Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Για το σχέδιο πως αποφασίζετε παιδιά; Έχετε απλά κάτι στο περίπου στο μυαλό σας, πηγαίνετε εκεί και βλέπετε 5-6 λεπτά το βιβλίο με τα σχέδια και αποφασίζετε τι θα κάνετε; Μου φαίνεται λίγο δύσκολο να αποφασίσω για κάτι που θα το 'χω πάντα πάνω μου μέσα σε τόση λίγη ώρα. Βέβαια, παίζει και να βρεις κανά σχεδιάκι στο ίντερνετ αλλά ποια άλλη λύση υπάρχει; Πάντα για tattoo μιλάμε έτσι; :p

 

Α,και αυτός ο Nicos Tattoo που υποτίθεται από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα ότι είναι και ο καλύτερος στη Θεσσαλονίκη, πού ακριβώς είναι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α,και αυτός ο Nicos Tattoo που υποτίθεται από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα ότι είναι και ο καλύτερος στη Θεσσαλονίκη, πού ακριβώς είναι;

 

στην Ναυαρινου θα βρεις 3 στουντιο του και ενα ακομα μου διαφευγει η οδος παντως εκει παραλληλα κοντα στην πυροβεστικη...αν καταλαβες φεξε μου...

 

εγω παντως τα δικα μου τα σχεδιασα μονη

Link to comment
Share on other sites

3 Nομιζω εχει στην Θεσσαλονικη...ολα στην Ναυαρινου...

δεν εχω ακουσει για κανενα 4ο...

παντως ειναι πολυ ευκολο να τα βρεις...

Link to comment
Share on other sites

 

Α,και αυτός ο Nicos Tattoo που υποτίθεται από ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα ότι είναι και ο καλύτερος στη Θεσσαλονίκη, πού ακριβώς είναι;

1.Aλ.Σβωλου 37(Ναυαρινο) Τηλ 2310260903

 

2.Δ.Γουναρη 21(Ναυαρινο) Τηλ.2310269770

 

Περισσοτερες πληροφοριες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nice

 

Αλλα δεν εχει πολυ ποικιλια...

Και σε πολλα προϊοντα δεν λεει τιμες!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

και επισης στα πιο πολλα λεει under construction,μαλλον ειναι νεο site..

nico tattoo e?;)

Το θυμαμαι τουλαχιστον 6χρονια το ιδιο site :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ax ax ax apo 13 eton ixera kaiithela na kano ena tatoo sto soma moy!apla ta latrevo!!!!

 

thelo na kano stoys karpoys ton xerion moy apo ena keltiko sxedio kai ena sto sverko kailigo pio xamila sthn plath kantro peripoy dyo megala sxedia (isos fteron me keltiko sxedio)!

 

dystyxos epeidi meno me toys dikoys moy poy den sikonoyn polla polla mexri stigmis gia na synithisoyn kai aytoi ,kai na katalixo kai go poy akrivos thelo na xtypiso merika ,arkoyne sta temporary!

 

sta proigoymena post tha symfoniso oti stin thessaloniki exei tin afrokrema ton magazion me Τatoo & Piercing!stin athina omos mipos gnorixetai kapoio poy na kanei kala henna tattoo ?giati kai fetos pali etsi vlepo na tin vgazo!

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Για το σχέδιο πως αποφασίζετε παιδιά; Έχετε απλά κάτι στο περίπου στο μυαλό σας, πηγαίνετε εκεί και βλέπετε 5-6 λεπτά το βιβλίο με τα σχέδια και αποφασίζετε τι θα κάνετε; Μου φαίνεται λίγο δύσκολο να αποφασίσω για κάτι που θα το 'χω πάντα πάνω μου μέσα σε τόση λίγη ώρα. Βέβαια, παίζει και να βρεις κανά σχεδιάκι στο ίντερνετ αλλά ποια άλλη λύση υπάρχει; Πάντα για tattoo μιλάμε έτσι; :p

 

 

