Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μείωση χρεώσεων από 1ιουλίου σε χρεώσεις ομιλίας και sms για χρήση περιαγωγης http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=39952&dateFrom=&dateUntil=

 

ευρωπαικος νόμος, και οι 3 εταιριες θα κανουν τις ιδιες μειωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν στα 100 δωρεάν λεπτά ομιλίας του πακέτου CU TALK A LOT 600 περιλαμβάνονται και σταθερά, ή μόνο κινητά άλλων δικτύων.

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Περιλαμβάνονται και σταθερά.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Περιλαμβάνονται και σταθερά.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου φίλε μου!

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα υπήρχε η δυνατότητα κάποιος να κάνει ανανέωση του χρόνου ομιλίας μέσω web banking. Π.χ. Alpha bank. Πλέον δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα;
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Κοίτα, συμφέρει όταν στέλνεις πολλά sms. Π.χ. εμένα τα 60 θα φύγουν μέσα σε μια βδομάδα, τι να τα κάνω για 1 μήνα? Γενικά είναι μεγάλο μείον που η vodafone έχει μονάχα ένα πακέτο sms προς όλους. Δεν θα έβγαινε χαμένη αν έδινε κι άλλες επιλογές.

 

Γιατι δεν το κανεις cu που εχει περισσοτερα πακετα και χρονο ομιλιας προς ολους;

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει μεσω winbank Τραπεζα Πειραιως.

 

Και η eurobank δίνει τη δυνατότητα αλλά με ελάχιστη ανανέωση 30€.

 

Γιατι δεν το κανεις cu που εχει περισσοτερα πακετα και χρονο ομιλιας προς ολους;

 

Πραγματικά το cu είναι πολύ μπροστά. Αγνοούσα ότι έχει βγάλει τόσο καλά πακέτα που τα συνδιάζουν όλα. Καλά, πού πήγε ο ανταγωνισμός? Στην κοσμοτέ ουδεμία αλλαγή! Για τόσο δεδομένους μας έχουν! Όπως και να 'χει, πάλι δεν με βολεύει γιατί για sms έχει το πακέτο με τα 60 κι ένα ακόμη με 130 (5€). Ωστόσο σίγουρα θα σκεφτώ να κάνω το wu σε cu αν ακολουθήσουν κάποιοι φίλοι.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή στο Vodafone Sharing

Η χρήση της υπηρεσίας είναι εφικτή μόνο σε όσους έχουν κάνει συνολικές ανανεώσεις πάνω από 25 ευρώ , τους τελευταίους 3 μήνες.

Για περισσότερες πληροφορίες 1330 επιλογή 2 , και ακούμε το σχετικό κείμενο.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή στο Vodafone Sharing

Η χρήση της υπηρεσίας είναι εφικτή μόνο σε όσους έχουν κάνει συνολικές ανανεώσεις πάνω από 25 ευρώ , τους τελευταίους 3 μήνες.

Για περισσότερες πληροφορίες 1330 επιλογή 2 , και ακούμε το σχετικό κείμενο.

 

σκατα!. Εκεί που είχα 2αριθμούς ολυμπιακός τον χειμωνα και έβαζα 5ευρώ σε κάθε αριθμό και τα μεταφερa στον έναν αριθμό τώρα δεν θα μπορώ να το κανω αυτο μόνο εαν στοκαρω το πόσο και όταν συμπλήρωσω τα 25ευρώ το τελευταιο τρίμηνο και τα μεταφέρω μετά βλακεία αυτο τελείως. Προφανώς έπεσε πολύ sharing με το καρτοκινητο ολυμπιακός για αυτο μπήκε αυτο το όριο άστα να πάνε!. Το θετικό ειναι ότι δεν καταργήθηκε τελείως η υπηρεσία του vodafone sharing όπως στην wind κάτι ειναι και αυτο επίσης αφορά μόνο αυτον που στέλνει χρήματά και όχι αυτον που δέχεται.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

μου τι δίνει που ισχύει άμεσα.

δε το βάλαν πχ απο τον επόμενο μήνα.

έχουν κάνει πολλές αλλαγές έτσι.

μας πιάνουν στον ύπνο

 

πάλι δε πρόλαβα να κάνω μια μεταφορά

Link to comment
Share on other sites

κάνεις μια ανανεωση 25 ευρω και μετά κάνεις sharing ολο το ποσό που εχεις ;)

 

να το κανετε μόνο γρηγορα, γιατι οι ''χαφιεδες'' που υπαρχουν εδω μεσα θα ενημερωσουν τα κεντρικα

Link to comment
Share on other sites

^ αυτή τη φορά ήμουν υποψιασμένη και δεν είχα εκκρεμότητες σε sharing. Με δίδαξε η wind που κατήργησε το sharing εν μία νυκτί αλλά και η ίδια η vodafone που έκανε "διακριτκά" όλες τις αλλαγές σχετικά με το Ολυμπιακός και το sharing και τον μηδενισμό υπολοίπου στην αλλαγή πακέτου.

Ακούω στοιχήματα για το τι θα καταργήσει "νύχτα" την επόμενη φορά!!! :ninja:

[μάλλον όχι, μη λέτε τίποτα, μην τους δίνουμε και ιδέες...] :tease:

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σε κανεναν μηνυμα 500'+500μνματα δωρο προς ολη την βονταφον με ανανεωση 10ευρω? Διαρκεια δωρου 7ημερες.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 1000 + 1000 για 7 ημέρες αν βάλω 20 ευρώ , μέχρι 2/07 . Εντελώς χαζό δώρο .

