Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά και από εμένα, υπάρχει μήπως σε cab το HTC Touch Keyboard + Keypad με επιλογή και ελληνικής γλώσσας στο μενού, όπως δηλαδή έρχεται με το touch cruise???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδιά και από εμένα, υπάρχει μήπως σε cab το HTC Touch Keyboard + Keypad με επιλογή και ελληνικής γλώσσας στο μενού, όπως δηλαδή έρχεται με το touch cruise???

 

δεν εχεις ελληνικα στο πληκτρολογιο σου ?ποια ρομ εχεις ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγω την περασα και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα..

εχω περασει και εκδοση ραδιο 1,50,08,11 αλλα το σημα μου δεν ειναι και πολυ καλο ! το κινητο γενικα δε νεχει καλο σημα η φταει η εκδοση ραδιο ?

δοκιμασε την 1.46 εγω την ειχα βρει πιο καλη
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε την 1.46 εγω την ειχα βρει πιο καλη

 

μπορω ομως να κανω downgrade σε 1,46 η θα πρεπει να ξαναπερασω απο την αρχη παλι την ρομ ?

 

κατι αλλο ,νομιζωπως ειχες και το 330 ετσι ?η κανω λαθος ?

 

με omap στα 260 το μηχανακι δεν ηταν πιο γρηγορο απο το 3600 ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μια φορα μου εκανε σε αλλαγη radio hard reset,(δεν περνας ξανα την ρομ)αλλα νομιζω οτι ειχα την μαμα ρομ και αλλαξα radio,και μια αλλη φορα με ρομ bepe αλλαζα radio και ηθελε μονο reset,μην σε παρω στον λαιμο μου:Oνομιζω οτι το 3300 με o/c στα 287 αν θυμαμε καλα σε ταχυτητα ηταν μια η αλλη με το 3600,τουλαχιστον αυτη την εντυπωση μου εδινε
Link to comment
Share on other sites

OK τακτοποιήθηκε και αυτό, έβαλα το Speed Dial Greek που προτείνατε και όλα εντάξει.

Που θα πάει θα τα βρούμε όλα σιγά σιγά.

Ευχαριστώ και πάλι για τη βοήθεια όλων σας.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα προσφατα αγορασα ενα p3600 το προβλημα του ειναι οτι οταν μιλαω στο τηλ ανοιγει μονο του εφαρμογες πχ destinator ξυπνητηρια τηλ καταλογο κτλ.. το τηλ ειναι γαλλικο και ειχε περασμενη ελληνικη rom wm6 εσβισα ολα τα προγραμματα που ειχα μεσα μηπως καπoιο το κολαει αλλα τιποτα αλλαξα rom εβαλα wm5 αγγλικη τα ιδια, αδειο το τηλ απο προγραματα ανοιγε ξυπνητηρια και τωρα δοκιμασα την ελληνικη rom gelly-1 και μου κανει παλι τα ιδια! ξερει καποιος πιο ειναι το προβλημα του?? ευχαριστο
Link to comment
Share on other sites

καλημερα προσφατα αγορασα ενα p3600 το προβλημα του ειναι οτι οταν μιλαω στο τηλ ανοιγει μονο του εφαρμογες πχ destinator ξυπνητηρια τηλ καταλογο κτλ.. το τηλ ειναι γαλλικο και ειχε περασμενη ελληνικη rom wm6 εσβισα ολα τα προγραμματα που ειχα μεσα μηπως καπoιο το κολαει αλλα τιποτα αλλαξα rom εβαλα wm5 αγγλικη τα ιδια, αδειο το τηλ απο προγραματα ανοιγε ξυπνητηρια και τωρα δοκιμασα την ελληνικη rom gelly-1 και μου κανει παλι τα ιδια! ξερει καποιος πιο ειναι το προβλημα του?? ευχαριστο

 

αυτο το παρατηρησα και εγωμερικες φορες μου ανοιγει το μιομαπ η το destinator αλλα νομιζωπως ανοιγουν απο τις συντομευσεις που εχω στην επιφ εργασιας

 

το δικο μουτ φοραει gelly

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

αυτο το παρατηρησα και εγωμερικες φορες μου ανοιγει το μιομαπ η το destinator αλλα νομιζωπως ανοιγουν απο τις συντομευσεις που εχω στην επιφ εργασιας

 

το δικο μουτ φοραει gelly

 

το εχω δοκιμασει και με hans free

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα εγκατασταση το blimkeys και το μηχανηματακι μου κολησε :cry: ασπρη οθηνη. τι μπορω να κανω για να το φερω στα ισια του??? ***οκ του εκανα hard reser. μηπως μπορειτε να μου υποδειξεται καποιο προγραμα για sms και καποιον contact manager για διαχειρηση των επαφων μου γιατι κατα την οδηγηση δεν βολευει με την γραφιδα, και εισαι ετοιμος να τρακαρεις??

,αα και ενα task manager !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι soft reset? Βάζεις τη γραφίδα στην τρυπούλα που βρίσκεται στο κάτω μέρος της συσκευής, ανάμεσα στο mini-usb και τις υπέρυθρες, πατάς στιγμιαία και την αφαιρείς.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχουμε βρει καποιο τροπο οταν μας ερχεται ενα μηνυμα πχ οτι καποιος μας πηρε (και ερχεται το νουμερο του) ή οταν ερχεται η αναφορα μηνυματος, να βγαινει εκτος απο τον αριθμο και το ονομα της επαφης; Στο 8310 που ειχα, ειχε καποιο καλο παιδι φτιαξει ενα fix που το εκανε αυτο. Για την περιπτωση των wm6 και της gelly συγκεκριμενα μηπως υπαρχει αντιστοιχη λυση;

Ευχαριστω πολυ!

