Jump to content

Destinator 6


katsj
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο χαρτης αυτος εχει ενα μηνα στην κυκλοφορια φιλε μου;)Καλα Χριστουγεννα:D

 

Είχα καιρό να κανω βόλτα προς τα εδώ...:p

 

Νάσε καλά φίλε επίσης!!!!!:rolleyes:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι διφορά έχει ο 2007.Q4.76 με τον 2007.Q4.77 και τον 2007.Q4.80?

 

# 20/11/2007 (Έκδοση: 2007.Q4.77 - Ελληνική - Μέγεθος: 22.4 MB) Έκδοση Νοεμβρίου 2007. Διαβάστε τις οδηγίες στο αρχείο Readme.txt για την εγκατάσταση.

# 20/11/2007 (Έκδοση: 2007.Q4.76 - Αγγλική - Μέγεθος: 22.2 MB) November 2007 map version. Read the instructions in Readme.txt in the zip file for installation.

# 20/11/2007 (Έκδοση: 2007.Q4.80 - Ελληνική - Μέγεθος: 28.3 MB) [ΓΙΑ ΧΡΗΣΤΕΣ PN] Έκδοση Νοεμβρίου 2007. Διαβάστε τις οδηγίες στο αρχείο Readme.txt για την εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ IP-MART TO ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ, ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟΤΕ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ IP-MART TO ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ, ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΛΕΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ. ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟΤΕ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

 

Τον ενεργοποιείς :)

Το πως...μάλλον θα πρέπει να το ρωτήσεις στο thread από όπου τον κατέβασες. Συνήθως όταν δίνουν χάρτες που θέλουν ενεργοποίηση (βλ. Ελλάδα) δίνουν μαζί και το αντίστοιχο πρόγραμμα ή/και οδηγίες ενεργοποίησης.... Σε κάθε περίπτωση η ερώτηση είναι για εκείνο το thread.... :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ destcore.dll . ΤΙ ΟΜΩΣ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ? PLESAE HELP.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τρώει πολλά κολήματα με το mio το dest και μάλλον πρέπει μα αλλάξω συσκευή δεν πάει άλλο χάνει συνέχεια το χάρτη και χάνω το δρόμο και με βγάζει σε άσχετους δρόμους από αυτόν που είμαι...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τρώει πολλά κολήματα με το mio το dest και μάλλον πρέπει μα αλλάξω συσκευή δεν πάει άλλο χάνει συνέχεια το χάρτη και χάνω το δρόμο και με βγάζει σε άσχετους δρόμους από αυτόν που είμαι...

ποιο mio έχεις???

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw kati phra to P1i ths sony ericsson kai thelw na rwthsw an ksereis kaneis an mporw na valw to destinator kai poia ekdosh sto kinhto. sto paketo toy eixe to wayfinder me ena dekth gps mesw bluetooth.alla thelei syndesh mesw internet apo to kinhto gia na to katevasw kai egw den exw.to kinhto exei symbian logismiko.

 

an yparxei kanena link tha htan xrhshmo

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ destcore.dll . ΤΙ ΟΜΩΣ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ? PLESAE HELP.

 

Στον αντίστοιχο ελληνικό το dll συνοδεύεται από ******erator προκειμένου να ενεργοποιήσεις τον χάρτη. Στης Τουρκίας δεν γνωρίζω... Όπως είπα και στην προηγούμενή μου απάντηση ΠΡΕΠΕΙ να ρωτήσεις στο thread του ipmart που τον κατέβασες τον uploader τι πρέπει να κάνεις προκειμένου να τον ενεργοποιήσεις.

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

na rwthsw kati phra to P1i ths sony ericsson kai thelw na rwthsw an ksereis kaneis an mporw na valw to destinator kai poia ekdosh sto kinhto. sto paketo toy eixe to wayfinder me ena dekth gps mesw bluetooth.alla thelei syndesh mesw internet apo to kinhto gia na to katevasw kai egw den exw.to kinhto exei symbian logismiko.

 

an yparxei kanena link tha htan xrhshmo

το Ρ1i δεν έχει ενσωματωμένο δέκτη GPS?

 

τώρα για πρόγραμμα πλοήγησης για symbian το route66 ξέρω ότι δουλεύει αλλά δεν ξέρω τη λεπτομέρεια που έχουν οι χάρτες του για την Ελλάδα...

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw kati phra to P1i ths sony ericsson kai thelw na rwthsw an ksereis kaneis an mporw na valw to destinator kai poia ekdosh sto kinhto. sto paketo toy eixe to wayfinder me ena dekth gps mesw bluetooth.alla thelei syndesh mesw internet apo to kinhto gia na to katevasw kai egw den exw.to kinhto exei symbian logismiko.

 

an yparxei kanena link tha htan xrhshmo

το destinator πάντως δεν μπαίνει στο P1 όπως και σε κανένα ericsson και nokia

θέλει windows mobile συσκευή για να δουλέψει

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω το ΜΙΟ Α201 έχω συνέχεια προβλήματα με αυθεντικό πρόγραμμα DEST.χάνει τους χάρτες δεν ανοίγει το πρόγραμμα και τέτοια. 2-3 φόρες το μήνα θέλει φτιάξιμο....
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω το ΜΙΟ Α201 έχω συνέχεια προβλήματα με αυθεντικό πρόγραμμα DEST.χάνει τους χάρτες δεν ανοίγει το πρόγραμμα και τέτοια. 2-3 φόρες το μήνα θέλει φτιάξιμο....

 

με το Ρ350 δεν έχω κάποιο πρόβλημα, με καμιά έκδοση του destinator PN, 6 και 7.

 

είμαι τυχερός?? :):):):)

Link to comment
Share on other sites

DOWNLOAD LATEST DANGEROUS POINTS UPDATES HERE !!

