Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3660


gregorisvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bbbb ( 5 Ιαν. 2004 , 19:41)

 

Μια ερώτηση προς τους χρήστες του 3650: Tι είναι αυτό που σας χαλάει στην οθόνη και θέλετε οπωσδήποτε την οθόνη του 3660?Τι είναι αυτό που δείχνει άσχημα στην οθόνη του 3650 και θέλει οπωσδήποτε αλλαγή?

 

δεν νομιζω να μπορουν να συγριθουν οι 2 οθονες.εμενα τουλαχιστον δεν με ικανοποιει η εικονα που τραβαει στο video(δεν πιστευω να διαφονιτε? :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θέμα δεν είναι μα βάλεις δίπλα δίπλα ένα 3650 με 6600 αλλά ένα 3660 με 3650. Το λέω αυτό γιατί, αν δεν κάνω λάθος, το 3660 δεν έχει ΤFT οθόνη σαν το 6600...
Link to comment
Share on other sites

Oχι το 3660 δεν εχει TFT οθονη (Αλλο ενα μειον του :mad: ). Οσο για αυτο που ειπες argi_7, ναι οντως εχει αρκετα Bugs αλλα θα διορθωθουν με πολλους και διαφορους τροπους. Αλλοστε μερικα απο αυτα τα εχει ''κληρονομησει'' απο τους προκατοχους του
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Loipon paidia exw sta xeria mou to NOKIA news Teuxos 20.Ston pinaka pou exei ta kinita,kai sygkekrimena to 3650 kai to 3660,ektos apo tin vasikh diafora twn xrwmatwn tis othonis,leei sto 3660 oti exei anavathmismeno video recorder!Na mia allh diafora :)

Link to comment
Share on other sites

τι να τον κανει κανεις αφου ολοι θα βαζαν καποιο αλλο προγραμμα εγγραφης video.αρα δορων αδορων
Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση ομως που καποιος θελησει να εκμεταλευτει μονο τον περιορισμο των 15 δευτερολεπτων καλο ειναι να το ξερει.. ;-))
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 7 Ιαν. 2004 , 22:15)

 

Και τι να εκμεταλλευτει??? Αφου σε ποιοτητα το ιδιο ειναι.........

 

 

Τα επιπλέον χρώματα της οθόνης ίσως ;

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Και με την εφαρμογη τριτου κατασκευαστη θα τα εκμεταλλευτει αμα ειναι συμβατη
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 7 Ιαν. 2004 , 23:05)

 

Και με την εφαρμογη τριτου κατασκευαστη θα τα εκμεταλλευτει αμα ειναι συμβατη

 

 

True, true... :whistle:

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 7 Ιαν. 2004 , 23:05)

 

Και με την εφαρμογη τριτου κατασκευαστη θα τα εκμεταλλευτει αμα ειναι συμβατη

 

 

Αυτο δεν ειναι σιγουρο ακομα...Εγω εβαλα στο 6600 προγραμμα (νομιζω το CamCorder Pro) και τα χρωματα ηταν αθλια!! :mad: Γι' αυτο δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι εφοσον δεν το εχουμε δει ακομα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει βρε παιδια ποτε θα ερθει επιτελους? Σε αλλες χωρες ηδη κυκλοφορει εδω κι ενα μηνα μονο σε εμας τους φτωχους δεν ερχεται!

Εγω προσωπικα ειμαι αναμεσα στο 6600 και στο 3660 μου αρεσουν και τα δυο το μονο που με προβληματιζει στο 6600 ειναι το οτι δεν παιζει καμια εφαρμογη απο αυτες που με ενδιαφερουν (ΕΤΙ,Philips camcorder και αλλα) αν δεν συνεβαινε αυτο θα το ειχα παρει σιγουρα αλλα ετσι οπως εχουν τα πραγματα προσανατολιζομαι προς το 3660 που σιγουρα θα τα παιζει ολα! Οσον αφορα το μεγεθος ας μου επιτραπει να πω οτι το 6600 ειναι πολυ πλατυ και κοντοχοντρο εμενα προσωπικα μου αρεσει το design του 3660 που αλλαζει και προσοψεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas ( 7 Ιαν. 2004 , 23:26)

 

Αυτο δεν ειναι σιγουρο ακομα...Εγω εβαλα στο 6600 προγραμμα (νομιζω το CamCorder Pro) και τα χρωματα ηταν αθλια!! :mad: Γι' αυτο δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι εφοσον δεν το εχουμε δει ακομα!!! :)

 

 

Δεν μπορεί αυτή η κατάσταση να τραβήξει για πάντα, κάτι θα βγεί...

