Jump to content

Τι περίεργο ή αστείο σας έτυχε σήμερα;


genia_81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορει να ειχε κλιματιστικο ρε μπισκοτουλα μου...δεν ρωτησα κιολας :p

 

αλλα λιγο πολυ αν εχει καψες ο ανθρωπος ,το θερμομετρο θα τον σταματησει?

 

Σίγουρα όχι....Αλλά το να σε ακούει και όλη η γειτονιά και να το ξέρεις κιόλας δεν είναι ότι καλυτερο...:O

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 680
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΡΟΣΟΧΗ!ΛΙΓΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ...τα είδα όλα μετά από εκείνο το βράδυ νομίζω :lol:

 

Ο καλά... ειδικά στις πολυκατοικίες που μένουμε φοιτητές ως επί το πλείστον, γίνεται διαγωνισμός :p

 

Ακούγονται τα πάντα πεντακάθαρα. Παλιότερα μου είχε τύχει να γυρνάω βράδυ από έξοδο και σε μια πλατεία κοντά στο σπίτι μου ένα ζευγάρι έκανε... χμμμ... αγκαλίτσες (sic) και άκουγα όλους τους διαλόγους. Ομολογουμένως πρώτη φορά άκουσα μια λέξη που δεν μπορώ με τίποτα πλέον να θυμηθώ!

 

 

α καλα..εμεις ειχαμε εναν στον ημιοροφο της οικοδομης καθε μερα,γυρω στις 3 το μεσημερι ειχε παρασταση.τι βογκητα,ουρλιαχτα,φωνες,κακο..σοτ τελος τον διωξανε...

 

Μα ούτε στο σπίτι του δεν μπορεί να πηδάει κανείς;;:lol::lol:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

αλλα λιγο πολυ αν εχει καψες ο ανθρωπος ,το θερμομετρο θα τον σταματησει?

 

O προβληματισμός σου έγραψε. :respect:

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια (:happy:) βγάζω τα ακουστηκά από τα αυτιά μου και αυτά που άκουσα δεν έχουν προηγούμενο :lol: ....τι κρεββάτια να τρίζουνε, τι η κοπέλα να φωνάζει, τι σφαλιάρες να ακούγονται....τι αααα, τι ουυυυυ...τα είδα όλα μετά από εκείνο το βράδυ νομίζω :lol:

 

Που να ακούσεις αυτά που γίνονται όταν πας σε ξενοδοχείο.Πάει ο άλλος να π..ήξει και ακούγονται Dolby Surround!.Λές και έχουν βάλει σε όλες τις τηλεοράσεις του ξενοδοχείου πορνό και έχουν την έντασει στο full:p:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια φορά είμουν στην Πάτρα με μια πρώην, και δίπλα στο σπίτι της είχε μια οικοδομή. Ε βγαίνω σε μια φάση έξω με το πουλί στο χέρι και τους λέω: "Ρε μ@λ@κες, θα κάνετε λίγο ησυχία; Προσπαθούμε να γ@μήσουμε και δεν μας αφήνετε". Το τι μπινελίκι άκουσα από την λεγάμενη, δεν μπορείτε να φανταστείτε. Τα μαστόρια εν τω μεταξύ, είχαν πεθάνει στα γέλια...
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια φορά είμουν στην Πάτρα με μια πρώην, και δίπλα στο σπίτι της είχε μια οικοδομή. Ε βγαίνω σε μια φάση έξω με το πουλί στο χέρι και τους λέω: "Ρε μ@λ@κες, θα κάνετε λίγο ησυχία; Προσπαθούμε να γ@μήσουμε και δεν μας αφήνετε". Το τι μπινελίκι άκουσα από την λεγάμενη, δεν μπορείτε να φανταστείτε. Τα μαστόρια εν τω μεταξύ, είχαν πεθάνει στα γέλια...

 

Λογικό δεν ειναι το μπινελίκι;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια φορά είμουν στην Πάτρα με μια πρώην, και δίπλα στο σπίτι της είχε μια οικοδομή. Ε βγαίνω σε μια φάση έξω με το πουλί στο χέρι και τους λέω: "Ρε μ@λ@κες, θα κάνετε λίγο ησυχία; Προσπαθούμε να γ@μήσουμε και δεν μας αφήνετε". Το τι μπινελίκι άκουσα από την λεγάμενη, δεν μπορείτε να φανταστείτε. Τα μαστόρια εν τω μεταξύ, είχαν πεθάνει στα γέλια...