 

Εδώ θα ανεβαίνουν κάθε μήνα oι ανακοινώσεις για τα τελευταία updates με τα επικίνδυνα σημεία του Εθνικού και επαρχιακού Οδικού μας δικτύου για χρήστες Destinator.

 

Το θέμα θα μείνει κλειδωμένο και θα ανανεώνεται κάθε μήνα.

 

Για οποιαδήποτε σχόλια, παραινέσεις ,προβλήματα κλπ δεν έχετε πάρα να μεταβείτε εδώ ή εδώ ..

Επίσης μπορείτε να ενημερώνεστε και απο αυτήν την σελίδα για τυχόν ανανεώσεις

 

-== Disclaimer ==-

 

Δηλώνεται οτι η όλη προσπάθεια ειναι ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ και δεν

αποσκοπεί στο κέρδος,οι δημιουργοί δεν φέρουν καμία ευθύνη

για την ποιότητα των ηχητικών ειδοποιήσεων και την ακρίβεια

των σημείων. Όποιος κατεβάζει αυτά τα αρχεία αποδέχεται

ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους !!!

 

DANGEROUS POINTS GR

 

UPDATE Ιανουαρίου 2008 !!

 

Utility Version Information

 

Name.......................: -=DanGerOuS PoiNtS=-

Update Version.........: January 2008

Posted by............ : HaRisG & MinOtaVrS

Posted on............: 08/01/2008

 

General Information

 

Type: Destinator Utility

 

Platform : Destinator 7x, 6.x, Destinator PN, Destinator 6.1 for PNA

 

(Για να κατεβάσετε τα παρακάτω αρχεία θα πρέπει να κάνετε δεξί κλικ επάνω τους και να επιλέξετε file save as)

 

Common Users Download: DP_GR_U_01_08.CAB

 

Expert Users Download: DP_GR_01_08_Experts.rar

 

PNA Users Guide: PNA_installation_guide61.txt (thanx to: bbbb + grnikolis)

 

KML Files (including bmp icons) : KML_DP_GR_U_01_08.rar

 

Support : http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2873

 

Email : dangerouspoints@gmail.com

 

Webpage : Dangerous Points Team

 

Date : 08 Ιανουαρίου 2008

 

Changelog:

 

Προστέθηκαν (Update Ιανουαρίου)

 

Στροφές: 5

Σημεία: 0

Διασταυρώσεις:1

Δρόμοι: 0

Διαβάσεις_τρένου:4

 

--------------------------------

ΣΥΝΟΛΟ: 10 νέα σημεία

 

 

Συνολικο Update

 

Στροφές: 778

Σημεία: 72

Διασταυρώσεις: 126

Δρόμοι: 40

Διαβάσεις τρένου: 11

 

--------------------------------

ΣΥΝΟΛΟ ΣΗΜΕΙΩΝ: 1027

 

 

 

Εnjoy ..

 

HaRisG - MinOtaVRS

Link to comment
Share on other sites

Not Found

 

The requested URL /DestinatorDownloads/DangerousPoints/Updates_2008/DP_GR_01_08_Experts.rar was not found on this server.

 

Δεξι κλικ save as :cool:

 

EDIT EXEIS dikio !!

 

Exei provlima o server ths NGI to anevasame sto rapidshare..

 

Phgainete na ta katevasete apo edw http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?p=83904#83904 exoun ananewthei ta links ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω το Mio P350 με Destinator 6 και θέλω εάν μπορεί κάποιος να μου πει ποιός είναι ο τελευταίος (και πιο περιεκτικός-αναλυτικός) χάρτης της Ελλάδας!

 

Φυσικά όποιος μπορεί να δώσει και το αντιστοιχο link!

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ο νεότερος χάρτης βρίσκεται εδώ:

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=5758

και μπορείς φυσικά να τον κατεβάσεις εφόσον είσαι νόμιμος κάτοχος του Destinator της NGI.

 

Ενημερώνω επίσης ότι - το μήνυμα αυτό απευθύνεται σε όλους και όχι μόνο στον tomahawk1989 - α) δεν χρειάζεται να δημιουργείτε νέα θέματα, όταν υπάρχει μάλιστα επισημασμένο θέμα με το ίδιο ακριβώς περιεχόμενο, β) μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την αναζήτηση για την εύρεση οποιασδήποτε πληροφορίας, γ) links και requests με/για παράνομο περιεχόμενο αφαιρούνται χωρίς προειδοποίηση, δ) ανούσια μηνύματα με περιεχόμενο έχεις PM, στείλε PM, στείλτε μου κάτι στο email τάδε, αφαιρούνται χωρίς προειδοποίηση.

 

Παράκληση προς τους υπόλοιπους: Η αναφορά βοηθάει αρκετά στο να αφαιρούνται γρήγορα μηνύματα αντίθετα από τους όρους χρήσης. Αν λοιπόν εντοπίσετε κάτι τέτοιο, δεν έχετε παρά να κάνετε κλικ στο «αναφορά», που βρίσκεται δίπλα από κάθε δημοσιευμένο μήνυμα. Θα μας βοηθήσετε αρκετά!

 

Σας ευχαριστώ! :).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις να μου πει πιο αρχειο ειναι αυτο στο φακελο του χαρτη για τις αποφυγες των δρομων? Γιατι εχω περασει τον καινουργιο και εχει μονο διοδια και θελω να το αντιγραψω απο τον παλιο
Link to comment
Share on other sites

Αυτά που ψάχνεις είναι τα αρχεία forlinks. Κάθε χάρτης έχει τα δικά του γι' αυτό ψάξε να βάλεις τα forlinks του χάρτη που έχεις γιατί του προηγούμενου δεν κάνουν.
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...