Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[off Topic]

Kαι μια παράκληση βρε παιδιά. Χωρίς να απευθύνομαι σε κάποιον συγκεκριμένα... Και πάντα με καλή διάθεση.

 

Aν δεν υπάρχει άλλος τρόπος....

Firefox + Greek Spelling dictionary

 

Κοντεύουν να βγουν τα μάτια μας πλέον. Είναι κρίμα να βλέπουμε τέτοια - συνεχή - κακοποίηση της γλώσσας μας

 

[end Off Topic]

 

Gia afto kai egw grafw me greeklish.. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

o επεξεργαστής παίζη σημαντικό ρόλο στην χρήση gps?

Σημαντικό αλλά με ένα καινούργιο μηχανάκι ακόμα και με ΟΜΑΡ 200άρη είσαι καλυμένος. Μόνο αν θέλεις να κάνεις πολλά πράγματα ταυτόχρονα θα χρειαστείς κάτι ισχυρότερο.;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καταρχην καλησπερα, χαρτη του ηνωμενου βασιλειου που μπορω να βρω?παντα για την τελευταια εκδοση μιλαω εχω αυτη 2006.Q1.4156

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

mia aplh aporia re paidia... mias kai elleipa to teleytaio mhna (stratiwtikes ypoxrewseis.. tpt to para3eno apla loufa sthn aeroporia...) emeis pou exoume to destinator pn agorasmeno pou 8a vroume to destinator 6 gia download kai na perasoume ta kanonika serials meta? kaneis kamia idea??? eides ti xaneis aderfe mou and en exeis internet sto strato? eixame mia kologrammh 64k (isdn aplo) kai etrexan oloi na mpoune sto i-net vale kai to koloprogramma to gea pou trexame synexeia... gam**e ta!!! ti na deis kai ti na katevaseis...
[B][COLOR="DarkRed"]Περπάτα Ελαφρά Γιατί Πατάς Τα Όνειρά Μου... Όλα Γυρίζουν Και Θα 'ρθει Και 'μένα Η Σειρά Μου...[/COLOR][/B] [SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια ιστοσελιδα εχουν παει τα updates gια speedcameras

 

Ρίξε μια ματιά εδώ: http://destinator.forumup.gr/

 

Τα updates του Δεκεμβρίου, απ' όσο γνωρίζω, δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα.

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

vre paidia exei kanenas to destination 6 na mou to dwsei??? to xreiazomai kai den to vriskw pouthena

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

mia aplh aporia re paidia... mias kai elleipa to teleytaio mhna (stratiwtikes ypoxrewseis.. tpt to para3eno apla loufa sthn aeroporia...) emeis pou exoume to destinator pn agorasmeno pou 8a vroume to destinator 6 gia download kai na perasoume ta kanonika serials meta? kaneis kamia idea??? eides ti xaneis aderfe mou and en exeis internet sto strato? eixame mia kologrammh 64k (isdn aplo) kai etrexan oloi na mpoune sto i-net vale kai to koloprogramma to gea pou trexame synexeia... gam**e ta!!! ti na deis kai ti na katevaseis...

 

etsi einai ean akousete omws gia M.E.T.A vazete vismata na thn kanete apo thn tripolh.

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Νεος με το Ρ3300 με το destinator PN. Μηπως μπορεί να βοηθησει κάποιος γιατί μόλις έβαλα την SD με το προγραμμα δεν κανει autostart? πως το ξεκινάω?
Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

apo pote osoi pane aeroporia pane fantaroi???:D

 

απο τοτε που στο πεζικο εχοθν βασικη 25 μερες

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να μου πεί κάποιος εάν δουλεύει το PN σε PDA με επεξεργαστή 266MHz.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.Γιώργος.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Νεος με το Ρ3300 με το destinator PN. Μηπως μπορεί να βοηθησει κάποιος γιατί μόλις έβαλα την SD με το προγραμμα δεν κανει autostart? πως το ξεκινάω?

