Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποιο Today plugin εκτος απο το Sbp shell για να έχω φωτογραφίες μπροστά στην οθονη απο τέσσερις η πέντε επαφές που θέλω να καλέσω άμεσα .Ειχα παλια ενα στο TyTN αλλά δεν θυμάμαι ποιο ήταν
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το photocontacts στην τελευταια εκδοση γιατρε μου

 

Μπορουμε φιλε μου να το εχουμε καπως αυτο το προγραμματικι γιατι δεν το βρισκω .

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και βεβαια μπορουμε,θα μου στειλεις το μαιλ σου με pm και το βραδυ που θα ειμαι στο σπιτι θα το εχεις,εγκατασταση μονο στην εσωτερικη μνημη γιατι στην καρτα κανει κολπα
Link to comment
Share on other sites

και βεβαια μπορουμε,θα μου στειλεις το μαιλ σου με pm και το βραδυ που θα ειμαι στο σπιτι θα το εχεις,εγκατασταση μονο στην εσωτερικη μνημη γιατι στην καρτα κανει κολπα

 

O.k φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω ενα προβλημα επειδη χρισιμοποιο μια καρτα multisim παω στα προγραμματα από το μενου της συσκευης δεν βρισκω το μενου της καρτας για να κανω αλλαγη αριθμου.

Υπαρχει καποια ρυθμιση που να φενεται το μενου της καρτας η κανα εξτρα προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα η καρτα multisim τι ειναι;:O
ειναι μια καρτα που μπορεις να γραψεις επανω μεχρι 12 αριθμους και κανεις εναλαγη απο το μενου της σε ποιον αριθμο θελεις
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σοβαρα;:blink: δηλαδη μπορεις να εχεις ας πουμε στην καρτα αυτη 4 νουμερα voda και να βαζεις οποιο θελεις;:Oκαι που την πηρες;
Link to comment
Share on other sites

σοβαρα;:blink: δηλαδη μπορεις να εχεις ας πουμε στην καρτα αυτη 4 νουμερα voda και να βαζεις οποιο θελεις;:Oκαι που την πηρες;

πολεσ φορες σε αυτο το φορουμ εχουν αναφερθει διαφορει για αυτα ...τωρα οσον αφορα την αγορα της δεν ξερω για ελλαδα εγω την βρικα μεσω ebay απο καποιον αλλο οσον αφορα την βοντα ξεχασε το δεν μπορεις να κανεις τιποτα μονο ολες τισ αλλες εταιριες μπορεις να περασεις .

τωρα αν θες και ξερεις καλα αγγλικα ,γιατι εγω δεν τα ξερω καλα ψαξε στο ιντερνετ και θα βρεις πολλα .........α...και κατι αλλο αν με θυμηθεις και σου πεσει τιποτα στην αντιληψη για κανα προγραμμα που να διχνει το μενου τις καρτας τοτε ριξτο εδω μπορει να ενδιαφερθει και αλλος ....:D :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατεβασα την αναβαθμιση για το GPS ειχα βαλη πριν τα wm6 με την ελληνικη ρομ τωρα μετα την αναβαθμιση του gps αφαινος δεν το βλεπω πουθενα το gps αφετερου δε τρεχοντας και την ελληνικη ρομ ποθ εχει μεσα το σαιτ για την αναβαθμιση του gps moy ta exei kanei ola sta agglika τι γινεται τωρα πως μπορω να το βρω το gps και αν βαλω παλι wm6 αυτο θα το χασω ?????
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πολεσ φορες σε αυτο το φορουμ εχουν αναφερθει διαφορει για αυτα ...τωρα οσον αφορα την αγορα της δεν ξερω για ελλαδα εγω την βρικα μεσω ebay απο καποιον αλλο οσον αφορα την βοντα ξεχασε το δεν μπορεις να κανεις τιποτα μονο ολες τισ αλλες εταιριες μπορεις να περασεις .

