγώ μία εδώ να γελάσουμε:p:p:p:p:p

 

Λοιπόν πριν από λίγες μέρες πά στον Γερμανό(Κύπρος όχι Ελλάδα)για να δω το 3660 και το μέγεθος του καθώς πολλά κακά ακούγονται εδώ μέσα για το συγκεκριμένο!Πηγαίνω εκεί και ζητάω να μιλήσω με τον υπεύθυνο,πετάγεται μπροστά μου ένας *&^%$^%& και ζητάω να δω το 3660!Μου λέει αυτό είναι για Ασία και δεν το έχουμε!Όσοι το εισάγουν είναι παράνομοι(σκέφτεται λίγο τη μλκ που είπε και ξαναλέει΄,χμμμ όχι παράνομοι αλλά δεν γίνετε εμ δεν τα φτιάχνουν και τέτοια(αυτό με την υποστήριξη που είπε,ότι δεν τα φτιάχνει η AC είναι και το μόνο σωστό που είπε).Επείδή όμως εγώ δεν είχα διάθεση να φύγω καθώς έψαχνα για 45 λεπτά χώρο στάθμευσης και ξέροντας ότι το 3660 έχει το ίδιο μέγεθος με το 3650 ζητάω το 3650!

Απάντηση:Αυτό δεν το έχουμε γιατί η Νόκια σταμάτησε να το παράγει!Τώρα έχει βγάλει το καινούργιο του,το 6600 :lol: το οποίο έχουμε!

Εγώ:Α όχι ευχαριστώ!

Απάντηση:Όμως το 3650 και το 3660 δεν έχουν καμία απολύτως διαφορά!!!

Νευριάζω εγώ,τα παίρνω και γυρίζω με ένα αηδιαστικό ύφος και του λέω:

Μα το 3660 έχει κανονικό πληκτρολόγιο και οθόνη με περίπου 61000 περισσότερα χρώματα!!!

Αυτός ξαναγυρίζει με ένα ύφος του στυλ "Που τα ξέρει όλα αυτά το &%^%$νιάνιαρο και μου λέει:

Ναι ναι έχεις δίκαιο όμως αυτά τα έχει και το 6600 που είναι ο αντικαταστάτης του 3650!

Εγώ ήθελα να του αρχίσω για το Αμερικάνικο 3620 όπως επίσης και για το ότι η Νοκια βγάζει τα ίδια μοντέλα σε Ασία-Ευρώπη(σωστά ε?)αλλά γύρισα και έφυγα λέγοντας του απλά ενα στεγνό και ειρωνικό :devil: :devil: :devil: :devil: :

Καλά εντάξει,ευχαριστώ!Καλημέρα σας!!!

 

That's my little story my friends!!!Τ

Link to comment
Share on other sites

στον γερμανο ειναι μονιμο το προβλημα και σε ελλαδα και σε κυπρο,οι τυποι ειναι ασχετοι.πως δεν σου ειπε οτι βγαινει και στο πακισταν!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αυτό έμεινε να μου πουν αλλά ας μην το συνεχίσουμε pls γιατί μας βλέπω να παίρνουμε όλοι pms!Ua ανοίξω ειδικό θρεντ για να γράφουμε τις εμπειρίες μας!Το κινητό έχει EMS ή θα μας χρεώνουν 30 λεπτά για μια εικόνα!?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 1 Φεβ. 2004 , 11:00)

 

Ok sorry!Δικό μου το λάθος!Απλά είχα την εντύπωση πως όλα τα Νοκια έχουν 4 πολυφωνικούς!Αλήθεια τώρα είμαστε ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουροι για την μνήμη!!?Λέει στο site ότι το 6600 έχει 3.6 ΜΒ μνήμη!Εγώ μέχρι να το πάρω δεν τα πολυπιστεύω αυτά!Και μιας και όλοι είπαν μια εμπειρία στο θρεντ του 6600 θα πω κι εγώ μία εδώ να γελάσουμε:p:p:p:p:p

 

Λοιπόν πριν από λίγες μέρες πά στον Γερμανό(Κύπρος όχι Ελλάδα)για να δω το 3660 και το μέγεθος του καθώς πολλά κακά ακούγονται εδώ μέσα για το συγκεκριμένο!Πηγαίνω εκεί και ζητάω να μιλήσω με τον υπεύθυνο,πετάγεται μπροστά μου ένας *&^%$^%& και ζητάω να δω το 3660!Μου λέει αυτό είναι για Ασία και δεν το έχουμε!Όσοι το εισάγουν είναι παράνομοι(σκέφτεται λίγο τη μλκ που είπε και ξαναλέει΄,χμμμ όχι παράνομοι αλλά δεν γίνετε εμ δεν τα φτιάχνουν και τέτοια(αυτό με την υποστήριξη που είπε,ότι δεν τα φτιάχνει η AC είναι και το μόνο σωστό που είπε).Επείδή όμως εγώ δεν είχα διάθεση να φύγω καθώς έψαχνα για 45 λεπτά χώρο στάθμευσης και ξέροντας ότι το 3660 έχει το ίδιο μέγεθος με το 3650 ζητάω το 3650!

Απάντηση:Αυτό δεν το έχουμε γιατί η Νόκια σταμάτησε να το παράγει!Τώρα έχει βγάλει το καινούργιο του,το 6600 :lol: το οποίο έχουμε!

Εγώ:Α όχι ευχαριστώ!

Απάντηση:Όμως το 3650 και το 3660 δεν έχουν καμία απολύτως διαφορά!!!

