Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Advanced Device Locks και Private Call And Sms Guard :)

Ακυρο παιδια το εφτιαξα..αν και το ειχα δει πριν και ηταν στο all κατα καποιο περιεργο τροπο ειχε αλλαξει και ειχε παει στο signed...μιλαω για το application manager->settings...για να μην την πατησει και κανενας αλλος.

Που ειναι η ρυθμιση που λες? :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:) Mail for Exchange for Nokia N95 now

 

http://www.imageshack.gr/images/ybbitzyzyg5njmmdwq2n.jpg

 

Nokia has released an update of Mail for Exchange. This application enables communication of smartphones

with Microsoft Exchange corporate servers (mail sync, calendar events, contacts) via ActiveSync protocol.

 

The version was updated to N-series devices, at least the N95 download catalog now contains Mail for Exchange.

The new version supports PointSec4 and can synchronize fields of VoIP-contacts, OMA DM can set "Always-On"

even when password is missing (the user can add password manually, or at first manual sync attempt the user

will be prompted for password). Besides the new version contains error corrections.

 

HERE you can download Mail for Exchange.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Advanced Device Locks και Private Call And Sms Guard :)

 

Που ειναι η ρυθμιση που λες? :O

 

menu->tools->application manager->options->settings->software installation(επιλεξτε all)...

 

that"s it

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο βίντεο έχει καλύτερη ποιότητα το mpeg4 ή το 3gp?

Εχω την εντυπωση πως το "mpeg4" εχει καλυτερη ποιοτητα!

Παν μέτρον Άριστον... Γηράσκω αεί διδασκόμενος... Tα πάντα ρεί...

Ουδείς ασφαλέστερος εχθρός εκ του ευεργετηθέντος αχάριστου...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο βίντεο έχει καλύτερη ποιότητα το mpeg4 ή το 3gp?

 

Το mpeg4 έχει καλύτερη ποιότητα.:)

 

Εχω την εντυπωση πως το "mpeg4" εχει καλυτερη ποιοτητα!

 

Η εντύπωση να σου γίνει βεβαιότητα!:wink: :p

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν το εχετε δει ή αν το εχετε αναφερει, αν ναι συγγνωμη :p

 

http://img477.imageshack.us/img477/6669/screenshot0015xz4.jpg

 

Timebar λεγεται, εμφανιζει την ωρα οπουδηποτε θες στην οθονη μονιμα, με πολλες ρυθμισεις, μεγεθος, χρωμα και γραμματοσειρα(αν τις βαλετε στην καρτα μνημης τις βλεπει). δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο αλλα πρωτοτυπο για s60, μου θυμισει wm :)

 

Το κατεβασα ομως δεν τρεχει στο κινητο..γυρισα πισω την ημερομηνια ομως ξανα τπτ...επιχειρησα να κανω sign ομως δεν πετυχενει με τπτ (στο βημα που μπενεις στο site στο φακελο reguest μου βγαζει σφαλμα)και φυσικα δεν λεει οτι το βημα του οδηγου!!και δεν ξερω γιατι..αν εχει κανεις το προγραμματακι αυτο που να μην χρειαζεται sing κλπ αν το βαλει..ευχαριστω!!!

 

Δλδ εχω κανει ολα τα βηματα ενα ενα ομως στο τελος κατι δεν παει καλα ....στο βημα 12 βγαζει σφαλμα.... κ δεν μπορω να επιλεξω το φακελο που εχω δημιουργησω στην επιφανεια εργασιας...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε αλάνια έχω το νοκια 6290 και θελω το wallpaper που βάζω να καλυπτη όλη την οθόνη..ένα καλό programmataki να μου προτείνει καποιος
MAFIOZOS o TROMEROS
Link to comment
Share on other sites

Για να ειμαι ειλικρινης δεν διαβασα αυτο το τοπικ των...228 σελιδων, αλλα θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει καποια εφαρμογη σε symbian 60 3rd edition, που να τσεκαρει συνεχως το yahoo mail μου αν εχει καποιο νεο mail. Το θελω τσεκαρισμα οταν θα ειμαι σε περιοχη με wifi τριγυρω. Γινεται?

Η πρεπει να μπαινω με browser απο το κινητο να τσεκαρω εισερχομενα?

Link to comment
Share on other sites

 

Ωραιο προγραμμα αλλα που μπορω να το βρω σε μικροτερη αναλυση?:( :cry:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Δλδ εχω κανει ολα τα βηματα ενα ενα ομως στο τελος κατι δεν παει καλα ....στο βημα 12 βγαζει σφαλμα.... κ δεν μπορω να επιλεξω το φακελο που εχω δημιουργησω στην επιφανεια εργασιας...

Εχει προβλημα η σελιδα, θα δοκιμασε αυριο η περιμενε οταν ληθη το προβλημα καποιος θα το πει εδω μεσα :)

ρε αλάνια έχω το νοκια 6290 και θελω το wallpaper που βάζω να καλυπτη όλη την οθόνη..ένα καλό programmataki να μου προτείνει καποιος

Ο ποιο ευκολος τροπος ειναι με το Theme DIY αλιος θα πρεπει να φταιξεις ενα δοκο σου θεμα, διαβασε της 2 τελευταιες απο τα θεματα σελιδες και θα καταλαβεις :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου στείλει ή να "ανεβάσει' κάπου το χάρτη της Ελλάδας για το πρόγραμμα της Νοκια smart2go?