τωρα αν θες και ξερεις καλα αγγλικα ,γιατι εγω δεν τα ξερω καλα ψαξε στο ιντερνετ και θα βρεις πολλα .........α...και κατι αλλο αν με θυμηθεις και σου πεσει τιποτα στην αντιληψη για κανα προγραμμα που να διχνει το μενου τις καρτας τοτε ριξτο εδω μπορει να ενδιαφερθει και αλλος ....:D :D

ok φιλε μου,thanks για την ενημερωση:happy: φυσικα αν πεσει κατι σχετικο με το θεμα θα το αναφερω;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατεβασα την αναβαθμιση για το GPS ειχα βαλη πριν τα wm6 με την ελληνικη ρομ τωρα μετα την αναβαθμιση του gps αφαινος δεν το βλεπω πουθενα το gps αφετερου δε τρεχοντας και την ελληνικη ρομ ποθ εχει μεσα το σαιτ για την αναβαθμιση του gps moy ta exei kanei ola sta agglika τι γινεται τωρα πως μπορω να το βρω το gps και αν βαλω παλι wm6 αυτο θα το χασω ?????

ενταξη το βρηκα ............και το εφτιαξα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Πριν από 5 ημέρες παρέλαβα τη συσκευή (expansys - άρα αγγλική έκδοση). Κατέβασα από το site της HTC τη ROM που ενεργοποιεί το GPS κτλ. αλλά όταν προσπαθώ να την εγκαταστήσω την εμφανίζει με την ίδια ονομασία με αυτή που ήδη έχει η συσκευή.

 

Η ROM που έχει η συσκευή είναι η 1.23.405.2 (EXT ROM version: 1.23.405.103) αλλά δεν βλέπω πουθενά κάτι σχετικό με GPS.

 

Τελικά να εγκαταστήσω τη νέα ROM ή το GPS είναι ήδη ενεργοποιημένο? Και αν είναι ενεργοποιημένο, πως μπορώ να το διαπιστώσω με σχετική ασφάλεια?

 

Pls τη βοήθειά σας.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Πριν από 5 ημέρες παρέλαβα τη συσκευή (expansys - άρα αγγλική έκδοση). Κατέβασα από το site της HTC τη ROM που ενεργοποιεί το GPS κτλ. αλλά όταν προσπαθώ να την εγκαταστήσω την εμφανίζει με την ίδια ονομασία με αυτή που ήδη έχει η συσκευή.

 

Η ROM που έχει η συσκευή είναι η 1.23.405.2 (EXT ROM version: 1.23.405.103) αλλά δεν βλέπω πουθενά κάτι σχετικό με GPS.

 

Τελικά να εγκαταστήσω τη νέα ROM ή το GPS είναι ήδη ενεργοποιημένο? Και αν είναι ενεργοποιημένο, πως μπορώ να το διαπιστώσω με σχετική ασφάλεια?

 

Pls τη βοήθειά σας.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Αν το GPS είναι ενεργοποιημένο θα δεις σχετικό εικονίδιο στις ρυθμίσεις στο πεδίο σύστημα ή στο πεδίο συνδέσεις.

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhspera to peira shmera...exei gps energopoihmeno, kai cd me to tom tom. Pezei kanonika sto ligo pou to eida epiane 3 doruforous.

Pos 8a balw to destinator?paizei to 7?to exw brei @@meno.xwraei sthn mnhmh tou thlefonou?den exo parei allh karta. xartes gia to tom tom exei kaneis?einai polu kalhtero to destinator?an nai pou?ru8miseis gia WIND opos mms email pou mporo na brw.Merika 8a ta exoun apandhsei an oxi ola alla 130 selides ffs pou na tis psakso mia mia

eyxaristw gia ola

 

p.s ekdosh rom 1.23.405.2(11/3/2007)

ekdosh extrom 1.23.405.103

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
paidia kalhspera to peira shmera...exei gps energopoihmeno, kai cd me to tom tom. Pezei kanonika sto ligo pou to eida epiane 3 doruforous.

