Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι οχι δε με καταλαβες...εννοω στο αυτι αυτι αυτουνου που σε καλει ακουγεται το μπιπ ΜΙΑ φορα οποτε ο αλλος ισως ψυλλιαστει οτι τον γειωνεις στεγνα με καποιο τροπο...δοκιμασε το με το σταθερο σου...

 

ετσι λοιπον οταν ο αλλος εχει προλαβει κ εχει ακουσει το μπιπ μετα ειναι λιγο δυσπιστος...εκτος κι αν ειναι καποιος που δεν ξερει απο κινητα και το χαψει...

 

καλα καταλαβα...οταν με καλουν αυτοι ΔΕΝ ακουνε κανενα ντριν!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άνοιξαν οι εγγραφές στο http://www.symbiansigned.com για όποιον ενδιαφέρεται.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Το ανέφερε ο Porfyras το πρόβλημα που λες (Αλέξανδρος). Δεν είναι πρόβλημα του MobiLex αλλά του Python (της πλατφόρμας που το υποστηρίζει). Κάτι παθαίνει με τις μεγάλες ερμηνείες που πιάνουν πολλές σελίδες και κρασάρει. Ελπίζουμε να φτιάξει σε επόμενη έκδοση.

 

Σ΄ ευχαριστώ και πάλι.

 

 

 

Ναι, η 3.0.1 λύνει κατά πολύ την ακολουθία των σελίδων αλλά,

εαν θέλεις πραγματικά καλό scrolling κατά γραμμές και όχι σελίδες

βάλε αυτήν την έκδοση.

 

http://www.rapiduploader.com/777890

 

Πλέον θα έχουμε όλοι (όλες οι συσκευές) ενεργό κέρσορα στις ερμηνείες των λημμάτων. Το scrolling θα γίνεται ανά γραμμή και όχι ανά σελίδα

Έπαιξα και με τα buffers στην παρουσίαση των λημμάτων.

Πολλά από τα μεγάλα λήμματα πλέον εμφανίζονται κανονικά, όχι όμως όλα.

P.S.= O χρόνος που μπορώ να διαθέσω για pythoning δυστυχώς είναι πολύ λίγότερος απο όσο θα ήθελα.

 

Porfyras

Ο χρόνος που έχεις διαθέσει είναι ήδη αρκετός, όσοι παρακολουθούν το θέμα το ξέρουν καλά και πιστεύω πως δεν θα έχουν πρόβλημα να περιμένουν όσο χρειάζεται.

θα δοκιμάσω την έκδοση που δίνεις πιο πάνω και τα λέμε

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Θέλω ένα πρόγραμμα για να περνάω, να συμπιέζω σε aac και να "τακτοποιώ" την μουσική στο τηλέφωνο μου.

Θα ήθελα, αν υπάρχει, κάποιο που θα μου εμφανίζει στο τηλέφωνο, ανάμεσα στα άλλα, το εξώφυλλο του δίσκου.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη που να μπορει να επεξεργαζετε βιντεο και φωτογρφιες μεσα στο κινητο (Ν73) ???

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη που να μπορει να επεξεργαζετε βιντεο και φωτογρφιες μεσα στο κινητο (Ν73) ???

 

Αν και το κινητό νομίζω ότι έχει δική του επεξεργασία (τουλάχιστον στις φωτό) μπορείς να δοκιμάσεις και το PhotoRite (στα γνωστά μέρη) που κάνει εκτός των άλλων και AutoFix στις φωτογραφίες με ένα κλικ ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Αν και το κινητό νομίζω ότι έχει δική του επεξεργασία (τουλάχιστον στις φωτό) μπορείς να δοκιμάσεις και το PhotoRite (στα γνωστά μέρη) που κάνει εκτός των άλλων και AutoFix στις φωτογραφίες με ένα κλικ ;)

 

thanks

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε λίγο μ' αυτήν την έκδοση του slovo

http://nokia-n91-software.epocware.com/SlovoEd.html

 

Φίλε μου το κατέβασα από το link που δίνεις και έψαξα και στο xxxxxxxxxxx για ξεκλειδωτήρι αλλά εκεί έχασα το τρένο.:cry: Κατέβασα το Slovoed******5_x6_x.rar αλλά δεν το βλέπω να θέλει να συνεργαστεί, :mad:ίσως να είναι για παλιότερη έκδοση?

Μήπως έχεις να προτείνεις κάτι? :O

Ευχαριστώ προκαταβολικά,

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το κατέβασα από το link που δίνεις και έψαξα και στο xxxxxxxxxx για ξεκλειδωτήρι αλλά εκεί έχασα το τρένο.:cry: Κατέβασα το Slovoed******5_x6_x.rar αλλά δεν το βλέπω να θέλει να συνεργαστεί, :mad:ίσως να είναι για παλιότερη έκδοση?

