Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο πατερας μου εχει vodafone καρτοπρογραμμα 20. Αμα το κανω καρτοκινητο vodafone το υπολοιπο που εχει μεσα χανεται???

Σκεφτομουν να το μετατρεψω σε καρτοκινητο vodafone και μετα να το κανω παλι καρτοπρογρμμα 20 ωστε να παρω το vodafone smart + 2 μηνες δωρο που εχει προσφορα ονλινε...

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το γνωρίζω πολύ καλά δυστυχώς.

 

Γι'αυτό πάντοτε καλούμε στο 13840 (ατελής κλήση)

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αν μπορω μεσω του cu account να εχω προσβαση σε αναλυτικο λογαριασμο κλησεων αλλα και μυνηματων που εστειλα και ελαβα το τελευταιο 2μηνο..

 

μπορει να γινει κατι τετοιο ??

 

ευχαριστω!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω αν μπορω μεσω του cu account να εχω προσβαση σε αναλυτικο λογαριασμο κλησεων αλλα και μυνηματων που εστειλα και ελαβα το τελευταιο 2μηνο..

 

μπορει να γινει κατι τετοιο ??

 

ευχαριστω!

όχι,καλείς στο 13840 και ζητάς να στη στείλουν
Link to comment
Share on other sites

όχι,καλείς στο 13840 και ζητάς να στη στείλουν

 

αυτο ισχιει και για τα sms ? εισερχομενα / εξερχομενα ??

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

αυτο ισχιει και για τα sms ? εισερχομενα / εξερχομενα ??

ναι,χωρίς φυσικά το περιεχόμενο των μηνυμάτων

Link to comment
Share on other sites

ναι,χωρίς φυσικά το περιεχόμενο των μηνυμάτων

 

 

μα αυτο ειναι ολη η ουσια.. αυτα δεν υπαρχει περιπτωση να τα βρω απο καπου μεσο τις vodafone ?

εννοειται ο αριθμος ειναι δικος μου!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

μα αυτο ειναι ολη η ουσια.. αυτα δεν υπαρχει περιπτωση να τα βρω απο καπου μεσο τις vodafone ?

εννοειται ο αριθμος ειναι δικος μου!

ρώτα τους:p
Link to comment
Share on other sites

Σημαντική ερώτηση.Θέλω προσωρινά να ανανεώνω το CU μου εδώ στην Ολλανδία (Αϊντχόφεν).Είχα πάει τον Αύγουστο στη Vodafone NL,πήρα κάρτα, ακολούθησα τις οδηγίες από εδώ και δούλεψε μια χαρά.Πήγα και σημερα, ξαναπήρα κάρτα, παίρνω πάλι το 1268 και μου βγαίνει ότι "Ο αριθμός δεν είναι σωστός" για το 1268.Αλλαξε το 1268 και δεν ανανέωσαν το site?ξέρει κανείς? :cry:

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Σημαντική ερώτηση.Θέλω προσωρινά να ανανεώνω το CU μου εδώ στην Ολλανδία (Αϊντχόφεν).Είχα πάει τον Αύγουστο στη Vodafone NL,πήρα κάρτα, ακολούθησα τις οδηγίες από εδώ και δούλεψε μια χαρά.Πήγα και σημερα, ξαναπήρα κάρτα, παίρνω πάλι το 1268 και μου βγαίνει ότι "Ο αριθμός δεν είναι σωστός" για το 1268.Αλλαξε το 1268 και δεν ανανέωσαν το site?ξέρει κανείς? :cry:

 

Δεν έχει αλλάξει. Μήπως είχες συνδεθεί σε άλλο δίκτυο όταν το καλεσες;Λειτουργεί μέσω vodafone Ολλανδίας

