Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη αυτες οι συσκευες ολες ειναι μαζικη εισαγωγη απο Κινα, πρεπει να ερθεις τοτε σε απευθειας επαφη με το εργοστασιο που τους τα πουλησε. Μη νομιζεις οτι καποιος στην Ελλαδα θα εχει την rom αυτου του μηχανηματος για να την φορτωσεις ξανα( ειμαι99% σιγουρος οτι αυτο θελει τωρα η συσκευη σου). Τωρα αυτο για να το βρεις δεν ειναι και το πιο ευκολο, εγω βασικα θα ανοιγα την συσκευη για να δω απο την πλακετα αν εχει τυπωμενο επανω το ονομα του κατασκευαστή. Αν θελεις ομως απευθυνσου στο forum του http://www.navimania.gr και βρες τον χρηστη bbbb, είναι ο Mr pna και θα σε κατευθυνει καταλληλα. Αλλη λυση δυστυχως δεν εχω να σου προτείνω.

 

Φιλικά,

 

Θανάσης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο ακριβως θελει η συσκευη μου φιλε μου.ηδη ειμαι στο φορουμ που προτεινες αλλα δυστυχως και ο bbbb δεν εχει αλλες λυσεις:(.ηδη εχω ανοιξει την συσκευη και το μονο που μπορει να ''δωσει''κατι ειναι η μνημη του η οποια ειναι hynix δυστυχως ομως στην σκεψη μηπως βγαινει και κανει καποιο reset ...εμεινα στην σκεψη...:cry:.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά προσπαθώ να βάλω διεύθυνση Μεσογείων 448 και δεν την παίρνει.Εκανα scroll τα νούμερα και πήγε μέχρι το 252.Καμμιά σκέψη????
Link to comment
Share on other sites

Η Μεσογείων ανήκει σε παραπάνω από έναν δήμους, δοκίμασε Αγία Παρασκευή... ;)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδία καλησπέρα αγόρασα ένα mio p350 με χάρτες mio map v3 και την τρίτη μέρα κόλησε και από τότε δεν μπόρώ να μπώ μέσα

από΄τι καταλάβατε ειμαί παντελώς άσχετος μπορεί να με βοηθήσει

κάποιος ????

Link to comment
Share on other sites

DANGEROUS POINTS GR

 

UPDATE April 2008 !!

 

Utility Version Information

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version.........:April 2008

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 11/05/2008

 

General Information

 

Type: Destinator Utility

 

Platform : Destinator 7x, 6.x, Destinator PN, Destinator 6.1 for PNA

 

(Για να κατεβάσετε τα παρακάτω αρχεία θα πρέπει να κάνετε δεξί κλικ επάνω τους και να επιλέξετε file save as)

 

Common Users Download: DP_GR_U_09_07.CAB

Expert Users Download: DP_GR_09_07_Experts.rar

PNA Users Guide: PNA_installation_guide61.txt (thanx to: bbbb + grnikolis)

 

Email : dangerouspoints@gmail.com

 

Webpage : Dangerous Points Team

Date : 11 May 2008

 

Changelog:

 

Στροφές: 32

Σημεία: 5

Διασταυρώσεις: 5

Δρόμοι: 1

Διαβάσεις: 0

Σύνολο May/08 43

=====================

 

Στροφές: 823

Σημεία: 77

Διασταυρώσεις: 141

Δρόμοι: 41

Διαβάσεις τρένου:12

Συνολο σημείων 1094

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω εγκαταστησει σε mio p350 destinaror 6 αλλα οι ομιλιες ειναι πολι χαμηλες και εχουν σπασει τα νευρα μου μπορει να με βοηθήσει καποιος

 

απ΄οτι καταλαβατε παντελως ασχετος

 

 

υγ. υπαρχει το μενου του mio στα Ελληνικά ?

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδες εχω εγκαταστησει σε mio p350 destinaror 6 αλλα οι ομιλιες ειναι πολι χαμηλες και εχουν σπασει τα νευρα μου μπορει να με βοηθήσει καποιος

 

Kykloforoun edw sto forum ixoi fwnitikis omilias poly pio dynatoi. Kane mia apli anazitisi kai tha tous breis.

 

υπαρχει το μενου του mio στα Ελληνικά ?

 

To menu tis syskevis sou elliniko? Oxi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Kykloforoun edw sto forum ixoi fwnitikis omilias poly pio dynatoi. Kane mia apli anazitisi kai tha tous breis.

 

 

 

To menu tis syskevis sou elliniko? Oxi.

 

φιλε σε ευχαριστω για τις συμβουλές σου αλλα και παλι δεν βρήκα κατί εχείς καποιο λινκ και πως μπορω να τους περάσω

 

ευχαριστω πολύ .... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, είμαι νέος στο forum και εντελώς άσχετος από προγράμματα πλοήγησης.

 

Διάβασα από τα άλλα θέματα του φόρουμ, ακόμη όμως δεν έχω σιγουρευτεί ποια είναι η έκδοση destinator που λειτουργεί καλύτερα με τα wm6.

