Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κανενας καλος explorer?:rolleyes: που να στελνει οτιδηποτε αρχεια θες με bt κιολας?

 

το profimail φίλε μου. Έχει ενσωματωμένο τον profiexplorer.

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις το (VOIP) Sip Client για Symbian 9.1? Τι ρυθμισεις χρειαζεται για να παιξει? Ξερει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

κανενας καλος explorer?:rolleyes: που να στελνει οτιδηποτε αρχεια θες με bt κιολας?

 

Y Browser 0.70 - freeware

 

http://rapidshare.de/files/32268214/Y_Browser_0.70.SIS

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Y Browser 0.70 - freeware

 

http://rapidshare.de/files/32268214/Y_Browser_0.70.SIS

 

εξακολουθει να μην στελνει με bt java αρχεια που θελω.παω μεσω αυτου του explorer τα βρισκω και λεει δεν επιτρεπεται να στειλω κλειδωμενα αρχεια:(

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθει να μην στελνει με bt java αρχεια που θελω.παω μεσω αυτου του explorer τα βρισκω και λεει δεν επιτρεπεται να στειλω κλειδωμενα αρχεια:(

 

ee?? se mena ta stelnei kanonika!! to xrhsimopoiw se Nokia 3250 kai exw steilei se para polla kinhta me bluetooth...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα σαν το e-profile για Ν series?

Ειναι πολυ εξυπηρετικόγιατι του ορίζεις ποτε να χτυπάει δυνατά ποτε αθορυβα κλπ.

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά το Route66 για μας ?? με χάρτη Ελλάδος ή έστω Αθήνας ??

 

Κλειδάκι ??

 

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Και απο την σειρα H***y....εκτος απο το Cl**k υπαρχει τιποτε αλλο ξεκλειδωτο ;;;

Το We****r η το S**e ;;;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μεταφερω τα εισερχομενα μηνυματα που εχω στο παλιο μου κινητο (Νοκια 6630) στο καινουργιο (Νοκια Ν93) και ενω μου τα φερνει κανονικα στο Nokia PC Suite οταν τα κατεβαζω στο Ν93 ερχεται το μηνυμα χωρις ομως τον αποστολεα και την ωρα/ημερομηνια αποστολης!!!!! Εχει καποιος καταφερει να το κανει σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μεταφερω τα εισερχομενα μηνυματα που εχω στο παλιο μου κινητο (Νοκια 6630) στο καινουργιο (Νοκια Ν93) και ενω μου τα φερνει κανονικα στο Nokia PC Suite οταν τα κατεβαζω στο Ν93 ερχεται το μηνυμα χωρις ομως τον αποστολεα και την ωρα/ημερομηνια αποστολης!!!!! Εχει καποιος καταφερει να το κανει σωστα?

 

egw ta metefera meso antigrafou asfaleias kai ola phgan ok.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Θες να πεις οτι πηρες αντιγραφο ασφαλειας μεσω Nokia PC Suite και στο Ν93 σου ηρθαν τα ονοματα των αποστολεων κτλ?
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Θες να πεις οτι πηρες αντιγραφο ασφαλειας μεσω Nokia PC Suite και στο Ν93 σου ηρθαν τα ονοματα των αποστολεων κτλ?

 

nai ebala to antigrafo asfaleias sto n93 kai ta perase kanonika kai ta onomata.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...εχω πλεον το Ν71 και ναι ειμαι ψαρωμενος!:X :O

Ερωτηση...τα themes που εχω στο pc, πως τα βλεπω στο pc;(Για να αποφασισω ποιο να μεταφερω; )

Υπαρχει προγραμμα κλειδωματος αρχειων (π.χ. φωτογραφιων) να τις βλεπω μονο εγω;

Τελος εαν υπαρχει προγραμμα ωστε οταν τραβαω φωτο να φαινεται η προεπισκοπηση σε ολη την οθονη.(Που ειναι το παλιο καλο SX1..:happy: )

Ενα καλο προγραμμα το photorite δεν το κανει αυτο, αν και ειναι καλουτσικο.(Δεν εχω βρει και σφυρι για την παρτη του και ειναι trial)

Sorry αν εχουν απαντηθει ηδη...Aπλως τωρα δεν προλαβαινω να κοιταξω.(Αργοτερα σιγουρα.)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αν είναι πρόθυμο κάποιο παλικάρι, να μου στείλει με PM (κανένα λινκ με πακετάκι δηλαδή) ότι καλύτερες εφαρμογές κυκλοφορούν μέχρι στιγμής για το N91. :)

 

Βασικά sorry που το ζητάω έτσι στεγνά, αλλά επειδή δεν έχω χρόνο να ψάχνω μία μία τις εφαρμογές και πιο πολύ δεν είναι και για μένα... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Paidia ebala to smartmovie.Alla mou bgazei mayri othono kai menei ekei ? ti kanw ?

 

το smartmovie παιζει σε σας?σε μενα βγαζει μια μαυρη οθονη κ τπτ αλλο.

 

gia boithiste ki emena to idio kanei.....:( :( :(

AplA^ o OneiroS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...εχω πλεον το Ν71 και ναι ειμαι ψαρωμενος!:X :O

Ερωτηση...τα themes που εχω στο pc, πως τα βλεπω στο pc;(Για να αποφασισω ποιο να μεταφερω; )

Υπαρχει προγραμμα κλειδωματος αρχειων (π.χ. φωτογραφιων) να τις βλεπω μονο εγω;

Τελος εαν υπαρχει προγραμμα ωστε οταν τραβαω φωτο να φαινεται η προεπισκοπηση σε ολη την οθονη.(Που ειναι το παλιο καλο SX1..:happy: )

Ενα καλο προγραμμα το photorite δεν το κανει αυτο, αν και ειναι καλουτσικο.(Δεν εχω βρει και σφυρι για την παρτη του και ειναι trial)

Sorry αν εχουν απαντηθει ηδη...Aπλως τωρα δεν προλαβαινω να κοιταξω.(Αργοτερα σιγουρα.)

 

Σε ολα αυτα να προσθεσω οτι παω να κανω εγκατασταση ενα theme και..παπαλα!

μου βγαζει οτι δεν ειναι δυνατη...γιατι βρε παιδια;Τι φταιει;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε αυτήν την εφαρμογή: SoonR

Επιτρέπει τον έλεγχο του υπολογιστή από το κινητό. Το ενδιαφέρον όμως είναι ότι επιτρέπει και την χρήση του Skype από κινητό S60 3rd

http://www.soonr.com/web/front/home.jsp

http://www.s60tips.com/2006/08/12/accessing-files-and-applications-on-pc-from-s60-phones/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έστησα το Route66 στο N73 μου αλλά όποτε πάω να το τρέξω μου εμφανίζει το παρακάτω μήνυμα λάθους.

 

Resource error

Resource files are missing.

Please reinstall the application

 

Ξέρει κανείς τίποτα. ??????

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Έστησα το Route66 στο N73 μου αλλά όποτε πάω να το τρέξω μου εμφανίζει το παρακάτω μήνυμα λάθους.

 

Resource error

Resource files are missing.

Please reinstall the application

 

Ξέρει κανείς τίποτα. ??????

Το βρηκα μονος μου. Ηταν λάθος οι χάρτες. Τους αλλαξα και λειτουργεί. Τωρα κόλησα στην οθόνη για το Registration και μάλλων από εκεί δεν θα ξεκολήσω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...