Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην τελευταία διαφήμιση του CU για τις μειωμένες τιμές δεν έγραφε ότι ισχύει μέχρι τον Φεβρουάριο...μήπως το έκαναν για πάντα αλλά δεν θα το ανέφεαν....

 

Αν έκοβαν το προσωρινό της έκπτωσης λογικά θα έπρεπε να διαφημίσουν το "για πάντα"... Αλλά μόνο άθλιες διαφημίσεις τύπου "σαν τη vodafone" ξέρουν να βγάζουν...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή ερώτημα που έκανα νωρίτερα και απάντησε ο Βασίλειος τονίζω ότι δεν εννοούσα αυτό, απλά έχει a la karte με το παλιο καθεστώς και το εχει χρονια. Για να έχεις τις νεες μειωμένες χρεωσεις νομιζω οτι πρεπει να στειλει αλλου μηνυμα, ειδα στη διαφημιση της Βοδαφον σημερα το 1288. Ειναι ετσι και δωρεαν?
Link to comment
Share on other sites

Είναι δωρεάν και είναι το 1280 .

Δες και εδώ για λεπτομέρειες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2103267#post2103267

Link to comment
Share on other sites

Επειδη προσφατα πηρα δοκιμαστικα μια CU της Vodafone, μπορει καποιος να μου πει το νουμερο για χωρις χρεωση επικοινωνια με το CC?

Μην μου πειτε δεν υπαρχει, γιατι υπαρχει, εχουν υποχρεωση ολοι να εχουν τροπο ωστε οι συνδρομητες να εχουν υποστηριξη δωρεαν!(απλα το κρυβουν παρα μα παρα πολυ καλα!!!)

Ακρη παντως δεν βρηκα στην ιστοσελιδα!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη προσφατα πηρα δοκιμαστικα μια CU της Vodafone, μπορει καποιος να μου πει το νουμερο για χωρις χρεωση επικοινωνια με το CC?

Μην μου πειτε δεν υπαρχει, γιατι υπαρχει, εχουν υποχρεωση ολοι να εχουν τροπο ωστε οι συνδρομητες να εχουν υποστηριξη δωρεαν!(απλα το κρυβουν παρα μα παρα πολυ καλα!!!)

Ακρη παντως δεν βρηκα στην ιστοσελιδα!

Ευχαριστω!

 

Προδότη!:p

 

Ή μήπως μπλοφάρεις για να ρίξεις έξω τη Vodafone?:lol:

 

Και ότι αναρωτιόμουν τι να κάνω την αλακαρτ που έχω, αφού δεν είχα βόνταφον νούμερα να καλώ!:ρ

Link to comment
Share on other sites

xaxa! Εμενα λες προδοτη?! Ε προδοτη!!Ειπε ο γαιδαρος :p

Απλα πηρα το simaki, να δω πως ειναι, εδω που ειμαι δεν πιανει και πολυ καλα η wind :p

Τον βασικο μου αριθμο δεν τον αλλαζω με τπτ!

Απλα, εχω λογο για χρηση προσθετης καρτας της vodafone :love::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με κάθε ανανέωση 10 ευρω και πάνω η vodafone δινει δωρεαν100 sms προς ολα τα δίκτυα απλά στελνοντας ενα μηνυμα σε εναν αριθμο.ισχυει για οσες ανανεωσεις και αν κανεις ακομη και σε μια εβδομαδα
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη προσφατα πηρα δοκιμαστικα μια CU της Vodafone, μπορει καποιος να μου πει το νουμερο για χωρις χρεωση επικοινωνια με το CC?

Μην μου πειτε δεν υπαρχει, γιατι υπαρχει, εχουν υποχρεωση ολοι να εχουν τροπο ωστε οι συνδρομητες να εχουν υποστηριξη δωρεαν!(απλα το κρυβουν παρα μα παρα πολυ καλα!!!)

Ακρη παντως δεν βρηκα στην ιστοσελιδα!

Ευχαριστω!

