Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρε απο εκει http://www.penreader.com/download/LEng_Greek_PocketPC_Mobille2005/LEng.exe

 

το προγραμμα και για τα υπολοιπα εχεις πμ :)

 

υπαρχει και η εναλλακτικη λυση του interkey keybord αλλα και του ΑΕΚΜAP ...

Προσθετω και την λυση του Resco Keyboard που χρησιμοποιω εγω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσθετω και την λυση του Resco Keyboard που χρησιμοποιω εγω!

 

σωστος :)

 

το ξεχασα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo poly file zaxaraki:up: :up:

 

στην διαθεση σας παντα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ποιο γρηγορα και επιτελουs αυτο το ραδιο με ειχε σκασει το γαμ..... τωρα μετο 1.41 ειναι σταθερο:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινός τύπος κι εσύ!! Κι επειδή δεν θέλω να μείνεις παραπονεμένος, έχω κι άλλη ερώτηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :rolleyes: :p

 

Λίγο άσχετη, βέβαια... Κοίταζα κάπου για το HTC S710... Μη βιαστείς, ξέρω ότι το ένα είναι smartfone και το άλλο ppc αλλά έχουν σημαντικές διαφορές σε εφαρμογές? Και γενικά, είναι ουσιασικές οι διαφορές? (Ε, ναι το 3600 θα πάρω στο τέλος, αλλά να μη ρωτήσω??)

;) :confused:

 

Α! και κάτι άλλο.. Επειδή έχω πιάσει μόνο το 3300.. Το 3600 είναι σημαντικά πιο βαρύ?? Μη θέλω και βοηθό να το κουβαλάει!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Παρεπιπτόντως, γιατί η κόντρα βρε παιδιά?

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Νυχτερινός τύπος κι εσύ!! Κι επειδή δεν θέλω να μείνεις παραπονεμένος, έχω κι άλλη ερώτηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :rolleyes: :p

 

Λίγο άσχετη, βέβαια... Κοίταζα κάπου για το HTC S710... Μη βιαστείς, ξέρω ότι το ένα είναι smartfone και το άλλο ppc αλλά έχουν σημαντικές διαφορές σε εφαρμογές? Και γενικά, είναι ουσιασικές οι διαφορές? (Ε, ναι το 3600 θα πάρω στο τέλος, αλλά να μη ρωτήσω??)

;) :confused:

 

Α! και κάτι άλλο.. Επειδή έχω πιάσει μόνο το 3300.. Το 3600 είναι σημαντικά πιο βαρύ?? Μη θέλω και βοηθό να το κουβαλάει!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Παρεπιπτόντως, γιατί η κόντρα βρε παιδιά?

οχι ιδιαιτερα,δεν θα εχεις προβλημα,στο λεω γιατι το ειχα,μεγαλες διαφορες τα smartfones απο τα ppc,καμμια σχεση στα παντα ομως!!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι! Ψιλοφοβήθηκα μήπως είναι δύσχρηστο για τηλ.και μου πέρασε από το μυαλό η λύση του smartphone αλλά όπως μου ήρθε μου έφυγε!!!!

 

Ευχαριστώ που εξακολουθείς και δίνεις άμεση λύση στις πάντα καίριες (!!!!!!) απορίες μου!!

 

PS: Δε φτάνει που έγραψα το smartphones με f (Θεέ και Κύριε!!!), σε κόλλησα κι εσένα!!!:lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Χαίρομαι! Ψιλοφοβήθηκα μήπως είναι δύσχρηστο για τηλ.και μου πέρασε από το μυαλό η λύση του smartphone αλλά όπως μου ήρθε μου έφυγε!!!!

 

Ευχαριστώ που εξακολουθείς και δίνεις άμεση λύση στις πάντα καίριες (!!!!!!) απορίες μου!!

 

PS: Δε φτάνει που έγραψα το smartphones με f (Θεέ και Κύριε!!!), σε κόλλησα κι εσένα!!!:lol:

το εκανα copy-paste:p τα smartphone εχουν πολυ περιεργο μενου,ενω τα ppc τα προσαρμοζεις πολυ πιο ευκολα στις αναγκες σου,σιγουρα θα σου πεσει καπως περιεργο το 3600 και ολα τα ppc την πρωτη φορα,αλλα σε 1 βδομαδα θα το εχεις μαθει και μετα δεν θα μπορεις χωρις αυτο,ασε που η μεταπωληση τους ειναι πιο δυσκολη απο ενα 3600 πχ;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το υποψιάστηκα ότι το έκανες copy-paste, γι' αυτό είπα ότι σε κόλλησα!!!!!! :rolleyes:

 

Έχει κανείς υπ'όψιν τρόπο για πώληση κινητού γιατί αν συνεχίσω να αγοράζω και να τα κρατάω σε λίγο θα ανοίξω κατάστημα?!?!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ναι, το υποψιάστηκα ότι το έκανες copy-paste, γι' αυτό είπα ότι σε κόλλησα!!!!!! :rolleyes:

 

Έχει κανείς υπ'όψιν τρόπο για πώληση κινητού γιατί αν συνεχίσω να αγοράζω και να τα κρατάω σε λίγο θα ανοίξω κατάστημα?!?!

