Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστά είπα από την αρχή οτι είσαι εκτός πραγματικότητας, δεν άξιζε καν να πάρεις απαντήσεις.:stupid:

 

Εκτος πραγματικοτητας η αγοραστης που ΑΠΑΙΤΩ ενα software που ηδη κυκλοφορει στο εξωτερικο ??? Αρα προς τι η πραγματικοτητα? Μηπως εσυ δεν κατανοεις?

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και προσωπικα δεν εχω κανει κανενα παραπονο για στιγμα για το 6 γιατι απλα δεν το εχω εγκαταστησει clopy. Δειτε ολα τα post μου. Και προτιμω μια σωστη και τεκμηριωμενη απαντηση απο μια του τυπου εχουμε προβληματα, εχουμε το ενα εχουμε το αλλο. Και δεν ειρωνευομαι κανεναν. Αγοραστης ειμαι και θελω (απαιτω) καποια πραγματα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Το Destinator 6 θα κυκλοφορήσει πιθανότατα την επόμενη εβδομάδα. Αυτό όμως δε σημαίνει και τίποτα.

 

 

Τωρα μου δωσατε ημερομηνια σωστα???? Σας ευχαριστω που λετε να διαβαζω καλυτερα. Στην χωρα μας τελικα με πιθανοτητες συζηταμε. (Κανενα προσωπικο προβλημα) (απλα η αναμονη και η μετακινηση συνεχεια της ημερομηνιας με εκνευρισε). ;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

... δεν χαιρομαι (που θελετε να σβηση το παρανομο - ανταγωνιστικο προιον), ...

 

 

Εγώ από την άλλη δεν χαίρομαι καθόλου με την αντίληψή σου :mad:

Μάλλον κάτι δεν κατάλαβες σωστά.

 

 

 

Προς babis και trypakias:

 

Πριν συμμετάσχετε στο φόρουμ υποχρεούστε να τηρήσετε τους όρους που αποδεχθήκατε κατά την εγγραφή σας.

Μήπως κάπου κάτι γράφει για παράνομο υλικό, direct links κτλ ;

 

Ξαναδιαβάστε τους προσεχτικά και σεβαστείτε το φόρουμ που σας φιλοξενεί.

 

Το συγκεκριμένο ποστ αποτελεί παρατήρηση και για τους δύο σας, πιθανή επόμενη παρεκτροπή σας θα αποφέρει ποινή.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

 

Εγώ από την άλλη δεν χαίρομαι καθόλου με την αντίληψή σου :mad:

Μάλλον κάτι δεν κατάλαβες σωστά.

 

 

 

Προς babis και trypakias:

 

Πριν συμμετάσχετε στο φόρουμ υποχρεούστε να τηρήσετε τους όρους που αποδεχθήκατε κατά την εγγραφή σας.

Μήπως κάπου κάτι γράφει για παράνομο υλικό, direct links κτλ ;

 

Ξαναδιαβάστε τους προσεχτικά και σεβαστείτε το φόρουμ που σας φιλοξενεί.

 

Το συγκεκριμένο ποστ αποτελεί παρατήρηση και για τους δύο σας, πιθανή επόμενη παρεκτροπή σας θα αποφέρει ποινή.

 

 

Εγω πως μπλεχτηκα με τα παρανομα links?????

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Exo xasei episodeia blepo! Ante na doume tin alli ebdomada kai to 6! Me to kalo! Pantos makari na ginotan kati kai me tin igo toso kopo kaname na kanei to "Macedonia" FYROM krima den einai na min exoume xartes NGI kai sto igo? :D
Link to comment
Share on other sites

Exo xasei episodeia blepo! Ante na doume tin alli ebdomada kai to 6! Me to kalo! Pantos makari na ginotan kati kai me tin igo toso kopo kaname na kanei to "Macedonia" FYROM krima den einai na min exoume xartes NGI kai sto igo? :D

 

Adelfe moy yianni exeis dikio sxetika me to igo kai tous xartes, alla alhtheia pou xathikes ?

 

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Και δεν ειρωνευομαι κανεναν. Αγοραστης ειμαι και θελω (απαιτω) καποια πραγματα.

 

Πολύ μου αρέσει ο φίλος babis. :) :rolleyes: BABI ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! Γιατί κι εγώ αγοραστής είμαι και ΑΠΑΙΤΩ :mad: :

 

  • Το 6 να βγει στις 29/12, στις 14.00, σε ένα μόνο κατάστημα που θα έχουμε προ-συμφωνήσει, για να το αγοράσω ΜΟΝΟ εγώ, για πρωτοχρονιάτικο δώρο στον εαυτό μου και να μην τόχει και κανένας άλλος για να πουλάω μούρη. Ακόμα καλύτερα θα προτιμούσα να βγει ένα μόνο για μένα όπως ακριβώς το θέλω και να μου το φέρτε σπίτι μου σε συσκευασία δώρου! :O
     
