Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαταρχήν θέλω να χαιρετίσω όλους τους φίλους του forum. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα με το destinator. Όταν εγκατέστησα το destinator 6.0 στην ειδοποίηση 'σε 500 μέτρα στρίψτε αριστερά (ή δεξιά)' έλεγε 'στρίψτε αριστερά - παύση - σε' και μετά ένα ήχο σαν τσρ...τσρ...τσρ. Μετά την αναβάθμιση σε 6.1 την πρώτη μέρα που το δοκίμασα δούλεψε σωστά δηλαδή η οδηγία ήταν 'σε 500 μέτρα στρίψτε αριστερά (ή δεξιά)'. Μετά από 3 ημέρες σήμερα το πρωί το δοκίμασα ξανά το πρωί να δω αν συνεχίζει να λειτουργεί σωστά. Μετά από τρία-τέσσερα διαδοχικά κολλήματα και reset όταν η εφαρμογή άνοιξε επιτέλους το παραπάνω πρόβλημα στις ηχητικές ειδοποιήσεις επανήλθε. Η συσκευή μου είναι η HTC Tytn. Γνωρίζει κάποιος φίλος τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kalhspera sas.. 8a h8ela mia voh8eia. exw to Dest. PN ay8entiko, kai 8elhsa na dokimasw na valw to Des.6 .to ekana setup kanonika ola kala, alla yparxei ena problhma.Den mou anagnwrizei tous xartesdhladh,otan anoigw to programma, mou leei select map : alla den mou exei kapoio xarth na epile3w,enw oi xartes 2006Q3 , einai kanonika sthn 8esh tous kai to forlink.cab kai ola. mhpws mporei na me voh8hsei kaneis ??? sas eyxaristw:)

edit: 3exasa na pw ,oti mou leei oti gia na valw tous xartes ths elladas ,'h opoiasdhpote allhs xwras,prepei na valw to cd2...^o)

 

File mou ki ego exo to idio provlima kai den mporo na do xartes opos to perigrafeis pao mesa apo tin consola epilego kapoio xarti mou anoigoun kapoia parathira epiveveosis kai meta Tsoup leei Vale to CD2 i pata akirosi......

kai otan tous pernao xirokinita Diladi vazo to fakelo "GreeceU" i stin karta mnimis i sti mnimi tou tilefonou kai pao na trekso to programa mou emfanizei to parathiro epilogis xarti alla den exei toipota mesa gia na epilekso

 

Zitisa apo ta palikaria edo mesa na mou poun tin diadikasia pou prepei na akolouthiso gia tin egatastasi tou programatos kai tin thesi pou prepei na vriskonte ta ipoloipa alla den peira akrivi apantisi.

An vreis akri pes mou kai emena.

 

Aaahhh kapoia fora den ksero pos to eixa kanei ton eida ton xarti mesa stin mnimi SD alla otan ton epeleksa mou zitise na valo ton kodiko pou vriskete leei stin piso plevra tis thikis tou CD tou xarti??????

kaneis den anaferei oti prepei na valoume kai kapoio kodiko opote kai to piga apo tin arxi alla apo tote pali den mporo na do xartes sto ppc mou.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να περάσεις το χάρτη μέσω της κονσόλας.Σύνδεσε το ppc και μέσω του active sync φτιάξε στην sd ένα φάκελο με όνομα destinatorapps
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να περάσεις το χάρτη μέσω της κονσόλας.Σύνδεσε το ppc και μέσω του active sync φτιάξε στην sd ένα φάκελο με όνομα destinatorapps

 

nai alla den ton anagnwrizei meta....pas na kaneis select maps k den sou vgazei tpt ..^o)

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας :) διάβασα κάποιες από τις σελίδες και δεν βρήκα λύση, και είπα να ρωτήσω.στο ΡΝ στην αποφυγή δρόμων, είχες να διαλέξεις διάφορα( αττική οδό,δακτύλιος,διόδια κλπ). έβαλα σήμερα το 6.. και γράφει μόνο για διόδια .. μήπως κανείς μπορεί να με βοηθήσει ? γιατί πχ. είναι πολύ χαζό να σε στέλνει κάθε φορά από αττική οδό για ψίλου πήδημα..μένω και κοντά..! Σας ευχαριστώ πολύ !

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας :) διάβασα κάποιες από τις σελίδες και δεν βρήκα λύση, και είπα να ρωτήσω.στο ΡΝ στην αποφυγή δρόμων, είχες να διαλέξεις διάφορα( αττική οδό,δακτύλιος,διόδια κλπ). έβαλα σήμερα το 6.. και γράφει μόνο για διόδια .. μήπως κανείς μπορεί να με βοηθήσει ? γιατί πχ. είναι πολύ χαζό να σε στέλνει κάθε φορά από αττική οδό για ψίλου πήδημα..μένω και κοντά..! Σας ευχαριστώ πολύ !

