Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2. Και εγώ το ίδιο... Δεν νομίζω πως παίζει κάτι τέτοιο. Με κανένα πρόγραμμα και καμιά rom. Εδώ δεν έχουμε ελληνική αναγνώριση γραφής!!!!

Tα νοκια σειρα Ν εχουν αναγνωριση φωνης παντως.....:O

Link to comment
Share on other sites

θες να μου πεις τι ακριβώς ορίζεις ως αναγνώριση φωνής γιατί επειδή ο καθένας εννοεί τα δικά του:O οπότε να καταλάβω τι ακριβώς λειτουργίας περιγράφεις??

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

θες να μου πεις τι ακριβώς ορίζεις ως αναγνώριση φωνής γιατί επειδή ο καθένας εννοεί τα δικά του:O οπότε να καταλάβω τι ακριβώς λειτουργίας περιγράφεις??

 

Π.χ. εχεις μεσα στο κινητο σου μια επαφη με το ονομα ''ηλιας''.Χωρις να εχεις αποθηκευσει καποιο ηχο για τν συγκεκριμενη επαφη αλλα και για οποιαδηποτε αλλη επαφη εσυ απλα λες ''ηλιας'' και σου καλει τν ηλια....

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααα ΟΚ! Ναι, αυτό κάπου το έχω ακούσει για τα Νόκια! Από όσο ξέρω εδώ δεν παίζει κάτι τέτοιο.....

 

Γι' αυτό σου είπα να μου εξηγήσεις γιατί πριν ας πούμε λέγαμε για φωνητηκή πληκτρολόγηση και αναγνώριση γραφή, μην τα μπλέκαμε πάλι!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Elliniki ROM apo ACE Hellas exeis? Ean nai... exei ena ergaleio stis rythmiseis i sta programmata tis ACE gia na rythmiseis ta ellinika. Ean den exeis Elliniki ROM... pes mou na sou steilw third party Keyboard.

 

H ROM που έχω είναι η 1.23.405.2

RADIO: 1.38.00.11

WM5 ελληνικά

Το εργαλείο που αναφέρεις έχει να κάνει με την αύξηση του μηνύματος στους 160 χαρακτήρες? Μήπως φταίει και η εταιρεία κινητής τηλεφωνίας (Wind εν προκειμένο)?

 

 

Den mporeis na kaneis kai polla gia ti mnimi tou PDA sou ektos apo to na min egkathistas polla pragmata kai kai na mi fortwneis to Today Screen. H kalyteri epilogi mallon einai na baleis mia cooked ROM apo aftes pou proteinoun ta paidia edw me skopo tis aksiopoiisi oso to dynaton perissotero twn dynatotitwn tis syskevis sou.

 

Να περιορίσω τα προγράμματα λίγο δύσκολο (περισσότερα μπορεί)

Αυτή η "μαγειρεμένη" ROM είναι υγιεινή για το PPC μου και ποιά είναι καλύτερη?

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Π.χ. εχεις μεσα στο κινητο σου μια επαφη με το ονομα ''ηλιας''.Χωρις να εχεις αποθηκεύσει καποιο ηχο για τν συγκεκριμενη επαφη αλλα και για οποιαδηποτε αλλη επαφη εσυ απλα λες ''ηλιας'' και σου καλει τν ηλια....

 

Καθίστε ρε παιδιά, αυτό το κάνουν αρκετά κινητά νόκια, και φυσικά και το pocket pc με το ms voice commander, όπως είπα και πριν.

 

Και κάνει και άλλα. Αυτό είναι φωνητικές εντολές. Πληκτρολόγηση πάντως δεν κάνει.

 

Μήπως είναι από ταινία η πληκτρολόγιση?

(Μπα, ηλεκτρονικος λογογράφος, το προγραμμα που πουλάει το πλαίσιο για pc...)

Link to comment
Share on other sites

to kanoun arketa nokia alla den sygrinete me tin fonitiki klisi sto kjam pou ixa

pote den boresa na kano fonitiki klisi me to 8800 sirocco pou ixa...eno me to Kjam itan routina ;)

 

fysika me tin ROM tou bepe exi gini anamnisi :(

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

skeftomoun na valo tin ROM tis dopod australia...ti lete?

8a ine pio pliris apo tou bepe? i 8a sernete?

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρεγγειλα το p3600 απο expansys και κοιταζα το wiki-trinity, αναφερει ενα σωρο προβληματα που βγαζει το ppc μετα απο λιγους μηνες χρησης οπως να μην πιανουν τα κουμπια, να μη πιανει η οθονη αφης ή να παιζει πολυ αργα τα video.

 

Ριξτε μια ματια εδω: http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Trinity_Problems

 

Εσας σας εχει εμφανισει καποιο απο αυτα ή αλλα προβληματα?

Ιδιαιτερα οσοι το πηρατε απο expansys

Link to comment
Share on other sites

Εσας σας εχει εμφανισει καποιο απο αυτα ή αλλα προβληματα?