  • Επίσης, θέλω στο 6 να περαστούν με ειδικούς ήχους και εικονίδιο ειδικού design, το κομμωτήριό μου, το super market της γειτονιάς μου, το καφέ που συχνάζω και η λαϊκή που ψωνίζω - αλλά όχι με ένα στίγμα… αλλά ένα στίγμα ανά πάγκο και διαφοροποίηση ανά προϊόν (φθηνά κολοκυθάκια, φρέσκα πορτοκάλια Πελοποννήσου, τομάτες κρήτης κλπ) :happy:
     
  • Στο 6 να υπάρχει ενσωματωμένο και ένα σύστημα αναγνώρισης των vibes ηλιθιότητας και να κλειδώνει αυτόματα το πρόγραμμα όταν αντιλαμβάνεται επικίνδυνες ποσότητες (άνω ενός εύλογου ορίου) ώστε να λειτουργεί και ως σύστημα αναγνώρισης των ηλιθίων (όποιος το’ χει και λειτουργεί δεν θα ναι! :wacko: )

 

Γιατί ο πελάτης έχει ΠΑΝΤΑ δίκιο… Άντε, που σας δίνουμε τα λεφτάκια μας και δε μας προσέχετε! :mad:

 

Α! και δεν ειρωνεύομαι! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσει ο φίλος babis. :) :rolleyes: BABI ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! Γιατί κι εγώ αγοραστής είμαι και ΑΠΑΙΤΩ :mad: :

 

  • Το 6 να βγει στις 29/12, στις 14.00, σε ένα μόνο κατάστημα που θα έχουμε προ-συμφωνήσει, για να το αγοράσω ΜΟΝΟ εγώ, για πρωτοχρονιάτικο δώρο στον εαυτό μου και να μην τόχει και κανένας άλλος για να πουλάω μούρη. Ακόμα καλύτερα θα προτιμούσα να βγει ένα μόνο για μένα όπως ακριβώς το θέλω και να μου το φέρτε σπίτι μου σε συσκευασία δώρου! :O
     
  • Επίσης, θέλω στο 6 να περαστούν με ειδικούς ήχους και εικονίδιο ειδικού design, το κομμωτήριό μου, το super market της γειτονιάς μου, το καφέ που συχνάζω και η λαϊκή που ψωνίζω - αλλά όχι με ένα στίγμα… αλλά ένα στίγμα ανά πάγκο και διαφοροποίηση ανά προϊόν (φθηνά κολοκυθάκια, φρέσκα πορτοκάλια Πελοποννήσου, τομάτες κρήτης κλπ) :happy:
     
  • Στο 6 να υπάρχει ενσωματωμένο και ένα σύστημα αναγνώρισης των vibes ηλιθιότητας και να κλειδώνει αυτόματα το πρόγραμμα όταν αντιλαμβάνεται επικίνδυνες ποσότητες (άνω ενός εύλογου ορίου) ώστε να λειτουργεί και ως σύστημα αναγνώρισης των ηλιθίων (όποιος το’ χει και λειτουργεί δεν θα ναι! :wacko: )

 

Γιατί ο πελάτης έχει ΠΑΝΤΑ δίκιο… Άντε, που σας δίνουμε τα λεφτάκια μας και δε μας προσέχετε! :mad:

 

Α! και δεν ειρωνεύομαι! :shifty:

 

ΕΥΓΕ. Simple as that. Βλεπεις ο καθενας το βλεπει απο διαφορετικη πλευρα. Εγω το βλεπω σαν αγοραστης (και δεν ζητησα γιατι δεν κανει το Α ή το Β), αλλα να διατεθει στην Ελληνικη αγορα. Εσυ παραθετεις το Α - Β και παει λεγοντας.) Μαλλον χασαμε την μπαλα. Τωρα για μουρη κλπ κρατησε τα για σενα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

σαν πολύ να ξεχείλωσε το thread....

σε όποιον δεν αρέσει μην το πάρει, ελεύθερη αγορά έχουμε, όσοι πάλι το έχουμε νόμιμο κάνουμε υπομόνη και ξέρουμε τό πόσο καλά μας έχει σταθεί τουλάχιστον απο θέμα υποστήριξης και εξυπηρέτησης η NGI.

οσοι δε το έχετε παράνομο, μην ζητάτε υποστήριξη για πράγματα που δεν σας ανήκουν νόμιμα...

οσοι θέλουν το τέλειο λογισμικό, άς αλλάξουν χώρα και να πάρουν οτιδήποτε άλλο γιατί εδώ είναι Ελλάδα και ώς γνωστόν καθυστερήσεις υπάρχουν.Σε καμία μα καμία περίπτωση όμως δεν μπορούμε να κατηγορούμε την NGI για αμέλεια και αρπαχτή απο την στιγμή που σχεδόν όλοι γνωρίζουν πως η συγκεκριμένη εταιρεία τα τελευταία τουλάχιστον 2 χρόνια έχει κάνει άλματα εμπρός στον χώρο.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα λάθη σε μονοδρομήσεις. Υπάρχει διαδικασία διόρθωσης?