βάλε τα forlinks του χάρτη στο destinator\userdata\forlinks

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι.Πριν 2-3 μερες ρωτησα αν στο HP5450 μπορει να παιξει το Destinator 6.Aν θελετε καποιος,ας μου απαντησει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι.Πριν 2-3 μερες ρωτησα αν στο HP5450 μπορει να παιξει το Destinator 6.Aν θελετε καποιος,ας μου απαντησει.

 

Το PPC σου έχει wm2002 αν δε κάνω λάθος. Για να λειτουργήσει το destinator χρειάζεται μια πιο παλιά έκδοση από τη τελευταία του PN (5.1.172) και σίγουρα όχι το d6. Για να είσαι σίγουρος μπορείς να έρθεις και να κάνουμε την εγκατάσταση στα γραφεία μας στην NGi.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,δεν μπορώ να οργανώσω μια διαδρομή με πολλές στάσεις.Μπορέι κάποιος να μου πει τα βήματα ένα προς ένα για το destinator 5;Επίσης κατέβασα το destinator 6 περίπου στα 1,6 gb και μέσα μου έχει κάτι περίεργα αρχεία τα οποία δεν είναι εκτελέσιμα στον Η/Υ ενώ ένα άλλο που κατέβασα γύρω στα 150 mb μου το έκναε εγκατάσταση κανονικά;Είναι λογικό αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Gia sas paidia mipos yparhi kapio pach gia na fenete destinator 6 se 240x240?

 

Ανάλυση 240Χ240 υποστηρίζει μόνο η ειδική έκδοση PN για hp6515 η οποία παίζει θαυμάσια στο fs t830

Link to comment
Share on other sites

zepelin ποτε θα ανεβασει η ngi την επισημη αναβαθμιση του DN6 στο site της;Ακουγοταν για τελη Οκτωβριου αλλα δεν βλεπω φως,μηπως γνωριζεις κατι φιλε;
Link to comment
Share on other sites

zepelin ποτε θα ανεβασει η ngi την επισημη αναβαθμιση του DN6 στο site της;Ακουγοταν για τελη Οκτωβριου αλλα δεν βλεπω φως,μηπως γνωριζεις κατι φιλε;

 

Πιστεύω στο τέλος του μήνα. Περιμένουμε κάποιες διορθώσεις από τη Destinator Technologies. Το θέμα είναι να κυκλοφορήσει και να δουλεύει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω στο τέλος του μήνα. Περιμένουμε κάποιες διορθώσεις από τη Destinator Technologies. Το θέμα είναι να κυκλοφορήσει και να δουλεύει σωστά.

 

Αψογος:) ..Σ'ευχαριστω πολυ φιλε,ευχομαι να μην αργησει να το ανεβασει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Εχω μια ερωτηση,ποτε ειναι τελικα η σωστη στιγμη για να σου λεει το προγραμμα να στριψεις?Ακριβως πανω στη στροφη ή λιγο νωριτερα?

Στη δικια μου περιπτωση,εχω το asus 636 N,ειχα στη ν αρχη γερμανικα.Τοτε μου ελεγε το στριωε ακριβως πανω στη στροφη.Πριν λιγες μερες ,αλλαξαν στην αντιπροσωπεια τη γλωσσα και οπως ηταν φυσικο επρεπε να ξαναπερασω ολα τα προγραμματα.Τωρα λοιπον το destinator,μου βγαζειτην ηχητικη εντολη λιγο πριν τη στροφη...Ακουω αποψεις...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!Εχω μια ερωτηση,ποτε ειναι τελικα η σωστη στιγμη για να σου λεει το προγραμμα να στριψεις?Ακριβως πανω στη στροφη ή λιγο νωριτερα?

Στη δικια μου περιπτωση,εχω το asus 636 N,ειχα στη ν αρχη γερμανικα.Τοτε μου ελεγε το στριωε ακριβως πανω στη στροφη.Πριν λιγες μερες ,αλλαξαν στην αντιπροσωπεια τη γλωσσα και οπως ηταν φυσικο επρεπε να ξαναπερασω ολα τα προγραμματα.Τωρα λοιπον το destinator,μου βγαζειτην ηχητικη εντολη λιγο πριν τη στροφη...Ακουω αποψεις...

 

profanws prin stripseis..^o) alliws pws 8a 3ereis pou na stripseis ? dn mporeis na koitas synexeia thn o8onh ..^o) ... sou leei eidopoihsh stripse de3ia-aristera peripou 60m prin stripseis .. :)

N91,7710,A701

http://briefcase.pathfinder.gr/download/398464

Link to comment
Share on other sites

σαφώς και είναι καλύτερα να σου το λέει 60μ πριν στρίψεις.Αλλωστε θα πρέπει να βγάλεις και φλας για να ειδοποιήσεις τους υπόλοιπους για αλλαγή πορείας.
Link to comment
Share on other sites

pedia kalispera se olous.1 erotisoula an xeri kapios as apantisi.prin agoraso kai egatastpocket pciso to destinator 6.1 thelo na matho an bori na trexi se hp pocket pc 2003 prem.euxaristo

 

montelo tou hp?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...