dpanop

Link to comment
Share on other sites

αν στο κανει και μετα απο hard reset νομιζω οτι πρεπει να παει σερβις

 

Αρχικό Μήνυμα από renault Εμφάνιση Μηνύματος

καλημερα προσφατα αγορασα ενα p3600 το προβλημα του ειναι οτι οταν μιλαω στο τηλ ανοιγει μονο του εφαρμογες πχ destinator ξυπνητηρια τηλ καταλογο κτλ.. το τηλ ειναι γαλλικο και ειχε περασμενη ελληνικη rom wm6 εσβισα ολα τα προγραμματα που ειχα μεσα μηπως καπoιο το κολαει αλλα τιποτα αλλαξα rom εβαλα wm5 αγγλικη τα ιδια, αδειο το τηλ απο προγραματα ανοιγε ξυπνητηρια και τωρα δοκιμασα την ελληνικη rom gelly-1 και μου κανει παλι τα ιδια! ξερει καποιος πιο ειναι το προβλημα του?? ευχαριστο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχουμε βρει καποιο τροπο οταν μας ερχεται ενα μηνυμα πχ οτι καποιος μας πηρε (και ερχεται το νουμερο του) ή οταν ερχεται η αναφορα μηνυματος, να βγαινει εκτος απο τον αριθμο και το ονομα της επαφης; Στο 8310 που ειχα, ειχε καποιο καλο παιδι φτιαξει ενα fix που το εκανε αυτο. Για την περιπτωση των wm6 και της gelly συγκεκριμενα μηπως υπαρχει αντιστοιχη λυση;

Ευχαριστω πολυ!

dpanop

 

Εγώ όταν παίρνω μήνυμα "κλήσεις από..." σαν αποστολέα βλέπω αυτόν που προσπάθησε να με πάρει κι όχι κάποιο παράξενο νούμερο.

 

Η Wind δηλαδή, μου στέλνει το μήνυμα σαν να ήταν sms από αυτόν που με κάλεσε.

 

Τί εταιρία έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν παίρνω μήνυμα "κλήσεις από..." σαν αποστολέα βλέπω αυτόν που προσπάθησε να με πάρει κι όχι κάποιο παράξενο νούμερο.

 

Η Wind δηλαδή, μου στέλνει το μήνυμα σαν να ήταν sms από αυτόν που με κάλεσε.

 

Τί εταιρία έχεις?

 

Vodafone...

Εστω οτι η wind το καλυπτει αυτο.Αλλα με τις αναφορες μηνυματων;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από renault Εμφάνιση Μηνύματος

καλημερα προσφατα αγορασα ενα p3600 το προβλημα του ειναι οτι οταν μιλαω στο τηλ ανοιγει μονο του εφαρμογες πχ destinator ξυπνητηρια τηλ καταλογο κτλ.. το τηλ ειναι γαλλικο και ειχε περασμενη ελληνικη rom wm6 εσβισα ολα τα προγραμματα που ειχα μεσα μηπως καπoιο το κολαει αλλα τιποτα αλλαξα rom εβαλα wm5 αγγλικη τα ιδια, αδειο το τηλ απο προγραματα ανοιγε ξυπνητηρια και τωρα δοκιμασα την ελληνικη rom gelly-1 και μου κανει παλι τα ιδια! ξερει καποιος πιο ειναι το προβλημα του?? ευχαριστο

να το πας στο σερβις,αυτο σου ειπα,μετα απο hard reset ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να στο κανει
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορειτε να μου υποδειξεται καποιο προγραμα για sms και καποιον contact manager για διαχειρηση των επαφων μου γιατι κατα την οδηγηση δεν βολευει με την γραφιδα, και εισαι ετοιμος να τρακαρεις??

,αα και ενα task manager !!! :)[/QUO

 

καποιος φιλος καμια υποδειξη???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αρχικό Μήνυμα από renault Εμφάνιση Μηνύματος

καλημερα προσφατα αγορασα ενα p3600 το προβλημα του ειναι οτι οταν μιλαω στο τηλ ανοιγει μονο του εφαρμογες πχ destinator ξυπνητηρια τηλ καταλογο κτλ.. το τηλ ειναι γαλλικο και ειχε περασμενη ελληνικη rom wm6 εσβισα ολα τα προγραμματα που ειχα μεσα μηπως καπoιο το κολαει αλλα τιποτα αλλαξα rom εβαλα wm5 αγγλικη τα ιδια, αδειο το τηλ απο προγραματα ανοιγε ξυπνητηρια και τωρα δοκιμασα την ελληνικη rom gelly-1 και μου κανει παλι τα ιδια! ξερει καποιος πιο ειναι το προβλημα του?? ευχαριστο

 

Mou kanei entypwsi pou to hard reset den soy lynei tetoiou eidous problima! Den pistevw oti wra milas kai to exeis sto afti sou na anoigeis tis efarmoges me to magoulo!!! Exeis dokimasei me bluetooth hands-free? Ean einai na to pas sto service na to pas me official ROM giati alliws ksexna tin eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορειτε να μου υποδειξεται καποιο προγραμα για sms και καποιον contact manager για διαχειρηση των επαφων μου γιατι κατα την οδηγηση δεν βολευει με την γραφιδα, και εισαι ετοιμος να τρακαρεις??

,αα και ενα task manager !!! :)[/QUO

 

καποιος φιλος καμια υποδειξη???

 

Gia sms δεν ξέρω, αλλά πες ότι το πρόγραμμα "τηλέφωνο", δεν έχει την έξυπνη αναζήτηση ονομάτων?

 

Γιατί προχθες συνειδητοποίησα ότι ένας φίλος μου, 2 χρόνια χρήστης ppc, δεν την είχε πάρει πρέφα! Πως ζούσε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...