 

Όταν εσύ :X... θες να επικρατεί άκρα του τάφου σιωπή; :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Όταν εσύ :X... θες να επικρατεί άκρα του τάφου σιωπή; :p

Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ αλλιώς...Φαντάσου να εκτελείς πέναλτυ και οι οπαδοί της ομάδας σου να κάνουν "ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω":rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να συγκεντρωθώ αλλιώς...Φαντάσου να εκτελείς πέναλτυ και οι οπαδοί της ομάδας σου να κάνουν "ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω":rolleyes:

 

 

Αν όμως στο τέλος φωνάζουν "άξιος άξιος";;:p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο...Θα χεις χάσει την αυτοσυγκέντρωσή σου και θα στείλεις τη μπάλα στην κερκίδα...Θυμάμαι μια φορά σταματάω το ΚΤΕΛ για να κατουρήσω και πάνω που είμαι έτοιμος να ποτίσω τα φυτά, τσουπ ένα μηχανάκι μπροστά μου...Επί 5' καθόταν μπροστά μου και με κοίταζε...Ε δεν τα κατάφερα...ανέβηκα στο λεωφορείο και κατέθεσα μετά από 2 ώρες...
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο...Θα χεις χάσει την αυτοσυγκέντρωσή σου και θα στείλεις τη μπάλα στην κερκίδα...Θυμάμαι μια φορά σταματάω το ΚΤΕΛ για να κατουρήσω και πάνω που είμαι έτοιμος να ποτίσω τα φυτά, τσουπ ένα μηχανάκι μπροστά μου...Επί 5' καθόταν μπροστά μου και με κοίταζε...Ε δεν τα κατάφερα...ανέβηκα στο λεωφορείο και κατέθεσα μετά από 2 ώρες...

 

Να σου πω. Σεξ κάνεις, όχι εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς:p Δεν θέλει τόση αυτοσυγκέντρωση.

 

Και μάλλον πρέπει να μετονομάσουμε το τόπικ σε "Τι περίεργο ή αστείο έχει τύχει στον Κακοφωνίξ" :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι άβολο να έχεις βγάλει τα μάτια σου εντόνως την προηγούμενη μέρα και μετά να συναντάς τους γείτονες στο δρόμο...

Πριν 5 χρόνια παραμονές δεκαπενταύγουστου έχουμε γυρίσει από δικοπές και στην πολυκατοικία έίναι η οικογένεια μου ένας θείος μου και ο "μικρός" των ενοικιαστών του δευτέρου ορόφου ο οποίος έχει φέρει την δικιά του και γίνεται πανικός χαμός τα πάντα. Την επομένη τον συναντώ στο ασανσέρ και δεν τολμούσε οένας να κοιτάξει τον άλλο στα μάτια

Link to comment
Share on other sites

τι αααα, τι ουυυυυ...τα είδα όλα μετά από εκείνο το βράδυ νομίζω :lol:

 

τα 'ακουσες' θες να πεις:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Καλά που σκατά μένεις και πέτυχες τέτοια αντικερι?

Πολύ αεροδυναμικό το όχημα.Γουστάρω. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλά που σκατά μένεις και πέτυχες τέτοια αντικερι?

Πολύ αεροδυναμικό το όχημα.Γουστάρω. :ninja:

Σπάρτη. Απίστευτο εργαλείο και διατηρημένο στην πένα. Ήθελα να βγάλω και τη μάσκα, αλλα βαριόμουν να κατέβω ντάλα μεσημέρι από το αμάξι :p Δυστυχώς το βράδυ που ξαναπέρασα έλειπε :(

Link to comment
Share on other sites

αστειο δεν ειναι.εκνευριστικο θα ελεγα.

να σου κλαιγεται ο αλλος πως δεν εχει να σου δωσει τα 150ε που σου χρωσταει και να τον βλεπεις το ιδιο βραδυ στα μπουζουκια.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αστειο δεν ειναι.εκνευριστικο θα ελεγα.

να σου κλαιγεται ο αλλος πως δεν εχει να σου δωσει τα 150ε που σου χρωσταει και να τον βλεπεις το ιδιο βραδυ στα μπουζουκια.

 

και να κάνει λογαριασμό παραπάνω από τα 150ε που σου χρωστάει και με μεγάλη άνεση?:cry:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λογαριασμο εκανε,αλλα οτι ειναι απαραδεκτος.

150ε εδω και 5 μηνες...ειπε οτι θα εφερνε λιγα λιγα οταν εχει.αλλα τα μπουζουκια μαλλον δε του αφηνουν περισσευμα..:mad:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ε χάρισέ τα κι εσύ. Αφού είπαμε πως είναι η μαγκιά της ζωής :lol:
Link to comment
Share on other sites

"εδω τα δωρεαν δοντιαααααααααα"

 

Aν είναι φτιάξε και ταμπελίτσα..."Εδώ τα δωρεάν δόντια" :D:D

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...