Στο αντίστοιχο forum που υπάρχει δεν βρήκα άκρη.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου στείλει ή να "ανεβάσει' κάπου το χάρτη της Ελλάδας για το πρόγραμμα της Νοκια smart2go?

Στο αντίστοιχο forum που υπάρχει δεν βρήκα άκρη.

Ευχαριστώ.

Υπαρχει και η αναζητηση :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1955746&highlight=%E1%ED%E5%E2%E1%F3%E1#post1955746

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

 

Οταν λέω δεν βρήκα άκρη εννοούσα οτι δεν μπορούσα να το κατεβάσω απο το link που έβαλε ο nervous δεν μπορούσα γιατί δεν ήταν ενεργό.

Τελικά μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Οταν λέω δεν βρήκα άκρη εννοούσα οτι δεν μπορούσα να το κατεβάσω απο το link που έβαλε ο nervous δεν μπορούσα γιατί δεν ήταν ενεργό.

Τελικά μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

μολις το δοκιμασα δουλευουνε ολα μια χαρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις το δοκιμασα δουλευουνε ολα μια χαρα.:)

Aris πρέπει να κάνω κάποια εγγραφή για να το κατεβάσω?

Μήπως μπορείς να μου το στείλεις στο προσωπικό μου mail αν το κατεβάσεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη χρησιμοποιο windows 98 και δουλευω μονο με eνα εξωτερικο blutooth που αγορασα διαβαζω οτι για να σβησεις τις σαβουρες απο τα θεματα που εχεις εγκαταστησει πρεπει να βρεις ανα κρυφο φακελο ονοματι

private και απο εκει θα τα σβησεις. ψαχνω ψαχνω και δεν μπορω να βρω τετοιον φακελο.

μηπως καποιος μπορει να με βοηθησει ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη χρησιμοποιο windows 98 και δουλευω μονο με eνα εξωτερικο blutooth που αγορασα διαβαζω οτι για να σβησεις τις σαβουρες απο τα θεματα που εχεις εγκαταστησει πρεπει να βρεις ανα κρυφο φακελο ονοματι

private και απο εκει θα τα σβησεις. ψαχνω ψαχνω και δεν μπορω να βρω τετοιον φακελο.

μηπως καποιος μπορει να με βοηθησει ?

Πρέπει να ενεργοποιήσεις την εμφάνιση των κρυφών αρχείων και φακέλων.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αυτο γινετε απο το τηλεφωνο και αν ναι ξερεις πως ?

 

αυτο γινετε απο το pc σου.

θα πας εργαλεια...επιλογες φακελων....προβολη...αποκρυψη

αρχειων και φακελων και πατα την επιλογη -εμφανιση κρυφων

αρχειων και φακελων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο γινετε απο το τηλεφωνο και αν ναι ξερεις πως ?

Συγνώμη μπερδεύτηκα γιατί νόμιζα πως τον ψάχνεις μέσω του υπολογιστή.

Για να τον βρεις μέσω του κινητού θα πρέπει να εγκαταστήσεις έναν file explorer. Σου προτείνω τον Y-Browser, μπορείς να τον κατεβάσεις από εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για να ειμαι ειλικρινης δεν διαβασα αυτο το τοπικ των...228 σελιδων, αλλα θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει καποια εφαρμογη σε symbian 60 3rd edition, που να τσεκαρει συνεχως το yahoo mail μου αν εχει καποιο νεο mail. Το θελω τσεκαρισμα οταν θα ειμαι σε περιοχη με wifi τριγυρω. Γινεται?

Η πρεπει να μπαινω με browser απο το κινητο να τσεκαρω εισερχομενα?

Εγώ έχω κάνει το εξής:

Έχω προσθέσει στην ενεργή αναμονή το Yahoo Mail Plus και απλά το πατάω, ανοίγει σαν τον φάκελο των εισερχομένων sms και κάνει αμέσως scan για wifi, αν βρει μου κατεβάζει τα mail

Βέβαια όλα αυτά τα προσφέρει το Ε65 χωρίς κάποια έξτρα εφαρμογή, εσύ δε ξέρω ποιο μοντέλο έχεις

Αν έχεις το ίδιο η επιλογή είναι: Ρυθμίσεις-Τηλέφωνο-Κατάσταση Αναμονής-Γραμ.σε ενεργή αναμονή

και επιλέγεις Yahoo Mail Plus

(Τις ρυθμίσεις του Yahoo Mail Plus θα τις βρεις στις ρυθμίσεις μηνυμάτων στη κατηγορία E-mail)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη μπερδεύτηκα γιατί νόμιζα πως τον ψάχνεις μέσω του υπολογιστή.

Για να τον βρεις μέσω του κινητού θα πρέπει να εγκαταστήσεις έναν file explorer. Σου προτείνω τον Y-Browser, μπορείς να τον κατεβάσεις από εδώ.

Με τον Y-Browser δεν μπορεις να μπεις στους φακελους Sys και Private :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

τον κατεβασα και το εγκατεστησα τωρα τι κανω ψαχνω μεσω bleetoth. σορυ για τα χαζα μου αλλα οπως καταλαβες ειμαι λιγο ασχετος...παντως σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον που δειχνεις
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...