Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια ειμαι φοιτητης στην ιταλια εχω το 6110 αλλα το χαρτη της ιταλιασ δεν τον εχει το route66 μπορει καποιοσ να μου προτεινει μια λυση εκτοσ απο το να εγκαθιστω αλλα προγραμματα???
giannis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια ειμαι φοιτητης στην ιταλια εχω το 6110 αλλα το χαρτη της ιταλιασ δεν τον εχει το route66 μπορει καποιοσ να μου προτεινει μια λυση εκτοσ απο το να εγκαθιστω αλλα προγραμματα???

 

 

Με το Νοκια map manager εγκαθιστας χαρτες

ΔΙΑΒΑΣΕ το αναλογο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=175617

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nokia search 4.0 for N95 http://mosh.nokia.com/content/3E3A875EE564F827E040050AEE0426E4

Δεν το εχω δοκιμασει ακομα.

 

Σε Ν73 κανει η οχι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Σε Ν73 κανει η οχι?

Συγνωμη φιλε δεν ξερω, αλλα προσπαθησε αν θες.

Όχι δεν κάνει. Είναι μόνο για κινητά με S60 3rd Edition FP1.

Edit: Το προσπάθησα σε Ε60 και δεν τα κατάφερα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνει. Είναι μόνο για κινητά με S60 3rd Edition FP1.

 

Ok φιλε ευχαριστω!!!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

GFeatured Application: SMobile Security Shield Protects S60 Devices

 

SMobile Security Shield promises to guard S60 devices against unwanted intrusion from any source, including the Internet, short message service (SMS), multimedia messaging service (MMS), e-mail, or direct download. Developed by SMobile Systems Inc. of Columbus, Ohio, Security Shield comprises three components: one that scans for malware, another that provides call and message filtering, and a third that provides a firewall to filter and block intrusions on a wide variety of media. The application is offered in 14 languages, including simplified Chinese. It runs on all S60 3rd Edition devices, as well as those based on S60 2nd Edition, Feature Pack 1.

 

 

Απέκτησε ξαφνικά ιούς η 3rd Edition και δεν το ήξερα??? :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Την εχουν "ραγισει" στο xxxxxxxxxxx και την εχεις για οσο θελεις ;)

Απλα εφοσον ειναι σε Beta εκδοση αρα περιμενουμε το τελικο προιον να ειναι καλυτερο απο αυτο που υπαρχει σημερα...

 

Μεχρι στιγμης μονο ο CorePlayer 1.1.2 ειναι που υπαρχει και δεν εχει ανακοινωθει κατι καινουριο...

 

δεν εχω καταλαβει κατι ομως.παιζει τα video με το default προγραμμα η με ξεχωριστο???

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ο CorePlayer 1.1.2 στο n95 απο αναπαραγωγη ηχου ειναι οτι χειροτερο εχω ακουσει!Μολις ανοιγεις το equalizer κοντευει να διαλυση τα ακουστικα απο την παραμωρφοση!Συμβαινει και σε σας?
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καταλαβει κατι ομως.παιζει τα video με το default προγραμμα η με ξεχωριστο???

Τι θελεις να πεις δεν καταλαβα :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει να κανει sign μια εφαρμογη ας μου στειλει ενα ΡΜ με το μαιιλ να του στειλω οτι χρειαζετε + την εφαρμογη rotateme 2.0 :) την οποια απεκτησα με ενα donation 5 ευρω.

την εφαρμογη θα την στειλω στον πρωτο που θα στειλει ΡΜ αφου με αυτον τον τροπο θελω να διαφυλλαξω τα συμφεροντα του δημιουργου γιατι κρινω οτι τετοιες προσπαθειες πρπει να ανταμοιβωντε

Για την ιστορια εχθες το βραδυ εκανα το donation και σημερα το πρωι ελαβα την εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη που λες υπαρχει και στο xxxxxxxxxxx.. Eαν θελεις μπορεις να την κανεις sign μονο σου διαβαζοντας αυτο το ποστ.. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Με το Νοκια map manager εγκαθιστας χαρτες