κατα την γνωμη μου για να κανεις ενα τατου πρεπει το σχεδιο να σου εχει ερθει στο μυαλο χρονια πριν, να ειναι κατι που πραγματικα σε εκφραζει και δεν θα ντρεπεσε ποτε να το δουν οι αλλοι (μια που παντα θα ειναι πανω σου και αμα αλλαξεις μυαλα...) αλλα παντοτε θα σε εκφραζει (μια που πανω απο ολα εινια πανω σου και το κανεις για τον εαυτο σου). Εχω πχ ξερω τρεια σχεδια τα οπια θελω να κανω και ξερω και το μερος που θα τα κανω, δεν ειδα καπιες λιστες, δεν τα ειδα πανω σε καπιον αλλων, απλα μου ηρθε οτι τα θελω. Για αυτο θεωρο λαθος να κοιτας της λιστες και να περιμενεςι να βρεις μεσα σε 5λεπτα κατι που θα ακολουθει μια ζωη

Link to comment
Share on other sites

Nice

 

Αλλα δεν εχει πολυ ποικιλια...

Και σε πολλα προϊοντα δεν λεει τιμες!!

 

και επισης στα πιο πολλα λεει under construction,μαλλον ειναι νεο site..

nico tattoo e?;)

 

Δεν είναι νέο το site, αλλά υποτιθεται ότι είναι ο αντιπροσωπος της Wildcat στην Ελλάδα. Μπορειτε να παραγγείλετε όμως από το αγγλικο http://www.wildcat.co.uk

 

κατα την γνωμη μου για να κανεις ενα τατου πρεπει το σχεδιο να σου εχει ερθει στο μυαλο χρονια πριν, να ειναι κατι που πραγματικα σε εκφραζει και δεν θα ντρεπεσε ποτε να το δουν οι αλλοι (μια που παντα θα ειναι πανω σου και αμα αλλαξεις μυαλα...) αλλα παντοτε θα σε εκφραζει (μια που πανω απο ολα εινια πανω σου και το κανεις για τον εαυτο σου). Εχω πχ ξερω τρεια σχεδια τα οπια θελω να κανω και ξερω και το μερος που θα τα κανω, δεν ειδα καπιες λιστες, δεν τα ειδα πανω σε καπιον αλλων, απλα μου ηρθε οτι τα θελω. Για αυτο θεωρο λαθος να κοιτας της λιστες και να περιμενεςι να βρεις μεσα σε 5λεπτα κατι που θα ακολουθει μια ζωη

Δε σημαινει ότι είναι λαθος να κοιτας τα σχεδια στις λιστες. Μπορει να εχεις κατι στο μυαλο σου και τα σχεδια στα βιβλια να σου δωσουν μια καλυτερη ιδεα, του πως θα μπορουσε να γινει. Αυτό δε σημαινει ότι πρεπει να κανεις το ιδιο σχεδιο γιατι μετα θα είναι λιγο χαζο να εχεις κατι που θα κανει και καποιος αλλος. Παντως για να ξερετε, το 90% των ανθρωπων που μπαινουν να κανουν tattoo, κοιτανε παντα τα ιδια σχεδια στα βιβλια που εχουν τα tattoo studios (Letters, kanji, dragons, butterflies, flowers). Και μπορει να μη διαλεγουν σχεδιο σε 5 λεπτα όπως λεει ο resurection_boy αλλα δυστυχώς αποφασιζουν πολύ γρηγορα. Προκειται για τα «παιδακια» που είχα αναφερει σε προηγουμενο post

Link to comment
Share on other sites

Δε σημαινει ότι είναι λαθος να κοιτας τα σχεδια στις λιστες. Μπορει να εχεις κατι στο μυαλο σου και τα σχεδια στα βιβλια να σου δωσουν μια καλυτερη ιδεα, του πως θα μπορουσε να γινει. Αυτό δε σημαινει ότι πρεπει να κανεις το ιδιο σχεδιο γιατι μετα θα είναι λιγο χαζο να εχεις κατι που θα κανει και καποιος αλλος. Παντως για να ξερετε, το 90% των ανθρωπων που μπαινουν να κανουν tattoo, κοιτανε παντα τα ιδια σχεδια στα βιβλια που εχουν τα tattoo studios (Letters, kanji, dragons, butterflies, flowers). Και μπορει να μη διαλεγουν σχεδιο σε 5 λεπτα όπως λεει ο resurection_boy αλλα δυστυχώς αποφασιζουν πολύ γρηγορα. Προκειται για τα «παιδακια» που είχα αναφερει σε προηγουμενο post

