Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κατάλαβα τι εννοείς, η συσκευή σου έχει κάπου επιλογή ώστε να αλλάζει ο προσανατολισμός της οθόνης.. Άλλαξέ τον και μετά τρέξε το destinator.. :)
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντολή μέσα από το destinator δεν υπάρχει.. Ίσως όμως το destinator 7 να έχει.. :cool:
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βάλουμε κάποιο hardware button να κάνει αυτή τη δουλειά.;)

Συγκεκριμένα στο Χ500 μιας που δεν χρησιμοποιώ τις φωνητικές εντολές από το ρυθμίσεις-κουμπιά έχω αλλάξει τη προκαθορισμένη λειτουργία του με το πρόγραμμα περιστροφής οθόνης (landscape).:)

Αποτέλεσμα? Ανα πάσα στιγμή με το πάτημα ενός πλήκτρου μπαίνω σε landscape mode.:cool:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που τρέχει το destinator μπορείς να το κάνεις αυτό και να αλλάξει???? :blink:
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ότι βλέπεις στην οθόνη, πατώντας ένα πλήκτρο γίνεται landscape.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω εδώ και καιρό το Dest6 που τρέχει από την SD κάρτα και όλα είναι μιά χαρά.

Έψαξα λίγο αλλά δεν μπορώ να βρω πουθενά ούτε το Destinator 6.1 ούτε τον καινούριο χάρτη 2007 Q3 για Ελλάδα.Ξέρει κανείς κανένα linkγια να το κατεβάσω μαζί με τον καινούριο χάρτη???

Υπάρχει και σε μορφή για να τρέχει από την SD κάρτα?Ξέρει κανείς??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά!!!

 

Αν το πρόγραμμα που έχεις είναι γνήσιο τότε θα μπεις στο site http://www.ngi.gr και θα βάλεις username k password και θα μπορείς να πάρεις το 6.1 αλλά χάρτες 2007 δεν έχουν ακόμα βγει!

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση του Destinator λειτουργεί με win mobile 6?

Συγκεκριμένα θέλω να ξέρω αν θα λειτουργεί με το ΕΤΕΝ Glofiish X500+. Γνωρίζει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση του Destinator λειτουργεί με win mobile 6?

Συγκεκριμένα θέλω να ξέρω αν θα λειτουργεί με το ΕΤΕΝ Glofiish X500+. Γνωρίζει κάποιος;

 

 

Απο οσα διβαζω μια χαρα δολευει το ΕΤΕΝ με τα 6αρια και το destinator επανω

Link to comment
Share on other sites

τελικα οι new χαρτες ποτε θα βγουν?

Η NGI λεει το δευτερο 15νθημερο του Μαιου.Δηλαδη σε λιγοτερο απο 6 ημερες.Βεβαια και πριν ηταν να βγουν τελος Απριλιου και πηγαμε Μαιο.Ιδωμεν

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Tα offtopic ποστ των τελευταίων ημερών αφαιρέθηκαν.

 

Έχω τοποθετηθεί πάρα πολλές φορές επί του θέματος, δεν υπάρχει λόγος να ξαναγράφουμε τα ίδια αφού δεν αλλάζει η νοοτροπία ορισμένων.

Σίγουρα δεν είστε υποχρεωμένοι να αλλάξετε νοοτροπία, είστε όμως υποχρεωμένοι να σέβεστε το forum που σας φιλοξενεί καθώς και τους κανόνες λειτουργίας του.

 

Συνέχεια επί του θέματος σεβόμενοι τους Ο.Π.Χ. παρακαλώ.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το destination 6 για ppc, αλλά δεν εχω την Ελληνική γλωσσα περασμένη. Δηλαδή μέσα στον φάκελο \DestinatorApps\Destinator\Language δεν υπάρχει φάκελος Greek (έχει μόνο All, French, German). Μπορεί κάποιος να μου στείλει τον φάκελο Greek;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το destination 6 για ppc, αλλά δεν εχω την Ελληνική γλωσσα περασμένη. Δηλαδή μέσα στον φάκελο \DestinatorApps\Destinator\Language δεν υπάρχει φάκελος Greek (έχει μόνο All, French, German). Μπορεί κάποιος να μου στείλει τον φάκελο Greek;

 

Ευχαριστώ

το mail σου?

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το destination 6 για ppc, αλλά δεν εχω την Ελληνική γλωσσα περασμένη. Δηλαδή μέσα στον φάκελο \DestinatorApps\Destinator\Language δεν υπάρχει φάκελος Greek (έχει μόνο All, French, German). Μπορεί κάποιος να μου στείλει τον φάκελο Greek;

 

Ευχαριστώ

 

Έχεις pm ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου έδωσε το 2020i για να το κάνω να λειτουργήσει με το dest6.

