Jump to content

PPC hardware


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαξε στο i-phone ,μπορεις να κανεις overclocking -omapclock ,εμενα τωρα τρεχει στα 208MHz και ειναι πολυ καλυτερα.

 

thanxs... mipws exeis kanena direct link gia na min psaxnw :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 595
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια sdio fm κάρτα για το s100 μου. Υπάρχει καμιά άλλη πρόταση εκτός από την Cguys SD Radio Card ;

 

Κάτι καλύτερο; Ας πούμε να υποστηρίζει και RDS;

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια sdio fm κάρτα για το s100 μου. Υπάρχει καμιά άλλη πρόταση εκτός από την Cguys SD Radio Card ;

 

Κάτι καλύτερο; Ας πούμε να υποστηρίζει και RDS;

 

Φίλε είσαι σίγουρος οτι το υποστιρίζει to Qtek???

για δες

 

http://www.mobilelinktech.com/mlt/main/product/sd_radio/sdrd0cg200_compatibility.pdf

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρησιμοποιει καποιος cf modem για το pocket pc του ετσι ωστε να συνδεεται ενσυρματα με μια dialup συνδεση, και αν ναι, υπαρχει καποια πληροφορια γι'αυτο το modem ή καποιο link ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρησιμοποιει καποιος cf modem για το pocket pc του ετσι ωστε να συνδεεται ενσυρματα με μια dialup συνδεση, και αν ναι, υπαρχει καποια πληροφορια γι'αυτο το modem ή καποιο link ?

σε παραπεμπω σε post μου (2 χρονια πριν) οταν ειχα το hp 2210. τα links που θα βρεις εκει δουλευουν ακομα. τωρα δεν ξερω αν θα μπορουσα να συνδεθω με 56k ξανα, σιγουρα παντως μου ειχε φανει πολυ χρησιμο αρκετες φορες.

Link to comment
Share on other sites

σε παραπεμπω σε post μου (2 χρονια πριν) οταν ειχα το hp 2210. τα links που θα βρεις εκει δουλευουν ακομα. τωρα δεν ξερω αν θα μπορουσα να συνδεθω με 56k ξανα, σιγουρα παντως μου ειχε φανει πολυ χρησιμο αρκετες φορες.

 

Χμμ...το ειχα δει το post σου αλλα ελεγα μηπως υπαρχει κατι πιο "φρεσκο".

Ειναι τελικα χρησιμο μιας και τα kb μεσω τηλεφωνου ειναι συγκεκριμενα και πολλες φορες ειναι καλυτερα να το "μπριζωνεις" στον πΟΤΕ παρα να χρησιμοποιεις GPRS...

 

Σ'ευχαριστω παντως!

 

 

EDIT: Το ειχες χρησιμοποιησει και δουλευε σωστα, σαν να ειχες την πριζα στο pc π.χ. ??

Βρηκα και αυτο εδω http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2160 αλλα ειναι CF Type I.

Λες να εχω καποιο προβλημα ??

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...το ειχα δει το post σου αλλα ελεγα μηπως υπαρχει κατι πιο "φρεσκο".

Ειναι τελικα χρησιμο μιας και τα kb μεσω τηλεφωνου ειναι συγκεκριμενα και πολλες φορες ειναι καλυτερα να το "μπριζωνεις" στον πΟΤΕ παρα να χρησιμοποιεις GPRS...

 

Σ'ευχαριστω παντως!

 

 

EDIT: Το ειχες χρησιμοποιησει και δουλευε σωστα, σαν να ειχες την πριζα στο pc π.χ. ??

Βρηκα και αυτο εδω http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2160 αλλα ειναι CF Type I.

Λες να εχω καποιο προβλημα ??

τι νεοτερο να περιμενει κανεις απο τεχνολογια 56k?:)

για οσο καιρο το ειχα δουλευε σωστα. μονο μερικες φορες δεν μπορουσε να κανει συνδεση, αλλα με ενα soft reset εφτιαχνε. πιστευω οτι και να παρεις κανει το ιδιο, και η λυση του play247 φαινεται μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

τι νεοτερο να περιμενει κανεις απο τεχνολογια 56k?:)

 

Δεν εννουσα την ταχυτητα μεταδοσης αλλα τη σταθεροτητα, νεους drivers π.χ. για wm5 κτλ κτλ.

 

για οσο καιρο το ειχα δουλευε σωστα. μονο μερικες φορες δεν μπορουσε να κανει συνδεση, αλλα με ενα soft reset εφτιαχνε. πιστευω οτι και να παρεις

κανει το ιδιο, και η λυση του play247 φαινεται μια χαρα.

