Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετω ολο τον κοσμο, δυστυχως TonyK τζιφος, συνεχισε η εναλλαγη των διαθεσιμων δικτυων και ενω διαλεγω το ενα με πεταει συνεχεια εξω παει πρωτο στην λιστα καποιο αλλο, και παει λεγοντας. Για τα δευτερολεπτα που ειναι συνδεδεμενο παω απο την λιστα που τα αναφερει και γραφει συνδεση στην καρτελα με την αναφορα ποιοτητα σηματος και αν ειμαι συνδεδεμενος δεν αναφερει τιποτα - προφανως κατι δεν κανω σωστα αλλα τι να ειναι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το έχω και δουλεύει μια χαρά.

Τις ρυθμίσεις που χρησιμοποιούμε όλοι, στις δώσαμε σε προγούμενο μήνυμά σου. Η μόνη διαφορά μέχρι στιγμής είναι ότι το δικό σου πρόγραμμα είναι σπασμένο ενώ εμείς το αγοράσαμε :O

 

edit: Εαν θες να τσεκάρεις ότι φταίει η έκδοση του προγράμματος που χρησιμοποιείς, κατέβασε το πρόγραμμα πλοήγησης που δίνει στο site η htc και δοκίμασέ το. Κανονικά, δεν θα έχεις πρόβλημα με την επικοινωνία με το GPS...

 

Ναι αυτό θα κάνω.

Πόσο το αγόρασες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα πλοήγησης προσφέρεται δωρεάν (για μία πόλη) από το site της htc με σκοπό να εκμεταλευτείς τις GPS δυνατότητες της συσκευής σου. Το des PN μπορείς να το πάρεις από εδώ και στη συνέχεια κατεβάζεις την αναβάθμιση στο 6.1
Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποια αλοιφη για τις γρατζουνιες στην οθονη? με το stylus της συσκευης εκανα δυο ψιλες γρατζουνιες που με εκνευριζουν αφορητα να τις βλεπω...ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποια αλοιφη για τις γρατζουνιες στην οθονη? με το stylus της συσκευης εκανα δυο ψιλες γρατζουνιες που με εκνευριζουν αφορητα να τις βλεπω...ευχαριστω...

 

NAI YΠΑΡΧΕΙ!!

 

Το φοβερο και τρομερο DISPLEX !!

 

Το εχω δοκιμασει με μεγαλη επιτυχια στο DELL x51v μου...

 

http://www.displex.com/polish/english/index.htm

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το παρήγγειλα σήμερα στον Γερμανό!!!Επιτέλους!!!Όποιος θέλει και έχει όρεξη να...φιλοτιμηθεί...Ας μου στείλει στο parginos25@yahoo.gr κανα παιχνίδι, κανά πρόγραμμα...Έστω κάποια πληροφορία.Ότι και να μου στείλετε χρήσιμο θα μου είναι.:D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το παρήγγειλα σήμερα στον Γερμανό!!!Επιτέλους!!!Όποιος θέλει και έχει όρεξη να...φιλοτιμηθεί...Ας μου στείλει στο parginos25@yahoo.gr κανα παιχνίδι, κανά πρόγραμμα...Έστω κάποια πληροφορία.Ότι και να μου στείλετε χρήσιμο θα μου είναι.:D :D :D

 

..................

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

γνωριζεις που μπορω να το βρω φιλε μου και ποσο κοστιζει?

 

Εδω πχ. φιλε μου

 

http://cgi.ebay.com/DISPLEX-SCREEN-SCRATCH-REMOVER-FOR-IPOD-AND-MP3-PLAYERS_W0QQitemZ180111201033QQihZ008QQcategoryZ86541QQrdZ1QQcmdZViewItem

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει αυτό ρε αρχηγέ μου?

 

Σου το εστειλα με e-mail τελικα αρχηγαρα μου!!:D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σου το εστειλα με e-mail τελικα αρχηγαρα μου!!:D

 

Χμ...Δεν βλέπω τιποτα στο e-mail

Link to comment
Share on other sites

Χμ...Δεν βλέπω τιποτα στο e-mail

 

εστειλα PM

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

NAI YΠΑΡΧΕΙ!!

 

Το φοβερο και τρομερο DISPLEX !!

 

Το εχω δοκιμασει με μεγαλη επιτυχια στο DELL x51v μου...

 

http://www.displex.com/polish/english/index.htm

 

8a to xrhsimopoiouses etsi afoba se o8onh afhs ??

To exeis kanei ??

Kapoios allos apo edw ??

Link to comment
Share on other sites

kalimera se oloys ligo tin voitheia sas parakalo sygentrosa kapoia programatakia gia na ta kano install tin alli vdomada pou tha paralavo to p3600 an mporeite peite moy an enai enatxei gia to p3600 parempimtontos einai ola *****ed :

destinator 6.1

smartmovie player

opera gia wm5

windows live messanger , skype

photo contacts pro

fizz weather

2 lexika apo tin lingvosoft

kai 3 games ena poker texas holdem ,broken sword v1.0 kai to secret of the monkey island

kai akoma ti protinete 1 gb karta h 2 gb karta na agoraso? eyxaristo :)

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους.