 

Δεν ενοουσα αυτο το πραγμα φιλε μου, ειναι απολυτος λογικο να κοιτας τις λιστες για χιλιους δυο λογους. Και εγω οταν παω να κανω τατου συγουρα θα κοιταξω της λιστες τους και συγουρα καπια απο αυτα θα μου αρεσουν, η διαφορα ειναι στο οτι θα εχω παει ξεροντας οτι θελω να κανω ενα τατουαζ για συγκεκριμενους λογους και ξερω και τι θα απεικονιζει το τατουαζ. Αμα βρω στην λιστα ενα πιο ομορφο τροπο να απεικονισθει αυτο το πραγμα τοτε γιατι να μην το κανω καπος ετσι (οχι ακριβος ιδιο γιατι οπως λες και εσυ θα εχουν και αλλοι μετα το ιδιο με εμενα). Οταν ομως καπιος απλα θελει να κανει ενα τατουαζ για να ειναι μοδατος η για να το παιξει η δεν ξερω και εγω τι αλλο και παει χωρις να εχει ιδεα τι θελει να κανει και αν το σκευτετε για καμια βδομαδα ξερω γω... σιγα τον χρονο...

Πρωσοπικα το ενα απο τα τρεια θελω να το κανω απο 11 χρωνον, και τα αλλα δυο απο τα 13. και μεχρι να τα κανω θα περασουν τουλαχιστων 3 χρονια (γιατι δεν θα τα κανω και τα τρεια μαζι φυσικα...) οποτε αν μεχρι τοτε δεν εχω αλαξει γνωμη ειναι κατι το οπια πραγματικα με ακολουθει στην ζωη μου ουτος η αλλος. Θα μου πειτε μα μικρος εισαι ακομα και που ξερει αν θα σε ακολουθουν μετα, ε, προκειτε για πραγματα που θα με ακολουθουν, δεν θελω πχ να κανω κατι που εχει να κανει με πολιτικες ιδεες οι οπιες αλαζουν η με την μουσικη που ποτε δεν ξερεις τι θα ακους μετα απο 20χρονια, εχει να κανει με πραγματα που ουτος η αλλος τα εχω παντα μεσα μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενοουσα αυτο το πραγμα φιλε μου, ειναι απολυτος λογικο να κοιτας τις λιστες για χιλιους δυο λογους. Και εγω οταν παω να κανω τατου συγουρα θα κοιταξω της λιστες τους και συγουρα καπια απο αυτα θα μου αρεσουν, η διαφορα ειναι στο οτι θα εχω παει ξεροντας οτι θελω να κανω ενα τατουαζ για συγκεκριμενους λογους και ξερω και τι θα απεικονιζει το τατουαζ. Αμα βρω στην λιστα ενα πιο ομορφο τροπο να απεικονισθει αυτο το πραγμα τοτε γιατι να μην το κανω καπος ετσι (οχι ακριβος ιδιο γιατι οπως λες και εσυ θα εχουν και αλλοι μετα το ιδιο με εμενα). Οταν ομως καπιος απλα θελει να κανει ενα τατουαζ για να ειναι μοδατος η για να το παιξει η δεν ξερω και εγω τι αλλο και παει χωρις να εχει ιδεα τι θελει να κανει και αν το σκευτετε για καμια βδομαδα ξερω γω... σιγα τον χρονο...