Νευριάζω εγώ,τα παίρνω και γυρίζω με ένα αηδιαστικό ύφος και του λέω:

Μα το 3660 έχει κανονικό πληκτρολόγιο και οθόνη με περίπου 61000 περισσότερα χρώματα!!!

Αυτός ξαναγυρίζει με ένα ύφος του στυλ "Που τα ξέρει όλα αυτά το &%^%$νιάνιαρο και μου λέει:

Ναι ναι έχεις δίκαιο όμως αυτά τα έχει και το 6600 που είναι ο αντικαταστάτης του 3650!

Εγώ ήθελα να του αρχίσω για το Αμερικάνικο 3620 όπως επίσης και για το ότι η Νοκια βγάζει τα ίδια μοντέλα σε Ασία-Ευρώπη(σωστά ε?)αλλά γύρισα και έφυγα λέγοντας του απλά ενα στεγνό και ειρωνικό :devil: :devil: :devil: :devil: :

Καλά εντάξει,ευχαριστώ!Καλημέρα σας!!!

 

That's my little story my friends!!!Τ

 

Γνωστο και μη εξαιρεταιο το προβλημα με τον Γερμανο! Εγω πηγα για mmc και δεν ηξεραν τι ειναι. Τι multimedia card τους την ειπα, τι καρτα μνημης για το κινητο τους την ειπα, τιποτα. Αρνηθηκαν να καταλαβουν τι ειναι...
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

ego pali pupiga se ena vodafone shop ke tous leo gia mmc ke epemenan pos legete vmc ke ine diaforeitki gia kahte kinito!!!ke sot telos pu tous ioa exo sx1 mu pan den exoume vmc gia ayot to kinito epidi to aposirame!!!!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tranquillity ( 2 Φεβ. 2004 , 11:29)

 

ego pali pupiga se ena vodafone shop ke tous leo gia mmc ke epemenan pos legete vmc ke ine diaforeitki gia kahte kinito!!!ke sot telos pu tous ioa exo sx1 mu pan den exoume vmc gia ayot to kinito epidi to aposirame!!!!

 

VMC :p :lol: :p :lol: :p :lol:
Link to comment
Share on other sites

Kala e,fantazomai stis synenteykseis ton proslipseon tous to teleytaio pragma pou tha rwtane tous ipopsifious polhtes-sourgela einai oi gnwseis tous gia to antikeimeno !

 

-nai sygnwmh kai kati akoma teleytaio kai typiko!

-apo kinhta kserete tipota?

 

Eythxws pou yparxei h aksiokratia kai einai oi swstoi anthrwpoi stis swstes theseis,gia skepsou ti tha ginotane an den htan etsi :p

Smartphones owned: 7650, 3650, 6600, P900, X700, 7710, N71, N80, M600, N95, E90, 5800, i8910, N8, C7, N9, Xperia S, Galaxy S3.
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μην νομιζετε...αυτοι που πανε και δουλευουν εκει δεν ειναι και τιποτα επιστημονες. Ανεργα παιδια ειναι που βρηκαν μια δουλεια εκει. Δεν πληρωνονται και εκατομμυρια για να ξερουν τα παντα :confused:

Τελος παντων, το παρατραβηξαμε. Ας συνεχισουμε στο θεμα μας...

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gka ( 2 Φεβ. 2004 , 12:19)

 

VMC :p :lol: :p :lol: :p :lol:

 

vmc dhladh vodafone memory card????? :p :p :p ola dika toys ta theloyn pia

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 3 Φεβ. 2004 , 20:53)

 

vmc dhladh vodafone memory card????? :p :p :p ola dika toys ta theloyn pia

 

Χαχαχαχα!!! :p :p :p Καλο!!! ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

les na arxisoun na bgazoun ke teties?

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κάναμε άχρηστο το θρεντ!Δεν είπαμε καν πως το κινητό κυκλοφόρησε!!!Κάνει 377.60 ευρώ από Πλάισιο(τελική πάντα)!Άριστη τιμή για αυτά που προσφέρει!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 4 Φεβ. 2004 , 14:29)

 

Παιδιά το κάναμε άχρηστο το θρεντ!Δεν είπαμε καν πως το κινητό κυκλοφόρησε!!!Κάνει 377.60 ευρώ από Πλάισιο(τελική πάντα)!Άριστη τιμή για αυτά που προσφέρει!!

 

To πρώτο χρήσιμο και όχι off-topic ποστ μετά από αρκετά ποστς! :whistle:

377,60 ευρώ τελική τιμή;

Εξαιρετική κατά την γνώμη μου, και πιστεύω ότι θα πουλήσει πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 4 Φεβ. 2004 , 14:29)

 

Παιδιά το κάναμε άχρηστο το θρεντ!Δεν είπαμε καν πως το κινητό κυκλοφόρησε!!!Κάνει 377.60 ευρώ από Πλάισιο(τελική πάντα)!Άριστη τιμή για αυτά που προσφέρει!!

 

 

H καλυτερη τιμη αγορας για symbian τηλεφωνο :up:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous ( 4 Φεβ. 2004 , 17:48)

 

H καλυτερη τιμη αγορας για symbian τηλεφωνο :up:

 

με κάμερα. Γιατί υπάρχει και το n-gage.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 4 Φεβ. 2004 , 14:29)

 

Παιδιά το κάναμε άχρηστο το θρεντ!Δεν είπαμε καν πως το κινητό κυκλοφόρησε!!!Κάνει 377.60 ευρώ από Πλάισιο(τελική πάντα)!Άριστη τιμή για αυτά που προσφέρει!!

 

Αυτη η τιμη JustMe! που ειναι? Στην Κυπρο η στην Ελλαδα?
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...