Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:) :lol: :p :happy: :) :lol: :p :happy:

Τελικά δεν κατάλαβα ακόμα ποιό είναι πιο καλό;

Το Destinator PN ή το Destinator 6;

Ποιό λειτουργεί κανονικά στο HTC P3300?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Gia se olous,

 

na sas pw ena koufo ?? :wacko:

 

ixa sto ppc mou to destinator 6 kai olla mia xara.... meta tou evala to destinator 6.1... kai ekei einai to koufo.. eno tou evala AKRIVOS ton idio greek xarth mou vgazei olous tous odous kai perioxes greeklish... kai ti den exw dokimasei.. ti resets ti reinstals dokimasa kai ena keyboard.ini pou kapios to postare edw... alla tipota... pos ginete enw xrisimopoiw to idio xarth na mou vgazei sto ena greek kai sto allo greeklish ?? :X :X :ninja: :wacko: :wacko: :worry: :blink:

 

mporei kapios na me voithisei PLZ ???

 

aaaaaaa kai kati allo ta xrisima einai diaforetika :blink: einai pio liga pos ginete afto pali ?? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα το Άρτεμις χωρίς χάρτες αλλά μόνο με το TomTom στο οποίο έβαλα το χάρτη της Αθήνας και Greek voices.

Δουλεύει μια χαρά και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Προσπάθησα να εγκαταστήσω το Destinator 6 αλλά δεν με αφήνει από το Destinator Console του DesktopPC να το εγκαταστήσω στη storagecard.

Link to comment
Share on other sites

:) :lol: :p :happy: :) :lol: :p :happy:

Τελικά δεν κατάλαβα ακόμα ποιό είναι πιο καλό;

Το Destinator PN ή το Destinator 6;

Ποιό λειτουργεί κανονικά στο HTC P3300?

Αγόρασα πρόσφατα το Άρτεμις χωρίς χάρτες αλλά μόνο με το TomTom στο οποίο έβαλα το χάρτη της Αθήνας και Greek voices.

Δουλεύει μια χαρά και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Προσπάθησα να εγκαταστήσω το Destinator 6 αλλά δεν με αφήνει από το Destinator Console του DesktopPC να το εγκαταστήσω στη storagecard.

 

Το 6 είναι καλύτερο και νεώτερο αλλά στο P3300 δεν παίζει σωστά οπότε μένετε με το PN μέχρι να βρεθεί λύση. Μιλάμε γιά την τελευταία νόμιμη έκδοση του 6 :(

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Παιδιά όσοι έχουν πρόβλημα :cry: με το ελληνικό πληκτρολόγιο του Destinator 6 και την εισαγωγή ελληνικού κειμένου για εύρεση πόλης/οδού ας ακολουθήσουν τη συμβουλή του φίλου μας που μας στέλνει το link .....

http://rapidshare.com/files/2432207/keyboard.ini.html

 

It works !!! :D

 

Αγαπητε γειά σου και καλή χρονιά :)

Μηπως μπορέις να μου δώσεις οδηγίες πως οι δρόμοι και πολεις κλπ στο PN να φαίνονται στα ελληνικά και όχι στα αγγλικά? μου έχουν σπασει τα νεύρα ενω σαν προγραμματακι είναι καλό (εκτος του ότι οταν του λες να αποφύγει κάποιον δρόμο σου αλλάζει εντελώς την διαδρομή :mad: :mad:

 

Θα εκτιμήσω πολύ την γνωμη και την συμβουλή σου.

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα το Άρτεμις χωρίς χάρτες αλλά μόνο με το TomTom στο οποίο έβαλα το χάρτη της Αθήνας και Greek voices.

Δουλεύει μια χαρά και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Προσπάθησα να εγκαταστήσω το Destinator 6 αλλά δεν με αφήνει από το Destinator Console του DesktopPC να το εγκαταστήσω στη storagecard.