το βαζεις η εδω http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39 η στο http://www.emarket.gr,επισης παιζει και η χρυση ευκαιρια, εχεις παραπανω απο 7;:O
Link to comment
Share on other sites

Thank you!:)

 

Τώρα όχι! Έχω 2 που χρησιμοποιώ και άλλα 2-3 που κάθονται!! Αλλά πήρα ένα SE Ζ710 πριν από ένα μήνα περίπου (το ένα από τα 2 σε χρήση) το οποίο και δεν με ενθουσίασε και θα μου είναι άχρηστο αν πάρω το 3600..

 

Υ.Γ: Είμαι λίγο off ή είναι ιδέα μου?:oops:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

μαγκεs ηρεμηστε!θα το κανουμε φαιτ κλαμπ στο τελοs:lol: επι του θεματοs που αφορα εμενα,zaxarakis επειδη εχω βαλει και τον πλοηγο και τον χαρτη στην μνημη τηs συσκευηs(παει ποιο γρηγορα το γαμ..... το destinator και χωριs κολυματα) αλλα εχω ετσι σχετικα λιγη μνημη,κανενα κολπο θελω,οταν μου στελνουν δεδομενα με bt (εικονεs-βιντεο)κτλ. να πηγαινουν κατευθειαν memory card; Ε Π Ε Ι Γ Ο Ν
Link to comment
Share on other sites

μαγκεs αυτο το ξερετε; http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=304246 :hypno:

 

Ναι τελικά το έβαλα και είναι πολύ καλό πρόγραμμα!;)

Link to comment
Share on other sites

εγω πωs να το βαλω το πρωτεινα και δεν ξερω να το βαλω:wacko: πειτε διαδικασια ,τι κατεβαζω και πωs το κανω εγκατασταση((μην βαριεστε:p ))
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ επιτέλους!

Αύριο θα αγοράσω screen protector και κάρτα μνήμης για να ξεκινήσω να το στήνω.

 

Γνωρίζει κανένας ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα εγγραφής / ανάγνωσης από τη miniSD. Διάβασα το manual αλλά δεν ανέφερε κάτι. Σκέφτομαι να αγοράσω την Kingston miniSD 2GB 53x με:

 

Ταχύτητα Ανάγνωσης: 53x = 7.85 MB/sec

Ταχύτητα Εγγραφής: 37x = 5.5 MB/sec

 

Θα είναι εντάξει για το 3600 ή να κοιτάξω για κάποια ποιο γρήγορη ?

 

Ευχαριστώ πολύ ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

ποιο ραδιο εχετε περασει? ;)

 

εχουν ειπωθει πολλα παραπονα- για το 1.41 ειδικα- πως ρουφαει την μπαταρια;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το πήρα κι εγώ επιτέλους!

Αύριο θα αγοράσω screen protector και κάρτα μνήμης για να ξεκινήσω να το στήνω.

 

Γνωρίζει κανένας ποια είναι η μέγιστη ταχύτητα εγγραφής / ανάγνωσης από τη miniSD. Διάβασα το manual αλλά δεν ανέφερε κάτι. Σκέφτομαι να αγοράσω την Kingston miniSD 2GB 53x με:

 

Ταχύτητα Ανάγνωσης: 53x = 7.85 MB/sec

Ταχύτητα Εγγραφής: 37x = 5.5 MB/sec

 

Θα είναι εντάξει για το 3600 ή να κοιτάξω για κάποια ποιο γρήγορη ?

 

Ευχαριστώ πολύ ;)

καλοριζικο,μια χαρα εισαι,δεν θα εχεις προβλημα,βασικα την ταχυτητα την καταλαβαινεις στο cardreader σε μεταφορες μεγαλων αρχειων;)
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο,μια χαρα εισαι,δεν θα εχεις προβλημα,βασικα την ταχυτητα την καταλαβαινεις στο cardreader σε μεταφορες μεγαλων αρχειων;)

 

Σε ευχαριστώ πολύ συνονόματε ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...