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει πώς θα μπορούσα να σβήσω όλες τις επαφές χωρίς να κάνω hard reset?

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλους.

Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει πώς θα μπορούσα να σβήσω όλες τις επαφές χωρίς να κάνω hard reset?

Ευχαριστώ:)

 

Δοκιμασε αυτο το freeware plugin .

http://rapidshare.com/files/28555064/PPCContactsMgr.cab.html

ή αυτο

http://rapidshare.com/files/28555653/FdcSoft_PPCContactsMgr_v1.6.zip.html

PPCContactsMgr is a plugin for the Outlook contacts. It allows to select multiple contacts at once for deletion.

 

2 menus items have been added to the standard menu.

- Select All Contacts

- Delete Selected Contacts

 

If you select multiple contacts with the stylus, you will be capable of deleting them.

 

 

ps.: the cab file should be copied on the ppc and installed from there. The PPCContactsMgr.dll (plugin) is installed in the windows directory (/Windows

 

Ps : Δεν το εχω δοκιμασει

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

wm6 solitare :D

 

(Απλα εχει ολα τα καινουργια εικονιδια του παιχνιδιου

απο τα windows mobile 6)

 

http://rapidshare.com/files/28585272/Wm6_Solitare.cab

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα πλοήγησης προσφέρεται δωρεάν (για μία πόλη) από το site της htc με σκοπό να εκμεταλευτείς τις GPS δυνατότητες της συσκευής σου. Το des PN μπορείς να το πάρεις από εδώ και στη συνέχεια κατεβάζεις την αναβάθμιση στο 6.1

 

πως κατεβάζεις μετα τη εκδοση 6.1

Link to comment
Share on other sites

πως κατεβάζεις μετα τη εκδοση 6.1

 

Από τον λογαριασμό που θα έχεις δημιουργήσει, θα σου δίνεται η δυνατότητα downloading των καινούργιων εκδόσεων/χαρτών...

Link to comment
Share on other sites

Από τον λογαριασμό που θα έχεις δημιουργήσει, θα σου δίνεται η δυνατότητα downloading των καινούργιων εκδόσεων/χαρτών...

 

thanks!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αυτο το freeware plugin .

http://rapidshare.com/files/28555064/PPCContactsMgr.cab.html

ή αυτο

http://rapidshare.com/files/28555653/FdcSoft_PPCContactsMgr_v1.6.zip.html

PPCContactsMgr is a plugin for the Outlook contacts. It allows to select multiple contacts at once for deletion.

 

2 menus items have been added to the standard menu.

- Select All Contacts

- Delete Selected Contacts

 

If you select multiple contacts with the stylus, you will be capable of deleting them.

 

 

ps.: the cab file should be copied on the ppc and installed from there. The PPCContactsMgr.dll (plugin) is installed in the windows directory (/Windows

 

Ps : Δεν το εχω δοκιμασει

 

Σε ευχαριστώ nervous θα το προσπαθήσω και θα σου πώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Τελικά κατάφερα να διαβάσω τις 85(!!!) σελίδες, μετά από πολύ κόπο και ομολογώ πως υπάρχουν είστε φοβεροί όσοι ασχολείστε!

Τελικά, λέω, σε περίπου 15 μέρες να κάνω πραγματικότητα την πρώτη μου επαφή με τα ppc!! Και είπα να χτυπήσω το 3600!! Παρεπιπτόντως πιστεύετε πως υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα??

 

Είχα κάνει μερικές ερωτήσεις κάποιες σελίδες πριν αλλά προκύπτουν συνεχώς νέες!!

1) Εξακολουθεί να υπάρχει το πρόβλημα με την ένδειξη "illegal rom" κατά την πρώτη λειτουργία του?Το αντιμετώπισαν όσοι το αγόρασαν πρόσφατα?

2) Η νέα rom με το gps enabled καθώς και τα ελληνικά τα κατεβάζουμε από το φόρουμ της Qtek? Γιατί διάβασα διάφορα για άκυρα Link και μηνύματα σφάλματος κατά την εγκατάσταση..

3) Αν το destinator 6.1 το χρησιμοποιήσω *****ed παίζει σωστα? Γιατί είναι και πανάκριβο πανάθεμά το!!

4) Υπάρχει κάτι που δεν γίνεται με card reader παρά μόνο με το AvtiveSync (την 4.5 έκδοση χρησιμοποιείται?)?

5) Με τη νέα rom λύθηκε το θέμα με τις κάρτες μνήμης?Επίσης διάβασα κάτι για πρόβλημα με την οθόνη αλλά τελικά δεν ξεκαθάρισα τι έχει γίνει και μ' αυτό...

6) Τελικά ράδιο παίζει?

7) Το screen protector απαραίτητο? Και αν, έχει κανείς υπόψιν του κάτι καλό?

