Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia katevasa duo xehorista arheia pou einai ena video spasmeno sta duo. den einai .rar gia na mporeso na to enoso, ta arheia ehoun katalixi .mpeg.001 kai .mpeg.002 kai den mporo na ta anoixo xehorista me kanena player. prepei na ta ennoso. pos sto kalo? please help eho spasei to kefali mou kai den vrisko lusi.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεται εάν αυτό μπορεί να λειτουργήσει και για άλλου είδους αρχεία όπως τα αρχεία των image δίσκων; Δηλαδή για αρχεία image του τύπου 000, 001 και υπάρχει αρχείο .DVD. που τα συνδέει.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιούν το rapget μπορούν να κατεβάσουν από rapidshare αυτό το διάστημα;

 

Εγω πάντως κατεβάζω κανονικά κι απο de κι απο com.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζεται εάν αυτό μπορεί να λειτουργήσει και για άλλου είδους αρχεία όπως τα αρχεία των image δίσκων; Δηλαδή για αρχεία image του τύπου 000, 001 και υπάρχει αρχείο .DVD. που τα συνδέει.

 

Μπορεί να ενώσει όλα τα αρχεία με κατάληξη ".κατάληξη.001", ".κατάληξη.002" κλπ

Link to comment
Share on other sites

Με το νεο Captcha λειτουργει το rapget ή βγηκε off (μεχρι να βρουν τροπο να το περασουν κι αυτο); Εχει δοκιμασει κανενας; (εγω παντως γελαω με το κειμενακι...τους ετσουξε που δεν επισκεπτομαστε το site τους :p )
Link to comment
Share on other sites

Με το νεο Captcha λειτουργει το rapget ή βγηκε off (μεχρι να βρουν τροπο να το περασουν κι αυτο); Εχει δοκιμασει κανενας; (εγω παντως γελαω με το κειμενακι...τους ετσουξε που δεν επισκεπτομαστε το site τους :p )

 

Δεν δουλεύει το rapget. Μάλλον θα έχουμε νέα έκδοση σύντομα.

 

Αν συνεχίσουν τα κολπάκια πάντως, θα δουν την κίνηση να μειώνεται πολύ περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει κάποιο από τα προγράμματα που δήθεν σου εξασφαλίζουν απεριόριστη πρόσβαση για κατέβασμα στο rapid?;Όσα και να δοκίμασα τρίχες πάντως
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μηπως υπαρχει κανενα προγραμμα να βαζει μονο του τον κωδικο κατεβαζει αρχειο?

 

Το μεν rapget με εχει στην αναμονη συνεχεια το δε usdownloader θελει να βαλεις εσυ κωδικο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι για να αποφύγεις τους περιορισμούς. Καμία από τις λύσεις που κυκλοφορούν δεν δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

Προσφορες για Premium accounts στο rapidshare!!!

http://rapidshare.com/en/premium.html

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι για να αποφύγεις τους περιορισμούς. Καμία από τις λύσεις που κυκλοφορούν δεν δουλεύει.

Απο το πρωι κατεβασα 500 MB και συνεχιζω.

Απλα μετα απο καθε κατεβασμα αδειαζω ολα το μπισκοτακια και κανω επανεκκινηση στο μοντεμ.Περιμενω 10 λεπτα μεχρι να σταθεροποιηθει η νεα ΙΡ και μετα παω για νεο κατεβασμα.Κατεβαζω αρχεια των 96 MB και πριν μαθω κι εγω το κολπακι αυτο επρεπε να περιμενω 80 λεπτα.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

τελειες οι προσφορες..οχι μονο καλες..αν καποιος γνωριζει..ποσα PC μπορουν να χρησιμοποιουν ταυτοχρονα 1 account?
Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωι κατεβασα 500 MB και συνεχιζω.

Απλα μετα απο καθε κατεβασμα αδειαζω ολα το μπισκοτακια και κανω επανεκκινηση στο μοντεμ.Περιμενω 10 λεπτα μεχρι να σταθεροποιηθει η νεα ΙΡ και μετα παω για νεο κατεβασμα.Κατεβαζω αρχεια των 96 MB και πριν μαθω κι εγω το κολπακι αυτο επρεπε να περιμενω 80 λεπτα.

 

Αυτό φίλε μου είναι γνωστό. Αλλά αυτό δεν το θεωρώ κόλπο. Εγώ μίλησα χωρίς περιορισμούς και επανεκκινήσεις. Και κακώς αδειάζεις τα μπισκοτάκια και περιμένεις 10λεπτα. Το μόνο που χρειάζεται είναι να κλείσεις την σύνδεση και να επανασυνδεθείς.

Link to comment
Share on other sites

τελειες οι προσφορες..οχι μονο καλες..αν καποιος γνωριζει..ποσα PC μπορουν να χρησιμοποιουν ταυτοχρονα 1 account?

 

Αν εννοες premium account, οσα θες ;)

 

Προσεξε ομως! Αν εχεις πανω απο 20GB downloads μεσα σε 3 μερες τοτε σου βαζουν limit 5GB τη μερα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να παρω εναν Premium λογαριασμο...

 

το θεμα ειναι οτι δεν θελω να βρισκομαι πανω απο το PC συνεχεια να βαζω τα λινκ.

 

για παραδειγμα να εχω 10 λινκ να τα περασω σε ενα προγραμμα και να τα κατεβασει με την σειρα...

 

 

γινετε αυτο η οχι? αν ναι με τι προγραμμα?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να παρω εναν Premium λογαριασμο...

 

το θεμα ειναι οτι δεν θελω να βρισκομαι πανω απο το PC συνεχεια να βαζω τα λινκ.

 

για παραδειγμα να εχω 10 λινκ να τα περασω σε ενα προγραμμα και να τα κατεβασει με την σειρα...

 

 

γινετε αυτο η οχι? αν ναι με τι προγραμμα?

 

Φυσικά και γίνεται. Υπάρχουν προγραμματάκια. Αν ανοίξεις τον λογαριασμό θα τα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...