 

Το 6 δεν έχει κυκλοφορήσει με κονσόλα στην Ελλάδα. Τα αρχεία της τελευταίας έκδοσης του 6 (εγκατάσταση από sd) που κυκλοφορεί και στην Ελλάδα θα τα βρεις εδώ: http://www.ngi.gr/page.php?pageid=44&languageid=2

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε γειά σου και καλή χρονιά :)

Μηπως μπορέις να μου δώσεις οδηγίες πως οι δρόμοι και πολεις κλπ στο PN να φαίνονται στα ελληνικά και όχι στα αγγλικά? μου έχουν σπασει τα νεύρα ενω σαν προγραμματακι είναι καλό (εκτος του ότι οταν του λες να αποφύγει κάποιον δρόμο σου αλλάζει εντελώς την διαδρομή :mad: :mad:

 

Θα εκτιμήσω πολύ την γνωμη και την συμβουλή σου.

 

Μπορείς να επιλέξεις τον Ελληνικό χάρτη με "εναλλαγή χαρτών". Το ότι αλλάζει τελείως τη διαδρομή πιστεύω ότι είναι στα θετικά του Destinator αλλά και του χάρτη της NGi. Το Destinator 6 μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ: http://www.ngi.gr/page.php?pageid=44&languageid=2 που υπολογίζει ακόμη πιο έξυπνες διαδρομές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εδω και τρεις εβδομαδες ειμαι κατοχος ενος HTC P3600 και εβαλα το Destinator 6.Μου παρουσιαζει 2 προβληματα.

1.μερικες φορες οταν ειναι κλειστη η οθονη του ppc και παταω το power να ανοιξει και τρεξω το προγραμα δεν ανοιγει.μολις παει να φορτοσεο πεταει ενα παραθυρακι και και μου γραφει οτι δεν βρηκε κατι.(δεν ειναι προβλημα εγκαταστασης το εχο βαλει πολλες φορες και στην κυρια μνημη και στην εξωτερικη) τι φταει?

2.Παλι ορισμενες φορες δεν μου παιζουν οι φωνιτικες εντολες αλλα βγαζει κατι μπιπ στης θεση τους γιατι?

ποιος μπορει να με βοηθει εχω πελαγωσει.

ευχαριστω εκ των προτερων

iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

Αν βρω κάπου ;) το χάρτη του Παρισιού πώς κάνω την εγκατάσταση?

 

Σημ. έχω γνήσιο Destinator PN και τους χάρτες στην κάρτα.

 

Επίσης υπάρχει περίπτωση να δημιουργηθεί κάποιο conflict?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εδω και τρεις εβδομαδες ειμαι κατοχος ενος HTC P3600 και εβαλα το Destinator 6.Μου παρουσιαζει 2 προβληματα.

1.μερικες φορες οταν ειναι κλειστη η οθονη του ppc και παταω το power να ανοιξει και τρεξω το προγραμα δεν ανοιγει.μολις παει να φορτοσεο πεταει ενα παραθυρακι και και μου γραφει οτι δεν βρηκε κατι.(δεν ειναι προβλημα εγκαταστασης το εχο βαλει πολλες φορες και στην κυρια μνημη και στην εξωτερικη) τι φταει?

2.Παλι ορισμενες φορες δεν μου παιζουν οι φωνιτικες εντολες αλλα βγαζει κατι μπιπ στης θεση τους γιατι?

ποιος μπορει να με βοηθει εχω πελαγωσει.

ευχαριστω εκ των προτερων

O anthrwpos sou legete zeppelin steiltou ena pm kai tha sou pei akrivws ti na kaneis.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά...μπορεί παρακαλώ πολύ κάποιος να μου πει πως μπορώ να βρω κάποιες τοποθεσίες για Κυκλάδες που ψάχνω;πως μπορω να κάνω τον χάρτη μου να κοιτάξει προς Κυκλάδες μεριά;

αν μπορεί κανείς τον ευγνωμονώ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
:D kalispera kai xronia sas polla.. syggnomh an ginomai varetos h kourastikos:O alla mhpos tha mporousate na mou peite pou mporo na to vro? eimai ligo nobaki:D :) :p :p
καλημερα φιλε μου,και καλως ηρθες,ριξε μια ματια εδω http://www.ngi.gr ;)
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιλέξεις τον Ελληνικό χάρτη με "εναλλαγή χαρτών". Το ότι αλλάζει τελείως τη διαδρομή πιστεύω ότι είναι στα θετικά του Destinator αλλά και του χάρτη της NGi. Το Destinator 6 μπορείς να το κατεβάσεις από εδώ: http://www.ngi.gr/page.php?pageid=44&languageid=2 που υπολογίζει ακόμη πιο έξυπνες διαδρομές.