Πρωσοπικα το ενα απο τα τρεια θελω να το κανω απο 11 χρωνον, και τα αλλα δυο απο τα 13. και μεχρι να τα κανω θα περασουν τουλαχιστων 3 χρονια (γιατι δεν θα τα κανω και τα τρεια μαζι φυσικα...) οποτε αν μεχρι τοτε δεν εχω αλαξει γνωμη ειναι κατι το οπια πραγματικα με ακολουθει στην ζωη μου ουτος η αλλος. Θα μου πειτε μα μικρος εισαι ακομα και που ξερει αν θα σε ακολουθουν μετα, ε, προκειτε για πραγματα που θα με ακολουθουν, δεν θελω πχ να κανω κατι που εχει να κανει με πολιτικες ιδεες οι οπιες αλαζουν η με την μουσικη που ποτε δεν ξερεις τι θα ακους μετα απο 20χρονια, εχει να κανει με πραγματα που ουτος η αλλος τα εχω παντα μεσα μου.

Τα ιδια λεμε αγορι μου. Το πρωτο μου tattoo το εκανα στα 16 και δε το εχω μετανιωσει, ουτε προσπαθησα να το κανω cover up or anything. Πολλα Tattoos που κανουμε, μας παραπέμπουν σε μια συγκεκριμενη χρονικη στιγμη. Αυτό δε σημαινει, ότι όταν περασει αυτή η χρονικη στιγμη, θα νιωσουμε αηδια για τα tattoos mas. Όλα αυτά, φυσικα και προυποθετουν, να εισαι συνειδητοποιημένος όταν τα κανεις. Εγω, δεν εχω μετανιωσει μεχρι τωρα για κανενα tattoo που εχω, αν και πρεπει να παραδεχτω ότι εχω κανει cover up 3, όχι γιατι δε μου αρεσαν(εκτος από 1) αλλα γιατι δε ταιριαζανε με τα υπολοιπα που εκανα (Προσεξε. Το πρωτο μου δε το εχω πειραξει, οσο και να μη ταιριάζει με τα υπολοιπα). Η κορη μου που εκανε tattoo στα 14 μπορει να το μετανιωσει σε μερικα χρονια, αλλα αυτό δε σημαινει ότι ηταν λαθος που το εκανε. Απλα πρεπει να εισαι συνειδητοποιημένος γιατι το κανεις. Τωρα θα μου πεις η κορη μου εχει συνείδηση στα 14 της τι κανει? Μπορει να, μπορει όχι. Τουλάχιστον επειδή to tattoo είναι μικρο, δε θα της δημιουργησει ποτε προβλημα, και πολύ ευκολα μπορει να το κανει cover up. Και παλι επαναλαμβανω, ότι να ξερετε τι κανετε, και να μη παιρνεται τα tattoos ως fashion statements. Τα piercings, φεύγουν, τα tattoos μενουν.

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου υπάρχουν πολύ λίγες πιθανότητες να μην θέλει κάπια στιγμή να αφερέσει η να το καλύψει με καποιο άλλο, τα 14 είναι νωρίς για να κανείς τατουάζ... αλλά εξαρτάτε και από το τι είναι. Από την στιγμή που δεν ξέρω δεν μπορώ να κρίνω. Και στο οτι το έκανε σε μικρή ηλικία σημαίνει και οτι θα αλειωθεί και θα θέλει φτιάξιμο φυσικά, βεβαία αυτό δεν είναι τπτ, φαντάζομαι τα ξέρεις καλύτερα από μένα αυτά;)

Και τα piercings ομως παροτι φευγουν θελουν προσοχη πριν γινουν;)

Link to comment
Share on other sites

Happy 2007!:p

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει πόσο περίπου κοστίζει ενα μόνιμο tattoo στα Nico στη Θεσσαλονίκη; Σκέφτομαι μια έγχρωμη πεταλούδα σχετικά μικρή, στα αριστερά στην κοιλιά,λίγο πιο κάτω απ'τον αφαλό. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου υπάρχουν πολύ λίγες πιθανότητες να μην θέλει κάπια στιγμή να αφερέσει η να το καλύψει με καποιο άλλο, τα 14 είναι νωρίς για να κανείς τατουάζ... αλλά εξαρτάτε και από το τι είναι. Από την στιγμή που δεν ξέρω δεν μπορώ να κρίνω. Και στο οτι το έκανε σε μικρή ηλικία σημαίνει και οτι θα αλειωθεί και θα θέλει φτιάξιμο φυσικά, βεβαία αυτό δεν είναι τπτ, φαντάζομαι τα ξέρεις καλύτερα από μένα αυτά;)