ΔΙΑΒΑΣΕ το αναλογο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=175617

 

ναι το χω δοκιμασει αυτο αλλα οι χαρτεσ του νοκια μαπ δεν αναγνωριζονται απο το route66!!!

giannis
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη που λες υπαρχει και στο xxxxxxxxxx.. Eαν θελεις μπορεις να την κανεις sign μονο σου διαβαζοντας αυτο το ποστ.. :)

Το προβλημα ειναι οτι δεν μου δινει λογ/μο στο symbian και ετσι δεν μπορω να την κανω sign. οταν βαζω μαιιλ για να εγγραφω μου λεει οτι δεν δεχεται το domain του mail μου.και οτι την εφαρμογη DevCertRequest_30_10_2006_v2.0 δεν μπορω να την εγκαταστησω (ισως λογω βιστα!!!).

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη που λες υπαρχει και στο xxxxxxxx.. Eαν θελεις μπορεις να την κανεις sign μονο σου διαβαζοντας αυτο το ποστ.. :)

 

δεν υπάρχει πλέον.. το thread έγινε locked.. εάν μπορείς να την ανεβάσεις κάπου θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα...

 

ευχαριστώ...

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Εδώ και 2 βδομάδες έχω και γω το Ν95 και θεωρώ οτι είναι πολυ αξιόλογο τηλέφωνο. Είχα το Ν70 πριν και τωρα με ενδιαφέρει να έχω και στο Ν95 τις ίδιες εφαρμογές που είχα ή και καλύτερες εκδόσεις ακόμα που να έχουν να κανούν με :

 

Audio player

Auto lock

Full screen caller

Minute alert

Voice recording

FExplore

 

Θα εκτιμούσα την βοήθεια σας αν με ενημερώνατε για αυτά τα links καθώς και την διαδικασία sign οπου πραγματικά χωρις να την έχω διαβάσει προσεκτικά δεν μου φάνηκε απλή. Το sign είναι αναγκαίο στις παραπάνω εφαρμογές?

 

Και πάλι ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ναι το χω δοκιμασει αυτο αλλα οι χαρτεσ του νοκια μαπ δεν αναγνωριζονται απο το route66!!!

Άλλο το Nokia Map Manager και άλλο το Nokia Map Loader!

 

 

Nokia Map Loader -> Nokia Maps (smart2go)

 

Nokia Map Manager -> Route66

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τι θελεις να πεις δεν καταλαβα :O

 

βαζεις το προαναφερθεν προγραμμα.και βαζεις να παιξει ενα πχ avi το παιζει με τον real player ή το αλλο προγραμμα??:hunter::chair:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Εδώ και 2 βδομάδες έχω και γω το Ν95 και θεωρώ οτι είναι πολυ αξιόλογο τηλέφωνο. Είχα το Ν70 πριν και τωρα με ενδιαφέρει να έχω και στο Ν95 τις ίδιες εφαρμογές που είχα ή και καλύτερες εκδόσεις ακόμα που να έχουν να κανούν με :

 

Audio player

Auto lock

Full screen caller

Minute alert

Voice recording

FExplore

 

Θα εκτιμούσα την βοήθεια σας αν με ενημερώνατε για αυτά τα links καθώς και την διαδικασία sign οπου πραγματικά χωρις να την έχω διαβάσει προσεκτικά δεν μου φάνηκε απλή. Το sign είναι αναγκαίο στις παραπάνω εφαρμογές?

 

Και πάλι ευχαριστώ

Καλησπέρα!:)

 

 

Η διαδικασία sign είναι υποχρεωτική, διότι ο,τι και εφαρμογή να θέλεις να περάσεις 80% θα πρέπει να την υπογράψεις. Αφού σε δυσκολεύει η διαδικασία στείλε μου το imei της συσκευής σου για να σου φτιάξω εγώ τα αρχεία που απαιτούνται ώστε να υπογράφεις της εφαρμογές που επιθυμείς. Στην οθόνη αναμονής πατα *#06#.

 

Τώρα για τις εφαρμογές που ζητάς...

