Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3660


gregorisvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια αμα δειτε απο το παραπανω link τα κινητα ειναι ιδια εντελως.πολυ μεγαλη μ@λ@κια να ειναι εντελως τα ιδια κινητα και θεωρητικα να μην μπορει να γινει αλλαγη οθονης.δηλ. οσοι εχουν 3650 πρεπει να το αλλαξουν και να παρουν καποιο αλλο?????δεν μας σκεφτεται καθολου αυτη η κολο nokia
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas ( 1 Ιαν. 2004 , 12:44)

 

Η τιμη εχει ανακοινωθει στην Κυπρο?

 

 

Ήταν γύρω στα 450 ευρώ αν δεν κάνω λάθος, μόλις κυκλοφόρησε...

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι δεν προσφερει κατι το τρομερο ωστε να ειναι στα 450 ευρω.Θα το χαντακωσει η Νοκια!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 2 Ιαν. 2004 , 11:36)

 

δηλ. με λιγα λογια δεν ειναι το ιδιο κινητο περιπου ετσι?και αμα αλαζαμε και την πλακετα του 3650 (ή πολλα θελω?)

 

Και γιατι να αλλαξεις πλακετα??? Θα σου στοιχησει οσο να πας να παρεις ενα καινουριο.

Και επισης θελω να επισημανω κατι σχετικα με την υπογραφη σου

 

ΟΧΙ NOKIA.It's so simple

ΑΛΛΑ Symbian OS.It's so simple

 

Εχει μεγαλη διαφορα!!!! :whistle: ;) :D :cool: :rolleyes: :)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 3 Ιαν. 2004 , 01:19)

 

Και γιατι να αλλαξεις πλακετα??? Θα σου στοιχησει οσο να πας να παρεις ενα καινουριο.

Και επισης θελω να επισημανω κατι σχετικα με την υπογραφη σου

 

ΟΧΙ NOKIA.It's so simple

ΑΛΛΑ Symbian OS.It's so simple

 

Εχει μεγαλη διαφορα!!!! :whistle: ;) :D :cool: :rolleyes: :)

 

γιατι ξερεις περιπου ποσο κανει η αλλαγη???δηλ. για μια αλλαγη πλακετας θα πρεπει να δωσεις γυρο στα 400 ευρω υπερβολικο δεν ειναι??

ποση περιπου ειναι η διαφορα 5,10 μετρα ποσω το κοβεις??? :lol: :lol:

οταν λες symbian μπορει να ενωοεις και για sony ericcson siemens και οτι αλλο υπαρχει σε smartphone,καταλαβες? αυτη ειναι η διαφορα φιλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

με το symbian δεν ενωοεις καμια εταιρια κινητης αλλα το symbian os! οταν λες windows xp δεν εννoας laptop dell επειδη μπορει καποιο μοντελλο να εχει win xp ..:)

 

φιλικα mik3 :)

Forza scuderia
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 3 Ιαν. 2004 , 19:21)

 

γιατι ξερεις περιπου ποσο κανει η αλλαγη???δηλ. για μια αλλαγη πλακετας θα πρεπει να δωσεις γυρο στα 400 ευρω υπερβολικο δεν ειναι??

ποση περιπου ειναι η διαφορα 5,10 μετρα ποσω το κοβεις??? :lol: :lol:

οταν λες symbian μπορει να ενωοεις και για sony ericcson siemens και οτι αλλο υπαρχει σε smartphone,καταλαβες? αυτη ειναι η διαφορα φιλε μου :)

 

 

Σκέψου το λίγο λογικά, αν αλλάξεις την πλακέτα. αλλάξεις και την οθόνη, τι μένει απ'το κινητό, τα πλήκτρα :wacko: :wacko: :wacko: όλη η αξία του κινητού είναι η "πλακέτα" και φυσιολογικό είναι να την πληρώνεις χρυσάφι , ίσως πιο κάτω από 400 ευρώ αλλά σίγουρα πανάκριβα , γιατί όμως συζητάμε για κάτι που αποκλείεται να γίνεται ;;; :blink:

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 ( 2 Ιαν. 2004 , 17:43)

 

ρε παιδια αμα δειτε απο το παραπανω link τα κινητα ειναι ιδια εντελως.πολυ μεγαλη μ@λ@κια να ειναι εντελως τα ιδια κινητα και θεωρητικα να μην μπορει να γινει αλλαγη οθονης.δηλ. οσοι εχουν 3650 πρεπει να το αλλαξουν και να παρουν καποιο αλλο?????δεν μας σκεφτεται καθολου αυτη η κολο nokia

 

 

Μα τι λες...Πως δεν μας σκεφτεται...

Σκεφτεται κανεις αλλος τοσο πολυ το πως θα αδειασει η τσεπη μας....???

 

:whistle: :( :rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Woca

Και τι το ωραιο πανω στο 3650 εναντι του 3660 για να το κρατησεις???

 

Skepsou omws oti den mporoume oloi na skame kathe treis kai ligo 450+euro kathe eksamino.Dld,an kapoios exei 3650 pisteueis oti aksizei na skasei tosa lefta mono gia othoni?Sigoura den perimena EPISHMA na ginetai kati tetoio,alla as ginotan toulaxiston anepishma opws px to 6210 6250ktl;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Woca

Και τι το ωραιο πανω στο 3650 εναντι του 3660 για να το κρατησεις???