Και τα piercings ομως παροτι φευγουν θελουν προσοχη πριν γινουν;)

 

Εκανα το πρωτο μου τατου (μονη μου κι ολας) στα 15, ενα ερωτηματικο φατσα καρτα κατω απο τον αντιχειρα -οχι αναποδο ομως, κανονικο. Μεχρι τα εικοσι εκανα και τα υπολοιπα, δυο απο τα οποια εγιναν προσφατα σχετικα coverup μονο και μονο γιατι ηταν κακοτεχνα (ολα μονη μου τα ειχα κανει και δυστυχως σε μερικα σημεια δεν ειχα υπολογισει καλα την αντοχη μου... η κομπρα στο μηρο ειχε βγει μαλλον κολοβη γιατι δεν αντεξα οσο νομιζα οτι θα αντεξω τη βαρβαροτητα μου!). Παρολο που περασαν 25 χρονια αυτο στο χερι μου ζει και βασιλευει και δεν εχει αλλοιωθει καθολου -οι εποχες της βαρβαροτητας βλεπεις!. Και δεν εχω μετανιωσει για κανενα τους!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Happy 2007!:p

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει πόσο περίπου κοστίζει ενα μόνιμο tattoo στα Nico στη Θεσσαλονίκη; Σκέφτομαι μια έγχρωμη πεταλούδα σχετικά μικρή, στα αριστερά στην κοιλιά,λίγο πιο κάτω απ'τον αφαλό. :happy:

Γυρω στα 90-100 ευρο.απο την εμπειρια μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Happy 2007!:p

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει πόσο περίπου κοστίζει ενα μόνιμο tattoo στα Nico στη Θεσσαλονίκη; Σκέφτομαι μια έγχρωμη πεταλούδα σχετικά μικρή, στα αριστερά στην κοιλιά,λίγο πιο κάτω απ'τον αφαλό. :happy:

 

εγω πάλι δεν νομιζω να σου παρει πιο πολλα απο 50-60 ευρω αν ειναι μικρη...αν και ειναι και το χρωμα βεβαια...χμμμμ το οποιο θα πας αλλη μερα να σου γεμισει...

αν και...τωρα που το βλεπω δεν εισαι καν 18 και αυτος τα προσεχει αυτα.:cool:

Link to comment
Share on other sites

εγω πάλι δεν νομιζω να σου παρει πιο πολλα απο 50-60 ευρω αν ειναι μικρη...αν και ειναι και το χρωμα βεβαια...χμμμμ το οποιο θα πας αλλη μερα να σου γεμισει...

αν και...τωρα που το βλεπω δεν εισαι καν 18 και αυτος τα προσεχει αυτα.:cool:

 

Υπάρχει όριο ηλικίας...? :confused: :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

εγω πάλι δεν νομιζω να σου παρει πιο πολλα απο 50-60 ευρω αν ειναι μικρη...αν και ειναι και το χρωμα βεβαια...χμμμμ το οποιο θα πας αλλη μερα να σου γεμισει...

αν και...τωρα που το βλεπω δεν εισαι καν 18 και αυτος τα προσεχει αυτα.:cool:

Ναι,ακόμα δεν τα έχω κλείσει. Αλλά σκοπεύω να το χτυπήσω την 1η εβδομάδα του Απριλίου, που κλείνω τα 18 :p !

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ακόμα δεν τα έχω κλείσει. Αλλά σκοπεύω να το χτυπήσω την 1η εβδομάδα του Απριλίου, που κλείνω τα 18 :p !

Ε τοτε θα εισαι μια χαρα,παντως μην ξεχνας οτι πας στο "πρωτο ονομα" στα tattoo και παντα τσιμπανε οι τιμες.με το ανοιγμα της νεας βελονας(40 ευρο).