8) Καλή η θήκη που δίνει ή θα πάω για καινούρια?

9) Μάλλον θα το πάρω από Cosmo. Φαντάζομαι δεν έχει κάποια σημασία η εταιρεία?Δεν κλειδώνει τπτ?

10) Αυτό με το ξεφλούδισμα είναι έντονο? Είναι θέμα προσοχής ή δεν το γλιτώνεις ούτως ή άλλως?

 

Σας κούρασα, το ξέρω! Αλλά θα είμαι ευγνώμω σε όποιον βρει την υπομονή να απαντήσει! Θα βοηθήσει πολύ

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα... Τελικά κατάφερα να διαβάσω τις 85(!!!) σελίδες, μετά από πολύ κόπο και ομολογώ πως υπάρχουν είστε φοβεροί όσοι ασχολείστε!

Τελικά, λέω, σε περίπου 15 μέρες να κάνω πραγματικότητα την πρώτη μου επαφή με τα ppc!! Και είπα να χτυπήσω το 3600!! Παρεπιπτόντως πιστεύετε πως υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα??

 

Είχα κάνει μερικές ερωτήσεις κάποιες σελίδες πριν αλλά προκύπτουν συνεχώς νέες!!

1) Εξακολουθεί να υπάρχει το πρόβλημα με την ένδειξη "illegal rom" κατά την πρώτη λειτουργία του?Το αντιμετώπισαν όσοι το αγόρασαν πρόσφατα?

2) Η νέα rom με το gps enabled καθώς και τα ελληνικά τα κατεβάζουμε από το φόρουμ της Qtek? Γιατί διάβασα διάφορα για άκυρα Link και μηνύματα σφάλματος κατά την εγκατάσταση..

3) Αν το destinator 6.1 το χρησιμοποιήσω *****ed παίζει σωστα? Γιατί είναι και πανάκριβο πανάθεμά το!!

4) Υπάρχει κάτι που δεν γίνεται με card reader παρά μόνο με το AvtiveSync (την 4.5 έκδοση χρησιμοποιείται?)?

5) Με τη νέα rom λύθηκε το θέμα με τις κάρτες μνήμης?Επίσης διάβασα κάτι για πρόβλημα με την οθόνη αλλά τελικά δεν ξεκαθάρισα τι έχει γίνει και μ' αυτό...

6) Τελικά ράδιο παίζει?

7) Το screen protector απαραίτητο? Και αν, έχει κανείς υπόψιν του κάτι καλό?

8) Καλή η θήκη που δίνει ή θα πάω για καινούρια?

9) Μάλλον θα το πάρω από Cosmo. Φαντάζομαι δεν έχει κάποια σημασία η εταιρεία?Δεν κλειδώνει τπτ?

10) Αυτό με το ξεφλούδισμα είναι έντονο? Είναι θέμα προσοχής ή δεν το γλιτώνεις ούτως ή άλλως?

 

Σας κούρασα, το ξέρω! Αλλά θα είμαι ευγνώμω σε όποιον βρει την υπομονή να απαντήσει! Θα βοηθήσει πολύ

1.δεν ειναι σιγουρο οτι θα σου τυχει,αλλα ετσι και αλλιως με το που θα το παρεις θα κανεις την αναβαθμιση για να εχεις gps 2.ναι δεν θα εχεις προβλημα 3.δεν το ξερω γιατι εχω το γνησιο 4.γενικα το cardreader ειναι πιο γρηγορο στην μεταφορα αρχειων,το active ειναι για τον συνχρονισμο σου και για να περνας προγραμματα,ναι η 4.5 ειναι καλη 5.δεν ειχα ουτε εχω κανενα προβλημα,απλα μην πας πανω απο τα 2 g για σιγουρια 6.οχι 7.απαραιτητο,brando-proporta ειναι καλα 8.θα πας για καινουργια,τελειως της πλακας αυτη που δινουν, η χειροτερη που εχω δει απο αυτες που δινει η htc με τις συσκευες της,9.ολα ξεκλειδωμενα ειναι,10.θεμα προσοχης ειναι,εδω και 1,5 μηνα μου ειναι μια χαρα,.....ουφ τελος:D :p
Link to comment
Share on other sites

Οποία ταχύτητα!! Ευχαριστώ πολύ!! Βοήθησες πολύ γιατί από ότι έχω διαπιστώσει από το φόρουμ είσαι από τους έμπειρους στο ζήτημα!!!

 

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα?? Μόνο ένα θα είναι μη φοβάσαι!!!!:) :O :rolleyes:

 

1.δεν ειναι σιγουρο οτι θα σου τυχει,αλλα ετσι και αλλιως με το που θα το παρεις θα κανεις την αναβαθμιση για να εχεις gps

 

 

την αναβάθμιση την κάνω πριν το customize? Πριν ενεργοποιήσω δηλαδή τη συσκευή για να διαπιστώσω αν θα τύχει το πρόβλημα?

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...