Οι χάρτες ανανεώνονται κάθε εξάμηνο περίπου, δώσε τις διαπιστώσεις σου εδώ γιά να βοηθήσεις: http://www.ngi.gr/page.php?pageid=40&languageid=2

Link to comment
Share on other sites

Papadopoulos K. (file Minotavrs), oso gia empa8eia ontws ligh yparxei mias kai einai pio eyxrhsto kai pio elafry to iGO (den eipe kaneis oti oi xartes einai pio swstoi apo aytous tou dest pros 8eou) ... syn tois allois eina mono apo megales poleis opws a8hna 8essalonikh kai nomizw parta den exei tpt allo (px kalamata tripolh sparth klp) ayta pros to parwn
[B][COLOR="DarkRed"]Περπάτα Ελαφρά Γιατί Πατάς Τα Όνειρά Μου... Όλα Γυρίζουν Και Θα 'ρθει Και 'μένα Η Σειρά Μου...[/COLOR][/B] [SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επι του θεματος τωρα:p

 

υπαρχει καμια νεα εκδοση χαρτη της ελλαδος?:rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Tα off-topic ποστ μεταφέρθησαν εδώ.

 

Ας συνεχίσουμε στο θέμα μας... (όσο γίνεται)

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

όσοι έχετε το 6,1 με τους καινούριους χάρτες 2006 και είστε εκτός Αθήνας δοκιμάστε να βάλετε από τις ρυθμίσεις την λειτουργία start demo σε 2d mode.Εκεί λοιπόν που γίνεται κανονικά η πλοήγηση ξαφνικά χάνονται τα πάντα από το χάρτη και μένει μόνο το εικονίδιο με το στίγμα.

Αφού το κάνει σε μια λειτουργία που υποτείθεται πως υπάρχει για να διαφημίζει τις δυνατότητες του προγράμματος,φαντάζομαι πόσο σπαστικό είναι σε πραγματικό χρόνο και λέω πρώτη φορά ευτυχώς που βρίσκομαι εκτός Αθήνας.Γιατί θα έκλαιγα τα 150 euro που έδωσα για να αγοράσω το pn. :cry: :cry: Τα διάβαζα όλα αυτά τόσο καιρό και νόμιζα πως το δικό μου ppc αποτελεί εξαίρεση.Ελπίζω όλη αυτή η αναμονή για το 6 να είναι για καλό γιατί μετά δε λέει να περιμένουμε το 7 κανά χρόνο μπας και δούμε προκοπή.

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να περιμένουμε να κάνουμε τις διαπιστώσεις μας στην Ελληνική έκδοση και όχι σ' αυτή που με δέκα πατέντες χρησιμοποιούμε. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να περιμένουμε να κάνουμε τις διαπιστώσεις μας στην Ελληνική έκδοση και όχι σ' αυτή που με δέκα πατέντες χρησιμοποιούμε. :rolleyes:

 

δεν εχεις και πολυ αδικο:worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να περιμένουμε να κάνουμε τις διαπιστώσεις μας στην Ελληνική έκδοση και όχι σ' αυτή που με δέκα πατέντες χρησιμοποιούμε. :rolleyes:

το Pn που πουλάει η ngi αυτή τη στιγμή είναι η Ελληνική Έκδοση?Γιατί υπάρχουν αναφορές χρηστών ότι συμβαίνουν τα ίδια κολλήματα και με αυτό.Ποιες είναι αυτές οι δέκα πατέντες στο 6?Η αλλαγή του keyboard.ini για να γίνεται σωστά η αναζήτηση των ελληνικών χαρακτήρων,θεωρείται ως δεκαπλή πατέντα?:lol:

Link to comment
Share on other sites

το Pn που πουλάει η ngi αυτή τη στιγμή είναι η Ελληνική Έκδοση?Γιατί υπάρχουν αναφορές χρηστών ότι συμβαίνουν τα ίδια κολλήματα και με αυτό.Ποιες είναι αυτές οι δέκα πατέντες στο 6?Η αλλαγή του keyboard.ini για να γίνεται σωστά η αναζήτηση των ελληνικών χαρακτήρων,θεωρείται ως δεκαπλή πατέντα?:lol:

Εγώ δεν έχω κανένα κόλημα με όλες τις εκδόσεις. Αυτοί που έχουν το πρόβλημα δεν βρήκαν λύση από NGI ? :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα κόλημα με όλες τις εκδόσεις.:D

 

Εγώ ούτε με το PN είχα... ούτε και με το 6, που το δοκίμασα για 2 βδομάδες ... λίγο το ΠΝ κολλούσε που και που,σαν να ξέμενε απο RAM ένα πράμα,αλλα το έκανε για 5 δευτερόλεπτα... και μετά έφτιαχνε μόνο του.Στο 6, δεν το έκανε... :)

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...