και οσο για το tattoo που θα χτυπησεις,την ιδια μερα θα τελειωσει..:)

 

Υ.Γ.τι αλλο θα ακουσουμε..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνώμη μου υπάρχουν πολύ λίγες πιθανότητες να μην θέλει κάπια στιγμή να αφερέσει η να το καλύψει με καποιο άλλο, τα 14 είναι νωρίς για να κανείς τατουάζ... αλλά εξαρτάτε και από το τι είναι. Από την στιγμή που δεν ξέρω δεν μπορώ να κρίνω. Και στο οτι το έκανε σε μικρή ηλικία σημαίνει και οτι θα αλειωθεί και θα θέλει φτιάξιμο φυσικά, βεβαία αυτό δεν είναι τπτ, φαντάζομαι τα ξέρεις καλύτερα από μένα αυτά;)

Και τα piercings ομως παροτι φευγουν θελουν προσοχη πριν γινουν;)

 

Εισαι πολύ μικρός ακομα και το πιο σημαντικο, ότι δε ξερεις την οικογενεια μου, για να εχεις εμπειριες και γνωμη στο αν η κορη μου θελησει να το αφαιρεσει η να το καλυψει.:mad:

Το ότι το εκανε μικρη και φυσικα δε σημαινει ότι θα αλλοιωθεί η θα θελει φτιάξιμο μετα από μερικα χρονια. 17 χρονια που εχω το πρωτο μου tattoo είναι ωραιο όπως πρωτα. Τι κανει ένα tattoo να κραταει, διαβασε προηγουμενα posts.

 

 

εγω πάλι δεν νομιζω να σου παρει πιο πολλα απο 50-60 ευρω αν ειναι μικρη...αν και ειναι και το χρωμα βεβαια...χμμμμ το οποιο θα πας αλλη μερα να σου γεμισει...

αν και...τωρα που το βλεπω δεν εισαι καν 18 και αυτος τα προσεχει αυτα.:cool:

 

Μικρο σχεδιο, και να παει άλλη μερα για filing/coloring, πρωτη φορα το ακουω:wacko: . Ρε γλυκεια Miranta, γιατι γραφεις τοσες πολλες ανακριβειες:blink: ? Δε νομιζω ότι το κοριτσι παει για backpiece με πολλα sessions. Μια πεταλουδα θελει, και τις λες ότι το filling θα το κανει άλλη μερα? Και για να μαθαινεις, όταν κανεις tattoo, έστω και μονο το outline, για να κανεις το filling πρεπει να γινει healed το tattoo, που σημαινει 15 ημερες, και μετα πας για filling. Όλα αυτά ισχυουν όταν κανεις μεγαλα κομματια, και όχι πεταλουδιτσες

Ε τοτε θα εισαι μια χαρα,παντως μην ξεχνας οτι πας στο "πρωτο ονομα" στα tattoo και παντα τσιμπανε οι τιμες.με το ανοιγμα της νεας βελονας(40 ευρο).

και οσο για το tattoo που θα χτυπησεις,την ιδια μερα θα τελειωσει..:)

 

Υ.Γ.τι αλλο θα ακουσουμε..!

Αυτο λεω και εγω. Ολοι το παιζουμε experts εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά! Η Miranta είπε κατι από προσωπική της ίσως εμπειρία.

Δεν ήθελε να παραπληροφορήσει κανέναν.;)

Πάντως ο κάθε επαγγελματίας δουλεύει με τον τρόπο του!

Μερικοί συμforumιτες παρατηρώ ότι το κάνουν μεγάλο θέμα το tattoo!

Οι μόνες έγκυρες πηγές, είναι οι ίδιοι επαγγελματίες, που θα σας πουν τιμές, πόση ώρα θα διαρκέσει, after care etc.;)

 

Τόσοι και τόσοι πάντως που κάναμε και τα έχουμε χρόνια τα σχέδια μας, ούτε πάθαμε τίποτα, ούτε μετανιώσαμε!:happy:

 

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...