 

Καμία από τις Vodafone,Cosmote,Wind έχουν δωρεάν αριθμό κλήσης εξυπηρέτησης σε όλες κάτι πλήρώνεις

 

Vodafone - χρέωση 13830 είναι 0,1190 € ανά κλήση από όλη την Ελλάδα

Wind - 1260 από το κινητό σας με χρέωση 0,12€ ανά κλήση από όλη την Ελλάδα

Cosmote - δεν βρήκα στο site πληροφορίες....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με κάθε ανανέωση 10 ευρω και πάνω η vodafone δινει δωρεαν100 sms προς ολα τα δίκτυα απλά στελνοντας ενα μηνυμα σε εναν αριθμο.ισχυει για οσες ανανεωσεις και αν κανεις ακομη και σε μια εβδομαδα

Ενδιαφερον, για δωσε περισσοτερες πληροφοριες, ποιος αριθμος ειναι αυτος, ισχυει για cu και a lacarte κλπ ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με κάθε ανανέωση 10 ευρω και πάνω η vodafone δινει δωρεαν100 sms προς ολα τα δίκτυα απλά στελνοντας ενα μηνυμα σε εναν αριθμο.ισχυει για οσες ανανεωσεις και αν κανεις ακομη και σε μια εβδομαδα

Kalo!!Ontws,kapoies perissoteres plhrofories uparxoun?Isxuei kai gia thn karta twn 10 eurw?

Link to comment
Share on other sites

Καμία από τις Vodafone,Cosmote,Wind έχουν δωρεάν αριθμό κλήσης εξυπηρέτησης σε όλες κάτι πλήρώνεις

 

Vodafone - χρέωση 13830 είναι 0,1190 € ανά κλήση από όλη την Ελλάδα

Wind - 1260 από το κινητό σας με χρέωση 0,12€ ανά κλήση από όλη την Ελλάδα

Cosmote - δεν βρήκα στο site πληροφορίες....

 

Βρε συ :p σου ειπα μην μου πεις οτι δεν υπαρχει, ειναι μη αποδεκτη απαντηση!!!:lol:

 

Στην Wind υπαρχει κανονικοτατα δωρεαν αριθμος, οπου και απαντανε κανονικα και με το νομο, επειδη υπαρχει υποχρεωση να υπαρχει αριθμος για δωρεαν υποστηριξη..Απλα, επειδη δεν συμφερει καμια απο τις τρεις να το διαφημηζουν, το εχουν κανει ετσι ωστε εαν δεν στο δειξουν και στο πει καποιος αλλος, δεν το βρισκεις μονος σου ΠΟΤΕ. Ε, της Wind το ξερω, της βονταφον ηθελα να μαθω...:(

Link to comment
Share on other sites

Ποιός είναι ο αριθμός στην Wind;

Έστω με π.μ. μπορώ να το έχω σε παρακαλώ;

 

Από την στιγμή που υπάρχει στο site της WIND, είναι νόμιμο να το γράψω εδώ... Δες εδώ:

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=309

 

Το 8008887316 είναι το νούμερο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον, για δωσε περισσοτερες πληροφοριες, ποιος αριθμος ειναι αυτος, ισχυει για cu και a lacarte κλπ ?

 

Το νούμερο ειναι το 1395, αλλά και να στειλετε μηνυμα σας λεει οτι πρεπει να ανανεώσετε μια καρτα πρωτα... με την ανανεωση ερχεται μετα απο 5 λεπτα περιπου ενα μηνυμα που λεει "Θες να κερδισεις 100sms? Αν ναι στειλε μηνυμα στο 1395 μεσα σε 24 ωρες". Αυτο ισχυει για οσες ανανεώσεις κανεις και τα sms προστιθενται... Πχ αν σημερα βαλεις καρτα θα εχεις 100. Αν αυριο παλι βαλεις θα εχεις αλλα 100 (συνολο 200 προς ολα τα δίκτυα). Η προσφορα ισχύει από τις 10- 17 δεκεμβριου.. Μετα βλέπουμε....

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη προσφατα πηρα δοκιμαστικα μια CU της Vodafone, μπορει καποιος να μου πει το νουμερο για χωρις χρεωση επικοινωνια με το CC?