Εβαλα το 6, κάνω pairing με το BT gps αλλά όταν ψάχνω στις ρυθμίσεις του 6 για σύνδεση με το gps, δε συνδέεται με τίποτε, κάνω κάτι λάθος;

Link to comment
Share on other sites

DANGEROUS POINTS GR UPDATE ΙΟΥΝΙΟΥ

 

 

*Utility Version Information*

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version............: JUNE 2007

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 31/05/2007

 

*General Information*

 

Type: Destinator Utility

Platform : Destinator 6.x, Destinator PN

Cab File: DPGR_U_06_07.cab

Support: Bloka Forum

Date : 31-5-2007

 

Changelog:

----------

Προστέθηκαν

8 επικίνδυνες διασταυρώσεις

2 επικίνδυνα σημεία

3 επικίνδυνα τμήματα δρόμου

1 αφύλακτη διάβαση

72 επικίνδυνες στροφές

--------------------------------

ΣΥΝΟΛΟ: 86 νέα σημεία

 

Θα τα βρείτε στο παρακάτω link (special thanks to Βloka.com)

 

click here !!

 

enjoy .. :cool:

 

HaRisG & MinOtaVrS

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια θα ήθελα!!

Πέρασα το Destinator 6.1 και δουλέυει μια χαρά!!

Πήγα να του βάλω την φωνή της Σαπφώ Νοτάρα που δίνει οδηγίες(πολύ γέλιο)

αλλά μόλις βάζω τον φάκελο sapfon μέσα στο φάκελο voices δεν ακούω οδηγίες αν του βάλω μια διαδρομή.Έχω επιλέξει από τις ρυθμίσεις να είναι Ελληνικά και τον φάκελο sapfon άλλα τίποτα!!!

Όταν το γυρίζω στο δικό του το default παίζει κανονικά.Ξέρει κανείς κάτι??

Επίσης υπάρχει κανένα αρχείο με φωνές να ακούγεται πιο δυνατά??Αυτό με την Σαπφώ παρόλο το γέλιο του ακούγεται και πολύ δυνατότερα από την default φωνή!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια θα ήθελα!!

Πέρασα το Destinator 6.1 και δουλέυει μια χαρά!!

Πήγα να του βάλω την φωνή της Σαπφώ Νοτάρα που δίνει οδηγίες(πολύ γέλιο)

αλλά μόλις βάζω τον φάκελο sapfon μέσα στο φάκελο voices δεν ακούω οδηγίες αν του βάλω μια διαδρομή.Έχω επιλέξει από τις ρυθμίσεις να είναι Ελληνικά και τον φάκελο sapfon άλλα τίποτα!!!

Όταν το γυρίζω στο δικό του το default παίζει κανονικά.Ξέρει κανείς κάτι??

Επίσης υπάρχει κανένα αρχείο με φωνές να ακούγεται πιο δυνατά??Αυτό με την Σαπφώ παρόλο το γέλιο του ακούγεται και πολύ δυνατότερα από την default φωνή!!

 

Το Destinator το έχεις γνήσιο η σπασμένο;:lol: :p

Λοιπόν περα απο την πλάκα,επειδή μου το κανε κι εμένα,το πρόβλημα πολύ απλά λύθηκε με ενα restart του προγράμματος.

Προφανώς κάτι θα φταίει με το αρχείο sapfon που έχουμε περάσει και κολλάει...:confused:

Πάντως πράγματι έχει πολύ γέλιο να σε καθοδηγεί η Σαπφώ! :lol:

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Bel σπασμένο το έχω και είναι όλο στην κάρτα SD.Νομίζω δεν δοκίμασα να κάνω restart θα δοκιμάσω και θα σου πω αλλά δεν πιστέυω να παίξει!!

Προς το παρόν το έχω με την default φωνή την γυναικεία και παίζει μιά χαρά, αλλά η Σαπφώ είναι άπαιχτη!!

 

Ίσως να πρέπει να φτιαχτεί το αρχειάκι με την φωνή της Σαπφώ από την αρχή για Destinator 6.1.

Αν το βλέπουν τα παιδιά που το έκαναν ας κάνουν μια προσπάθεια γιατί είναι πολύ καλό πέρα από το γέλιο!!Επίσης θα πρότεινα και φωνή Παπαγιανόπουλου να σου λέει πχ "Που πας βρεεε" ¨:-)

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/21203195/sapfon.rar

 

Και ρίχνεις το φάκελλο στο DestinatorApps\Destinator\Voice.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο voice υπάρχουν τα ALL και Greek φάκελοι, το βάζω σε κάποιο απο αυτούς ή συνυπάρχει μαζί με αυτούς;

 

Απλά προσθέτεις και το φάκελλο sapfon.Δηλαδή μετά θα έχεις 3 φακέλους(ALL,GREEK,SAPFON)

Μετά πας μέσα απο το destinator στις ρυθμίσεις,γλώσσα και επιλέγεις το sapfon.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...