 

Ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ του destinator 6, του 6.1.n και του 7. και ποια τρέχει καλύτερα στο glofiish x650 ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Ξέρει κάποιος να μου πει αν μπορώ να βάλω Destinator σε ενα Nokia N95? Και αν Ναι, ποια έκδοση πρέπει να βάλω?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μερες φιλε μου θα διατεθει απο την Gi το destinator για symbian συσκευες Nokia κ.λ.π. Περιμένουμε όλοι, ήδη δοκιμαζετε σε 1 nokia 6110 στην Αθήνα με τους τελευταιους χαρτες 2008 και γινονται διορθωσεις του προγράμματος- όχι του χάρτη- σε μικροπροβληματακια..!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποσεσ φορεσ μπορουμε να αλλαξουμε τα κλειδια για τουσ χαρτες??ρωταω γιατι μετα απο αναβαθμιση σε windows 6 αλλαξε το imie τησ συσκευησ κ τωρα ενδεχεται να μου αλλαξουν κ πλακετα οποτε θα αλλαξει παλι...
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μπαίνω στο φόρουμ πολλά χρόνια αλλά δεν χρειάστηκε να ποστάρω πολλές φορές γιατί με καλύπτατε με τις απαντήσεις σας σε όποιο πρόβλημα είχα. Τώρα όμως θέλω τη βοήθειά σας.

 

Έχω το Kaiser από τον Νοέμβριο και δεν μου είχε παρουσιάσει κανένα π΄ροβλημα εκτός από μερικά κολλήματα που έφτιαχναν με απλό soft-reset. Τις τελευταίες μέρες όμως συμβαίνει το εξής:

 

Το Destinator ανοίγει μόνο σε flight mode! Αν το ανοίξω σε λειτουργία τηλεφώνου, δείχνει ότι φορτώνει την εφαρμογή αλλά μετά μένει μόνο ένα κομμάτι στο πάνω μέρος της οθόνης ενώ η υπόλοιπη δείχνει την today screen.

 

Όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα λύση, ξέρει κάποιος τι συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Μπαίνω στο φόρουμ πολλά χρόνια αλλά δεν χρειάστηκε να ποστάρω πολλές φορές γιατί με καλύπτατε με τις απαντήσεις σας σε όποιο πρόβλημα είχα. Τώρα όμως θέλω τη βοήθειά σας.

 

Έχω το Kaiser από τον Νοέμβριο και δεν μου είχε παρουσιάσει κανένα π΄ροβλημα εκτός από μερικά κολλήματα που έφτιαχναν με απλό soft-reset. Τις τελευταίες μέρες όμως συμβαίνει το εξής:

 

Το Destinator ανοίγει μόνο σε flight mode! Αν το ανοίξω σε λειτουργία τηλεφώνου, δείχνει ότι φορτώνει την εφαρμογή αλλά μετά μένει μόνο ένα κομμάτι στο πάνω μέρος της οθόνης ενώ η υπόλοιπη δείχνει την today screen.

 

Όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα λύση, ξέρει κάποιος τι συμβαίνει?

Έχει αναφερθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο πρόβλημα στο thread του κaiser ;) Σβήσε τις αναφορές μηνυμάτων καθώς και mms που δεν έχουν ληφθεί σωστά στο κaiser (λόγω πχ έλλειψης ρυθμίσεων) και θα λυθεί το πρόβλημα σου ;):D

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο πρόβλημα στο thread του κaiser ;) Σβήσε τις αναφορές μηνυμάτων καθώς και mms που δεν έχουν ληφθεί σωστά στο κaiser (λόγω πχ έλλειψης ρυθμίσεων) και θα λυθεί το πρόβλημα σου ;):D

 

Φίλε μου, δεν έχω mms ενώ τις αναφορές τις σβήνω αμέσως. Τώρα τις έσβησα και από τον φάκελο Deleted των μηνυμάτων αλλά τζίφος!

 

Το περίεργο είναι ότι δούλευε ρολόι μέχρι κάποια στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα που μου είχε συμβεί και σε μένα αυτό, είχα σβήσει όλα τα μηνύματα (εννοείται πως είχα πάρει backup με το pimbackup) και από εκεί και μετά το destinator δούλευε ρολόι ;) Αν θες δοκίμασέ το με δική σου ευθύνη :)
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα που μου είχε συμβεί και σε μένα αυτό, είχα σβήσει όλα τα μηνύματα (εννοείται πως είχα πάρει backup με το pimbackup) και από εκεί και μετά το destinator δούλευε ρολόι ;) Αν θες δοκίμασέ το με δική σου ευθύνη :)

 

Το έκανα κι αυτό αλλά τίποτα! Είναι πολύ εκνευριστικό το συγκεκριμένο bug... Δεν υπάρχει κάποιο fix γι' αυτό?

Link to comment
Share on other sites

svise apo to fakelo tou destinator to arxeio smsmodule.dll kai to dest pleon de tha psaxnei ta minimata

 

Μπράβο ρε φίλε, σ' ευχαριστώ πολύ!

 

Άλλωστε την συγκεκριμένη λειτουργία δεν την κατάλαβα ποτέ...

 

Όλα δουλεύουν ρολόι τώρα!

 

Σ' ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

παδια γεια εχω το μιο 702 το destinator .παω στην γαλλια μηπως εχει κανεις χαρτες σας ευχαριστω.(το dest .δεν ειναι γνησιο)

 

Ψάξε στο emule, από εδώ είναι λίγο δύσκολο να σου στείλει κάποιος λόγω μεγέθους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...