Θα πρέπει να στέλνω 150 μηνύματα την μέρα και να μιλάω 2 ώρες κάθε μέρα....βρε ούστ...

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 100 + 1000 για 7 ημέρες αν βάλω 20 ευρώ , μέχρι 2/07 . Εντελώς χαζό δώρο .

Θα πρέπει να στέλνω 150 μηνύματα την μέρα και να μιλάω 2 ώρες κάθε μέρα....βρε ούστ...

 

ειναι περιορισμενο το χρονικο διαστημα,οπως επισης εμενα μου φαινεται λιγο και το διαστημα των 30 ημερων στα πακετα,θα ηταν πολυ καλο να ειχαν ολοι οι γνωστοι και οι γνωστες μας την ιδια εταιρια καθως και το ιδιο πακετο αλλα δε μπορεις να τους αναγκασεις για κατι τετοιο,τοτε ναι θα ειχε ουσια το πραγμα,τωρα πρεπει να δεις τι εχουν οι αλλοι κι αναλογως να πραξεις,για τις αναγκες μου αυτη τη στιγμη νομιζω οτι ταιριαζει η Qcard.....αφηνω ομως διπλα και μια cu καρτα ρεζερβα γιατι προσφατα δινει πακετα προς ολους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα φορητότητα από cu σε Κοτέ προχθές και χθες με πήραν τηλέφωνο και μου προσέφεραν εντελώς δωρεάν για τους επόμενους 6 μήνες το πακέτο που δίνει 500' προς cu και 100' προς όλους με μόνη προϋπόθεση να κάνω ανανεώσεις. Δηλαδή, μου βάλανε μεν το πακέτο χθες, αλλά για να πάρω το επόμενο, θα πρέπει να ανανεώσω με τουλάχιστον 5€.

Καλή προσφορά, αλλά η έλλειψη σήματος στο μέρος που θα πάω διακοπές, χαλάει όλο το σκηνικό. :(

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο θα σου δίνουν? Εννοώ αυτό με 500' και sms προς cu, 100' λεπτά και sms προς όλους και 60mb που κοστίζει 7€. Αν ναι, αρκετά καλή πιστεύω η προσφορά. Τόσες πολλές μέρες θα πας κι εσύ διακοπές?? :p
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο θα σου δίνουν? Εννοώ αυτό με 500' και sms προς cu, 100' λεπτά και sms προς όλους και 60mb που κοστίζει 7€. Αν ναι, αρκετά καλή πιστεύω η προσφορά. Τόσες πολλές μέρες θα πας κι εσύ διακοπές?? :p

 

Όχι, μου δίνουν το πακέτο με τα 5€ που δίνει τα λεπτά χωρίς mb.

Οι μέρες δεν είναι πολλές (7), αλλά είναι ο κύριος αριθμός μου και δεν μπορώ να'μαι συνεχώς με την ένδειξη "Μόνο κλήσεις SOS". :X

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 1000 + 1000 για 7 ημέρες αν βάλω 20 ευρώ , μέχρι 2/07 . Εντελώς χαζό δώρο .

Θα πρέπει να στέλνω 150 μηνύματα την μέρα και να μιλάω 2 ώρες κάθε μέρα....βρε ούστ...

 

Ηρθε σε κανεναν μηνυμα 500'+500μνματα δωρο προς ολη την βονταφον με ανανεωση 10ευρω? Διαρκεια δωρου 7ημερες.

 

Φοβουμαι οτι η Vodafone παει να μιμηθει τη διαρκεια των πακετων απο το ReloadIt της Cosmote....

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια..μου στειλαν 500+500 με ανανεωση 10 ευρω για 7 μερες..αστειο δωρο...δεν μπαινω καν στον κοπο
Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια..μου στειλαν 500+500 με ανανεωση 10 ευρω για 7 μερες..αστειο δωρο...δεν μπαινω καν στον κοπο

 

αν ηταν για ενα μηνα, θα ανανεωνα. για μια βδομαδα ειναι κοροιδια. για να μην πω γελοιοτητα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια..μου στειλαν 500+500 με ανανεωση 10 ευρω για 7 μερες..αστειο δωρο...δεν μπαινω καν στον κοπο

 

αν ηταν για ενα μηνα, θα ανανεωνα. για μια βδομαδα ειναι κοροιδια. για να μην πω γελοιοτητα

 

ακριβως τα ιδια και για μενα

Link to comment
Share on other sites

Όχι, μου δίνουν το πακέτο με τα 5€ που δίνει τα λεπτά χωρίς mb.

Οι μέρες δεν είναι πολλές (7), αλλά είναι ο κύριος αριθμός μου και δεν μπορώ να'μαι συνεχώς με την ένδειξη "Μόνο κλήσεις SOS". :X

 

Σε νησι θα πας?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 1000 + 1000 για 7 ημέρες αν βάλω 20 ευρώ , μέχρι 2/07 . Εντελώς χαζό δώρο .

Θα πρέπει να στέλνω 150 μηνύματα την μέρα και να μιλάω 2 ώρες κάθε μέρα....βρε ούστ...

Ακριβώς την ίδια "προσφορά" έλαβα κι εγώ. Δεν μπαίνω καν στον κόπο να τη σχολιάσω...:down:

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...