Jump to content

Τι περίεργο ή αστείο σας έτυχε σήμερα;


genia_81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 680
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το περίεργο που μου έτυχε εμένα (κι είχε πιθανότητες να συμβεί μια στις 365) είναι πως χτες το βράδυ καθώς πήρα την απόφαση να αδειάσω κάποια συρτάρια μου από περιττά πράγματα, έπεσα πάνω σ' ένα γράμμα (του οποίου την ύπαρξη είχα ξεχάσει εντελώς) που μου είχαν στείλει και που (όπως δείχνει ξεκάθαρα στην αρχή του κειμένου) γράφτηκε πριν απο 4 ακριβώς χρόνια... Την ΙΔΙΑ ημερομηνία!!! :blink: Σύμπτωση; :confused:

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είδα στο δρόμο τον Χορταρέα...

 

αυτο ειναι περιεργο η αστειο?

 

 

παντως οτι και να ειναι πριν απο χρονια,που ο χορταρεας δεν ειχε ανακαλυψει την τηλεοραση(η η τηλεοραση τον ανακαλυψε?:p) και ειχε αλλη επαγγελματικη ενασχοληση,τον εβλεπα σχεδον καθημερινα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ακομα την εχει....

μιλαω για την εποχη που ζουσε στη θεσσαλονικη(τωρα δεν ξερω που ζει,και δεν με ενδιαφερει κιολας:p)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι περιεργο η αστειο?

 

 

παντως οτι και να ειναι πριν απο χρονια,που ο χορταρεας δεν ειχε ανακαλυψει την τηλεοραση(η η τηλεοραση τον ανακαλυψε?:p) και ειχε αλλη επαγγελματικη ενασχοληση,τον εβλεπα σχεδον καθημερινα

Καλημέρα :)

 

Φυσικά και είναι αστείο... :p :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

 

Φυσικά και είναι αστείο... :p :lol:

καλημερα και σε σενα

οντως το ολο παρουσιαστικο του ειναι καπως...

εγω παντως χτες το απογευμα ειδα τον παπαθεμελη..

σαν καρτουν ειναι..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και σε σενα

οντως το ολο παρουσιαστικο του ειναι καπως...

εγω παντως χτες το απογευμα ειδα τον παπαθεμελη..

σαν καρτουν ειναι..

Έπρεπε να κοντοσταθείς να του πεις "What's up doc?" , να του τραβήξεις τα αυτιά κάνοντας σαν τον Taz και μετά να του πιέσεις τη μύτη κάνοντας μπιπ μπιπ και να εξαφανιστείς σε κλάσματα δευτερολέπτου! :lol: :p

Καρτούν αυτός καρτουνιές κι εσύ... :ninja:

 

Συγχώρα με αλλά είναι Παρασκευή και καταλαβαίνεις. :shifty:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σήμερα έκανα μια γκαφα..

Ήμουν με τον δάσκαλο της σχολής οδηγών και ήμασταν μέσα στο αμάξι της σχολής. Οδηγούσε αυτός και εγώ ήμουν στου συνοδηγού την θέση.

Σε κάποια φάση ενώ πηγαίναμε στον δρόμο αρχίζω να τεντώνωμαι και μου λέει ο δάσκαλος "ΕΙΙΙΙ, ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ" :lol: :lol: :lol:

 

Πάτούσα το γκάζι ο βλάκας και δεν το πήρα χαμπάρι :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρι και συ απ τα λιγα!:lol: Εμενα με ειχε παει σε μια κατηφορα εδω στην Πανεπιστημιουπολη τις πρωτες φορες και μολις πηρα λιγο θαρος πηγα να το σουταρω στην κατηφορα με πολη μεγαλη φορα:OΚανει και ρημα.:p

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ με την παρέα μου πήγαμε στην Πάολα(τραγουδάει στη Θεσσαλονίκη) κ σε κάποια φάση ήρθε κ ο Ρουβάς στο μαγαζί για να διασκεδάσει κ βγήκαμε φωτογραφία!Μάλιστα αυτός μου πήρε το κινητό μου κ εβγαλε φώτο!:)
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ με την παρέα μου πήγαμε στην Πάολα(τραγουδάει στη Θεσσαλονίκη) κ σε κάποια φάση ήρθε κ ο Ρουβάς στο μαγαζί για να διασκεδάσει κ βγήκαμε φωτογραφία!Μάλιστα αυτός μου πήρε το κινητό μου κ εβγαλε φώτο!:)

 

Θέλουμε αποδείξεις, πόσταρε τη φώτο :p

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω καλώδιο για να την περάσω:(

 

.... Παραμύθια.... :ρ :p (την άλλη φορά να βγάλεις την Πάολα.... τι Ρουβάς και μαλ...:X )

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ, είχα πάει με κάτι φίλους να δούμε ΟΣΦΠ-ΠΑΟ σε καφετέρια σε κεντρική πλατεία στην Πάτρα.