Μην μου πειτε δεν υπαρχει, γιατι υπαρχει, εχουν υποχρεωση ολοι να εχουν τροπο ωστε οι συνδρομητες να εχουν υποστηριξη δωρεαν!(απλα το κρυβουν παρα μα παρα πολυ καλα!!!)

Ακρη παντως δεν βρηκα στην ιστοσελιδα!

Ευχαριστω!

 

Η Cosmote το δίνει στο site (1250 info express)

Σου βγάζει το λάδι με τις ηχογραφημένες οδηγίες/πληροφορίες μέχρι να επιλέξεις αυτό που θέλεις!

Και το καλύτερο;Αφού καθήσεις κανένα 5λεπτο να περιμένεις και να πατάς νούμερα, σου λέει επιτέλους:

"Για περισσότερες πληροφορίες πληκτρολογήστε το 8 για να συνδεθείτε με κάποιον από τους εκπροσώπους μας!:happy:"

Πατάω που λετε και εγώ το "8" και μου βγαίνει μια διαφορετική **-αυτή τη φορά θυμωμένη-** απότομη φωνη:"Λάθος επιλογή,ξαναπροσπαθήστε !"

Περιμένεις άλλη τόση ώρα να ξανακούσεις το μακρύ και το κοντό και σου ξαναλέει καθαρά και ψύχραιμα:

"Για περισσότερες πληροφορίες πληκτρολογήστε το 8 για να συνδεθείτε με κάποιον από τους εκπροσώπους μας!

Πατάς και πάλι το 8 και ακολουθεί το εξής:

"Ευχαριστούμε που καλέσατε την Κοσμοτέ info express!"τουτ του τουτ....:lol::lol::lol:

 

Καλέστε και πατήστε π.χ. για την κάλυψη ώστε να το διαπιστώσετε και μόνοι σας:

7 2 1 και ακούστε τι θα σας πει.Πατήστε το 8 και θα πέσει πολύ γέλιο!!!

 

Τώρα αυτό είναι για καταγγελία στην ΕΕΤΤ ή δεν είναι;

Τους απατεώνες!!!

 

Συγνώμη που πόσταρα εδώ, αλλά το Wind πλας δε με αφήνει να μπω στην Cosmote!:O

Link to comment
Share on other sites

 

Συγνώμη που πόσταρα εδώ, αλλά το Wind πλας δε με αφήνει να μπω στην Cosmote!:O

 

:lol::lol::lol: Kατι ξερει κι αυτο!!! lol !!!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα ενα μηνυμα απο το 1600 που ελεγε αν θελετε 100 δωρεαν sms προς ολους στειλτε κενο μηνυμα στο 1395 μεσα σε 24 ωρες....Εχει ερθει και σε αλλους αυτο το μηνυμα?:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το εστειλα τελικα το μηνυμα και ναι ειναι 100 δωρεαν sms για περιοδο μιας εβδομαδας....οκ ειναι μια εορταστικη προσφορα και αυτη:p
Link to comment
Share on other sites

Se mia evdomada prepei na katalanalwthoun?:confused:Pantws kati einai kai auto.Tha parw ki egw shmera.

 

Ναι ειναι για καταναλωση εντος μιας εβδομαδας..Ομως μαλλον πρεπει να σουχει ερθει το μηνυμα αυτο για να ισυχει

Link to comment
Share on other sites

εμφανιστηκε σε ενα φιλο αυτο το μηνυμα μολις εκανε ανανεωση της ταξης των 10€ :)

 

μπραβο και εμενα το ιδιο.απλα εκανα ανανεωση μεσω ιντερνετ εγω ανανεωση αξιας 10 ευρω:)....μηπως δεν ειναι εορταστικη προσφορα και με καθε ανανεωση 10 ευρω δινει η βοντα δωρο 100sms για μια εβδομαδα?

Link to comment
Share on other sites

Καλη φαση, βεβαια ο περιρισμος της βδομαδας μας τα χαλαει λιγο αλλα απ το τπτ να κερδιζεις sms δεν ειναι και ασχημα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...