Ιδιαιτερα οσοι το πηρατε απο expansys

 

εγω παντως το 3600 που ειχα παρει απο expansys οχι μονο δεν μου εμφανισε τα προβληματα που διαβασες αλλα δεν ξεφλουδισε καν εκει που ξεφλουδιζουν τα *ελληνικα* 3600

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοί συμφορουμητες...

εχω το εξης προβλημα....εχοντας περασει δυα αλλες rom στο κινητακι μου παω να βαλς μια τριτη αυτη της mary's μωρε την 3.4.1 κατι γινεται και δεν ολοκληρωνεται η διαδικασια.anyway η συσκευη κλεινει και ανοιγει απο μονη της και περιμενω να αρχισει...βλεπω ως δια μαγειας οτι εχει τη νεα rom και βλεπω στην οθονη welcom by nasty τησ νεας εκδοσης και οπως περιμενω εμφανιζεται μια λευκη οθονη και δεν μπορω να κανω τιποτα!!!τιποτα ομως!καμια επαφη.τι soft reset τι hard reset παλι το ιδιο.το προβλημα ειναι οτι πλεον δεν συνδεεται με το pc καθολου.ουτε καν τη καρτα μνημης δε μπορω να διαβασω ουτε hard spl να κανω.εβγαλα και εβαλα το syng εκανα επανακινησεις το pc...τιποτα!!!ακουω γνωμες ειμαι απελπισμενος.....

use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

Άλλη ερώτηση!!!

Πώς γίνετε να αλλάξω στο htc home,πάνω στην αριστερή γωνία που δείχνει τον φορέα δυκτίου να δείχνει τον αριθμό του τηλ μου?

 

Υ.Γ.:Έχω την Gelly_1 και αυτό που λέω γίνετε στην Karmba_a 6.2

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες να το βαλεις σε bootloader και να ξαναπερασεις την ρομ;

 

πολλες φορες(και οχι μονο αυτη τη rom) και παιρνω το ιδιο αποτελεσμα...επισης δοκιμασα πολλες λυσεις απο xda οσον αφορα hard spl.κτλ. .....το μονο που δεν εκανα ειναι να περασω την official και αυτο γιατι δεν τη βρισκω....(σε λινκ για rapidshare απο εδω μεσα λεει οτι δεν ισχυει)

αλλη προταση??

με βλεπω να πληρωνω.....

use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

αγαπητοί συμφορουμητες...

εχω το εξης προβλημα....εχοντας περασει δυα αλλες rom στο κινητακι μου παω να βαλς μια τριτη αυτη της mary's μωρε την 3.4.1 κατι γινεται και δεν ολοκληρωνεται η διαδικασια.anyway η συσκευη κλεινει και ανοιγει απο μονη της και περιμενω να αρχισει...βλεπω ως δια μαγειας οτι εχει τη νεα rom και βλεπω στην οθονη welcom by nasty τησ νεας εκδοσης και οπως περιμενω εμφανιζεται μια λευκη οθονη και δεν μπορω να κανω τιποτα!!!τιποτα ομως!καμια επαφη.τι soft reset τι hard reset παλι το ιδιο.το προβλημα ειναι οτι πλεον δεν συνδεεται με το pc καθολου.ουτε καν τη καρτα μνημης δε μπορω να διαβασω ουτε hard spl να κανω.εβγαλα και εβαλα το syng εκανα επανακινησεις το pc...τιποτα!!!ακουω γνωμες ειμαι απελπισμενος.....

 

 

Τα ίδια μου έκανε κ εμένα προχθές όταν πήγα να περάσω απο την gelly_1 στην karmba!

Και εκτός αυτού, δεν με άφηνε να περάσω ούτε την γνήσια ρομ!

Αυτό που έκανα ήταν να ξαναπεράσω απο την αρχή και μετά απο πολλές προσπάθειες και πάρα πολλά bootloader,hard kai soft reset την gelly_1(επειδή αυτή είχα μέσα),μετά πέρασα την indigo_3 και μετά την karmba!

Υπομονή φίλε κ θα στρώσει!!!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

επιτελους!!!!

splxploit και ειδωμεν το φως!!!!ειχα προχειρη την indigo 3 και παει μια χαρα.

προσωπικη μου αποψη....αλλαγη του spl 1.07 σε 1.20....

 

ευχαριστω οσους ασχοληθηκαν

use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

Άλλη ερώτηση!!!

Πώς γίνετε να αλλάξω στο htc home,πάνω στην αριστερή γωνία που δείχνει τον φορέα δυκτίου να δείχνει τον αριθμό του τηλ μου?

 

Υ.Γ.:Έχω την Gelly_1 και αυτό που λέω γίνετε στην Karmba_a 6.2

 

Μήπως θες απλά να πάρεις backup contacts/calendar/tasks με το PIMBackup?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...