Καθόμασταν έξω και τα αυτοκίνητα ήταν παρκαρισμένα κάθετα στο πεζοδρόμιο.

Ενα μικρό pounto ομως ήρθε και έκλεισε δύο αυτοκίνητα παρκάροντας πίσω τους.

Κάποια στιγμή η ιδιοκτήτρια του ενός αυτοκινήτου mercedes compressor, θέλησε να φύγει και αφού δεν μπορούσε άρχισε να κορνάρει επανειλημένα.

Ολη η πλατεία ενοχλήθηκε, η κυρία ζητούσε συγνώμη, κάλεσε την τροχαία αλλά η τροχαία δεν μπορούσε να κάνει τίποτα γιατί δεν είχε γερανό.

Η κυρία επέμενε να κορνάρει πάνω από μισή ώρα, μέχρι που καμιά 30αριά από τους θαμώνες των καφέ σηκώθηκαν και πήγαν να τη βοηθήσουν μήπως μπορέσει και ξεπαρκάρει.

Κανείς πια δεν παρακολουθούσε το παιχνίδι, όλοι χάζευαν το περιστατικό

Mετά από κανένα 20λεπτο τελικά κατάφεραν να ξεπαρκάρουν τη mercedes η κυρία τους ευχαρίστησε όλους και έφυγε και όλοι μα όλοι στα καφέ ξέσπασαν σε απίστευτα χειροκροτήματα.!!!!!!

Οσοι είχαν σηκωθεί για να βοηθήσουν την κυρία να ξεπαρκάρει κάθισαν πάλι στις θέσεις τους, και πριν περάσουν μερικά δευτερόλεπτα, εμφανίστηκε η ιδιοκτήτρια του δεύτερου αυτοκινήτου, ένα focus, και άρχισε κι αυτή να κορνάρει..!!!!!!!!!!!!!!

Εκπληκτη διαπίστωσε οτι όλοι στις καφετέριες κρατούσαν τις κοιλιές τους από τα γέλια........

Τελικά ποδόσφαιρο δεν είδαμε καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Το pounto τελικά έφυγε καθόλου; :p

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το pounto τελικά έφυγε καθόλου; :p

 

Οχι, αλλά μόλις έφυγε και η κοπελιά με το focus, εμφανίστηκε ο τύπος με το πούντο, και πάρκαρε σαν κύριος εκεί που ήταν πριν τα δύο αυτοκίνητα....

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

1)Λοιπόν εμείς έχουμε έναν καημένο που τριγυρνάει στους χώρους του πανεπιστημίου και παρακολουθεί όλα τα μαθήματα (ή άστεγος είναι ή τρελός)

και τον συναντήσαμε και μας ρώτησε τι μάθημα είχαμε την επόμενη ώρα!Εν τω μεταξύ με όποιον μιλάει του λέει ότι είναι φοιτητής!Σε μας είπε ότι είναι της Ιατρικής(Ιατρική δεν έχει στο Βόλο αλλά στη Λάρισα:lol: ) σε άλλους αρχιτεκτονική και σε άλλους οικονομικό!:blink:

Δεν θα ξεχάσω που είχε έρθει σε ένα καθηγητή που θέλει απόλυτη ησυχία και προσήλωση στο μάθημα και διάβαζε εφημερίδα γυρνώντας τακτικά τις σελίδες και κάνοντας διάφορους θορύβους:lol: !Το άλλο θεϊκό ήταν σε μια πρόοδο που του είχαν δώσει θέματα για να γράψει:lol: !

 

2)Είδα έναν τύπο στην παραλία με ποδήλατο που του έλειπε η μπροστά η ρόδα και όμως οδηγούσε ανετότατα κατα μήκος όλης της παραλίας! Καθώς ήταν πολύ κοντα στην παραλία ακούστηκε ένα πλατς(όχι δεν έπεσε μέσα) και δύο παππούδες βλέποντας τον και ακούγοντας το πλατς πήγαν και έψαχναν στην παραλία γιατι νόμιζαν ότι είχε φύγει η ρόδα και είχε πέσει μέσα:lol:

Link to comment
Share on other sites

2)Είδα έναν τύπο στην παραλία με ποδήλατο που του έλειπε η μπροστά η ρόδα και όμως οδηγούσε ανετότατα κατα μήκος όλης της παραλίας! Καθώς ήταν πολύ κοντα στην παραλία ακούστηκε ένα πλατς(όχι δεν έπεσε μέσα) και δύο παππούδες βλέποντας τον και ακούγοντας το πλατς πήγαν και έψαχναν στην παραλία γιατι νόμιζαν ότι είχε φύγει η ρόδα και είχε πέσει μέσα:lol:

 