Μήπως έχεις να προτείνεις κάτι? :O

Ευχαριστώ προκαταβολικά,

Νίκος

 

1)Αν κρίνω απο το avatar, αυτή η έκδοση του slovo πρέπει να σου δουλέψει (αρκεί να μην την χρησημοποιείς συχνά γιατί μετά θα σου σπάσει τα νεύρα για δήλωση αγοράς)

http://nokia-n71-software.epocware.com/SlovoEd/Greek.html

 

2)Εάν οι απαιτήσεις σου για αγγλοεληνικό (και αντιστρόφως) λεξικό δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλες, ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα του παρόντος θέματος και εγκατέστησε το MobiLex.

 

3)Νίκο μου,εάν ρίχνεις "άδεια" να πιάσεις "γεμάτα" .......ατύχησες !:)Δεν θα δώσω σε κανέναν,παραβιασμένες ή αντεγραμμένες protected βάσεις δεδομένων :!:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα προγραμμα με πολλα ξυπνητηρια , να εχει τουλαχιστον 4 με 5 με διαφορετικες ωρες το καθε ενα.

Alarm Manager :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι ακριβώς είναι το Psiloc’s miniGPS http://shop.psiloc.com/en/Application,262299,Psiloc+MiniGPS

Αν κατάλαβα καλά χρησιμοποιεί το GSM αλλά γιατί; Μπορείς να εντοπίσεις τη θέση του κινητού ;

Link to comment
Share on other sites

kaλα φοβερο το κολπο συνδυσμου του handy blacklist με την προωθηση σε νουμερο που δεν υπαρχει!"ο συνδρομητης που καλεσατε δεν υπαρχει!" και ασε τους ανεπιθυμητους να ψαχνουν!εγω λεω να το κανω προωθηση στο 1231 που ειναι και δωρεαν να μιλανε με τη τιμ αντι για μενα!lol!
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι ακριβώς είναι το Psiloc’s miniGPS http://shop.psiloc.com/en/Application,262299,Psiloc+MiniGPS

Αν κατάλαβα καλά χρησιμοποιεί το GSM αλλά γιατί; Μπορείς να εντοπίσεις τη θέση του κινητού ;

 

 

Είναι 1 εφαρμογή που υπάρχει εδώ και πολλά χρόνια, η οποία σου έδινε τη δυνατότητα να σταμπάρεις περιοχές ανάλογα με το που βρίσκεσαι και να αλλάζει αυτόματα το προφίλ σου.

Πχ. όταν πας στη δουλειά, σταμπάρεις το μέρος που είσαι με βάση τις κυψέλες του δικτύου σου και το βάζεις να σου βάζει το αθόρυβο προφίλ.Μόλις απομακρυνθείς από το σημείο που έχεις σημειώσει ως "δουλειά", το προφίλ μπορεί να ξαναγυρίσει σε κάτι άλλο.

 

Πάντως το είχα δοκιμάσει για 1 διάστημα και δυστυχώς δεν είναι αποτελεσματικό, καθώς οι κυψέλες δίνουν στίγμα για πολύ μεγάλο εύρος.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δοκιμασε κανεις το xptheme?ειναι ενα prog που κανει το κινητο να μοιαζει κατα πολυ με το iphone!ειναι στα γνωστα μαγαζια!!!!εχει την φαση του παντως...

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θα ηθελα να ρωτησω κατι.

Εχω το Ν73 βαζω Excell Word και τα διαβαζει κανονικα.

Ολα καλα.

Θελω ομως μεσα στο Excell αν μπορω να γραψω κατι.

Αν υπαρχει καποιο Free προγραμμα για αυτο.

Βγαινω σε αδεια και πρεπει να τα εχω μαζι μου

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας θα ηθελα να ρωτησω κατι.

Εχω το Ν73 βαζω Excell Word και τα διαβαζει κανονικα.

Ολα καλα.

Θελω ομως μεσα στο Excell αν μπορω να γραψω κατι.

Αν υπαρχει καποιο Free προγραμμα για αυτο.

Βγαινω σε αδεια και πρεπει να τα εχω μαζι μου

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σας ευχαριστω εκ των πρωτερων

 

Χρειάζεσαι άλλο πρόγραμμα για να κάνεις edit αρχεία του office. Αυτό είναι το quickoffιce το οποίο μπορείς να το δεις εδώ και να το βρεις από τα γνωστά μαγαζάκια...

Link to comment
Share on other sites

kaλα φοβερο το κολπο συνδυσμου του handy blacklist με την προωθηση σε νουμερο που δεν υπαρχει!"ο συνδρομητης που καλεσατε δεν υπαρχει!" και ασε τους ανεπιθυμητους να ψαχνουν!εγω λεω να το κανω προωθηση στο 1231 που ειναι και δωρεαν να μιλανε με τη τιμ αντι για μενα!lol!

 

Τις κλήσεις που έχει μπλοκάρει το πρόγραμμα μπορείς να τις δεις μετά;

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...