 

Μαλλον αυτο θα κανω, μερσι! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Παιδια υπαρχει τιποτε για καμερα σε SDIO στα Pocket PC;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Παιδια υπαρχει τιποτε για καμερα σε SDIO στα Pocket PC;

 

Καλημέρα, υπάρχει τουλάχιστον η: Pretec SmartCam SDIO Camera

Link to comment
Share on other sites

για την spectec sdw820 sdio wi fi card τι λετε ειναι καλη ;λεω να την παρω για το hp hx2190

 

Την είχα στο S100 μου και ήταν μια χαρά! :)

Κοίταξε και την SDW821 που είναι b/g (αν χρειάζεσαι μεγάλες ταχύτητες).

Link to comment
Share on other sites

Την είχα στο S100 μου και ήταν μια χαρά! :)

Κοίταξε και την SDW821 που είναι b/g (αν χρειάζεσαι μεγάλες ταχύτητες).

 

το λεω γιατι το s100 ειναι wm2003 ενω το hx2190 ειναι wm5 εχω προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είχε drivers για WM5 αλλά δεν την έχω χρησιμοποιήσει σε αντίστοιχο μηχάνημα οπότε δεν γνωρίζω αν θα δουλέψει
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουτε να δειτε τι επαθα εχτες και δεν μπορω να βγαλω ακρη με τιποτα! Εχω ενα qtek 9100 αγορασμενο απο ace hellas και σημερα εκανα ενα λαθος και του περασα μια αγγλικη rom! Μετα που καταλαβα τι εκανα κατεβασα και την δικια μας την εβαλα στο τηλεφωνο αλλα ελληνικα με τιποτα! Πηρα στην ace hellas να μου πουν τι θα κανω και η απαντηση τους ηταν: ‘τι νομιζετε οτι θελει βανει ο καθενας στα τηλεφωνα μας? ’ και λενε οτι τελικα τωρα ποτε δεν θα ξαναεχει το τηλεφωνο ελληνικα γιατι εκαψα τον bootloader!!! Στεκουν ρε παιδια αυτα? Ξερει να μου πει κανεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ακουτε να δειτε τι επαθα εχτες και δεν μπορω να βγαλω ακρη με τιποτα! Εχω ενα qtek 9100 αγορασμενο απο ace hellas και σημερα εκανα ενα λαθος και του περασα μια αγγλικη rom! Μετα που καταλαβα τι εκανα κατεβασα και την δικια μας την εβαλα στο τηλεφωνο αλλα ελληνικα με τιποτα! Πηρα στην ace hellas να μου πουν τι θα κανω και η απαντηση τους ηταν: ‘τι νομιζετε οτι θελει βανει ο καθενας στα τηλεφωνα μας? ’ και λενε οτι τελικα τωρα ποτε δεν θα ξαναεχει το τηλεφωνο ελληνικα γιατι εκαψα τον bootloader!!! Στεκουν ρε παιδια αυτα? Ξερει να μου πει κανεις κατι?
Έκαψε το bootloader;:wacko:

Πρώτη φορά το ακούω αυτό.:blink:

Link to comment
Share on other sites

...γιατι εκαψα τον bootloader!!!

 

Δεν τους ελεγες "και τι ειναι ο Bootloader για να τον καψω, σαγανακι ???" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τους ελεγες "και τι ειναι ο Bootloader για να τον καψω, σαγανακι ???" :lol:

 

mallon ekeini tin stigmi etrogan kanena saganaki kai to thema einai oti tha me epernan extes tilefono na mou elegan ti na kanw!:ninja: ax re gamoto ti tha kanoume pia me tis etairies aleksiptotistes? pou sto kalo tous vrikan?:blink:

Link to comment
Share on other sites

SanDisk Introduces The World's Highest Capacity Card For Professional Photographers—The 16-Gigabyte SanDisk Extreme III Compactflash

 

 

http://www.sandisk.com/Assets/File/Corporate/extremetree.jpg

 

SanDisk Extreme III

12GB

$779.99

€475

December

 

16GB

$1,049.99

€633

December

Link to comment
Share on other sites

SanDisk Introduces The World's Highest Capacity Card For Professional Photographers—The 16-Gigabyte SanDisk Extreme III Compactflash

 

 

http://www.sandisk.com/Assets/File/Corporate/extremetree.jpg

 

SanDisk Extreme III

12GB

$779.99

€475

December

 

16GB

$1,049.99

€633

December

 

COMPACT FLASH KINGSTON

8192MB CompactFlash Elite Pro Card (Single Level Cell)

245 EURO

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...