MΕ ΣΟΥΖΑ ΔΛΔ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

2)Είδα έναν τύπο στην παραλία με ποδήλατο που του έλειπε η μπροστά η ρόδα και όμως οδηγούσε ανετότατα κατα μήκος όλης της παραλίας! Καθώς ήταν πολύ κοντα στην παραλία ακούστηκε ένα πλατς(όχι δεν έπεσε μέσα) και δύο παππούδες βλέποντας τον και ακούγοντας το πλατς πήγαν και έψαχναν στην παραλία γιατι νόμιζαν ότι είχε φύγει η ρόδα και είχε πέσει μέσα:lol:

Aahahahahahahahahahahahahaha θεικό :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τρελό γέλιο οι ιστορίες σας:happy: Να και η δική μου:

 

Είμαι με κάτι φίλους Λάρισα και θέλουμε να πάρουμε το λεωφορείο να πάμε Τύρναβο. Σταματάει το bus στην στάση μπαίνουμε μέσα και βλέπουμε έναν black απο τους γνωστούς με τα cd να κάθεται γαλαρία όπου πάω και κάθομαι εγώ από τη μία και ένας φίλος μου από την άλλη. Αρχίζει να μας ρωτάει πράγματα αλλά εμείς δεν καταλαβαίνουμε τπτ και λέμε συνέχεια ναι. Σε μια στιγμή μας ρωτάει γιατί αργούμε(αυτο το καταλάβαμε) και του λέμε επειδή κάναμε μία παράκαμψη μέσω ενός χωριού. Τα παίρνει αυτός κι εγώ του λέω πήγαινε να μιλήσεις με τον οδηγό. Αυτός συνεχίζει να κάθεται όπου του λέω με ύφος "σήκω" πάει να σηκωθεί και χτυπάει το κεφάλι του στην οροφή του bus και ξανακάθεται, γελάνε όλοι σηκώνεται αμέσως να πάει προς τον οδηγό και ήταν ο εισπράκτορας(εύσωμος) στη μέση και δε χωρούσε. Του δίνει μία και ο εισπράκτορας πέφτει σε κάτι άδεια καθίσματα συνεχίζει ο black πηγαίνει προς τον οδηγό και εκείνη τη στιγμή πετάει το τρομερό ο φίλος μου:Είσαι το μαύρο πρόβατο του λεωφορείου!! Μετά από λίγο φτάσαμε και αφού κάναμε κοιλιακούς από το γέλιο εγκαταλείψαμε τον τρελό πωλητή cd:lol: :lol:

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Τρελό γέλιο οι ιστορίες σας:happy: Να και η δική μου:

 

Είμαι με κάτι φίλους Λάρισα και θέλουμε να πάρουμε το λεωφορείο να πάμε Τύρναβο. Σταματάει το bus στην στάση μπαίνουμε μέσα και βλέπουμε έναν black απο τους γνωστούς με τα cd να κάθεται γαλαρία όπου πάω και κάθομαι εγώ από τη μία και ένας φίλος μου από την άλλη. Αρχίζει να μας ρωτάει πράγματα αλλά εμείς δεν καταλαβαίνουμε τπτ και λέμε συνέχεια ναι. Σε μια στιγμή μας ρωτάει γιατί αργούμε(αυτο το καταλάβαμε) και του λέμε επειδή κάναμε μία παράκαμψη μέσω ενός χωριού. Τα παίρνει αυτός κι εγώ του λέω πήγαινε να μιλήσεις με τον οδηγό. Αυτός συνεχίζει να κάθεται όπου του λέω με ύφος "σήκω" πάει να σηκωθεί και χτυπάει το κεφάλι του στην οροφή του bus και ξανακάθεται, γελάνε όλοι σηκώνεται αμέσως να πάει προς τον οδηγό και ήταν ο εισπράκτορας(εύσωμος) στη μέση και δε χωρούσε. Του δίνει μία και ο εισπράκτορας πέφτει σε κάτι άδεια καθίσματα συνεχίζει ο black πηγαίνει προς τον οδηγό και εκείνη τη στιγμή πετάει το τρομερό ο φίλος μου:Είσαι το μαύρο πρόβατο του λεωφορείου!! Μετά από λίγο φτάσαμε και αφού κάναμε κοιλιακούς από το γέλιο εγκαταλείψαμε τον τρελό πωλητή cd:lol: :lol:

:lol:

Μου θύμισες μία άλλη περίπτωση με εμένα και τον mixtri:Ένας μαύρος με ποδήλατο μας έδειχνε ένα χαρτί που έλεγε ότι έπρεπε να παρουσιαστεί στην αστυνομία για κάποιο λόγο και εμείς του λέγαμε αυτό στα Αγγλικά.Αλλά αυτός μας μιλούσε με μια χειρότερη προφορά και από την ελληνική και ενώ δεν καταλαβαίναμε τπτ ξαφνικά ξεχώριζε η λέξη "πίπα".Και ξανά του εξηγούσαμε και ξανα μας έλεγε τα ίδια μέχρι που δεν αντέξαμε και σκάσαμε στα γέλια οπότε και εφυγε!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...