 

Skepsou omws oti den mporoume oloi na skame kathe treis kai ligo 450+euro kathe eksamino.Dld,an kapoios exei 3650 pisteueis oti aksizei na skasei tosa lefta mono gia othoni?Sigoura den perimena EPISHMA na ginetai kati tetoio,alla as ginotan toulaxiston anepishma opws px to 6210 6250ktl;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Woca

Και τι το ωραιο πανω στο 3650 εναντι του 3660 για να το κρατησεις???

 

Skepsou omws oti den mporoume oloi na skame kathe treis kai ligo 450+euro kathe eksamino.Dld,an kapoios exei 3650 pisteueis oti aksizei na skasei tosa lefta mono gia othoni?Sigoura den perimena EPISHMA na ginetai kati tetoio,alla as ginotan toulaxiston anepishma opws px to 6210 6250ktl;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mitsos ( 4 Ιαν. 2004 , 14:53)

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Skepsou omws oti den mporoume oloi na skame kathe treis kai ligo 450+euro kathe eksamino.Dld,an kapoios exei 3650 pisteueis oti aksizei na skasei tosa lefta mono gia othoni?Sigoura den perimena EPISHMA na ginetai kati tetoio,alla as ginotan toulaxiston anepishma opws px to 6210 6250ktl;)

 

Θα μπορουσες ομως να πουλησεις το 3650 και να μην δωσεις 450€+ αλλα να δωσεις 100€+ ;) :cool: :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 4 Ιαν. 2004 , 16:40)

 

Θα μπορουσες ομως να πουλησεις το 3650 και να μην δωσεις 450€+ αλλα να δωσεις 100€+ ;) :cool: :)

 

και ποσα να πιασεις???350 ευρω αποκλειεται γιατι 350 μπορει να κανει καποιο αλλο κινητο καινουργειο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 4 Ιαν. 2004 , 21:53)

 

Εεεε τι να σου κανω τοτε??? Μεινε με το 3650!!!

 

αυτο θα κανω :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μεινε με το 3650. Βεβαια θα σου συνηστουσα να παρεις και το 3660 οχι για τιποτα αλλο αλλα για να εχεις ενα ζευγαρι...παντοφλες!!! :p :p :p
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς τους χρήστες του 3650: Tι είναι αυτό που σας χαλάει στην οθόνη και θέλετε οπωσδήποτε την οθόνη του 3660?Τι είναι αυτό που δείχνει άσχημα στην οθόνη του 3650 και θέλει οπωσδήποτε αλλαγή?
Link to comment
Share on other sites

;) :)

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bbbb ( 5 Ιαν. 2004 , 19:41)

 

Μια ερώτηση προς τους χρήστες του 3650: Tι είναι αυτό που σας χαλάει στην οθόνη και θέλετε οπωσδήποτε την οθόνη του 3660?Τι είναι αυτό που δείχνει άσχημα στην οθόνη του 3650 και θέλει οπωσδήποτε αλλαγή?

 

 

Α,ειναι πολυ απλό...Βαλε τα διπλα-διπλα και θα καταλαβεις αμεσως....Τα χρωματα του 3650 καμια σχεση με τη ζωντανια των 65Κ...

 

Ειδικα διπλα σε ενα 6600 που ειδα...

 

Ηδη εχω βαλει την αγγελια μου για το 3650 στο Buy and Sell

 

:o

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi ( 5 Ιαν. 2004 , 19:45)

 

;) :)

 

Α,ειναι πολυ απλό...Βαλε τα διπλα-διπλα και θα καταλαβεις αμεσως....Τα χρωματα του 3650 καμια σχεση με τη ζωντανια των 65Κ...

 

Ειδικα διπλα σε ενα 6600 που ειδα...

 

Ηδη εχω βαλει την αγγελια μου για το 3650 στο Buy and Sell

 

:o

 

Και εγω το ειδα. Εβαλα το 7650 μου διπλα απο το 6600 μου και δεν εχουν καμια σχεση!!!!!! ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 5 Ιαν. 2004 , 23:02)

 

Και εγω το ειδα. Εβαλα το 7650 μου διπλα απο το 6600 μου και δεν εχουν καμια σχεση!!!!!! ;)

 

 

Εγω παντως επαθα πλακα απο τη διαφορα φιλτατε...δεν το περιμενα....καθολου...αλλα κατι θα κανω για αυτο...χιχιχι :o

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως η καλυτερη λυση ειναι (οχι mitsubishi) να κανει υπομονη καποιος και να μαζεψει ποιο πολλα λεφτα ωστε να παρει το μικρο αλλα θαυματουργο ΝΟΚΙΑ 6600
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 6 Ιαν. 2004 , 02:08)

 

Πιστευω πως η καλυτερη λυση ειναι (οχι mitsubishi) να κανει υπομονη καποιος και να μαζεψει ποιο πολλα λεφτα ωστε να παρει το μικρο αλλα θαυματουργο ΝΟΚΙΑ 6600

 

οκ ωραιο το 6600. αλλα δεν λενε οτι εχει αρκετα προβληματα??(μεχρι να βγει η αναβαθμηση του)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...