Link to comment
Share on other sites

Σημαντική ερώτηση.Θέλω προσωρινά να ανανεώνω το CU μου εδώ στην Ολλανδία (Αϊντχόφεν).Είχα πάει τον Αύγουστο στη Vodafone NL,πήρα κάρτα, ακολούθησα τις οδηγίες από εδώ και δούλεψε μια χαρά.Πήγα και σημερα, ξαναπήρα κάρτα, παίρνω πάλι το 1268 και μου βγαίνει ότι "Ο αριθμός δεν είναι σωστός" για το 1268.Αλλαξε το 1268 και δεν ανανέωσαν το site?ξέρει κανείς? :cry:

 

Δε δουλευει για το το 1268 είναι της wind. Το 1252 είναι τησ βοντα και αρα του Cu

Link to comment
Share on other sites

Από βδομάδα έρχεται προσφορά της Vodafone στην καρτοκινητή και συγκεκριμένα στο CU που θα είναι απίστευτη και θα αφορά αποκλειστικά και μόνο φοιτητές !!!

Stay tuned... :cool:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Από βδομάδα έρχεται προσφορά της Vodafone στην καρτοκινητή και συγκεκριμένα στο CU που θα είναι απίστευτη και θα αφορά αποκλειστικά και μόνο φοιτητές !!!

Stay tuned... :cool:

 

ε πες μας λεπτομεριες; μην μας αφηνεις ετσι ξεκρεμαστους; . αφορα μονο πρωτοετης; ή για ολους τους φοιτητες...;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ε πες μας λεπτομεριες; μην μας αφηνεις ετσι ξεκρεμαστους; . αφορα μονο πρωτοετης; ή για ολους τους φοιτητες...;.

 

Καμια συνδιαστικη με τις Ακαδημιακες ταυτοτητες-Πασο θα κανουνε πιστευω επειδη φετος τα παραλαμβανουμε απο την vodafone

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή βράδυ θα σας πω λεπτομέρειες για να το υποδεχτούμε Δευτέρα πρωί.

Σε αυτό που με ρώτησες και μπορώ να απαντήσω, είναι ότι αφορά όλους τους φοιτητές που δικαιούνται να βγάλουν φοιτητική ταυτότητα-πάσο.

Με την εν λόγω ταυτότητα και μόνο, θα μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει το πακέτο που αναμένεται από Δευτέρα και θα απολαμβάνει εκπτώσεις σε καταστήματα Vodafone, καταστήματα Odeon, HOL και CU Internet on you.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή βράδυ θα σας πω λεπτομέρειες για να το υποδεχτούμε Δευτέρα πρωί.

Σε αυτό που με ρώτησες και μπορώ να απαντήσω, είναι ότι αφορά όλους τους φοιτητές που δικαιούνται να βγάλουν φοιτητική ταυτότητα-πάσο.

Με την εν λόγω ταυτότητα και μόνο, θα μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει το πακέτο που αναμένεται από Δευτέρα και θα απολαμβάνει εκπτώσεις σε καταστήματα Vodafone, καταστήματα Odeon, HOL και CU Internet on you.

 

οκ σε ευχαριστω ! τελεια αυτα ειναι ο γερμανος τοτε δεν εδινε τιποτα που εδινε το πασο , ενω η βονταφον σεβεται τους συνδρομητες της αλλη μια φορα μπραβο της!!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστω ! τελεια αυτα ειναι ο γερμανος τοτε δεν εδινε τιποτα που εδινε το πασο , ενω η βονταφον σεβεται τους συνδρομητες της αλλη μια φορα μπραβο της!!

Επίσης, ο Γερμανός χρέωνε το πάσο 2,47€ ενώ η Vodafone φέτος το δίνει δωρεάν. Και θα συνεχίσει να το δίνει για τα επόμενα τουλάχιστον 3 ακαδημαϊκά χρόνια.

Σε περίπτωση, μόνο, που χάσεις τη φοιτητική σου ταυτότητα, χρεώνεσαι 1,30€ για επανέκδοση ακολουθώντας την ίδια διαδικασία (online αίτηση από το site του ypepth).