Pos 8a balw to destinator?paizei to 7?to exw brei @@meno.xwraei sthn mnhmh tou thlefonou?den exo parei allh karta. xartes gia to tom tom exei kaneis?einai polu kalhtero to destinator?an nai pou?ru8miseis gia WIND opos mms email pou mporo na brw.Merika 8a ta exoun apandhsei an oxi ola alla 130 selides ffs pou na tis psakso mia mia

eyxaristw gia ola

 

p.s ekdosh rom 1.23.405.2(11/3/2007)

ekdosh extrom 1.23.405.103

αν ειναι ace το μηχανακι σου με το που θα βαλεις την καρτα θα παρει τις ρυθμισεις μονο του,το 7 δεν το εχω, εχω το τομ-τομ και το6 που ειναι οκ,καρτα θελεις οπωσδηποτε γιατι θα σκασει αν το βαλεις στη μνημη,τον χαρτη τον κατεβαζεις μονος σου,εχεις δικαιωμα για μια πολη,απο ελλαδα μονο αθηνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Πριν από 5 ημέρες παρέλαβα τη συσκευή (expansys - άρα αγγλική έκδοση). Κατέβασα από το site της HTC τη ROM που ενεργοποιεί το GPS κτλ. αλλά όταν προσπαθώ να την εγκαταστήσω την εμφανίζει με την ίδια ονομασία με αυτή που ήδη έχει η συσκευή.

 

Η ROM που έχει η συσκευή είναι η 1.23.405.2 (EXT ROM version: 1.23.405.103) αλλά δεν βλέπω πουθενά κάτι σχετικό με GPS.

 

Τελικά να εγκαταστήσω τη νέα ROM ή το GPS είναι ήδη ενεργοποιημένο? Και αν είναι ενεργοποιημένο, πως μπορώ να το διαπιστώσω με σχετική ασφάλεια?

 

Pls τη βοήθειά σας.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Για πες σε πόσο καιό σου το φέρανε και τελικά το πλήρωσες με φπα ή χωρίς από ότι βλέπω στο σαίτ έχουν έλλειψη αυτή τη στιγμη...

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Για πες σε πόσο καιό σου το φέρανε και τελικά το πλήρωσες με φπα ή χωρίς από ότι βλέπω στο σαίτ έχουν έλλειψη αυτή τη στιγμη...

Τοποθέτησα την παραγγελία στο site της expansys την 16/05/07 και τα προϊόντα παραδόθηκαν 23/05/07. Καθυστέρησαν λόγω μη ύπαρξης αποθέματος σε ένα memory card που είχα παραγγείλει μαζί. Μάλιστα προέβησαν σε μερική αποστολή των διαθέσιμων προϊόντων (συμπεριλαμβανομένου και του τηλεφώνου) χωρίς επιπλέον χρέωση (και τα υπόλοιπα τα έστειλαν μετά).

Τιμή € 529 για τη συσκευή περιλαμβανομένου ΦΠΑ. Η μόνη επιπλέον χρέωση αφορούσε τα έξοδα αποστολής. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από τη συναλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

προσοχή σε όσους θέλετε να αγοράσετε pda απο edirect!!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=175916

 

Όντως βάρεσε τρελό κανόνι και πραγματικά λυπάμαι όσους είχαν αγοράσει κάτι και δεν το έχουν ακόμα στα χέρια τους. Οι ιδιοκτήτες αποδείχθηκαν τσακάλια και έτσι όπως φαίνεται τωρα πρέπει να πίνουν μοχίτο στην Βενεζουέλα ή απλώς να έχουν καλό δικηγόρο...;)

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

paidia exw kanei thn egatastash tou destinator 6, exw ftia3ei oles tis ru8miseis etsi opws tis exete anaferei polles fores edw kai mou bgazei oti den briskei keraia gps. mipos den exw kanei kati kala?

 

Εαν εχεις ενεργοποιημενο [update] το gps θα πρεπει να εσαι σε λιγο ανοιχτο χωρο για 5-10 λεπτα [εμενα μου κλειδωνει σε 2-5 λεπτα περιπου] και μετα μπορεις να πας οπου θες χωρις να χασει τους δορυφορους,ενοειται οτι πρεπει να μην κινησαι για να κλειδωση πιο γρηγορα.

no fear[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...