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas ( 7 Ιαν. 2004 , 23:26)

 

Αυτο δεν ειναι σιγουρο ακομα...Εγω εβαλα στο 6600 προγραμμα (νομιζω το CamCorder Pro) και τα χρωματα ηταν αθλια!! :mad: Γι' αυτο δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι εφοσον δεν το εχουμε δει ακομα!!! :)

 

Αφου η εφαρμογη εχει γραφτει για 4096 χρωματα περιμενες κατι καλυτερο?
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Woca

Oχι το 3660 δεν εχει TFT οθονη (Αλλο ενα μειον του :mad: ). Οσο για αυτο που ειπες argi_7, ναι οντως εχει αρκετα Bugs αλλα θα διορθωθουν με πολλους και διαφορους τροπους. Αλλοστε μερικα απο αυτα τα εχει ''κληρονομησει'' απο τους προκατοχους του

 

Kai pia einai ta bug poy pire apo toys prokatoxoys toy to 6600?Poio einai to sovaro bug toy 3650 peran tis ligis heap memory(an borei na 8eori8ei bug ayto)

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε γιατι το παιρνεις τοσο πολυ της μετρητοις??? Οταν λεω απο τους ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΥΣ του εννοω και το 7650 και το 3650. Εκτος απο αυτο ολα τα κινητα εχουν καποια μικροBugs οπως λογικα θα εχει και τυο 3650. Δεν το ειχα ποτε για να ξερω αλλα ολο και κατι θα εχει... Εσυ μπορεις να μας πεις τα bugs του αλλα οχι εδω βεβαια
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 8 Ιαν. 2004 , 16:09)

 

Ρε φιλε γιατι το παιρνεις τοσο πολυ της μετρητοις??? Οταν λεω απο τους ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΥΣ του εννοω και το 7650 και το 3650. Εκτος απο αυτο ολα τα κινητα εχουν καποια μικροBugs οπως λογικα θα εχει και τυο 3650. Δεν το ειχα ποτε για να ξερω αλλα ολο και κατι θα εχει... Εσυ μπορεις να μας πεις τα bugs του αλλα οχι εδω βεβαια

 

 

Φιλε μου καταλαβε οτι οταν λες κατι να το λες επειδη ξερεις οτι ισχυει..

Οχι επειδη φανταζεσαι οτι εχει καποια bugs...

 

Γιατι το 3650 σε πληροφορω ειναι το πρωτο κινητο νοκια που εχω εδω και πολλα χρονια που δε χρειαστηκε να παω ουτε μια φορα σε club NOkia και αυτο σημαινει πολλα για οσους ξερουν απο ΝΟΚΙΑ....

 

Φιλικά πάντα... :) :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, καλα με φαγατε. Λοιπον το μηνυμα μου απο εδω και περα θα ισχυει ως εξης:

 

Oχι το 3660 δεν εχει TFT οθονη (Αλλο ενα μειον του ). Οσο για αυτο που ειπες argi_7, ναι οντως εχει αρκετα Bugs αλλα θα διορθωθουν με πολλους και διαφορους τροπους. Αλλοστε μερικα απο αυτα τα εχει ''κληρονομησει'' απο το 7650

 

Ευχαριστημενοι??? :p :D :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος φιλε μου οταν η μαμα νοκια λεει "αναβαθμισμενο recorder" δεν εννοει τιποτα παραπανω απο το οτι θα εχει προστεθει και ο ηχος σε εκεινο το τρισαθλιο του 3650 που ευτυχως που υπηρχε και το ΕΤΙ αλλιως θα εκλαιγα τα λεφτα που εδωσα για να το αγορασω!
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 9 Ιαν. 2004 , 18:21)

 

Mπορει να ειναι και σαν το 6600

 

Και εγώ αυτό νομίζω :worry: Ή μαλλόν καλύτερα...ελπίζω :cool: :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...