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ο Γερμανός χρέωνε το πάσο 2,47€ ενώ η Vodafone φέτος το δίνει δωρεάν. Και θα συνεχίσει να το δίνει για τα επόμενα τουλάχιστον 3 ακαδημαϊκά χρόνια.

Σε περίπτωση, μόνο, που χάσεις τη φοιτητική σου ταυτότητα, χρεώνεσαι 1,30€ για επανέκδοση ακολουθώντας την ίδια διαδικασία (online αίτηση από το site του ypepth).

 

τέλεια όποτε μέχρι τοτε θα έχουμε προφανώς και άλλες φοιτητικές προσφορές. Yupi αυτa είναι vodafone 4ever !. Για να δουμε τι απίθανη προσφορά θα βγάλει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ο Γερμανός χρέωνε το πάσο 2,47€ ενώ η Vodafone φέτος το δίνει δωρεάν. Και θα συνεχίσει να το δίνει για τα επόμενα τουλάχιστον 3 ακαδημαϊκά χρόνια.

Σε περίπτωση, μόνο, που χάσεις τη φοιτητική σου ταυτότητα, χρεώνεσαι 1,30€ για επανέκδοση ακολουθώντας την ίδια διαδικασία (online αίτηση από το site του ypepth).

 

Αμα ισχυει μπραβο στη vodafone. Ο Γερμανος εδινε δωρεαν νουμερα wu... αλλα τα πιο πολλα καταστηματα δεν εδιναν τα πακετα ενω τα χρεωνανε στην αποδειξη με 0,01 για την εφορια. Τα πασα-φοιτητιτκες ταυτοτητες τα φετινα θα εχουν ημερομηνια ληξης δειαρκειας 4+2 χρονια απο την ημ. εγγραφης σου στη σχολη οποτε ειναι η τελευταια χρονια που μοιραζονται... απο του χρονου μονο οι πρωτοετεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οντως, οταν μαθετε το νεο πακετο, οι μεν φοιτητες δεν θα το πιστευουν, οι δε μη φοιτητες θα ζηλεψουν τρελα!!! Υπομονη μεχρι την Δευτερα οπου θα βγει και η επισημη ανακοινωση!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οντως, οταν μαθετε το νεο πακετο, οι μεν φοιτητες δεν θα το πιστευουν, οι δε μη φοιτητες θα ζηλεψουν τρελα!!! Υπομονη μεχρι την Δευτερα οπου θα βγει και η επισημη ανακοινωση!!

 

εαν δινει λεπτα προσ ολους ναι δεν θα το πιστέψω. Απο εκεί και μετά τa υπόλοιπa τa έχουμε δει ήδη με τa 1500!προσ vodafone εδώ και κάιρο!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εαν δινει λεπτα προσ ολους ναι δεν θα το πιστέψω. Απο εκεί και μετά τa υπόλοιπa τa έχουμε δει ήδη με τa 1500!προσ vodafone εδώ και κάιρο!.

 

Το μονο που μπορω να σου πω, ειναι κατι που δεν θα εχεις ξανα δει, αλλα δεν ξερω αν θα το πιστεψεις η οχι.. :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μπορω να σου πω, ειναι κατι που δεν θα εχεις ξανα δει, αλλα δεν ξερω αν θα το πιστεψεις η οχι.. :)

 

ενταξει ευχαριστω εχω αγωνια και περιμενω να μαθω. ουτε στην εξυπηρετηση πελατων ξερουνε απο ρωτησα και εκεινοι μου ειπανε απο δευτερα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μπορω να σου πω, ειναι κατι που δεν θα εχεις ξανα δει, αλλα δεν ξερω αν θα το πιστεψεις η οχι.. :)

 

Ρε παιδια γιατι πετατε κατι και μας βαζεται στα καρβουνα αφου δεν εχετε σκοπο να μας πειτε τι προσφορα θα κανει??? Τωρα εχω μεγαλη περιεργεια... Τουλαχιστον με τι θα εχει σχεση? Με λεπτα, sms, ιντερνετ να ξερουμε τι να περιμενουμε :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...