 

 

* Υπάρχει ο FExplorer και 3rd edition αλλά είναι σε beta κατάσταση, χρειάζεται να την υπογράψεις, κάθε λίγο και λιγάκι λήγει κλπ...

Για να μη παιδεύεσαι, εγκατέστησε τον xxxxxxxxxxxx που κάνει ακριβώς την ίδια δουλεία και είναι εξίσου καλός file explorer.

 

* Για Voice recording βάλε αυτό: xxxxxxxxxxxxx

 

* Για Auto lock βάλε αυτό: xxxxxxxxxx

 

Για τα άλλα δεν γνωρίζω να σου προτείνω κάτι.

 

Σημείωση: Τα πρώτα δύο θα πρέπει να τα υπογράψεις!:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ο CorePlayer 1.1.2 στο n95 απο αναπαραγωγη ηχου ειναι οτι χειροτερο εχω ακουσει!Μολις ανοιγεις το equalizer κοντευει να διαλυση τα ακουστικα απο την παραμωρφοση!Συμβαινει και σε σας?

 

 

Εχει αναφερθει αυτη η παραμορφωση του ηχου και στο xxxxxxxxxxxx

Προσπαθησε να "παιξεις" με τις ρυθμισεις του ηχου και θα βρεις τον καταλληλο συνδιασμο για το Ν95...

 

Στο Ν73 μου, παιζει μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

βαζεις το προαναφερθεν προγραμμα.και βαζεις να παιξει ενα πχ avi το παιζει με τον real player ή το αλλο προγραμμα??:hunter::chair:

 

Για να παιξεις ενα αρχειο με τον CorePlayer, θα πρεπει να πας να το ψαξεις μεσα απο το προγραμμα για να παιξει. Δυστυχως...

Δεν βρηκα καποια ρυθμιση που να τον βαζεις σαν Default Player για ολα τα αρχεια .avi π.χ

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι οτι δεν μου δινει λογ/μο στο symbian και ετσι δεν μπορω να την κανω sign. οταν βαζω μαιιλ για να εγγραφω μου λεει οτι δεν δεχεται το domain του mail μου.και οτι την εφαρμογη DevCertRequest_30_10_2006_v2.0 δεν μπορω να την εγκαταστησω (ισως λογω βιστα!!!).

To link που σου εδωσα το ειδες? το αρχειο που ανεβασα εγω δεν κανει εγκατασταση στο pc σου? εαν δεν κανει στειλε μου σε pm το imei σου αλλα νομιζω πως δεν θα εχεις προβλημα

δεν υπάρχει πλέον.. το thread έγινε locked.. εάν μπορείς να την ανεβάσεις κάπου θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα...

 

ευχαριστώ...

Ειμαι σε αλλο pc θα το ψαξω και θα σου πω..

Θα εκτιμούσα την βοήθεια σας αν με ενημερώνατε για αυτά τα links καθώς και την διαδικασία sign οπου πραγματικά χωρις να την έχω διαβάσει προσεκτικά δεν μου φάνηκε απλή. Το sign είναι αναγκαίο στις παραπάνω εφαρμογές?

Διαβασε αυτο το ποστ εχει οτι χρειαζεσαι για να κανεις sign μια εφαρμογη

βαζεις το προαναφερθεν προγραμμα.και βαζεις να παιξει ενα πχ avi το παιζει με τον real player ή το αλλο προγραμμα??:hunter::chair:

Mε το PocketDivXEncoder κανεις το avi μεσα στο pc σου σε διαστασεις κινητου και μετα το βλεπεις στο κινητο με το CorePlayer η το SmartMovie (καλυτερα αυτο) η καποπιο αλλο

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την εφαρμογη rotateme μου την εκανε sign ο φιλος viper_gts_gr και τον ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο το Nokia Map Manager και άλλο το Nokia Map Loader!

 

 

Nokia Map Loader -> Nokia Maps (smart2go)

 

Nokia Map Manager -> Route66

 

ναι αλλα πρεπει να πληρωσω μινιμουμ 10 ευρω ρωταω αν υπαρχει λυση για κατι που δεν θα πληρωσω

giannis
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...