 

 

Phgaine anoixe ton fakelo 2577 kai pata to autorun

Link to comment
Share on other sites

Η διεύθυνση στο 6.1 είναι πόλη - οδός - κάθετη, ενώ βόλευε καλύτερα το πόλη - οδός - αριθμός. Γίνεται αυτό στο 6.1 ή να πάμε πίσω στο 6 ?
Link to comment
Share on other sites

Η διεύθυνση στο 6.1 είναι πόλη - οδός - κάθετη, ενώ βόλευε καλύτερα το πόλη - οδός - αριθμός. Γίνεται αυτό στο 6.1 ή να πάμε πίσω στο 6 ?

 

Einai gnwsto bug to opoio diorthonete (ean pas kai peiraxeis to inf mesa apo to root directory kai na to baleis opws les).

Link to comment
Share on other sites

Η διεύθυνση στο 6.1 είναι πόλη - οδός - κάθετη, ενώ βόλευε καλύτερα το πόλη - οδός - αριθμός. Γίνεται αυτό στο 6.1 ή να πάμε πίσω στο 6 ?

Στο Destinator.ini (βρίσκεται στο DestinatorApps\Destinator)

αφού το ανοίξεις με σημειωματάριο, προς το τέλος θα δείς:

 

NAMA NGI=1

[searchByMenu]

;Possible value: City->Street, Street->City,Intersection,Zip->Street

DefaultButton =Intersection

 

Θα αλλάξεις το παραπάνω σε:

DefaultButton =City->Street :p

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκος χρήστης και κάτοχος λίγων ημερών P3300. Ψάχνω απάντηση σε κάποια θέματα. 1) To SpeedDialer πως γίνεται να μην λειτουργεί μόνο για λίγες μέρες; 2) Ελληνοαγγλικό λεξικό που μπορώ να βρώ; 3) το αγόρασα με το navimate, θα μπορούσα να βάλω κάποιο άλλο πρόγραμμα; ποιό είναι καλύτερο και free;4) με το πρόγραμμα batterystatus ρυθμίζετε η ταχύτητα του επεξεργαστή; είναι επικίνδυνο να το πειράξω; και τέλος τι άλλα προγράματα μου προτείνετε; Συγχωρέστε με εάν ζητάω πολλά αλλά σαν καινούργιος είμαι λίγο στα χαμένα και χρειάζομαι την βοήθεια σας. Σας ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Phgaine anoixe ton fakelo 2577 kai pata to autorun

Καλα το λές εσυ αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βρώ μεσα στην συσκευή ενα browser για την μνήμη. Πως να το κάνω? (το search δεν βρίσκει τετοιο νούμερο...)

 

Θανκς. το βρήκα. θα τα ξαναπούμε σε λιγο.

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να μου πεί κάποιος εάν δουλεύει το PN σε PDA με επεξεργαστή 266MHz.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.Γιώργος.

`Ναι,δεν εχεις προβλημα;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια! εχω κανει ότι εχετε γράψει παραπάνω και δεν λεει να συνδεθει με δορυφόρους με τιποτα.? ψαχνει ψαχνει και τιποτα. Τι να κανω?
Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια! εχω κανει ότι εχετε γράψει παραπάνω και δεν λεει να συνδεθει με δορυφόρους με τιποτα.? ψαχνει ψαχνει και τιποτα. Τι να κανω?

 

αλλαξε στις ρυθμισεις σε ΝΜΕΑ και 4800

και δοκιμασε παλι;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε στις ρυθμισεις σε ΝΜΕΑ και 4800

και δοκιμασε παλι;)

 

Το εκανα. Τζιφος.:(

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα. Τζιφος.:(

 

επανεκκινηση??

 

ψαξου λιγο με τις ρυθμισεις...δεν παει το μυαλο μου καπου αλλου...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επανεκκινηση??

 

ψαξου λιγο με τις ρυθμισεις...δεν παει το μυαλο μου καπου αλλου...:O

Δηλαδή? Δεν ειμαι γνωστης των GPS αλλα και των PPC (το artemis ειναι το πρωτο μου).:)

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...