Αγαπητέ ευχαριστώ για την συμβουλή σου. ομως δεν νομίζω ότι πρέπει να αλλάξω με το 6 μια και το PN ειναι γνήσιο και επίσης όταν όλοι λένε ότι το Ρ3300 δεν τα παει καλά με το 6 (ακομα). Επίσης, ναι μεν καλό να βρίσκει άλλη διαδρομή όμως το βασικό προβλημα είναι οτι δεν ακολουθεί καποιες κύριες κατευθυντήριες που θελω στη διαδρομή. Εχει καμία προταση για αυτό?

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/8984483/Panosha_skin.rar.html

Παιδιά το skin μου γιά το 6 έτοιμο. Εχουν αφαιρεθεί τα δύο κουμπάκια προσανατολισμού και GPS-μπαταρίας και έχουν γίνει αχνά τα κουμπιά Home, Mute, Zoom in & Zoom out. Σκοπός είναι να βλέπουμε περισότερο χάρτη. Δουλεύει σε Portrait & Landscape mode. Κρατήστε ένα αντίγραφο πρώτα και κατόπιν κάντε αντικατάσταση τον φάκελο All στην θέση \DestinatorApps\Destinator\Skin.:)

Παίζει κανένα screenshot;

Link to comment
Share on other sites

http://img101.imageshack.us/img101/9534/pccapture1oo0.jpg

 

Skin: http://rapidshare.com/files/10183064/Panosha_skins.rar.html

Sounds: http://rapidshare.com/files/10183594/Greek_101db.rar.html

Πάρτε αυτά, είναι ανανεωμένα, με οδηγίες και δοκιμασμένα. :D

Link to comment
Share on other sites

Aν σου πω οτι δεν βρίσκω καμία διαφορά...:lol:

Οι ήχοι είναι καθαρότεροι και πολύ πιό δυνατοι από τους γνήσιους. Γιά το skin περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, γούστα είναι αυτά. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ ευχαριστώ για την συμβουλή σου. ομως δεν νομίζω ότι πρέπει να αλλάξω με το 6 μια και το PN ειναι γνήσιο και επίσης όταν όλοι λένε ότι το Ρ3300 δεν τα παει καλά με το 6 (ακομα). Επίσης, ναι μεν καλό να βρίσκει άλλη διαδρομή όμως το βασικό προβλημα είναι οτι δεν ακολουθεί καποιες κύριες κατευθυντήριες που θελω στη διαδρομή. Εχει καμία προταση για αυτό?

 

 

Μπορείς να βάλεις ενδιάμεσες στάσεις στην οργάνωση διαδρομής

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Βγηκα μια βολτα να κανω δοκιμη το destinator 6 και μπορω να πω οτι δουλεψε αψογα.Δεν εχανε ποτε το σημα και εκανα και μια δοκιμη στα πολλα χιλιομετρα που υπηρχαν διαμαρτυριες δλδ 145+ και το σημα δεν χανοταν.Ειναι καλυτερο και πιο ευχρηστο απο το navimate.:happy:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις ενδιάμεσες στάσεις στην οργάνωση διαδρομής

 

Thanks. Θα κανω μια δοκιμή.

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

:( :O :shifty: emena tha mou pei kapoios pos to pernao sto kinhto afto to programma?:wacko: ;) :confused:

 

 

Υπάρχουν οδηγίες στα αρχεία που θα κατεβάσεις από το site της NGi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...